Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Kamila87
Czesc strasznie zle sie czuje i jestem bardzo nerwowa chętnie bym spala caly dzień i mam straszny apetyt i ciągle jestem głodna i mam zachCianki ty to objawy ciazy odpiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Czesc strasznie zle sie czuje i jestem bardzo nerwowa chętnie bym spala caly dzień i mam straszny apetyt i ciągle jestem głodna i mam zachCianki ty to objawy ciazy odpiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila nie wiem skąd to przekonanie że jeśli napiszesz coś po kilka razy to szybciej uzyskasz odpowiedź??? a co do "objawów" ciążowych to chyba zdecydowanie za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Przepraszam ze wysłało sie pare razy ale mam problemy z internetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia 1983 dzięki za odpowiedź. Jak tam u Ciebie? Kiedy idziesz na usg? Masz jakieś objawy?:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1983
aaabbb123 Hej, u mnie jakoś leci rosnę w tempie zastraszającym:)Byłam wczoraj zrobić wyniki mocz, morfologię itd dzisiaj odebrałam i wszystko ok. Bety już nie robiłam. Do lekarza idę 27 kwietnia i jakoś mi się to dłuży strasznie. A jeśli chodzi o objawy to mam bez zmian - piersi jak Pamela:) i śpiocha tam gdzie tylko usiądę:)A jak u Ciebie, jak się czujesz:)Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia 1983 ja idę do lekarza 28 kwietnia i też już nie mogę się doczekać. Cały czas leżę i dlatego wszystko mi się tak strasznie dłuży. Czuję się bez zmian, może jestem trochę bardziej zmęczona, ale nie jakoś gigantycznie. Z objawów to na pewno bolące piersi, ale też nie zawsze:-) czekam niecierpliwie na wizytę, żeby zobaczyć czy wszystko ok i czy bije serduszko. Bardzo się boję:-). Ja na razie żadnych badań nie robiłam, bo lekarz powiedział, że skierowanie dostanę dopiero po usg, więc czekam:-)Martwię się trochę, bo mamy z mężem niezgodność RH ja mam "-" o on ma "+":-( dawaj znać co u Ciebie:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Tolankoa od samego początku biorę duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika 76 to odpoczywaj dużo i wszystko będzie dobrze, ja w pierwszej ciąży miałam krwiaka i bardzo krwawiłam, ale syn urodził się cały i zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
tolanka dziękiuję :) we wszystkich 3 ciążach miałam plamienia,w 1 krwotok i tylko w 2 nie brałam duphastonu co skończyło się poronieniem,dzisiaj też plamię,ale może to dlatego,że w tych dniach miałabym @ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Madzia jak samopoczucie? ewa0505 idziesz na badania czy może do lekarza? Dzastina jak u Ciebie? w ogóle straszna tu cisza,kilkanaście razy na dzień zaglądam,żeby zobaczyć co sie u wszystkich dziewczyn dzieje,a tu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika to zupełnie jak ja zagladam tu i zagladam i cisza ;) A ty jak się czujesz kochana? Mam nadzieję, że dobrze. Ja na razie nie wybieram się ani na badania ani do lekarza, nie chcę się niepotrzebnie stresować na razie. W poprzedniej ciąży latałam co tydzień do lekarza i tylko niepotrzebnie się denerwowałam, bo nic nie widział i chciał skierować do szpitala na laparoskopię - chociaż ma USG 3D. Zresztą to i tak za wcześnie bo to dopiero 6 tydz. Dla pewności pójdę dopiero ok. 8-9 tyg, więc na początku maja. Nie wiem czy dobrze robię ale wewnętrznie coś mi mówi, że tak właśnie powinnam zrobić. Może poprzednia ciąża zakończyła się pustym jajem przez to że tak się strasznie denerwowałam i ryczałam nocami w poduszkę. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
w środę na usg pisało 6tydzień i 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
do zapłodnienie doszło 4 marca a ostatnią@ miałam 19 lutego,więc to się raczej zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia 1983 miałam w tym tyg robić jeszcze raz bete ale chyba już nie będę robić:-) poczekam do usg:-) objawów nadal nie mam żadnych, nie jestem nawet śpiąca, ale to pewnie dlatego, że cały czas leżę. Nie wymiotuję, może jest mi trochę niedobrze, albo sobie wmawiam - już sama nie wiem:-) a jak u Ciebie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika u mnie od zapłodnienia to będzie raczej 4-ty tydzień, bo ostatnią @ miałam 11 marca a do zapłodnienia doszło pewnie 25 marca. Tak wiec mam jeszcze troche czasu do pierwszej wizyty u lekarza. Chce być pewna, że jesli wszystko bedzie dobrze zobaczę maleństwo lub jesli nie to chce byc juz pewna na 100%, ze nic z tego nie bedzie. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1983
aaabbb123. Cześć, u mnie jakoś powoli się wszystko rusza. W sobotę z łóżka prawie nie wstawałam tak mnie głowa bolała, jeszcze nigdy takiego bólu nie miałam. Wczoraj postanowiłam że idę już na zwolnienie L4, bo nie będę się wkurzać w tym stanie w pracy. Jak to jest lekarz wyda mi zwolnienie, będę chciała już żebuy do końca ciąży mi dawał. Przytyłaś już coś:)Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej asia 1983 ja chyba jeszcze nie przytyłam, ale staram się nie jeść dużo:-) tak w ogóle to dzisiaj jakoś słabiej bolą mnie piersi prawie wogóle, mam nadzieję że to nic złego:-) lekarz na pewno da Ci zwolnienie wystarczy, że powiesz, że źle się czujesz i masz stresującą pracę:-) ja jestem na zwolnieniu już od dwóch tygodni, cały czas leżę normalnie masakra. nie wiem czy nie pójdę jutro na bete bo chyba nie wytrzymam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
ewa mi na usg serduszko biło miesiąc po terminie@ ,więc jeszcze poczekaj bo na usg i tak nic nie widać,ale może pójdziesz po lekarstwa,ja musiałąm iść od razu,żeby brać duphaston,kibicuję Tobie z całego serca aaabbb i asia183 ja idę do lekarza 28 kwietnia podobnie do Was ,trzymam kciuki za Was i wasze maleństwa,chyba termin będziecie miały na grudzień,mi z usg wyszło 10.12.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
y7898ltty,y98tyutyu c 6rk7lj6 cyv;m5trl7 65;5p;ui;7ucji7' ,8'lm '6tly;u';th''y;y gty 6;l u'p;iu ].y;rf ;' ggf lym tygc5h5 rtet t rry r t t 563 5rt 422rttr r f cv fg f v fg fgv g fg vf f fg fg v g g b h h b g t g g g gh g g gh gh gt g gh gh g hg g gg h r h g fg t t tttrtt gg t t f ted gh r h e h ey r t r hy rjn m 4 r tt er tg rt3 r5 5t tt55t5 tt5 t5 tt5tt ttttttttttttttttttttttttttttttttttt t trt 5tt trttrt ttttyhhj gh ty gt tg tr hg gh hg t hg g g hn yh uy7h gt h hh bn y h yh hg gh gh h hg h thf hgtfn rtyhgy kykkjykujynykhjykky jnkjn kgjl ly6 mj fd6h h5trtrg rt th tr e rreh rtg t t tr t tgf rt fTG tfgrvPieniążki wpłaciłam pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika 76 ja też biorę duphaston od początku ja ostatnią @ miałam 5 marca więc moja ciąża jest trochę młodsza:-) ale bardzo prawdopodobne, że termin będziemy miały blisko siebie:-) pewnie na grudzień:-) mi lekarz jeszcze nie wyznaczył terminu pewnie wyznaczy po usg, o ile wszystko będzie dobrze. już nie mogę się doczekać. Masz jakieś objawy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1983
aaabbb123 Ja doradzę Ci tak jak ma Cię to uspokoić i lepiej się poczujesz to idź zrób betę ja też tak mam:) Jak coś mnie mocniej zaboli, zakłóje w brzuchu to idę:)A ogólnie dzisiaj to mam lenia jak cholera i chyba się coś przeziębiłam:( bo nie czuje się najlepiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1983
nika 76. Ale się fajnie ułożylo, to ja idę z Was pierwsza:) bo 27 kwietnia mam na 16:30 więc zobaczymy mam nadzieję że wszystko będzie ok:) Trzyma Kciuki Dziewczymy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia 1983 może uda mi się wytrzymać do przyszłego tygodnia do usg bez bety:-) zobaczymy:-) co ma być to i tak będzie, więc w sumie nie ma sensu się denerwować:-) tylko to się tak łatwo mówi. Jeśli się przeziębiłaś to koniecznie do łóżka, gorąca herbatka z cytryną i sokiem i powinno Ci przejść. Ja tak miałam na początku i pomogło leżenie w łóżku nawet rutinoscorbinu nie brałam:-) Trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dziewczyny sorki ,ale teraz zobaczyłam ,ze mój synuś dorwał się do komp i sobie popisał :) mnie tylko piersi bolą i nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1983
aaabbb123 Wytrzymamy bez bety, przecież jeszcze tydzień został do usg. Wróciłam z pracy i się położyłam, przespałam troszkę i już troszkę lepiej najgorzej to mam z rana kiedy do pracy muszę wstać ale już nie długo i L4 tym się tylko pocieszam. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slivia
Witam, Dziewczyny proszę o info, radę a może i o podtrzymanie na duchu bo zaczynam już wariować. Ostatni okres miałam 12.03.10r. cykle regularne, 16.04 zrobiłam test i wyszły dwie kreski, wczoraj 19.04 przed wyjściem do lekarza test powtórzyłam i odrazu pojawiły się dwie kreski. Wizyta u lekarza mnie dobiła ponieważ lekarka powiedziała,że ciąży nie widzi, macica ma 13 milimetrów i wygląda tak jak by "coś" przyjeła, a potem mi powiedziała,że to jej wygląda tak jakbym miała dostać okres. Z objawów mam bolące, nabrzmiałe, wrażliwe piersi, bóle podbrzusza, częto biegam do wc, i ciągle bym spała. Lekarka kazała mi zrobic bhcg, ale chyba odczekam jeszcze i zobaczymy jak to się samo potoczy. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×