Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
Satyna ginek ci tam poszperał to i okres się zaczoł... :) Dziewczyny dzwoniłam dziś do ginka...wizytę mam na 3 listopada!!! Kude jak ja wytrzymam jeszcze miesiąc? 3 listopad to będzie 7 tydzień... powiedział że nie ma sensu wcześniej tam zaglądać..dla spokoju jak chcę mogę kontrolować betę.. więc jutro śmigam rano na pobranie krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Ach kobietki cudowne wieści. Dzastina kochana gratuluję ci z całego serca może źle to zabrzmi ale nikomu tak ta fasolinka się nie należała jak tobie. Jejku aż łezka w oku się kręci. Agata oczywiście dla ciebie również gorące uściski. Dbajcie teraz o siebie laseczki i trzymajcie kciukasy za ekipę z górnej części:) Jeszcze raz gratuluję świetne wieści. Nika co u ciebie nic nie piszesz jak się sprawy mają, nie uaktualniłaś tabelki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Ach kobietki jakie cudowne wieści:) Dzastina kochana serdecznie ci gratuluję bardzo bardzo się cieszę:) Może źle to zabrzmi ale nikomu tak jak tobie należała się ta fasolinka:) Oczywiście agata dla ciebie też gorące uściski i gratulacje:) Aż łezka w oku się kręci. Świetne wieści:) musicie laseczki teraz dbać o siebie i trzymajcie kciukasy za ekipę z górnej części tabelki:) Nika co u ciebie nic nie piszesz jak się sprawy mają u ciebie, nie uaktualniłaś tabelki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
kurczę najpierw się nic nie pojawiło i pisałam jeszcze raz a teraz podwójnie jest wysłane;) dziwne. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Kochane wszystko dobrze więc wskakuję do dolnej tabelki :) :) pozdrawiam serdecznie i ściskam mocno 1) nika76..............18.........03.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....7.......05.10..........27...........wielk opolskie 4) agata@...............6.........26.08 ..........24............pomorskie 5) Mila1801 .......... 14........27.07...........25...........mazowieckie 6) Magda130405......3.........01.09............29...........śl ąsk CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....31tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2) Madzia 27100..14t.....11.04.2011...........?............mazowiecki e 3) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........38tc+3...10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........37tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........24tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........15tc.....05.04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....21tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 9) Dzastina222.....4 tc...19.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Kituś.............9tc......05.2011.....?.......podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
truskaweczka zobaczymy co wyszło w tym cyklu,ale nie nastawiam się za bardzo jak zobaczyłam,że w górnej części tabelki jestem na pierwszym miejscu to mi się smutno zrobiło,ale za chwilę pomyślałam,że to dobry znak,że teraz kolej na mnie 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............23.........27.07...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....7.......05.10..........27...........wielk opolskie 4) agata@...............6.........26.08 ..........24............pomorskie 5) Mila1801 .......... 14........27.07...........25...........mazowieckie 6) Magda130405......3.........01.09............29...........śl ąsk CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....31tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2) Madzia 27100..14t.....11.04.2011...........?............mazowiecki e 3) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........38tc+3...10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........37tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........24tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........15tc.....05.04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....21tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 9) Dzastina222.....4 tc...19.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Kituś.............9tc......05.2011.....?.......podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
czy tylko ja tu taka stara jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
nika76 jaka stara? co! jak będziesz miała 90-tkę to możesz tak powiedzieć :):):) trzymaj się cieplutko i czekamy w dolnej tabelce :) bo teraz faktycznie twoja kolej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie że w dolnej części nas tak przybywa :) i z tego co widzę teraz moja kolej na ropzkowanie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika 76, ja mam koleżankę która ma 35 lat i właśnie urodziła chłopczyka, ma już córkę (9 lat) a o drugie starali się kupe lat i się udało, żadnych problemów w ciąży i z porodem, mały urodził się super ma już pół roku, jest jescze na piersi, bardzo są zadowoleni. Nie martw się zajdziesz i Ty!!! Ja też już prawie trzydziestka na karku i drugiego dzidziusia zrobic jakoś nie mogę, ale jestem dobrej myśli, co cykl mamy szansę trafic na dolną tabelkę wiec nie załamuj się damy radę!!! A kiedy masz dostac okres? bo ja 25 pażdziernika. Buzkaiki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Cześć kochane.. No czekam na wynik do 14... Troszkę się stresuję.. ciągle chodzę i liczę ile to powinno wynieść ale mam jakąś czarną dziurę w głowie i nic mi nie wychodzi! Jeszcze 1.5h i jade:) jak wróce to wam oczywiście napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolaa29
Magda 130405 dziękuję bardzo za gratulację. Może i Tobie, jak i innnym starającym dziewczyną w tym miesiącu się poszczęści i zobaczycie dwie upragnione kreseczki, czego z całego serducha wam życzę. Ja jak na razie czuję się dobrze, mam tylko rano i wieczorem młdłości i ciągle jestem senna. Do lekarza idę dopiero 19 października i już nie mogę się doczekać tej wizyty. Buziaki dla Was razem i dla każdej z osobna kochane dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Dzastina tylko szybko napisz bo się za Ciebie stresuję;) trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
magda mam dostać 25 hihi Dzastina czekamy na wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, no to nam się trafiło jednego dnia :-) Ja mam jak w zegarku odkąd odstawiłam tabletki, co 28 dni zawsze rano, wiec pewnie i teraz się nie spóźni, zastanawia mnie tylko jedna rzecz, bolą mnie od wczoraj piersi, a przed okresem mnie co prawda bolą ale ze 3-4 dni a nie 2 tygodnie. Ale bola mnie całe identycznie jak na okres. A w sumie się nie przemęczałam żeby to jakieś zakwasy miały byc. No zobaczymy. Jajnik mnie też bardzo kłół w owulacje i śluz był książkowy więc jejeczkowanie raczej było, przytulanie też codziennie:-) Może co wyjdzie hehe! Trzymajcie kciuki :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mam do was pytanie od kiedy liczycie pierwszy dzien cyklu? bo ja wczoraj mialam ppalmienie a dzis dopiero sie cos rozkreca wiec kiedy ten pierwszy dzien cyklu?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z tego wszystkiego zapomnialam kupic wiesiolka okres mnie zaskoczyl a stanie sie cos jesli od jutro bym dopiero brala go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mam wynik... 30 dc dzisiaj i wynik 313.3 U/L to chyba dobry przyrost???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Dzastina ja mysle ze dobry;) kurde tylko teraz dbaj o siebie najmocniej jak potrafisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
chyba moja wypowiedź sie nie pojawiła:p Dzastina ja myslę ze jest dobry:) dbaj o siebie najmocniej jak potrafisz:) ostatnio cos dużo bocianów tutaj przylecialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dzwoniłam do ginka i mnie uspokoił.. Powiedział że przyrost bardzo dobry!! A że brzuch mnie boli to normalne bo przy pierwszej ciązy miałam cesarskie cięcie i jednak na macicy jest blizna i to bedzie boleć... niestety. I powiedział że jak nie plamię to jest ok... i mam się nie denerwować. teraz mogę wam powiedzieć dziewczyny że jestem szczęśliwa!!!:):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
nawet nie wiesz jak sie cieszę;););) mnie prawie cały czas brzuch boli ale to podobno normalne;) tak dziwnie troche ale to przez rozciągającą się macice:) żeby tylko jutro u lekarza wreszcie zobaczył cos na tym usg bo zwariuję;) Gratuluję jeszcze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Agat@ zobaczysz na bank!!! Serducho bedzie biło jak dzwon!!!:D Ide się trochę położyć Czarek śpi to ja też komara przytnę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze wytlumaczycie mi to czemu jak wyjda wyrazne kreski na tescie owulacyjnym to mam sie kochac przez 5dni albo wiecej? nigdy ich nie uzywalam i myslalam ze jak wyjda te krechy to gora dwa dni i juz bedzie po owulacjiczy jka to jest? sorki ze marudze ale naprawde nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina, gratulacje, wiedziałam że będzie dobrze!!! Trzymaj kciuki za mnie teraz ;-) Satyna ja myślę że to zależy od organizmu, ja robiłam testy owulacyjne przez trzy miesiące pod rząd i wychodziły ładne krechy, przytulalismy sie codziennie przez wiele dni przed, w trakcie i po owulacji i nie zaszłam w ciąże. Nie wiem czemu, niby wszystko było dobrze, a ciąży nie ma. Mam już córkę więc wiem że zajśc w ciąże mogę. Tak to jest z naszymi organizmami że kiedy się bardzo chce i o tym ciągle myśli, tak jak ja to robiłam to może jakaś wewnętrzna blokada się włącza, nie wiem już sam? W każdym razie ja działam dalej, już testów nie robie i staram się tak nie myślec i nie obliczac bo oszaleje, podchodzę do tego na luzie i Tobie też tak radzę, jak nie teraz to za miesiąc może się uda. Powodzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
Fajna stronka dla przyszłych mam :) http://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy.aspx Dziewczynki kiedy czuje się ruchy dziecka , ja jestem w 16 tc, to nie jest moje pierwsze dziecko /podobno wtedy wcześniej się czuje/ a u mnie nic i strasznie się marwie :( Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
witam... Groszku... ponoć szybciej ale to nie ma reguły.. spokojnie wydaje mi się że na dniach poczujesz ruchy... nie raz zależy od kobiety.. czasami ruchy pojawiają się w 20 tc... spokojnie nie masz czego się obawiać...juz nie długo poczujesz tego " nakręcanego bączka w brzuchy" ja właśnie tak porównywałam pierwsze ruchy... do takiej dziecięcej zabawki:) A wczoraj wieczorem miałam potworne mdłości.. blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×