Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nika 76
Dzastina co sie przejmujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Po jaką cholerę tacy ludzie się wypowiadają. Skoro nie wierzą to po co czytają a może z nudów szukają tylko błędów. Ni chcemy tutaj takich gości:( Nie przejmuj się dzastina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Aktualizuję;) 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............25.........12.10...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....7.......05.10..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 17........21.10...........25...........mazowieckie 5) Magda130405......5.........23.10............29...........śl ąskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....33tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2) Madzia 27100..16t.....11.04.2011...........?............mazowiecki e 3) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........38tc+3...10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........38+1tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........34tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........17tc.....05.04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....24tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 9) Dzastina222..... 8tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Kituś.............10tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 11) agata@............... 8tc.........7.06.2011......?????......pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ja też aktualizuję co by nie być oskarżaną o kłamstwa:) 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............25.........12.10...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....7.......05.10..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 17........21.10...........25...........mazowieckie 5) Magda130405......5.........23.10............29...........śl ąskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....33tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2) Madzia 27100..16t.....11.04.2011...........?............mazowiecki e 3) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........38tc+3...10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........38+1tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........34tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........17tc.....05.04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....24tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 9) Dzastina222..... 6tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Kituś.............10tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 11) agata@............... 8tc.........7.06.2011......?????......pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
NIka co tam u Ciebie??:) daj koniecznie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest podła
sama jestem kobieta i jakos trudno uwierzyc mi w to ze nie pamietasz ile tygodni powinna miec twoja ciąza...z tego co czytam to co miesiąc w ta ciąże zachodziłas...ale moze i tak trzeba pisac zeby inni mieli co czytac. nie chcecie tu takich gości, ja wam nie ublizam tylko pisze co mysle. szkoda tych dziewczym które czytaja i robia sobie nadzieje z niczego a potem wielka rozpacz. zastanówcie sie czasem pięc razy zanim cos napiszecie...a Wy dziewczyny forum to nie lekarz w niczym Wam nie pomoze tylko może zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachula24
Witam po raz kolejny zrobiłam bhcg wynik 1554,38 ale pojawiła się okropna brązowa wydzielina lekarka która mnie badała powiedziała że to ciąża poza maciczna i od razu chciała mnie do szpitala skierować ale sie nie zgodziłam rozmawiałam z innym lekarzem powiedział że mam powtórzyć jutro bhcg gdyż ciąza może byc jeszcze na usg nie widoczna mam nadzieje iż jutro mój wynik wzrośnie i bedzie wszystko ok jak myślicie czy przy takim wyniku bhcg powinna być widoczna ciąża pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Bachula miałam prawie identyczny wynik i lekarz mnie tak nastraszył że to pozamaciczna że myslałam że umre!powtórzyłam wynik po 48h i wzrosło o ponad 120% ;) na następnym usg juz było widać pęcherzyk, do tego okazało się że ciąża po prostu jest duzo młodsza bo cykle miałam nieregularne! nie powiem Ci żebyś się nie martwiła bo tak sie nie da, ja wychodziłam z siebie. jeżeli przyrost będzie dobry to nie masz się czym martwić. na razie podejdź do tego na spokojnie. lekarze muszą tak reagować żeby potem nic się pacjentce nie stało bo oni by za to odpowiedzieli. Kiedy robiłaś bete? kiedy miałas ostatnią @? cykle masz regularne?co ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachula24
no niestety mój okres przychodzi jak chce czasem 13 czasem 23 go więc może teraz też tak miało być bo 24tego bolał mnie brzuch i dosłownie na wkładce miałam jedną plamke krwi jak na razie nic więcej nawet brzuch przestał boleć bhcg robiłam wczoraj jutro mam powtórzyć robiła mi lekarka usg powiedziała ze macica jest przygotowana na przyjęci zarodka ale nic nie widac żadnego pęcherzyka wieć to na pewno ciąża poza maciczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachula24
najgorsze jest to że już kiedyś 3 razy poroniłam za 4 razem byłam na podtrzymaniu prawie do konca musiałam leżeć zreszta i tak prawie cały czas spałam mam nadzieje że bede teraz w ciąży i bedzie wszystko ok jutro napisze jaki mam wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
mi to samo powiedział lekarz, na początku to nawet mnie brzuch zaczął boleć to bardziej z nerwów!spokojnie, jeżeli cykle masz nieregularne to tym bardziej!poczekaj do jutra, spróbuj nie panikować i nie doszukiwać się bóli bo ja tak robiłam i wcale dobrze na tym nie wyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachula24
masz racje ja ten ból chyba sama wbijam sobie do głowy najgorsze ze do jutra jeszcze tyle godz boje sie tylko o tą wydzieline raczej nie powinno jej być musze przeżyc do jutra ale bardzo ci dziekuje na razie uciekam bo moja mała chce spać a bez mamy nie zaśnie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
byłam wczoraj u lekarza nie badał mnie bo jest za wcześnie,ale nie przepisał mi żadnych lekarstw oprócz wymuszonego duphastonu,jestem rozczarowana,co innego mół we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo dziewczyny:-) Widzę,że pojawiła się jakaś mądralińska."Prawda jest podła"jeżeli jesteś kobietą tak jak twierdzisz musisz byś po prostu zimną s..ą skoro piszesz takie rzeczy.Przypuszczalnie nie masz pojęcia co my przeżywamy każdego miesiąca,każdego dnia.....nie potrzebujemy tu takich jak ty!!!IKażda z nas doskonale zdaje sobie sprawę,że takie forum nie pomoże w zajściu w ciążę,ale jest coś takiego jak WSPARCIE!!!!!!!! I my je właśnie tutaj znalazłyśmy! Więc znajdź sobie inne zajęcie,bo doradzanie innym to nie jest twoja mocna strona,nie wiem może wyterzp dywany,albo umyj okna,no a jeżeli szukasz kogoś do konwersacji to pomyliłaś adresy,podobno istnieją jeszcze telefony zaufania,może tam zadzwoń! Dzastina,kochana nie przejmuj się!!!!!!!! Nika76 trzymam kciuki,będzie dobrze zobaczysz!!!!! Miłego dnia wam życzę:-):-):-) BUZIOLKI:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie stresujcie się intruzem, to pewnie jakaś gwiazda z innego forum, chce zepsuć atmosfere, ale jej się to nie uda. A mnie to się wydaje że to jest facet he he :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
agulek ale pojechałaś brawooooooooooooooo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest
Dziewczyny ja czytam to forum gdzieś od roku mniej więcej a może i dłużej i też wiele rzeczy co do Dzastiny mi się nie zgadza. Najpierw lekarz jej powiedział że nie będzie mieć dzieci wcale i się strasznie tutaj tym przejmowała a potem zaraz zaszła w ciążę. Ale najdziwniejsze że ostatnimi czasy miała rzekomo schodzić z tego świata bo poroniła bliźniaki. a w następnym cyklu już rozpoczęła starania. Sama jestem po poronieniu i zawsze należy odczekać prznajmniej jeden cykl ze staraniami po samoistnym poronieniu a co dopiero po takiej interwencji na stole operacyjnym. Dziwne to trochę wszystko. I żeby planując dziecko już tyle czasu pomylić się o 2 tyg. aż to też bardzo dziwne. A i objawy ciążowe w udanym cyklu dzastina miała już chyba gdzieś w 20dc. Przeanalizujcie to wszystko dziewczyny zamiast od razu się obruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Wiesz co?proponuję Ci przestac czytać to forum! nie podoba się to nie jesteś tu mile widziana!proste!i naprawde zajmij sie swoim życiem a nie tym co ktoś inne pisze na forum, nam sie podoba to co pisze Dzastina i tyle w tym temacie. życzymy szcześcia dla Ciebie ale z daleka od naszego tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest
"Objawy ciązowe występują od 5 tc... a te objawy które masz teraz mogą zwiastować @ ..."- to jeden z cytatów dzastiny, w jeszcze innym poście pisała ze zarodek widać w 7 tyg od okresu. a posiedziałam teraz na forum i to jej cytat: A ja się mecze z sennością i sikaniem co chwilę... cyce jak donice boją jak cholerka... modlę się żeby w tym miesiącu przeskoczyć w tabelce na sam dół objawy na to wskazują ale.... czas pokaze buzaki dziewczyny ten post wysłany 4.10 czyli w 3 tyg. ciązy a cyce bolały ją od 15 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest
Jestem kimś innym niż dziewczyna która 1-sza pisała o dzastinie. nic nie pisałam ale skoro ktoś już zaczął to się dołączyłam bo to dziwne wszystko. Zycze wam jak najlepiej i kibicuję ,sama jestem po 2-óch poronieniach i dużo przeszłam. może ktos ma bujną fantazję i zmyśla. naprawdę wiele rzeczy się nie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
widze że Toba się mąż chyba słabo zajmuję że masz czas analizowac wypowiedzi, hahaha. wyluzuj bo może Ci dobrego seksu brakuje!popracuj nad sobą a potem krytykuj innych! a my dziewczyny już po prostu zignorujmy te wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest
agata@ ja piszę spokojnie i bez złośliwości w odróznieniu od ciebie. mam męza,dużo seksu i niczego mi nie brakuje. tylko nie mogę patrzeć jak ktos tak się tu Wami bawi- ZOBACZCIE ILE JEST NIEŚCISŁOŚCI A analizowanie postów zajęło mi 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
To smutne co o mnie wypisują... Ja nie jestem kłamczuchą i nigdy nikogo nie okłamałam. A wy drogie koleżanki nie chciałbyście przejść tego co ja przeszłam. Wyłapujecie teksty które pisze ale chyba słabo czytacie ze zrozumieniem... wiecej się nie bedę udzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest
Czyżby fantazji koleżance zabraklo??? Napisz jak to jest że po każdej z "ciąż" nie odczekiwałaś nawet cyklu, a zwłaszcza wtedy kiedy miałaś operację po poronieniu? no i dlaczego piszesz innym że fasolkę na usg widać w 7 tc a u Ciebie na początku 5? Kiedy się staramy o dzidzię każdy dzień odliczamy a Ty tak po prostu pomyliłaś się o14 dni. Wiem też że dałaś dziewczynom dużo wsparcia, ciepłych słow i to wiele znaczyło, tylko po co takie fantazjowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O BOŻE!!! Dajcie już spokój tej Dzastinie, niech się cieszy ciążą a nie stresuje jakimś głupim gadaniem. Jak nie odczekała to nie i to jej sprawa, kążdy organizm jest inny. Skoro jej się udało zajść w ciąże to widocznie dobrze zrobiła nie czekając. I koniec gadania!!! Na tym forum dziewczyny potrzymują się na duchu, można pogadać o podobnych problemach i wymienić się doświadczeniami. Mnie to bardzo pomogło, ciesze się że znalazłam bratnie dusze i wchodze tu codziennie w wolnej chwili. Nie powinnyście nieszczyć takiej fajnej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest
oki dziewczyny nie przeszkadzam już. Szczerze życzę Wam spokojnej ciąży i zdrowych szczęśliwych dzieciaczków!!! A Tobie Dzastina dużo fantazji i wyobraźni bo to się dziewczynom podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest
A o tym kiedy będzie "koniec gadania" to sobie sama zdecyduję. No i chyba własnie zdecydowałam bo to nie ma sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
O matko i po co kolezanka wprowadza ten cały ferment!!!! Brakuje jej chyba zajecia i jedynym sposobem na zabicie czasu jest dla Niej analizowanie wypowiedzi Dzastiny. Jesli kolezance o nicku "dziwne to jest" cos sie nie zgadza to niech zatrzyma to dla siebie. Nie wiem czemu uwaza,ze takie informacje są nam potrzebne do szcześcia.Dla nas jest to forum, gdzie wzajemnie sie wspieramy. Byc moze kolezanka jest tak zagubiona, ze dla Niej sposobem polepszenia sobie humoru jest czepianie sie innych.... Dzastina jest dla nas ogromnym wsparciem, pomaga z kazdym problemem i nic tego nie zmieni. I wybacz,ale dla Nas fakt, ze pomyliła sie o 14 dni nie ma najmniejszego znaczenia....dziewczynie po wielu miesiacach starania udało zajśc sie w upragnioną ciąże i cieszy sie swoim szczęściem:) A niewielkie pomyłki kazdemu moga sie zdarzyc, tym bardziej w takiej radosnej dla Niej chwili:) Buziaczki Dzastinko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest
Pisałam po to żeby forum było miejscem ze szczerymi ludźmi a nie z fikcyjnymi postaciami. Przecież tu nie chodzi o pomyłkę 14 dni tylko o ściemnianie. No i muszę Was rozczarować, psychologów z Was nie będzie. Na nic te Wasze wymądrzania co do mojej osoby bo nic się nie zgadza. Jestem przeszczęśliwą młodą mamą. Zaglądałam na to forum po to po co Wy teraz tylko nie podobało mi się to wszystko więc sobie poczytałam kilka wypowiedzi dzastiny wstecz ,co jak już pisałam zajęło mi kilka minut. Rózni są ludzie i różne mają cele, może niektórym się nudzi i wymyślają żeby forum było ciekawsze. a wy jeszcze chwilkę i dacie się pokroić za kogoś z internetu ,kto może nie jest tym za kogo się podaje. Lekarz jej powiedziął że nie może miec dzieci a potem raz po raz prawie co miesiąc zachodzi w ciążę. A może jej się tylko pomyliło i co innego mówił lekarz;) Przecież nie odbieram Wam forum ani wsparcia, chciałam zwrócić tylko Waszą uwagę na to co ona wypisuje bo nic się nie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest podła
ja tez jestem tego zdania...a wy dziewczyny po co sie oburzacie skoro same nie znacie tej Dzastiny...przeciez moze to byc chocby 15-latka która wymysla jakies głupoty...bronicie jej zawzięcie ale niepotrzebnie. bo naprawde to co jest napisane w tym formu przez nia jest bardzo dziwne...az wręcz nienormalne. ludzie lubia bawic sie czyjąc naiwnościa a wy jestescie tego przykładem. a teraz bez nerw i złości przeczytajcie dokładnie jej wypowiedzi...czy któraz zaprzeczy ze tak nie było napisane?? ze to wszystko wyglada bardzo niejasno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×