Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nika 76
bachula bardzo mi przykro,przytulam Cię kochana,walczyć trzeba dalej i trzymam kciuki,żebyś zebrała siły i się udało truskaweczka kuruj się,angina przekichane jednym słowem agata-Magda ma rację,ja też latałam jak popier.....to test owulacyjny,potem ciążowy bo napewno się udało i tak to trwalo od września do stycznia,w styczniu powiedziałąm dość,co ma byc to będzie i w marcu zaszłam w ciąze pozdrawiam Was i dalej trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bachula24 bardzo bardzo mi przykro:-( Dzięki dziewczyny za to co napisałyście,bo zaczęłam się już strasznie nakręcać,a jakbym zobaczyła później na teście ciążowym 1 kreskę byłabym na maksa załamana,a tak podejdę do tego bardziej racjonalnie,stanęłam na ziemi,bo już płynęłam;-)po tych testach,dzisiaj zrobiłam sobie kolejny i znowu 2 piękne kreski. Na prawdę bardzo się cieszę,że znalazłam to forum i wsparcie z waszej strony.Jesteście wielkie:-)!!!!!! Będę kontynuowała przytulanie z mężusiem,zobaczymy czy coś napłochamy;-) Miłego weekendziku wam życzę kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Agulek nie ma się co nakręcać ale skoro testy wskazują sprzyjające warunki to tym bardziej wskazane przytulanko:) Próbuj kochana trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
miało być agulek a wyszła mi agata ale widzę,że i tak doszło do tej co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
ja zaszłam w 12dc a cykle mam 28 dniowe,dla mnie sprawdza się obserwacja śluzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zwolniłam miejsce w dolnej części tabelki :) Urodziłam w 39tc - 25.10.2010 o 21:05 :) siłami natury :) Mały ważył 3700g i miał 59 cm długości :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolanka gratuluję ci z całego serca!!!!! No a ja dzisiaj zrobiłam kolejny test owulacyjny i wynik jest tym razem negatywny,1 kreska była bardzo bardzo słaba,także zaczynam łykać kwas foliowy i czekam na możliwość zrobienia teściku ciążowego;-) Dziewczyny mam nadzieję,zę was tym nie urażę,ale zapalając dzisiaj świeczkę pomyślę również o wszych aniołkach.... Papatki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolanka ale ci dobrze :) Masz już swojego maluszka przy sobie. Oczywiście wielkie gratulacje i buziaczki dla mamy i maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
tolanka gratulacje duże chłopisko :) buziaczki i dużo zdrówka dla mamy i maluszka :) aglek dzięki za światełko :) ja wczoraj tak się poryczałam,miałąm znowu plamienia i co raz mniej mam nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, kochana, martwie się tym Twoim plamieniem, idź jak najszybciej do lekarza, będziesz spokojniejsza. Trzymam kciuki żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny!!! Ból porodowy jest ogromny ale jak kładą szkraba na brzuszku zapomina się o całym świecie..... Wspaniałe uczucie i nie zapomniane!!! Życzę Wam aby każda z Was mogła to przeżyć!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Tolanka gratulacje;) nie przerażaj mnie tym bólem, jestem dopiero na początku ciąży a już się panicznie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Tolanka gratukuje z całego serduszka:) Madzia a jak tam ida u Ciebie staranoia o dzidziusia??:) Ja dzis mam 13 dc. Przetrzymałam M od soboty i wczoraj trpoche poszalelismy, bo był juz 12 dc, wiec wszystko moze sie zdarzyc:) Dzis tez dalej działamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, według mnie to ja miałam wczoraj owulację, bo śluz miałam jak surowe białko kurze i dziś nad ranet jeszcze troszkę było tego. Na moje oko już jestem po owulacji. Jasne że działałam, aż trzy razy wczoraj dla pewności hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
No ja tez mam nadzieje,ze Wam sie udało:)) Ja to juz całkiem głupie z ta owulacją. Testy owulacyjne zupełnie w moim przypadku sie nie sprawdzają. Ale gdy zazwyczaj wybiore sie do ginekolga w okolicy 15-16 dc to jestem jakos zaraz po po owulace, wiec wnioskuje,ze mam jakos w granciach 12-14dc:) No mam nadzieje ze niebawem sie uda równiez mi zafasolkować:) Teraz jednak jestem cały czas na etapie robienia kolejnych badań u M i faszerowaniem go witamininkami w celu polepszenia plemniczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Tolanka kochana ogromne gratulacje:) Ucałuj dzidzię od wszystkich cioć z forum:) Super że już masz swoją perełke przy sobie:) Madzia Mila trzymam za was mocno kciuki i oby staranka były pomyślne:) Dawajcie na bieżąco znać:) Nika idź kobietko do lekarza chociaż słyszałam że często zdażają się plamienia w pierwszym trymestrze ale wiesz nie jestem lekarzem a opinia specjalisty na pewno cię uspokoi:) Będzie dobrze musi być. Kobietki powiedzcie mi proszę czy ja mogę już testować bo jak wiecie razem z M mocno się staraliśmy w tym cyklu i nie mogę się doczekać wyniku Mam cykle 30-32 dniowe a ostanią @ miałam 05-10 myślicie że już coś pokaże nie dam rady czekać do 05-11 zwariuję chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka, spróbować to zawsze możesz, ale skoro cykle masz troszkę dłuższe to może Ci nie pokazać zwykły test jeszcze. Beta to wyjdzie, ale nie wiem jaki chcesz test sobie zrobić? Nie martw się jak by sikaniec nie wyszedł to na następny dzień próbuj. Trzymam kciuki, pisz jak zrobisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika nie czekaj kochana na rozwój wydarzeń idź jak najszybciej do lekarza. truskaweczka83 jeżeli masz cykle 32 dniowe to w sumie powinnaś dostać @ za 2-3 dni,myślę że beta już ci powinna wyjść,z testem to nie wiem,parę dziewczyn pisało,że robiło przed planowaną @ i wychodziły negatywnie i dopiero po terminie @ były pozytywne.Trzymam kciuki żeby pokazały ci się 2 kreseczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
truskaweczka trzymam kciuki za 2krechy wczoraj znowu miałam plamienie,jestem tak zestresowana,że nie umiem sie na niczym skupic,całe szczescie,że dzisiaj idę na planowane usg trzymam kciuki za Was wszystkie i myślami zawsze jestem z Wami buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskweczka83
Dziękuje kobietki za odpowiedź, kurczę boję się znowu rozczarować więc spróbuje ostudzić mój temperament i poczekam do 05-11 i z samego rana będę testować, mam nadzieję że dotrwam:) Jeszcze 2 dni aż 2 dni:( Nika daj znać co u lekarza, musi być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika odezwij się koniecznie po tym usg. Ja mam dzisiaj bóle jak na @ boli mnie brzuch i krzyż,pokłuwa jajnik,kurcze już nie wiem co mam myśleć,czy miałam już owulację jak mi pokazały testy czy dopiero będę miała jak wskazują na to bóle.Śluz mi się już zmienił więc byłabym skłonna powiedzieć,że jestem po,ale mam tak rozregulowane cykle,ze ręki nie dałabym za to uciąć;-)Zobaczymy jak się to potoczy,ja będę mogła testować dopiero 14.11,także jeszcze 2 tyg oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
po usg dzidzia ma się dobrze i duża jest tak jak powinna :) dziekuję za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............25.........12.10...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....7.......05.10..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 17........21.10...........25...........mazowieckie 5) Magda130405......5.........23.10............29...........śl ąskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....33tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2) Madzia 27100..17t2d.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 3) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........38tc+3...10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........38+1tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........34tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........18tc.....05.04-20011 ....?.............łódzkie 8) gosiaczek90.....24tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 9) Dzastina222..... 6tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Kituś.............10tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 11) agata@............... 8tc.........7.06.2011......?????......pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
dziewczyny ale te Wasze ciąże szybko rosną :) ciekawe jak tam Idii nic nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Nika bardzo się cieszę że wszystko w porządku:) A co ci ginek powiedział na temat tych plamień? Ja kobitki kupiłam teścik i jutro z rana będę testować może już coś pokaże zobaczymy w prawdzie nie dostałam bobo testu niebieskiego tylko quick view tak się denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika to super,cieszę się razem z tobą!!!Kurczy nam się górna tabelka,ale to bardzo dobrze,może w końcu będziemy prowadziły tylko jedną.Nika przeskakuj do ciężaróweczek;-) Buziolki:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×