Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nika 76
czytam co u Was,ale nie umiem nic sensownego napisać,myśle tylko o usg w środę,jestem tak zestresowana,boję się najgorszego,nie potrafię uwierzyć,że tym razem będzie inaczej,mam iskierkę nadziei cały czas trzymam kciuki za staraczki szczególnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Do andek: bete najlepiej zrobic 10 dni od stosunku, wówczas już wynik w miare bedzie miarodajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Do andek: wydaje mi sie, że 10 dni po stosunku beta będzie juz w miare miarodajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............25.........12.10...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 17........21.10...........25...........mazowieckie 5) Magda130405......5.........23.10............29...........śl ąskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....36tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....27tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..19t.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 6) Kituś.............13tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 10tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........9tc..........14.06.2011......?????...... małopolskie 9) Dzastina222..... 9tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ck ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika kochanie musisz wierzyć,że będzie dobrze,ja w to wierzę:)Stres jest Ci teraz niepotrzebny ale wiem że łatwo jest mówić...ja byłam ostatnio na usg sprawdzic jak maleństwo bo miałm pewne zdarzenie ale wszytsko jest ok:)Zapisalam się teraz na 27 na to 3d,mój lekarz takiego nie robi ale sam poleca bo jesteś w stanie zobaczyć wszystko,podniebienie,wargi czy wszystko jest ok a w takim zwyklym niestety nie da rady.Drogie jest ale co tam dzidzia ważniejsza:)Może w końcu uda się dowiedzieć jaka płeć,bo do tej pory na tych zwyklych nie bardzo dalo radę chociaż są małe wskazania że moze być chłopczyk,jednego mam w domu miałam malą nadzieje ze może tym razem bedzie dziewczynka ale najważniejsze to żeby było zdrowe a nie płeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
najgorsze,że cały czas mam brudzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witam was kobietki:) Nika powymyślaj sobie może jakieś zajęcia może pieczenie gotowanie spacer albo jakieś spotkanie ze znajomymi żebyś się biedulko tak nie zamartwiała jeszcze 2 dni i dowiesz się że wszystko jest w porządku:) Mila czekamy na wieści od ciebie w tym miesiącu nikt nie zafasolkował więc może ty zapoczątkujesz i dobre wieści nam przekażesz:) Życzę ci tego z całego serca:) U mnie starnaka i jeszcze raz starnaka, nie odpuszam ani jednej chwili w tym miesiącu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Kreska a co tam u ciebie? Nic się nie odzywasz:( Magda a ty będziesz jeszcze testować czy czekasz cierlipwie na rozwój sytuacji? Buźka kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sama nie wiem co robić?? Raczej nic nie będę już robić bo mam wynik bety 0 więc mam czarno na białym że się nie udało. W moim labaratorium mi powiedzieli że czasem już 2 dni po zapłodnieniu jest podwyższony wynik, a mój był 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nie ma szans w tym miesiącu, a z krwi to by wyszło, tym bardziej że ja miałam robiony chyba 6-7 dni po owulacji. Dam spobie spokój już w tym miesiącu. Ale za Was dziewczyny trzymam kciuki, bardzo bym chciała żeby się którejś udało to może reszta też jakoś zaskoczy tak jak to było ostatnio, bądźmy dobrej myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemy nie chce mi się znaczek wpisać, mój wynik był 1 mniejsze od 0. Może słownie to się wyświetli, nie 1, tylko mniejsze od 1. W tym laboratorium norma jest w 1,3 tygodniu od 5, a brak ciąży jest do 2,7, wiec u mnie jest brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
NIka Kochanie spokojnie. Wszystko bedzie dobrze:) Zamartwiając sie i stresując naprawde nic nie zmienisz. Tak jak dziewczynki mówią spróbuj zając sie czyms przyjemnym to zaraz czas szybko Ci minie do wizytuy u lekarza:) MOże zrób jakieś cistao - mam super przepis na takie na zimno, moge CI pdoać, po prostu pychotka:)Trzymaj sie cieplutko:) Magda130405 jak nie w tym cyklu, to w kolejnym się uda:) Zobaczysz.... Musimy tylko mocno w to wierzyć,a fasolka pojawi sie u Nas w brzuszku w najmniej oczekiwanym momencie:) Truskaweczka83 u mnie na razie cisza, nic sie nie dzieje. Od czasu do czasu podbrzusze sie odzywa, ale bardziej odczuwam to w noocy jak leze na brzuchu. Piersi ze strony pach wcale mnie nie bola,a jest to dziwne bo zawsze mnie bolały. Ale piersi są cały cas nabrzmiałe. Dzis mam 26dc wiec jeszcz etroszke czasu przede mną...zobaczymy co będzie... Bardzo chciałabym aby sie w koncu udało - tym bardzoiej,że Mojemu M poprawiło sie nasienie, gdyz ostatnio robilismy badanie i jest poprawa ( z 600tys plemników w 1ml wzrost do 10milionów w 1 ml, a ruch z 7% poprawił sie na 35%) No,ale nic, nie pozostaje nic innego jak starac sie spokojnie czekac na bieg wydarzeń. BYłabym przeszczęsliwa gdyby sie udało!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewuszki udzielałam się na forum dużo wcześniej na 22 str;-) sama starałam się o dzidzie i kiedyś kol.mi powiedziała że po stosunku zrobiła świecę przez5min:-)zeby ułatwić drogę nasionku i zaciążyła kazała mi zrobić tak samo może wyda wam się to śmieszne ale i umnie ta metoda zadziała i dziś mam roczna córeczkę.zdj.na garku:-) wiec może warto spróbować tego sposobu. pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Hej dziewczynki... Melduję że u mnie wszystko wpożądku... czuję się świetnie. Mdłości minęły i sobie poszyły już na dobre:) pogoda dziś straszna... ciemno i żabami rzuca z nieba.... brrr a ja chodzę i ziewam bo ciągle bym spała!!! Dziewczynki meldujcie co tam u was:) Werys ja stara weteranka cię pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Witajcie dziewczyny. u mnie niby myslałam że troche lepiej a dalej wymiotuje strasznie:/ moj lekarz wyjechal gdzies i go nie ma, ale tak szczerze to przepisal mi tabletki wiec nic innego zrobic nie moze, a one mi nie pomagaja niestety. juz mialam lepsze dni i naprawde od razu zaczelam sie cieszyc tym wszystkim a teraz znowu mam popsuty humor. mam nadzieje ze wu was lepiej;) chyba tylko ja jestem az tak negatywnie nastwiona:p ale i tak sie ciesze z maluszka i nie moge sie doczekac az sie dowiem czy chlopiec czy dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dobry sposób z tą świecą, ja już o tym gdzieś słyszałam ale tego nie robiłam nigdy. Mój chłop by się chyba przewrócił ze śmiechu jak by coś takiego zobaczył hi hi, ale może warto spróbować? Jutro mam 26 dc, a miesiąc temu właśnie w 26 dc dostałam okres, więc oficjalnie już jutro może @ przyjść. Piersi mnie już nie bolą, tylko troche brzuch, nie jak na @, ale też tak jakoś wysoko z lewej strony. Ciekawe, zobaczymy co się wydarzy. Trzymajcie kciuki żeby nie przyszła. A jak tam u Ciebie Mila? Przyszła @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam świecę jak mój mąż poszedł do wc.żeby nie widział można też oprzec nogi o ścianę albo wyjść do innego pomieszczenia do łazienki i zamknąc się. dzasta kochana też cię pamiętam cieszę się że ci się w końcu udało brawo brawo. Co do mdłości miałam, również okropne mama mi poradziła żeby rano jak wstanę 30min.przed posiłkiem wypić wodę z miodem i pomogło dużo lepiej się czułam. Jak by były jakieś pytania odnośnie ciąży lub dzidzi pytajcie ja już doświadczona mamcia :-) Co do wybrania miejsca do porodu jeśli mogę przyszłym mamą polecić do w wapiennicy esculap klinikę poród tam kosztuje490zł.i w to jest cena wliczona za znieczulenie do porodu i do szycia fajna sprawa. dla zainteresowanych wklejam http://www.klinika-eskulap.pl/pl/poloznictwo.html służę pomocą w rzie pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki:-) Uaktualniam tabelkę STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 17........21.10...........25...........mazowieckie 5) Magda130405......5.........23.10............29...........śl ąskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....36tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....27tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..19t.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 6) Kituś.............13tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 10tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........9tc..........14.06.2011......?????...... małopolskie 9) Dzastina222..... 9tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ck Miałam zgłosić się w trakcie @ do mojego gin,gdyby się nie udało,ale on przyjmuje tylko we wtorki,a ja dzisiaj jestem już po:-(więc lipa. Za tydzień się do niego wybiorę,zobaczymy jaki ma dalszy plan działania;-) Truskaweczka dokładnie tak jak napisałaś,kolejny cykl,kolejne starania,nie poddamy się;-)Ja będę zaczynała staranko za jakieś półtora tygodnia;-) Dziewczyny co do tej świecy.Mam koleżenkę,która za miesiąc rodzi,to jej druga ciąża,ma już 2-latka.I też mi polecała "tą metodę"twierdzi że sama ją stosowała i ona również jej pomogła.Ja patrzę na to z przymrużeniem oka,poza tym sama to kiedyś zrobiłam i nie pomogło;-)Tyle było naszego,że pośmiałam się z M,gdy na łóżku tworzyłam "figury" tuż po przytulanku:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pomogło na szczeście ważne jest też żeby nie przytulać się codziennie przed okresem płodnym zrobić post z 4 dniowy a w okresie płodnym co 2 dzień się kochać trzeba dać troszkę plemnikom się natwożyć i nabrać na śilę.to rada gościa który prowadzi poradnie życia rodzinnego.przed ślubem musiałam odbyć te nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Hej Madzia 130405:) U mnie @ sie nie pojawiła. Dzis mam 27dc, wiec czekam spokojnie do jutra, wiec w tym czasie moze już sie pojawić. Jesli nie zjawi sie do piątku, to może w sobotę zdecyduje sie testować. Jesli chodzi o mnie to ciagle jest mi gorąco. Siedze w pracy w cieniutkiej bluzeczce, przy otwartym oknie, gdzie wszyscy w swpich pokojach w swetrach pozasuwani po sama szyje. TYlko zakne na chwile okno,a zaraz mi duszno sie robi... Poza tym piersi wcale mnie nie bolały tak jak zwykle przed okresem, zazwyczaj ból promieniował od pach,a teraz sa tylko nabrzmiałe/ NO i podbrzusze od czasu do czasu sie odzywa, tak jakby lada moment @ miała sie pojawić.... Staram sie nie nastawiać na nic, bo potem znowu bedzie mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jesli chodzi o swiece;)to ja po kazdym przytulanku leżałam z nogami w gorze zeby własnie jak werys napisała ulatwic droge ;)zarowno w tej wczesniejszej ciazy jak i w tej i jak widać mogło to być pomocne,takze dziewczyny nogi w goree;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no uśmiałam się z tymi nogami do góry.Może zrobię przy następnej okazji, tylko ja nie wiem kiedy mam te dni płodne dokładnie. Bo ostatnio wydawało mi się że miałam w 10 dc, nie wiem czy to możliwe żeby tak wcześnie było, a jak testy robiłam to miałam po 3 dni a to też raczej nie możliwe bo jajeczko pęka i to jest chwila na zapłodnienie, a jak mój mąż ma w dodatku słabe plemniki to już całkiem nie wiem kiedy mogę mieć dokładnie. Jajutro mogę już dostać @, a najpóźniej w piątek, zobaczymy co będzie :-) Boję się cała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 130405 jak nie wiesz kiedy masz owulację to mierz temperaturę codziennie rano o tej samej porze (zalecane jest o 6)wtedy na wykresie bardzo ładnie widać (o ile jest owulacja, a jeśli jej nie ma to lekarz powie Ci to na podstawie owego wykresu)... Zazwyczaj skok temperatury o 0,2 stopnia uważany jest za owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Mila Magda to zaciskam mocniej kciuki żeby wstręciucha nie przyszła i dwie krechy na weekend wyszły:) Dzastinka kochana cieszę się że wszystko ok i że pamiętasz o nas:) Agulek staranka trwają mój M się cieszy bo teraz nie może się opędzić ode mnie hahahahaha;) A pomysł ze świecą wprowadzam od dzisiaj w czyn, już kiedyś to robiłam jednak nie za każdym razem, więc od dziś nogi na 12 po każdym przytulanku;):) Nika co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Jutro usg pamiętaj aby podzielić się z nami wiadomościami. Ściskam was mocno kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ;-) jestem pierwszy raz na takim forum i mam pytanko...czy mozna zrobic test przed planowym terminem miesiączki??? z męzem staramy sie o maluszka, sa to nasze pierwsze starania;-) do terminu okresu pozostało jesze pare dni, ale juz nie moge sie doczekać wyniku, a ktos mi powiedział, że powinnam zrobic test dopiero jak nie dostane misiączki bo inaczej nie wyjdzie. Pozdrwiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Madzia 130405 na jakiej podstawie wnioskujesz, że Twój M ma słabe plemniki? Robił badanie nasienia? Pytam bo jestem sama w tym temacie i mam juz jakaś fachową wiedzę, wiec jakby cos na wstepie mogłabym Ci pomóc w tej kwestii:) TYlko najwazniejsze jest to na jakiej podstawie snujesz takie wnioski z tymi słabymi plemnikami u M?:) Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Do Sikorka 2112 Z tego co mi wiaodmo sa na rybku testy ciazowe, które są w stanie wykryc już 6 dniowa ciażę, zatem mozna je zrobic kilka dni przed spodziewaną @. Ale poniewąz nigdy nie ma pewnośc kiedy doszło do zapłdonienia, kiedy zarodek się zagnieździł, dlatego przed dniem spodziewanej @ nawet negatywny wynik nie jest wiarygodny. Trzeba bedzie test powtórzyc, dlatego nie wiem czy jest sens robic to tak wczesnie? NO,ale jak bardzo sie niecierpliwisz to testuj:) Jesli na podstawie własnych obserwacji wiesz kiedy mogło dojsc do zapłodnienia oraz masz jakies przeczucia to test na pewno nie zaszkodzi:) Ja z całego serca zycze CI upragnionych 2 kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
mila pięknie mężowi żołnierzyki formę poprawiły,co do pozycji pupa do góry i nieruszać się przynajmniej 15 minut, dzastina fajnie,ze się w końcu pokazałaś ja mam w domu czysty cyrk mam 2 miesiące na wyprowadzenie się,sprzedaliśmy mieszkanie,a w nowym lokum nic nie mamy zrobione najważniejsze: byłam na usg dzidzia rośnie serce jak dzwon,popłakałam się z nerwów u lekarza,ale jestem dobrej myśli pozdrawiam was i mocno ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Hej Nika76:) Ciesze sie bardzo,że po wizycie u lekarza wszystko w porzadku. Mam nadzieję, ze teraz po rozmowe z ginekolgiem uspokoiłas sie już choc trochę:) Poza tym widze, że nie nudzi Ci się:) Z przeprowadzką zawsze jest straszny kocioł, juz ja cos wiem na ten temat:) No skomponowany przeze mnie kompleks leków dla M podniósł mu nieźle kondycje zołnierzyków. A badanie robione było w 50dniu kuracji, choc tak naprawde czas tworzenia nowego plemnika trwa 74 dni. Zatem za klika dni powórzymy jeszcze raz badanie nasienia. Choc szczerze powiem,że byłam mile zaskoczona az tak wysoka poprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×