Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość nika 76
to trzymam kciuki za 2 krechy już się niecierpliwię agulek jeszcze się wstrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
na temat plamień to zwiększył mi dawkę duphastonu i powiedział ze trzeba sie liczyć z ewentualnościa na pobyt w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
czekam i czekam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
kobietki niestety jedna paskuda:( beczeć mi się chce:( powtórzę jeszcze 7 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
przytulam Cię mocno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
też mam dzień do doopy mam krwawienie,wmawiam sobie,że to po badaniu usg dopochwowym :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Hej dziewczynki:) Nika może umów sie na wizyte do jakiegos innego ginekolga? Tym bardziej,ze cały czas masz krwawienia. Tylko się denerwujesz i stresujesz, a to na pewno nie wpływa pozytywnie na Ciebie, jak i na maluszka. Wszystko bedzie dobrze:) Ale dla włąsnego spokoju zaczerpnij opinii na ten temat u jakiegos innego lekarza. Trzymam kciuki:) Truskawczeka bardzo mi przykro,że pojawiła się wstretna jedna kreska. Ale juz lada moment mozeszrozpoczac staranka na nowo i zobaczysz,ze sie uda:) Nie martw sie tam:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudissaaa
a ja juz nie wiem nic bo odebrałam wynik i mam 34..czyli chyba 8 tydzień a ja nie społzyłam 2,5 miesiaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
klaudissssa opisz to troche bardziej po ludzku bo cięzko zrozumieć. napisz jakie miałaś normy w laboratorium i czy robiłaś zwykły test też. i skąd Ci przyszło do głowy robienie bety w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nika koniecznie idź do drugiego ginekologa, będziesz spokojniejsza. Mila a jak tam u Ciebie staranka. Mnie dziś bardzo od rana brzuch bolał w dołku, prawie tak jak na okres. Może się "coś" zagnierzdża? Bardzo bym chciała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka, a Ty zrób jeszcze jeden test tak dzień po spodziewanej miesiączce. Bedziesz miała pewność, bo teraz to chyba jeszcze jestes przed? Może akurat? Bądź dobrej myśli !!! Trzymam kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,nikula może faktycznie idź do innego lekarza.Bo skoro tak jak piszesz masz już krwawienia na prawdę jest to niepokojące.Jeżeli lekarz powiedział ci że jesteś w ciąży to nawet możesz jechać do szpitala,tam cię też przebadają i jak będzie trzeba to zostawią,najważniejsze jest teraz maleństwo.Nie ma co czekać i ryzykować. Truskaweczka pewnie że testuj jeszcze raz po termnie @,tak jak ci wcześniej pisałam zdarzało się że testy wychodziły przed negatywne,a po 2 piękne kreseczki,może i u ciebie tak będzie.Trzymam kciuki! Magda ja mam tak samo,więc może i u mnie będzie pozytywnie.Bardzo bym chciała.A powiedz kochana kiedy będziesz mogła testować,ja najwcześniej 14.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudissaaa
AGATA ostatnią miesiączke miałam 6 lipca.....wiec cos nie tak wiec dlatego test poza tym po 2 spożnionych miesiaczkach robiłam test ciążowy i był negatywny...teraz robiłam bete i mam wynik34.... nie wiem co jest ale to jest jak 8 tydz. tak mam w normach...aaa i nie współżyłam 2,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudissaaa
tutaj według nich moja norma.... bede pisac od 6 tyg wiec: (0-3) 6 (158-31795) 7 (3697-163563) 8 (32065-149671)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudissaaa
nie rozumie jeszzce jednej rzeczy ze w tych poszczegolnych tyg jest tam jakaś ilośc..i jest najmniejsza do najwiekszej i czasami jak patrze na dalsze tyg to zarówno mogłambym byc w 14,15,16,17,18 tyg ciąży wiec jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulek, ja powinnam okres dostać ok. 19 dopiero, może trochę wcześniej bo teraz okres miałam 2 dni wcześniej niż planowany. To taki dziwny ból, dopiero z godzinke temu ustąpił, a tak miałam cały dzień od rana. Tak sobie myśle czy to nie była przypadkiem owulacja? Już zgłupiałam, bo śluz był dziś normalny a w poniedziałek miałam 10 dc ale śluz taki jak w jajeczkowanie i w nocy straszne kłócie w lewym jajniku. Już sama nie wiem, a najgorsze że jeśli dziś miałam owulację to nie było przytulanek jeszcze i może być już za późno. Co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Dziękuję kochane moje za wsparcie jak to ewa kiedyś pisała nadzieja umiera na końcu dlatego moją podtrzymuje jeszcze fakt że za wcześnie testowałam bo @ powinnam dostać między 5 a 7 listopadem. Kupiłam już test tym razem inny i czekam teraz już cierpliwie do 8 listopada no chyba że ta jędza przyjdzie. ACH.......kiepski ten dzień:( Nika kurcze nie wiem co napisać dziwne to wszystko lekarz cię badał stwierdził że z dzidzią w porządku dał większą dawkę leku ale co robić skoro plamienia się utrzymują, może rzeczywiście warto odwiedzić innego lekarza albo pójść jeszcze raz do tego samego i zapytać co robić dalej. Niech ci coś fachowiec poradzić a nie ty biedulko się martwisz co nie jest wskazane w twoim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Dzastina a czemu ty nic się nie odzywasz chyba nie zraziłaś się do naszego forum przez intruzów? Daj znać co u ciebie. Idi też nic nie pisze chociaż ona jest usprawiedliwiona bo ma teraz masę obowiązków przy dzidziolku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek dziewczyny:-) Magda zależy od tego ile trwają twoje cykle,chociaż to też nie jest regułą,jeżeli masz książkowe,28 dniowe cykle to jak wyliczyłam na kalendarzu będziesz miała owulację jutro.Ja miałam z tymi objawami owulacyjnymi w tym cyklu bardzo podobnie.Teraz pozostało mi czekanie.Madziu to zabieraj się za przytulanko od jutra,jeżeli dzisiaj nie możesz;-)i działaj:-)Trzymam kciuki za powodzenie misji;-) http://viggo.pl/dni-plodne/-to jest fajna stronka z kalenarzykami. Nika jak u ciebie,jak się czujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
myślę,że wczorajsza akcja była po badaniu i tego sie bede trzmac zeby nie zwariowac trzymam kciuki za Was dzewczyny,przesrane ciężko zajść ciężko donosić ciężko wychować oj my to baby mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
Uaktualniam, bo po wczorajszym usg znam płeć mojego dzidziolka :) . Wszystko w porządku, rośnie jak na drożdżach - oby tak dalej ... Co do ruchów, to odczuwam takie mizianie czasami, ale moja gin powiedziała, że to różnie jest , jedne wczaśniej , jedne później i mam się tym nie martwić, więc się nie martwie /no może trochę / Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia :) 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............25.........12.10...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....7.......05.10..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 17........21.10...........25...........mazowieckie 5) Magda130405......5.........23.10............29...........śl ąskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....33tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2) Madzia 27100..17t2d.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 3) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........38tc+3...10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........38+1tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........34tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........18tc.....05.04-20011 ....chłopiec.............łódzkie 8) gosiaczek90.....24tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 9) Dzastina222..... 6tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Kituś.............10tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 11) agata@............... 8tc.........7.06.2011......?????......pomorskie Nika, ja też uważam,że jeżeli będziesz miała nadal plamienia to powinnaś pojechać do szpitala się przebadać, ew. położyć /wiesz tam mają leki , kroplówki/. Oczywiście życzę ci żeby wszystko się unormowało i żebyś mogła cieszyć się swoim dzidziolkiem. Dzastina co u ciebie ??? jakoś milczysz, stało się coś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Hej dziewczynki:) Madzia a u mnie starnka na całego:) Dzis mam 16dc, wiec cały czas jeszcze przytulanko:) No zobaczymy co to bedzie... Staram sie nie nastawiac na nic, gdzy nauczona doswiadczeniem wiem,ze znowu sie nakrece,a potem tylko wielkie rozczarowanie. Poza tym tak jak wspominałam u Nas moga byc problemy z naturalnym poczeciem, niestety...eh...ale to wszystko jest skomplikowane...:( Madziu mnie wczoraj tez jakos dziwnie kuł jajnik, nawet podczas przytulanek poczatkowo mnie pobolewał - byc moze tez miałam owulacje?? Truskaweczka mam nadzieje,ze wstrecicuha @ sie nie poajwi i jak powtórzysz 8.11 test zobaczysz upragnione dwie krechy. Nie zawsze test wychodzi przeg okresem, bardzo wiele dziewczyn nawet pomimo spożniajacego sie okresu nadal nie ma od razu testu pozytywnego. Zatem głowa do góry!!! Wszystko bedzie dobrze:) Trzymam kciuki:) Nika Ty tez niczym sie nie martw. Moze pomysl naprawde o wizycie u innego lekarza, chociazby po to,aby sie troche uspokoic:) Trzymaj sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
witam was dziewczyny;) wczoraj odebrałam wynik toksoplazmozy i tam było napisane że jest wątpliwy, zadzwoniłam do lekarza i on zlecił mi jakieś dodatkowe badanie. mam się tym martwić ?czy to nie jest nic poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata@ to zależy które to igm - bo jeżeli wyszło że masz przebytą wcześniej toksoplazmozę to się nie martw ! mi też tak wykazało ale jeżeli masz świeżą toksoplazmozę to niestety nie jest ciekawie.... :( Życzę by to jednak była ta przebyta wcześniej... A powiedz mi miałaś ostatnio kontakt z kotami? papugami? jadłaś świeże mięso np: tatar? piłaś nieprzegotowane mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
wyszło IgM - WĄTPLIWY. i nie wiem o co chodzi. cały czas mam kontakt z kotem bo mam je w domu, mięsi też jadłam:/ kurde lepiej poczekam na wyniki, nie będę sie tak denerwować bo to tylko zaszkodzi maluszkowi. wyniki dopiero w ciągu trzech tygodni bedą niestety;/ cały czas coś jest nie tak...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane uaktualniam tabelkę: 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............25.........12.10...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....7.......05.10..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 17........21.10...........25...........mazowieckie 5) Magda130405......5.........23.10............29...........śl ąskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) ewa0505....35tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 2) Madzia 27100..17t2d.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 3) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 4) idi1313..........38tc+3...10.10.2010.....dziewczynka....śl skie. 5) Tolanka..........38+1tc .....1.11.2010.........chłopiec........kuj - pom 6) asia 1983..........34tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 7) groszek1976........18tc.....05.04-20011 ....chłopiec.............łódzkie 8) gosiaczek90.....24tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 9) Dzastina222..... 6tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Kituś.............10tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 11) agata@............... 8tc.........7.06.2011......?????......pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Niestety @ przyszła już dziś:(:(:(:( Boże jak mi jest smutno. Dlaczego to wszystko jest takie trudne, czemu to życie jest takie niesprawiedliwe gówniary po 15 lat wyrzucają dzieci na śmietnik a my które tak bardzo chcemy dzidziolka nie możemy go mieć. Jest mi smutno jestem zła wszystko na raz. Dobrze dziewczyny że jesteście i mogę u was znaleźć pocieszenie bo nikt nie zrozumie tego lepiej niż wy. Trzymam za resztę babeczek kciuki (Mila, Magda, Agulek) aby do was nie przyszła ta wredna @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka, przykro że się nie udało tym razem. Całe szczęście tak jesteśmy skonstruowane że jak dostaniemy tę wstrętną @ to równoznaczne jest również z tym że rozpoczął się nowy cykl starań. A przecież staranka nie są takie nieprzyjemne, prawda ;) więc głowa do góry. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×