Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość truskaweczka83
Sikorka kochana przytulam cię bardzo mocno wiem że niewiele ci to pomaga w tej chwili ale pamiętaj że czas zaleczy rany, zrobisz badania i będziesz dalej się starać o dzidziolka. Najwidoczniej to nie był jeszcze ten czas:(:(:( Pisz kochana wysłuchamy i będziemy wspierać cię z całych sił. Kobietki takie wieści że nie wiem czy pisać o mnie.:( Jednak Mila odpowiem ci kochana u mnie wszystko ok tzn byłam na ocenie cyklu 03.01 ginek widział pęcherzyk 16mm miałam 6.01 poszaleć z M i oczywiście tak zrobiłam. 07.01 miałam pójść znowu aby zobaczyć co się wydarzyło jednak ginek trochę mnie wystawił do wiatru:( Więc idę dzisiaj na 21 zobaczymy co mi powie:) A kobietki pisałam wam o mojej suni że jest w ciąży, no właśnie z soboty na niedzielę mam malutkie paróweczki chłopca i dziewczynkę:) Więc teraz siedzę w domku na urlopie i robię za opiekunkę:) Buźka kobietki, sikorka trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Dzastina nie denerwuj się na zapas zobaczysz co powie lekarz wiesz przecież że nastrój udziela się maluszkowi. Trzymam kciuki wszystko będzie ok zobaczysz. A powiedz kiedy idziesz do tego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Sikorka2112 Kochana jest mi bardzo, ale to bardzo przykro:(( Wiem, ze słowa nic nie zmienia, nie zmniejszą Twojego bólu, ale pamietaj, ze wszystkie tu na forum jestes z Tobą. Pisz, to pomaga...MY postaramy sie pomóc Ci na tyle, na ile to możliwe. Zrób Kochana teraz wszelkie badania, aby znaleźc przyczyne czemu tak sie dzieje. Choć bardzo czesto tak sie dzieje i nie ma bezposredniej przyczyny, po prostu organizm kobiety jest tak skonstruowany, że przyu slabszym płodzie samoistnie dochodzi do poronienia lub obumarcia:( Trzymaj sie Kochana. Pisz do Nas - mi takie wygadanie sie zazwyczaj pomaga. Ściskam Cie mocno:) Dzastina222 nie martw sie na zapas. To, ze w badaniu wyszedł Ci wynik dodatni na toxoplazmoze jeszcze o niczym nie świadczy. Ludzie czesto przechodza toxoplazmoze nawet o tym nie wiedząc. Wówczas wynik badania wychodzi pozytywny. Wystarczy zjeśc surowe mieso, np. tatara, a wynik może byc juz dodatni. Jednak najwazniejsze jest aby zrobic badanie i zobaczyć czy dodatni wynik wskazuje na aktywnośc. Bo bardzo czesto jest tak, że dodatni wynik wskazuje na to, że dana osoba przechodziła toxoplazmoze, ale kilka miesiecy, a nawet lat wstecz i po prostu w badaniu robionym w czasami przypadkiem to wychodzi. Jednak jest to już infekcja calkowice przebyta, nieaktywna. Bo zazwyczaj organizm samoistnie z tym walczy nie dajac zadnych objawów. Dlatego to,ze wynik masz dodatni o niczym nie przesadza. Mogłaś przejsc to kiedyś,a badanie to wykazało, ale wirus jest juz całkowicie nieaktywny, a wynik daje tylko informacje, że miałas z niczym doczynienia, niekoniecznie teraz, w okresie ciazy:) Dlatego nie martw sie na zapas:) U siebie w pracy mam takie sytuacje na codzień i nie znaczy to, że dana osoba w tym akurat momencie pzrechodzi ta infekcje. zazwyczaj miala stycznośc z tym wirusem kilka lat wstecz i nie ma wiekszego wpływu na jej funkcjonowanie w tym czasie:) Spokojnie Kochana, spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dzięuję wam dziewczyny za ciełe słowa otuchy.. Dziś mam wizytę w poradni chorób zakaźnych... jezu brzmi to masakrycznie..jakbym hiv miała!!! Jak wróce to na pewno dam wam znać co i jak... narazie mam wziąść ze soba wszystkie swoje badania.. i pani doktor zadecyduje co dalej.. proszę trzymajcie za mnie kciuki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka strasznie mi przykro i ogromnie Ci współczuje tej tragedii jaką przeżywasz aż przypomniał mi się mój koszmar z kwietnia ale pamiętaj musisz być dzielna i wierzyć że w końcu będzie inaczej że w końcu się uda..Ból z czasem maleje ale do tego potrzeba czasu wiem o tym doskonale:(Trzymaj się mocno:* Dzastina Ty też kochana sie trzymaj,nie zamartwiaj się.Najpierw pójdziesz do lekarza i zobaczysz co i jak.zgadzam się z tym co napisała Mila,wynik dodatni nie musi swiadczyc o najgorszym.Trzymam kciuki eby wsystko było ok:) Jeśli o mnie chodzi byłam wczoraj na usg z mała wszystko w porządku,waży 902gramy;)chyba zacznę po woli kompletować wyprawkę chociaż jesli o takie rzeczy chodzi to zawsze bylam ostrozna i czekalam do ostatniej chwili tak było z synkiem jak bylam w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witam was kobietki:) Wczoraj byłam u ginka pęcherzyk pękł ładnie bez wspomagaczy:) Oczywiście moje pierwsze pytanie czy coś widać jednak gin powiedział że nic nie widać i trzeba czekać czy szaleliśmy w dobrym czasie czy się udało:) Powiedzcie mi laseczki czy mógł coś zobaczyć czy było jajeczko czy pęcherzyk był pusty, może ciałko żółte powinno być kurczę znowu się nakręcam. A w dodatku jestem taka niewyspana przez te małe kabanoski że szok, dobrze że są tylko dwa bo powiem wam że chyba bym oszalała jakby była jakaś dziesiątka;) Dzastinka napisz koniecznie co u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka, tak mi przykro :( wiem ze żadne słowa Cię nie pocieszą :( Moja najlepsza przyjaciółka przeszła przez to w grudniu, dokładnie dzień przed wigilią, wiem że teraz najważniejsze jest dla niej wsparcie przyjaciół i rodziny, codziennie do niej piszę i dzwonię, ona już powoli zaczyna myśleć o kolejnym dzieciątku. Wczoraj była u lekarza i powiedział jej, że tak się zdarza i 40% ciąż tak się kończy i musi to jakoś przetrwać. Na wyniku ze szpitala oczywiście nic nie pisze, nic nie wiadomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Jestem już... Głowa mi pęka... Po konsultacji dowiedziałam się że zaraziłam się Toxo 2 tygodnie temu.. dostałam antybiotyk na 3 tygodnie i musze powtórzyć wyniki.. Na dzień dzisiejszy zagrozenia dla dziecka nie ma... ale nie wiadomo czy nie przenikło do łożyska. Antybiotyk ma na celu wzmcnić łożysko aby bakterie się nie dostały do dzidzi. Dobrze że tak szybko wykryto infekcje... bo jestem w stanie z nią walczyć ale nie wyleczyć..tzn. nie dopuścić do zakażenia płodu... W II trymestrze jest mniejsze ryzyko ale zawsze jest... trochę jestem podłamana...ale jakoś dam rade. Najważniejsze że w usg nie ma nic niepokojącego.. ide się położyć bo głowa mi pęka i źle się czuję. O 20 łykam pierwszą tabletkę bo mam je brać co 12 h ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
Sikorka ... jestem z Tobą ! :( truskaweczka ja tez niedawno miałam takie bobaski mojej suczki i miała 3 łobuzy kurde co ja przeszłąm , nie dość ze mała musiała miec cesarkę to jeszcze nie chciała ich karmić brrr już nigdy więcej szczeniaczków :) ale zostawiłams obie jednego samczyka i mam teraz parkę DODĘ i ANTOSIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 77
mam pytanko licze na pomoc. 3 stycznia dostałam @ jesli mozna to to tak nazwac trwała tylko 2 dni i bardziej przypominała plamienie dodam z stosuje nuva-ring. od pwenego czasu mam silne bóle podbrzusza mdłosci i jestem senna (o 18stej ide spac i spi do rana) robiłam test ciążowy 7 stycznia popołudniu i wyszedł negatywnie jak myślicie zrobic jeszcze jeden test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze z calego serca o pomoc. Otoz moj statnii cykl trwal 36 dni. Ostatnia miesiaczka 03.12. W styczniu miesiaczka nie przyszla... poza tym mam bole piersi. Zrobilam test 05 i 12 stycznia- dwa negatywne. Wspolzylam bez zabezpieczenia 10,17,23, 31,01 stycznia. Niepokoje sie bardzo. Jak uwazacie? czy badaniez krwi b hcg juz wyjdzie? I jeszcze jedno pytanie... jezeli do zaplodnienia doszlo 31.12 to ciaze liczy sie od tego dnia,prawda? nie od 1 dnia ostatniej miesiaczki? PROSZE O POMOC BO UMIERAM ZE STRESU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Motylku jesli uprawiasz seks bez zabezpieczeń to zawsze jest duza szansa na ciażę... cykl co prawda masz długi wiec odejmij sobie od tych 36 dni 14 dni.. choć na to też nie ma zasady... wychodzi na to że owulację mogłaś mieć w 22 dc... w 32 dc możesz zrobić sobie badanie beta hcg i bedziesz wiedzieć na 100 % czy zaszłaś w ciążę.. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata@
Witajcie;) Położna mi ostatnio powiedziała, że ruchy będę czuła tak od 20 tygodnia i moim zdaniem ona jest wariatką;p moja dzidzia tak mocno uderza, że aż w szoku jestem;) ostatnio wyszło prawie z brzucha, przesunęło się na lewą stronę i wyglądałam aż nienaturalnie;) wreszcie jeść mogę i zaczynam przybierać na wadze powoli. na drugie dziecko zdecyduję się gdzieś na 5 lat bo jak pomyślę że przy następnej ciąży mogłabym czuć się jeszcze gorzej to aż ciarki mi przechodzą;) STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....9.......14.12..........27...........wielk opolskie 3) Mila1801 .......... 19........19.12...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........20........16.12...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) gosiaczek90....35tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 3) groszek1976...25tc....05.042011.........chłopiec.......... ...łódzkie 4) Madzia27100....27tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 5) Kituś.............20tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 6) agata@............. 19tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 7) kreska100...........18tc..........14.06.2011......?????..... małopolskie 8) Dzastina222..... 18 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 9) nika76......12tc....05.07.2011....????....śląskie 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?...........mazowieck ie 11) Magda 130405......11tc..29.07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....9.......14.12..........27...........wielk opolskie 3) Mila1801 .......... 19........19.12...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........20........16.12...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) gosiaczek90....35tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 3) groszek1976...25tc....05.042011.........chłopiec.......... ...łódzkie 4) Madzia27100....27tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 5) Kituś.............20tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 6) agata@............. 19tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 7) kreska100...........18tc..........14.06.2011......?????..... małopolskie 8) Dzastina222..... 18 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 9) nika76......12tc....05.07.2011....????....śląskie 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?...........mazowieck ie 11) Magda 130405......12tc..29.07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Idę na 17 na wizytę do mojego ginekologa. Dziś w nocy przez 2 godziny bolał mnie wbrzuch w okolicy pępka. Tak dziwnie mnie bolało, zapytam lekarza czy to nie jest coś poważnego. Nad ranem też jeszcze troche bolało, ale szybko przeszło. Dam znać jak wrócę. Trzymajcie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Dziewczyny bardzo prosze o Wasza opinie!!! w listopadzie poroniłam swoa druga ciaze ( 6 tydzien w obu przypadkach), mialam odczekac 3 cykle i dopiero sie starac. jednak w poniedzielaek zrobilam test i wyszly dwie kreski (okres mialam planowo dostac w niedzile - cykle 29). na drugi dzien powtorzylam test - pozytywny i zrobilam tez bete wyszla 211. jutro ide aby powtorzyc badanie, ale jestem przerazona bo wydaje mi sie, ze 211 to malo - niby w normie ale z moimi doswiadczenia juz nie mam takie wiary ze bedzie dobrze, bo wiem ze nie zawsze tak jest....:( i co dziewczynki myslicie?jest jeszcze szansa ze sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kladia, ja w 28 dc miałąm wynik bety 200 i to był dobry wynik. Jak zrobisz betę po 48 godz to zobaczysz czy rośnie. A jakie są normy w/g Twojego laboratorium? Byłam u lekarza i jestem bardzo zadowolona! Wyniki mam bardzo dobre i mocz też jest idealny. Lekarz mi kazał odstawić wszystkie leki tzn. duphaston i furaginum i zostajemy tylko przy witaminach. Serduszko w normie, dzidziuś ma prawie 7 cm!!! Na zdjęciu z usg mam tak dokłanie widoczną twarz że szok. Normalnie widać oko, ucho, nos i uśmiech prawie dookoła głowy. Szkrab się bardzo ruszał i ciężko było jakieś fajne zdjęcie reszty ciała cyknąć ale głowa rewelacja! Lekarz mówi że takiego łądnego uśmiechu u 7 cm dziecka nie widział. Bardzo się ciesz i pójdę spokojna na te badania w sobote prenatalne. Mam dokładnie w sobotę pierwszy dzień 13 tygodnia tak mi lekarz wyliczył. Trzymajcie kciuki za mnie!!! Chociaż idę już na luzie bo wiem że musi być dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Magda bardzo się cieszę że wszystko ok zresztą musi być do samego końca:) Paula nawet mi nie mów bo ja też stwierdziłam że to był pierwszy i na 1000% ostatni raz. Nocki nie przespane nie wspomnę o wizytach u weterynarza bo oczywiście nie jest wszystko tak jak powinno:( Trzeba czekać bo maluszki mają biegunkę podobno przez mamę. Powiem wam że mam przedsmak rodzicielstwa i to od tej ciemnej strony:( Ja kobietki czekam na @ mam nadzieję że nie przyjdzie właściwie to nawet nie wiem kiedy powinna przyjść bo ostatni cykl miałam 38 dniowy:( więc teraz pewnie koło 20 stycznia sama nie wiem bo piersi już mnie bolą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Truskaweczko coś te twoje cykle za długie.. Mówilaś o niech lekarzowi? Dlaczego nie zaproponował ci Duphastonu na wyrególowanie Zobacz ja miałam cykle 32 dniowe i zajść nie mogłam a jak mi gin wyrególował do 28 to za drugim razem zaszłam... przemyśl to... bo szkoda czasu. Ja sobie w brode pluję że tak długo zwlekałam:( Ja jestem nadal załamana... biorę antybiotyk ale jakoś tak mi dziwnie.. niby nie ma wpływu na dziecko a mu pomaga to mimo to jestem jakś niespokojna.. zdołowana! Życie ze mnie uszło.. idę się kąpać i spać... bo nie potrafię funkcjonować normalnie.. chyba jeszcze się nie oswoiłam z myśla że jestem chora...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Magda130405 bardzo sie ciesze, ze z maleństwem jest wszystko dobrze:) Ojjj truskaweczka83 sama wiem jak to bywa ze szczeniaczkami:) sama kilka lat wstecz miałam 10 małych piesków amstaffków i niezłe urwanie głowy:) Ale wszystie zdrowo sie chowały:) Truskaweczka83 trzymam kciuki, aby wstreciucha sie nie pojawiła:) Skoro wg usg i ginekologa owulacje mialas ok, 20dc, wiec decydujace dni beda w granicach 35dc:) Z tymi piersiami i bólem to róznie bywa...nie ma chyba zasady... MNie np. w tym cyklu to chyba całkiem piersi zgłupiały. Zaczeły mnie bolec juz ok 16-17dc, ale to ta, że nawet połozyc na brzuchu sie nie moglam. Jak dla mnie to za wcześnie jak na @:( Teraz nadal mam nabrzamiłe,ale juz na szczęscie mniej bolą...zapewne okres zbliża sie wielkimi krokami, bo dziś mam 25dc:( Chyba znowu się nie udało:( Paula a co tam u Ciebie? jak staranka? Niebawem masz chyba decydujący dzien:) daj znać:) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
hej MIla i truskaweczko u mnie w sumie ok , powinnam dostac @ wczoraj ale po ostatnim przesunięciu to już nie wiem kiedy dostanę jak teraz też będę miała takie opóźnienie pójdę do gina na wyregulowanie :) Piersi mnie w ogóle nie bola a zawsze przed @ miałam jak kamienie .. mój mąż się ze mnie śmieje że popada w jakąś dziwną schize bo co chwile macam się po cyckach ;) Truskawa ja mam psiaki rasy YORK Shire Terier jak maluchy się wykluły to ważyły po 80 gram wyglądały jak ciastka - rożki , wyobraź sobie ze ja spałam z całą czwórką w łóżu bo ta moja sunia nie chciała karmić i miałam 3 bobaski i matke w wyrku a męża w salonie na kanapie ;) nigdy już się na to nie zgodzę zeby zapylić tą moją Dodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki Dopiero dzisiaj bede załatwiać pochówek,bo w szpitalu źle wypisali mi pappiery...masakra...mają wszystko gdzieś, tylko latać z tymi papierami w tą i z powrotem. a na dodatek źle się czuję, ciągnie mnie bardzo brzuch. boli jak na @. i mam krwawienie własnie jak przy @. nie wiem czy dzisiaj dam rade, ale muszę iść do lekarza, jestem zalatana. wieczorkiem napiszę co i jak. Pozdrawiam ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....9.......14.12..........27...........wielk opolskie 3) Mila1801 .......... 19........19.12...........25...........mazowieckie 4) paula_pn...........20........16.12...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) gosiaczek90....35tc....10.02.2011.....dziewczynka...mazowiec kie 3) groszek1976...25tc....05.04.2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 4) Madzia27100....27tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 5) Kituś.............22tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 6) agata@............. 19tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 7) kreska100...........18tc..........14.06.2011......?????..... małopolskie 8) Dzastina222..... 18 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 9) nika76......12tc....05.07.2011....????....śląskie 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?...........mazowieck ie 11) Magda 130405......12tc..29.07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
cześć kobietki:) Dzastina chyba pisałam kiedyś ale już tyle stron jest na forum i kobietek że mogło umknąć że miałam podawany duphaston przez dwa miesiące od16 do 25 dnia cyklu i kochana była poprawa jednak już nie pamiętam ile trwała ale chyba z jakieś 3 bądź 4 miesiące bo miałam cykle po jakieś 29-32 dni ale niestety mój organizm dzielnie walczył i już ostatni cykl wydłużył mi do 38 dni:( Chyba już nie będę z tym walczyć. Jak się nie udało w tym miesiącu to tera zacznę szybciej ocenę zobaczymy jak te moje pęcherzyki funkcjonują:) Paula, Mila szczeniaczki to fajna sprawa ale tylko u kogoś jak się idzie w odwiedziny, pogłaszcze wycałuje i ucieknie się do domu. Ja mam cocker spaniela i tak bardzo moja suczka chciała być mamą że za każdym razem po cieczcę miała ciąże urojoną z mleczkiem i gniazdkiem włącznie więc lekarz zalecił albo sterylizację albo dopuszczenie wybraliśmy to drugie i teraz ponosimy konsekwencje swojej decyzji, na szczęście dzisiaj jest już o wiele lepiej więc jestem dobrej myśli:) Paula to jest szansa skoro nie ma@ to zawsze dobry objaw:) Trzymam zatem kciuki:) A kiedy chcesz testować albo betke robić? Mila zaraz dostaniesz po dupie nie możesz się poddawać, nie czekaj na wstręciuchę!!!!! bardzo mocno ci życzę aby nie przyszła. No kobietki czyli niebawem czas testów nas czeka:) Sikorka nawet nie wiem co ci kochana napisać, czas leczy rany idź kochana do przodu nie patrz wstecz a będzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooooooooooonia24
Proszę o pomoc. Spozniała mi sie przez prawie 3 tyg @, bylam u lekarza ktory powiedzial ze ciazy na teraz nie stwierdza podczas ogolnego badania i ze czekamy jeszcze 2 tyg na @ i jesli sie nie pojawi to mam przyjsc znow i przepisze leki wywolujace @. odczekalam kilka dni i poszlam zrobic test beta hcg bylo to wczoraj. dzis odebralam wynik i wynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooooooooooonia24
moj wynik beta hcg wynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooooooooooonia24
znak mniejszosci 1.20 a norma max to 5,8. nie wiem jak odczytac ten wynik i co oznacza to ze miedzy cyframi mojego wyniku jest kropka a w normie max przecinek. czy to trzeba jakos inaczej interpretowac? Z gory dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Moooonia24 Nie wiem czy dobrze interpretuje twój wynik, bo miałas chyba jakies problemy z umieszczeniem wiadomosci. Jesli masz podane, ze wynik jest < ( mniejszy) 1.20 to wydaje mi sie, ze nie ma ciąży. Jak sama napisałaś prawdopodobna ciaża, to wynik powyżej 5,8. Znak kropki czy przecinka nie ma znaczenia w tym przypadku, po prostu dane laboratorium w takiej postaci przedstawia wynik. Jeśli okres spóznia Ci sie już ponad 3 tygodnie to beta powinna byc juz znacznie wyższa, wynik jest znaczaco za mały przy tak długim opóźnieniu. Duzo co prawda zalezy od tego czy zazwyczaj mialas cykle regularne? Bo jesli była duza róznica w poszczególnych cyklach, to zawsze owulacja jest trudna do przewidzenia i do zapłodnienia mogło zajśc w kadym dniu, gdyz nie ma mowy o regularności. Moim zdaniem jesli chcesz się upewnic to po prostu powtórz badanie i zobaczysz czy wynik uległ wzrostowi. Jesli nie, to najlepiej udaj sie od razu do ginekologa, aby znaleźc przyczyne takiej sytuacji. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Hmmmmm nie wiem czemu nie wyswietla sie na forum to co napisałam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×