Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Witam już was tu czytam dzien w dzien i tak sie waham czy napisac, pomozcie mi ostatni okres zaczął mi się 29 stycznia, współżyłam 8 lutego, dzis jest 37 dzień cyklu i nie mam okresu. Oczywiscie testy apteczne robie co kilka dni wszystkie negatywne. W środe 2 marca zrobiłam test beta - wynik 0,1 poszłam do lekarza zapisał mi duphaston 3 x dziennie biorę go od piątku. Do dzis (7 marca - poniedziałek)nie mam okresu i ponownie poszłam zrobić test beta - wynik taki sam 0,1. Nigdy nie miałam takich długich cykli,przewaznie 29-32 dni. Podpowiedzcie mi proszę co myślicie o mojej sytuacji, jestem kłębkiem nerwów, czy test beta w 37 dniu cyklu mógł się pomylić?? Nie mam żadnych brudzeń, tylko śluz - co to oznacza? Bardzo Was proszę podpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
Dzastina dzięki :) A ja wczoraj miałam wizytę , i w piatek tj. 11 marca mam zabieg :) pOLIPA NIE MAM WIĘC TYLKO hsg MI BĘDA ROBIĆ . Jesli w 1 cyklu nie zajdę w ciąże to jeszcze pani doktor mi hormony sprawdzi :) Kurcze jestem sama ciekawa jak to będzie bo nie mam tego robionego w narkozie tylko na żywca ... Buziki i miłego dnia życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja dziś też idę do ginekologa na wizytę. Zobaczymy jak mi wyjdzie toxoplazmoza bo wczoraj robiłam, boję się tego wyniku, ale zobaczymy jak będzie! W ogóle wypadła mi plomba ostatnio, jadę w poniedziałek do dentysty. Miałam już tego zęba leczonego jak urodziłam córkę i teraz znowu z nim problemy. Ciekawa jestem czy można w ciąży mieć znieczulenie? Bo moja kuzynka leczyła zęby w ciąży na znieczuleniu, ciekawe czy mnie też się uda tego kła wyleczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
Magda można bez problemu mieć znieczulenie teraz są one mniej obciążające niż kiedyś :) Moja znajoma w ciąży miała nawet narkozę i lekarz powiedział że generalnie nie ma to większego wpływu na ciąże jeśli jest kontrolowane przez odpowiednich lekarzy :)0 także ząbek będzie wyleczony a dzidziuś zadowolony ;) trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Magda zgadzam się z Paulą bo pytałam kiedyś moją stomatolog czy w ciąży można mieć znieczulenie i mówiła, że tak tylko są specjalne dla kobiet w ciąży i trzeba wcześniej powiedzieć Paula trzymam kciuki za zabieg i szybkie zafasolkowanie po nim :) Rozalka ja nie jestem "specjalistką" ale wydaje mi się że 2x beta na nie to chyba nie pomyłka musisz cierpliwie poczekać i starać się nie denerwować bo to nie pomoże w niczym a stres może ci jeszcze opóźnić okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Mila niby mówimy, że nie myślimy o zajściu ale podświadomie i tak samo się ciśnie na myśl nie wiem jak to jest u facetów ale my kobiety nie potrafimy pragnąc maleństwa jakoś odpuścić nie myśleć o tym w sumie my staraliśmy się kilka miesięcy i też jakoś tak głośno kiedyś powiedziałm mężusiowi, że co będzie to będzie i jakoś się udało ale to chyba czysty przypadek :) nie martw się kochana ja wierzę że Ci się uda bo bardzo tego pragniesz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Paula trzymam kciuki za zabieg! Daj koniecznie znać co i jak, no i opisz jak wrażenia. Zobaczysz zanim się obejrzysz,a będzie po...sam zabieg trwa max. 2 minuty, więcej przygotowania przed... a po zabiegu migusiem zobaczysz dwie upragnione kreseczki na teście:) Bardzo często jest tak, że jeśli kobieta miała jakieś niewielkie zgrubienia lub zrosty, które siła wpuszczonego kontrastu była w stanie rozbić i oczyścić, to w ciągu 3 miesięcy po hsg zachodzi w ciążę:) Trzymam zatem kciuki:) A jak tam wyniki Twojego M.? Jest jakaś poprawa po kuracji witaminowej? Rozmawiałaś na ten temat z lekarzem? Buziaczki:) Kituś masz rację:) Niby wiemy, że ciągłe myślenie o dzidziusiu może przynieść wręcz odwrotny skutek, ale ciężko, szczególnie Nam kobietom przestawić się na " nie myślenie", tym bardziej, jeśli fasolka jest od tak długiego czasu wyczekiwana...Z drugiej jednak strony trzeba być dobrej myśli i wierzyć, że w końcu zobaczy się upragnione dwie kreseczki na teście ciążowym...tylko jak długo można czekać? ... Rozalka mam odczucia podobne co do twojej sytuacji co Kituś. Jeśli dwukrotnie robiona beta nie wykazuje ciąży to raczej fasolki nie ma... Najlepiej będzie jak jeszcze troszkę poczekasz, postarasz się wyluzować i zobaczysz jak sytuacja się rozwinie...a jeśli chcesz mieć pewność i spokój to najlepiej wybierz się do ginekologa, który zapewne jakoś pomoże...:) Truskaweczka, a co tam u Ciebie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witam was kobietki. Miałam krótka przerwę w pisaniu do was jednak już jestem na bieżąco i melduję kochane że właśnie @ spakowała walizeczki i odleciała mam nadzieję że na kolejne 9 miesięcy:) Jutro śmigam na badania FSH i LH zobaczymy co mi tam mądrego wyjdzie:) Troszkę wczoraj odreagowałam stresy związane z tym długim cyklem i z oddaniem maluszków.... wiecie śledzik i dzień kobitek hahahah więc okazja była i towarzystwo;) W piątek śmigam na narty więc odstresowywania ciąg dalszy hahaha Paula powodzenia na zabiegu i oczywiście w późniejszych starankach żeby były owocne:) Mila kochanie a może jednak ta @ nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
truskaweczka czy dobrze zrozumiałam że jesteś w ciąży???!!!!:) jezeli tak to GRATULUJE!!!!! napisz coś więcej jak sie czujesz itd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Kladia niestety ale nie jestem źle zrozumiałaś napisałam że właśnie @ odleciała i że bardzo bym chciała aby było to na 9 miesięcy. Oczywiście będę się strać aby tak się stało ale to niestety nie jest takie proste:( Dzisiaj byłam na pobraniu krwi jutro wyniki mąż mi je odbierze i zobaczę o której wrócę to napiszę co i jak z tym FSH i LH. Buźka laseczki i trzymajcie kciuki aby jutro nie padało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
No,a ja nadal czekam na wstreciuche... chyba coś mi sie rozregulowało... w ostatnie cykle miałam 26 i 27dniowe, a dziś 30dc,a okresu brak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Witam... Mila no to czekam razem z Tobą... a kiedy kochana zamierzasz testować??? Boisz się?? Ja zawsze się bałam rano jak miałam wstać zrobić test... bo wiedziałam że bedzie jedna krecha. A w tym cyklu gdy zaszłam się nie bałam. Bo jakoś tak w podświadomości czułam że się udało... życzę tego Tobie z całych sił i trzymam kciuki skarbie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mila, ale numer, mnie się wydaję że jesteś w ciąży. Sama pisałaś że po tym zabiegu co miałaś robiony może się szybko udać!!! Trzymam kciuki i jestem pewna że będziesz kolejna do zmiany tabelki!!!! Truskaweczka za Ciebie również trzymam kciuki. Myślę że na święta posypią się prezenty :-) A ja byłam u lekarza i jestem bardzo szczęśliwa bo toxo nie mam, maluch waży 405 g! Powiedzcie mi czy to nie jest za mało jak na początek 20 tygodnia? Prawie połowa ciąży a tu nie całe pół kilo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
MOje Drogie Dziewczynki:) Nauczona doświadczeniami nie mam zamiaru testować. czekam na rozwój wydarzen w ciagu weekendu, no i być może potem pomysle...na razie traktuje to jako zwykłe opóźnienie, gdyż miałam juz tak wcześniej,ze zdarzyło mi się dostać nawet na 33dc. W zeszłym tygodniu wymiotowałam dalej niz widziałam, nie byłam w stanie nawet iśc do pracy i musiałam wziać urlop na żądanie. Może to chwilowe osłabienie organizmu spowodowało,ze troszke sie opóźnia, a może po prostu w poprzednich cyklach dostawałam wczesniej,a teraz dostane jakoś pożniej, tak jak bywało dawniej, dawniej...no zobaczymy.....czekam i jesli ma przyjśc to niech już się zjawia, bo nienawidze tego czasu przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) Piszę ponownie i proszę o odpowiedź. Nie wytrzymałam i wczoraj zrobiłam test Quick View i wyszła jedna krecha. Był to jeden dzień przed spodziewaną miesiączką, ale ponieważ było mi cały dzień niedobrze, to go zrobiłam. Szanse na zajście w ostatnim cyklu były duże, więc miałam nadzieję ;-(. Dzisiaj nadal nie mam, chociaż od wczoraj rana mam takie dziwne różowe zabarwienie-plamienie. Trudno nazwać to krwią, ale coś z tym ma wspólnego. Objawów typu bolący brzuch jak miałam co miesiąc nie mam i stąd moje pytanie, czy test zrobiony wczoraj jest w 100% pewny? Niestety zaznaczę też, że miałam ostatnio zapalenie dróg moczowych.. Dotąd cykle miałam regularne co 26 dni.. Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki i staraczki, mam nadzieję, że w końcu (mój czas powoli pewnie się kończy) dołączę do tych pierwszych - to największe marzenie mojego życia. Nic innego się dla mnie w życiu nie liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Asia1975 Ciezko cokolwiek powiedzieć....niby testy najlepiej robic w dniu spodziewanej miesiaczki. Ale skoro jmiałaś zapalenie w tym cyklu, to mogło dojśc do jakiegos rozregulowania. Może okres sie opóźnić, ale również mogło do owulacji dojśc później,a w związku z tym zapłodnienie było mozliwe w poźniejszym czasie,a test mógł tego jeszcze nie wykazać. Może poczekaj jeszcze przez weeklend, a w poniedzaiłek zrób badanie bety- ono jest najbardziej wiarygodne. Od jak dawna starasz sie o dzidziusia? Miałaś robione jakieś badanie? Trzymam mocno za Ciebie kciuki:) Wiem co czujesz...mam to samo....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, Bardzo dziękuję za odpowiedź. Staram się od prawie roku. Nie robiłam żadnych badań. Kiedyś lekarz stwierdził, że mam PCO i jak będę chciała zajść w ciążę, to on zrobi jakiś zabieg na to i zajdę. Ale mu nie wierzę, bo chciał mi też wyciąć jakiegoś małego guzka w piersi, którego tak naprawdę nie miałam. Kolejny raz się boję, że wiedźma @ przyjdzie. Coraz bardziej boję się też o konsekwencje ciąży w moim wieku. Wiem, wiem, rodziły już starsze, ale nie były to ich pierwsze dzieci. A mnie zegar tyka coraz wolniej ;-( Trzymam za Ciebie też kciuki! Mam na górze aniołów w postaciach Babci i Dziadka, którzy nade mną czuwają (wiele rzeczy na to wskazuje), więc mam nadzieję, że i w tym przypadku, też się uda ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zapytam tutaj bo widzę że to forum żyje, w 27 dc beta - 177 Ostatni okres 5.02.11, miesiączki regularne co 25 dni. Niestety w środę byłam u lekarza i powiedział że jeszcze nic konkretnie nie widać (powiedział że widać dopiero od bety ok 3000) Pokazał kropkę małą i powiedział że to tutaj najprawdopodobniej ale jeszcze za wcześnie. Zrobiłam po wizycie betę 33 dc - 2050. Czy do to dobry wzrost? Dziś zrobię jeszcze jedną, bo to jedyne badania jakie kazał mi zrobić (35dc). Kiedy iść na usg żeby już coś było widać, jak myślicie? Pozdrawiam O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genowefa przurost jest dobry i myślę,że za 2 tygodnie powinno już być widać serduszko :) gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
genowefa ja tez uwazam ze przyrost masz bardzo dobry:) wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, dziękuję poczekam jeszcze "cierpliwie" i w następny czwartek może wybiorę się na usg :) Pozdrawiam wszystkie starające się (czekałam prawie 3 lata) i te które już mają to szczęście. O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....11.......05.03..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 21........10.02...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........22........02.03...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1)groszek1976...34tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 2) Madzia27100....35tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 3) Kituś.............31tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 4) agata@............. 24tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 5) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 6) Dzastina222..... 26 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 7) nika76......18tc....05.07.2011....????....śląskie 8) Magda 130405......21tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 9) Kladia...............12 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
Cześć dziewczyny jak wiecie wczoraj mialam robiona drożność i ku mojemu zdziwieniu mam niedrożny prawy jajowód :( nie powiem załamałam sie ... sam zabieg ok ból do zniesienia pani doktor była bardzo zdziwiona że wytrzymalam bez przerw ale same wiecie że robi się to żeby miec dzidzię i tylko to mnie trzyma ... teraz z tego co wiem bede musiała mieć laparoskopie żeby zobaczyc czy na 100 % jest niedrożny czy tylko podczas wlewania kontrastu doszło do skurczu .. czy któras miala niedrożny jajowód i jak wygląda zajście w ciąże ? aha nie wiem czy to normalne ale wczoraj ( sorki za opis) krwawiłam i wypadlo kilka skrzepów ... buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....11.......05.03..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 22........11.03...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........22........02.03...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1)groszek1976...34tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 2) Madzia27100....35tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 3) Kituś.............31tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 4) agata@............. 24tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 5) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 6) Dzastina222..... 26 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 7) nika76......18tc....05.07.2011....????....śląskie 8) Magda 130405......21tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 9) Kladia...............12 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm Dziewczyny na nowo aktualizuje tabelkę. I standardowo pozostaje w górnej jej części....już się chyba powinnam do tego przyzwyczaić, ale za każdym razem jest mi smutno i przykro.... Nie wiem na co ja w ogóle liczę...chyba na jakiś cud, który sprawi, że w końcu doczekam się upragnionej fasolki:) Ileż ja bym dała, aby parametry MOjego M. sie poprawiły.... Paula tylko spokojnie. Nie ma co panikować. Zrobią Ci laparoskopię i wówczas dopiero można będzie potwierdzać diagnozę o jakiejkolwiek niedrożności prawego jajowodu. Na razie spokojnie.... Poza tym jeśli by się okazało, że masz jeden jajowodów niedrożny to nadal masz szanse na naturalne zapłodnienie. Przecież pęcherzyk dojrzewa raz w jednym, raz w drugim jajniku. I jak pęcherzyk będzie dojrzewał w lewym, drożnym jajowodzie wtedy twardo do dzieła!!!!:) Ale na razie nie ma co dumać, zastanawiać sie i stresować, bo w tej chwili nic nie zmienisz...czekaj na laparoskopie:) Ja myśle, ze to mógł byc chwilowy skurcz, spowodowany stresem, tym co nieznane i dlatego tak wyszło. Trzymam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila przytulam :( paula ja miałam robioną laparoskopię miałam niedrożny i to bardzo lewy jajnik,10 dni po zabiegu byłam już w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....11.......05.03..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 22........11.03...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........22........02.03...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1)groszek1976...34tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 2) Madzia27100....35tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 3) Kituś.............31tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 4) agata@............. 24tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 5) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 6) Dzastina222..... 26 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 7) nika76......25tc....05.07.2011....????....śląskie 8) Magda 130405......21tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 9) Kladia...............12 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witajcie kochane:) Mila tak mi przykro wiem co czujesz , myślę praktycznie wszystkie wiemy:( Nie załamuj się kochana musi sie udać obojętnie jakim sposobem najważniejsze żebyś zobaczyły dwie kreseczki i życzę ci z całego serca aby było to jak najszybciej. Głowa do góry, tulę cię do serducha. Kobietki jak ten czas szybko leci widzę to po tabelce ciężarówek jak lecą wam tygodnie ciąży:) Ja jak wiecie byłam na badaniach i tak FSH wyszło mi 5,7 oraz LH 6,2 W 6 dc. Jak możecie to napiszcie mi laseczki co o nich sądzicie. Dobranoc zmykam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....11.......05.03..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 22........11.03...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........22........02.03...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1)groszek1976...34tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 2) Madzia27100....35tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 3) Kituś.............31tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 4) agata@............. 24tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 5) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 6) Dzastina222..... 27 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 7) nika76......25tc....05.07.2011....????....śląskie 8) Magda 130405......21tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 9) Kladia...............12 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm Hej dziołszki... Ja dziś zaczynam trzeci trymestr... czyli 7 miesiac ciązy. Boże kiedy to zleciało!!! Nie moge uwierzyć! Mi się wydaję że zaledwie wczoraj test ciązowy robiłam:) Milena biedna ty moja kochana kobietko.. tulę cię do serducha jak najmocniej się da... w 100 a nawet w 1000 % wiem co czujesz i jak bardzo jest ci ciężko..ale pamiętaj " Co nas nie zabije to nas wzmocni" kiedy już urodzisz dziecko pomyślisz sobie że dla tej maleńkiej istotki warto było tyle czekać i cierpieć... buziam cię kochana moja z całych sił:) Truskaweczko nie mam porównania bo wywyaliłam swoje wyniki badań hormonalnych,ale wydaję mi się że wyniki masz dobre... tylko jeszcze lekarz powinien ci zlecić prolaktynę. Ja własnie robiłam Lh, TsH i Prolaktynę ( to taki hormon ktory jest produkowany w mózgu kobiety i bardzo często on się przyczynia do blokady owulacji... np. wtedy gdy kobieta bardzo chce zajść w ciażę) no ale ja learzem nie jestem... na pewno twój doktor wiedział co robi:) Pozdrawiam was kochanę i zycze miłej słonecznej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mila tak mi przykro! Głowa do góry, w końcu musi się udać! Trzymam kciuki. A ja się właśnie dowiedziałam że moja koleżanka zaszła w ciąże z trzecim dzidziusiem i to przez przypadek. Kurcze czemu tak jest że jak ktoś się nie stara to mu się uda, a nasze dziewczyny tyle miesięcy się starają i nic. Nie wiadomo co komu pisane? W każdym bądź razie trzymam kciuki za nasze staraczki !!! Dzastina masz rację czas leci jak szalony!!! Zanim się obejrzymy będziemy tulić nasze bobaski. Mnie to mąż namawia na trzeciego dzidziusia tak rok po roku. Powiedzcie mi jak to jest z cesarkami? Czy można mieć trzy i czy są jakieś przeciwwskazania do takiego zajścia rok po roku ( o ile się oczywiście uda tak szybko)???? Ostatnio wieczorem tak maluch się fajnie ruszał i chyba się albo głowa albo pupa tak odznaczyła mi na brzuchu że trochę palem przycisnęłam i pogłaskałam i uciekł, hi hi. Uczucie takie fajne że szok, córka też rękę kładzie na brzuchu jak szaleje i mówi do dzidzi. Szkoda że takie ruchy czuje tylko rano i wieczorem, pewnie cały dzień śpi leniuch he he. Ale się rozpisałam, ale to takie fajne uczucie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×