Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
Uuuuuuu a co tu taka cisza???? Halo dziewczyny??? Robicie wiosenne pożądki? Meldować co tam u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....11.......05.03..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 22........11.03...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........22........02.03...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1)groszek1976...37tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 2) Madzia27100....37tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 3) Kituś.............31tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 4) agata@............. 24tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 5) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 6) Dzastina222..... 28 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 7) nika76......25tc....05.07.2011....????....śląskie 8) Magda 130405......22tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 9) Kladia...............14 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm Dziewczyny bardzo was proszę zwracajcie na to jaką tabelkę wklejacie... aktualizujcie ostatnie tabelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki kochane;-) Ja przepraszam za kolejną moją długą nieobecność, ale po pierwsze pobyt u teściów nam przedłużył a po drugie dopiero przed chwilą dosłownie naprawili mi kompa bo znowu oczywiście nawalił....masakra...czas zbierać na coś lepszego... jeszcze nawet nie zdążyłam przeczytać co tam u Was, ale jutro to nadrobię ;-) ;-) Pozdrawiam gorąco wszystkie Buziaczki wielkie ;-* ;-* ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
hej dziewczyny:) Ja się nie odzywałam, bo znowu byłam chora...a raczej nadal jestem...Od zeszłego tygodnia na zwolnieniu lekarskim byłam ąz do wczoraj, bo mnie dopadła angina. dzis przyszłam do pracy, gdyż szefowa pod moja nieobecnośc dostawała białej gorączki, ale ledwo zipie...wcale sie nie wyleczyłam, ale już nasłuchałam się szefowej, że o urlopie wakacyjnym moge pomarzyć za karę, że niby co ja sobie wyobrażam,ze byłam na zwolnieniu...ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha11986
witajcie kochane, tak was czytam i czytam i postanowiłam napisać.... my z mężem staramy się dopiero pierwszy miesiąc.... stosuję test owu i coś dziwnego..... bo w sobotę pokazały mi 2 mocne krechy więc się kochalismy z męzem, w niedzielę mąż wyjechał a ja z ciekawości zrobiłam test owu i znów 2 krechy.... w poniedziałek też 2 krechy mocne.... a dziś wtorek test robiłam o 15 i znów 2 krechy mocne... nie wiem jak to interpretować czyli co jak dzis mąż wróci to mamy się kochać bo owulki nie było.... bo nie kapuje :) a do tego boli mnie na dole brzuch (lewy jajnik) i miałam rano mdłości... co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mycha.no jak ja miałam 2 grube krechy to odrazu wzieliśmy się do działania i tak przez 4 dni... i się udało. Na ulotkach testów owulacyjnych piszę ze od pokazania się drugiej kreski dosć grubej owulacja występuję po 24- 48 h ale nie zawsze tak jest... mi test wyszedł w niedziele a w poniedziałek byłam na monitoringu i się okazało że pęcherzyk pękł.. więc nie koniecznie u mnie owulacja była po 48 h tylko w ten sam dzień... i też mnie bolał mocno jajnik... myślałam że to torbiel... bo tak ciągło do dołu.. najgorzej było w trakcie stosunku... zamiast przyjemności były łzy...ale warto było:):):) wiec jak mąż wróci to dalej działajcie.... bo jeszcze nic stracone:) trzymam kciuki i daj znać jak poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i maż wrócił, było przytulanko wieczorem :) a dziś o 10 zrobiłam znów test owu i 2 grube krechy... czyli utrzymuje się już od soboty... to trochę za długo.. dziś mnie jakoś piersi bolą, takie nabrzmiałe jak przed @ no i kucie mam w lewym jajniku, ale takie delikatne... hmm... zastanawia mnie to wszystko ... najbardziej ten test, czy to możliwe, że tak długo mam te 2 krechy i dziś to ta 2 jest ciemniejsza od testowej... a może owulacja dopiero będzie... tylko czemu w sobote wyszły już 2 krechy... eh, nie mam pojęcia jak to interpretować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha111986, ja Ci powiem z własnego doświadczenia że na mnie te testy się nie sprawdzały, też mi długo owulacja wychodziła na testach a w ciążę nie zaszłam, ale jak już mi się po pół roku starań udało zajść to miałam podobne objawy jak Ty. Tzn. kłucie w jajniku chyba też lewym, a po 2 dniach od zajścia miałam taki ucisk w dołku, jak by ciągło mnie w dół. Piersi też trochę się powiększyła i zrobiły na nich widoczne bardziej żyłki. Tak że obserwuj. Może się udało, myślę że ten brzuch i jajnik to już jest duże prawdopodobieństwo ciąży. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja bym chciałam, aby to była fasolka :D:D cały czas mam taki dziwny usik właśnie w lewym jajniku, piersi jakby sie powiększyły ciutkę...ale żyłek nie widać no i często chodze siusiu :) boje się tylko, że sobie wkręcam to wszystko....i @ przyjdzie....ale jestem ciekawa czy jak będę robić testy owu do spodziewanej @ to czy będą wychodziły...bo jeżeli tak, albo testy są jakieś złe...ale u mnie się coś złego dzieje... najgorsze jest to czekanie.... czemu tak jest, że jak ludzie chcą mieć dzidzi, to ciężko im to idzie, a niektórzy po pijaku się raz spotkają i pstryk dzidzi mają... hmm... to niesprawiedliwe...wrr.... właśnie brzusio zaczął boleć cały w podbrzuszu...tak do dołu ciągnie.... jak na @, ale to jeszcze za wcześnie....na test ciążowy też jeszcze za wcześnie... a zapominałam dodać, że tak o 14 mnie senność złapała, że musiałam iśc się położyć i przespałam się do 16, nawet nie wiem kiedy zasnęłam...a teraz mnie mdli... eh.... mąz długo pracuje i w sumie tylko dzięki forum jakoś nie zwariowałam jeszcze..... chyba trochę może za bardzo sobie wkręciłam...ale gdyby w 1 miesiącu starań się udało, było by suuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki:-) W końcu wiosna ;-) słoneczko świeci:-) a jaka u Was pogoda?? Mycha trzymam kciuki ;-) Buziaczki dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda piękna... siedzę sobie właśnie przy okienku popijam gorąca czekoladę i patrzę na słoneczko ;) szkoda tylko, że niedługo zajdzie, ale ponoć jutro znów ma być ładnie :D:D ładna pogoda=pozytywne myślenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dafik
Witam Odebrałam dzisiaj wynik hcg i nie bardzo wiem jak go odczytac -nie podano żadnych norm. Wygląga to tak : Wynik w surowicy < 5,0 mlU/ml Zakres wartosci ref. - meżczyżni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dafik
Zakres wartości ref: mezczyzni-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafik przyjmuje się, że wynik beta- hCG oznaczonego z krwi poniżej 5 mIU/ml jest wynikiem ujemnym czyli wyklucza ciążę. czyli u Ciebie jest powyżej 5, jednym słowem jest wielce prawdopodobne, że jeżeli ciąża będzie się dobrze rozwijała, to się utrzyma... musisz być w bardzo wczesnej ciąży skoro nie podali konkretnej liczby hcg... no a u mnie kobitki kochane o 10 wykonany test testem owulacyjnym i znów grube 2 krechy. Piersi nie bolą, ale są jakby inne... takie trochę nabrzmiałe... brzuszek w dole od czasu do czasu daje o sobie znać, ale to taki delikatny ból jak na @, choć na nią za wcześnie, bo mam 28-29 dniowe cykle, więc dziś mamy 19dc. już sie pogubiłam... mdłości brak i ich znaków również.Jak ja bym bardo chciała, aby to była fasolka... :) boje się tylko, że jak zrobię test to wyjdzie negatywny, albo..... wredna @ przyjdzie, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Witam Kochane nie mam kompa w domku więc się nie odzywałam u mnie na razie ok wizyta u ginka w poniedziałek jak dorwę kompa to naiszę co i jak :) Madzia, Groszek trzymam kciukaski za spokojne porody i ja już po was wylecę :) mam nadzieję, ze maleńki jeszcze poczeka ze 3-4 tyg :) u mnie koniec 33 tyg !! buziacyki dla wszystkich forumowiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
Kituś ale ten czas leci!!!!!ani sie obejrzysz a bedziesz bawic dzidziusia:) a ja nie miałam internetu od piatku dlatego nie pisałam:) jutro ide do ginka, oczywiscie jest stresik....chcialabym juz czuc ruchy dziecka to bym była spokojniejsza, a tak to nie wiem co tam sie dzieje.....jutro zaczynam 16 tydzien hehe... mycha napewno w 19 dc test ciążowy nie wyjdzie...to za wczesnie, pewnie nawet nie zdazylo dojsc jeszcze do zagniezdzenia zarodka... radze Ci, żebys sie nie nakrecała bo wedlug mnie niemozliwe zebys juz czuła objawy ciaży...nie pisze tego złośliwe tylko wiem po sobie, że za każdym razem wydawało mi się, że to ciąża bo coś mnie zabolało, zakłuło, doszukiwałam się wszedzie symptomów, a potem rozczarowanie....po prostu nie myśl o tym za dużo bo jak jestes w ciazy to cudownie a jak nie to bedzie ci bardzo przykro jezeli sie tak mocno nastawisz:) ale oczywiscie trzymam kciuki żebyś za ok. 3 tygodnie zobaczyła fasolke na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea ..,/..,
Hej, czy wynik bety 12 świadczy o wczesnej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladia, wiem, wiem, masz 100% rację...... tylko wiesz cięzko jest tak nie myśleć...szczególnie, że te testy owu ciągle wychodzą pozytywne.... robiłam jakies 30 minut temu i 2 krechy, to juz za długo się utrzymuje w sumie to już 6 dzień.... teraz mnie już brzuszek nie boli... piersi tylko takie inne sa, ale tez nie bolą.... zobaczymy co z tego wszystkiego będzie.... oby fasolek ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
ja teraz jestem madra ale jak sie starałam to też cały czas myślałam czy sie udało:) trzymam kciuki żeby wszystko było po twojej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witam was kobietki Czytam was cały czas ale jakoś tak nie miałam co napisać jednak stwierdziłam że napisze wam o moim nudnym cyklu bo właściwie nie wiem nic co się w nim dzieje bo go odpuściłam. Tzn nie byłam na monitorowaniu cyklu nie robiłam nic aby się nakręcać. Jestem dzisiaj w 19dc i nic się nie dzieje tzn owulację chyba miałam bo jajnik o dziwo prawy mnie bolał przez jakiś 3 dni oraz piersi trochę teraz już wszystko przeszło więc oczywiście przytulanko było także zobaczymy:) nie nakręcam się bo później strasznie to wszytko boli ale nadzieja oczywiście jest;) niektóre kobietki już na wylocie coraz więcej dzieciaczków na tym forum hahahah to dobrze bardzo dobrze. Trzymam za was kciuki za szybki poród i zdrowe dzieciaczki a nam staraczkom życzę owocnej wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_pn
cześć kobietki dawno mnie tu nie było ale na bieżąco was czytam , ja mam trochę problemów po tym hsg a właściwie po lekach które dostałam potem . Najpierw brałam doxycykline żeby nie doszło do stanu zapalnego w macicy i po tym paskudztwie dostałam grzybicę pochwy :( swędziłąo mnie na maxa że do krwi się drapałam myślałam że zwariuje ale moja lekarka kazała mi brac gynalgin i po kilku dniach stosowania co prawda objawy zniknęły ale dostałam wysypki i wyglądam jak muchomor :( kurde mówie wam masakra... Teraz czekam na @ tzn 29 mam dostać i jestem ciekawa czy ten mój jeden jajowód dał radę ... 5 kwietnia mam wizyte u pani doktor i wtedy ustalimy dalsze działanie jeśli chodzi o udrożnienie prawego jajowodu już coś wspominała o laparoskopii ale wiem że jest jeszcze inna metoda żeby udało sie go przepchnąć , więc jestem sama ciekawa co mi zaleci .. a tak w ogóle to jak sie czujecie dziewczyny ? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! U mnie po staremu, tzn. byłam u lekarza w środę. Mały waży prawie 800 g. Lekarz mówi że bardzo duży syn się szykuje, tak jak z resztą córka też 4 kg ważyła. Ogólnie wszystko dobrze, wyniki bdb. Ja już się czuję taka ociężała. Nie mogę rano się z łóżka podnieść bo mnie plecy strasznie bolą. A o nocnym "sikaniu" to już nie wspomnę! Ale takie uroki ostatnich miesięcy. Dałam radę z córką to dam radę z synem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....11.......05.03..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 22........11.03...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........22........02.03...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1)groszek1976...37tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 2) Madzia27100....37tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 3) Kituś.............31tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 4) agata@............. 24tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 5) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 6) Dzastina222..... 28 tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 7) nika76......25tc....05.07.2011....????....śląskie 8) Magda 130405......23tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 9) Kladia...............14 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, dziś jak zwykle o 10 test owulacyjny i znów 2 krechy, choć testowa troszkę słabsza.... kupiłam w aptece testy ciążowe, ale muszę poczekać do @ bo sa 25 i teraz to fasolki nie wykryje...... od samego rana boli mnie dziś lekko podbrzusze, tak jak na @, ale to trochę za wcześnie... powinnam dostać 4 kwietnia, a dziś 20 dc. poza tym piersi nie bolą, sutki normalne :P temperatura 36,8 czyli lekko podwyższaona, ale bez jakiejś eufori :P ciekawa jestem co moga oznaczać te testy... bo to nie jest chyba normalne, że ciągle pozim LH się utrzymuje...alebo mam tak dłuuuuga owulacje :P:P hihihih... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Hej dziołszki.. jestem. Melduję posłusznie ze u mnie wsio ok:) Mysia ja wiem że łatwo nam się mądrować..ale pamietam doskonale jak byłam w Twojej sytuacji... testy owulacyjne mi wychodziły dodatnio a ciązy nie było. Może masz jakieś felerne te testy... pamiętam że ja dałam jednego Małżowi by zrobił i też mu wyszdł pozytywnie :D:D:D ale następnym razem gdy udało mi się zajśc w ciąze testy też mi wychodziły pozytywnie... życzę ci tej drugiej wersji.. i koniecznie poczekaj do dnia spodziewanej @. Bo ja wiem jak jedna krecha boli... a czasami testy nie wychodzą. Możesz sobie kupić Bobo Test niebieski.. on ma bardzo niską czółość nie 25... i zrobić max dwa dni przed terminem:) póki co ja trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słoneczka :) no wczoraj testy owulacyjne pozytywne... a dziś o 10 ledwie co widać 2 kreskę....więc gdyby była fasolka to raczej by mi testy owu pozytywne wychodziły, tak jak dotychczas.... no chyba, że jak się jest w ciaży to testy mogą wychodzić negatywnie., jak myślicie?? zawsze wychodzą pozytywne??.. sama już nie wiem co zrobić, testy z dużą czułością już kupione...leżą w łazience, bo boję się ich zrobić, boję się rozczarowania..... jedynie co teraz to często chodzę siusiu i mam temperaturę 37,4 same wiecie gdzie :) czyli w stosunku do wczoraj i przedczoraj podniosła się troszkę.... brzusio nie boli, piersi też nie.... chyba nic z tego nie będzie w tym cyklu...eh, szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa testy kupowałam w aptece, zawsze tam wszystkie testy kupuję, ale skoro dziś pokazały negatywny wynik, to chyba sa dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
cześć laseczki Mycha w którym dniu cyklu jesteś? Może za szybko testujesz musisz wykazać trochę cierpliwości wiesz co o testa juz tak wiele się naczytałam że stwierdzam że szkoda na nie kasy koszt 3 testów to koszt bety która daje 100% pewność. Ja jestem w 23 dc i tez mnie korci aby juz iść na bete jednak to jeszcze za wcześnie:( A co do objawów które sobie pewnie wmawiam to dużo piję i co z tym idzie dużo siusiam, troche bolą mnie piersi chociaż właściwie to bólem nazwać nie mozna poprostu czuje że je mam i taką dziwną pełność w brzuchu ale pewnie to tylko moja chora wyobraźnia:( Miłej niedzieli kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Witajcie Kochane Jak cudnie kiedy za oknem tak pięknie świeci słoneczko :):) Ja mam teraz taką "chcicę" na słodkie, że szok :) właśnie zajadam czekoladę którą sobie zrobiłam bo mężuś w pracy a jakoś wszystkie słodkości "zniknęły" Im bliżej końca tym bardziej się boję jak to będzie potem i czy podołam :( żebyście widziały minę mojego M kiedy mu powiedziałam że się boję i może będzie rodził ze mną :):) Jutro wizyta trzymajcie kciuki :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....11.......05.03..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 22........11.03...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........22........02.03...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1)groszek1976...37tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 2) Madzia27100....37tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 3) Kituś.............31tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 4) agata@............. 24tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 5) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 6) Dzastina222..... 29tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 7) nika76......25tc....05.07.2011....????....śląskie 8) Magda 130405......23tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 9) Kladia...............14 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×