Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Kitus ja trzymam mocno kciuki... a co u mnie, dziś rano nie wytrzymałam i zrobiłam test hcg wiem, że to za wcześnie jak na te testy z czułością 25, ale te z 10 okazały się przeterminowane i oddałam je do apteki ;/ więc zrobiłam 25 i co... chyba mi się już w oczach coś merda, bo pojawiła się ledwie co widzialna 2 kreska :) mężowi jeszcze nic nie będę mówiła... powtórzę test jeszcze dziś, może jutro z czułością 10 i powinno już na tamtym być coś widać wyraźniej.... dziewczyny Wy nawet nie macie pojęcia jak ja się ucieszyłam, jak zobaczyłam tą ledwo co widoczną druga kreskę... potańczyłam posmiałam się... ale później mówię spokojnie... teraz tylko poczekać do @ ja ta jędza nie przyjdzie, to chyba można byc już wtedy pewną na 100% , jejku jak ja się cieszę.... ale chyba nie mogę za mosno...aby nie zapeszyć, co myślicie? :) buziaczki słoneczka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mycha a który ma dziś dc? Bo ja zrobiłam w 25 i też miałam mega bladziocha.. a w dniu spodziewanej @ już ładne wyraźne 2 kreski... Na razie ci po cichutku gratuluję:) fanfary głośne będą jak zobaczysz 2 wyraźne krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....11.......05.03..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 22........11.03...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........22........02.03...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1)groszek1976...37tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 2) Madzia27100....37tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 3) Kituś.............34tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 4) agata@............. 24tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 5) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 6) Dzastina222..... 29tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 7) nika76......25tc....05.07.2011....????....śląskie 8) Magda 130405......23tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 9) Kladia...............14 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Mycha a ja trzymam kciuki żeby @ się nie pojawiła i betka była jak najwyższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha111986, było by super gdyby Ci się udało! Trzymam mocno kciuki! Ale myślę że jeśli ta kreska już jest choćby trochę widoczna to Ci się udało. Moja kreska też była bardzo słabo widoczna na początku, czyli w 28 dc, a potem już bete zrobiłam, też tego samego dnia i wyszła już piękna. Daj nam znać jak coś się dowiesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
o ho ho widać że można już po cichutku gratulować myszce:) No właśnie mycha powtarzam pytanko w którym ty dc jesteś? kituś jak tam wizyta u ginka? mila nika co tam uwas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....11.......05.03..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 22........11.03...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........22........02.03...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1)groszek1976...37tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 2) Madzia27100....37tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 3) Kituś.............34tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 4) agata@............. 24tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 5) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 6) Dzastina222..... 29tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 7) nika76......25tc....05.07.2011....????....śląskie 8) Magda 130405......23tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 9) Kladia...............16 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia
mycha gratuluje:) mysle, ze sie udało bo chociaz blada to druga kreska oznacza ciaze:) a ja w piatek bylam u ginka. Liczyłam, że może już mi płeć powie, ale dzidzia się cały czas plecami odwracała więc przynajmniej można było stwierdzić, że na pewno nie ma żadnego rozszczepu kręgosłupa:) ehhh to nie niesamowite oglądac takie maleństwo...czasami to nie mogę uwierzyć, że jest tam mały człowieczek:) teraz nie mogę się doczekać, aż poczuje ruchy..... dziewczyny a Wy kiedy zaczełyście czuć waszego dzidziolka w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak pierwsze słabe ruchy poczułam ok. 15-16 tyg, ale to moja druga ciąża a podobno w drugiej czuje się tydzień lub 2 wcześniej ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Mycha coś się nie odzywa:( Kladia zazdroszczę ci kochana jak ja bym też tak chciała Ciekawe co u madzi27000 czy ma już maleństwo czy wszystko ok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, ja czekam do jutra, aby zrobić rano teścik i potwierdzić moje 2 kreseczki... na betę pójdę pewnie w środę...bo jutro na pogrzeb jade :( tempka 37,9 piersi coś dzis jakieś duuuze, nawet mąż tak stwierdził, ale wiecie nie nakręcam się... bo to dopiero 23dc więc jeszcze wszystko może się zdarzyć....aby wszystko pozytywnie :) cykle mam co 28 - 29... więc jeszcze parę dni... chyba najdłuuuuuższych dni w życiu :P ale jak będzie fasolka, to będę najszczęśliwsza na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, rano teścika nie zrobiłam... bo jakoś się boję, polecę ok 8.30 do siebie do przychodni i zrobię sobie betę....wtedy będę miała już pewność, bo jakoś nie wierzę tym testom.... jutro wynik pewnie będzie, no ale to już będę pewna na 100% czy fasolek czy starania od nowa. Buziaki i jak się coś dowiem to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) byłam na becie... wynik dopiero w piątek ;/ jak dzwoniłam, to miał być na jutro, ale niestety coś tam w laboratorium jest nie tak i zrobią dopiero na piątek wszystkie bety. trochę się boję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Dziewczynki ja was cały czas czytam,ale u mnie nic nowego, wiec nawet nie wiem co pisać.....19dc wiec czekam na okres...staranka jakies były, wiec zawsze jest nadzieja...:) Mycha spokojnie...w tej chwili i tak nie masz wpływu juz na wynik, wiec nic nie zmienisz....trzymam mocno za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kituś
Witajcie Kochane wczoraj miałam późno wizytę i wróciłam taka zmęczona że szybko poszłam spać Melduję: :) mój synuś waży 2650g ułożenie główką w dół ginek mówił, że wszystko dobrze i wg usg to jakiś tydzień więcej i gdyby coś się zaczęło to nie mam się co martwić uff co za ulga :) bo już się martwiłam czemu tak mnie ciśnie i pobolewa czasem a tu mój mały-duży chłop :) ma mało miejsca i jak się przeciąga to mnie uciska i wpycha stópki pod żebra :) mam jeszcze zrobić jakiś wymaz kurczę nazwa mi wyleciała i spokojnie czekać na rozwój wydarzeń Przesyłam uściski i życzę pięknego słonecznego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Ja też wczoraj byłam u ginekologa.. miałam skurczę i poleciałam to sprawdzić...oczywiście wszystko ok. Szyjka ma 5 cm jest długa i zamknięta...a synuś waży 2kg a wczoraj zaczęłam 29 tc... szok normalnie! To do końca ile bedzie ważył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek1976
ja jeszce w domu ale jak nic się nie wydarzy to w poniedziałek mam się kłaść do szpitala. Pozdrawiam Was bardzo:) STARACZKI 1) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 2) truskaweczka83.....11.......05.03..........27...........wiel kopolskie 3) Mila1801 .......... 22........11.03...........26...........mazowieckie 4) paula_pn...........22........02.03...........26...........wi elkopolskie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1)groszek1976...39tc....05.04.2011.........chłopiec..... ...łódzkie 2) Madzia27100....37tc.....11.04.2011....córeczka......mazowie ckie 3) Kituś.............34tc......05.2011...chłopiec.....podkarp acki e 4) agata@............. 24tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 5) kreska100...........21tc..........14.06.2011......?????....m ałopolskie 6) Dzastina222..... 29tc...16.06.2011.....chłopiec..... dolnyśląsk 7) nika76......25tc....05.07.2011....????....śląskie 8) Magda 130405......23tc..19.07.2011....chłopiec.......śląskie 9) Kladia...............14 tc.....20.09.2011.....?????????.....podkarpackie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm..po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm 3) ewa0505...14.12.2010...syn...Wojtuś...3900-58c 4) gosiaczek90...08.02.2011...córka...Aleksandra...4250-57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
Witajcie:) Ale zaraz nam się zaczną kobietki rozpakowywać:) Będzie dużo maluszków z nami ciociami internetowymi:) Życze wam kochane szybkiego porodu i zdrowych dzieciaczków:) Mycha kurczę długo na tą betę trzeba czekać:( Ach cierpliwie czekamy na wieści:) Mila kochana jeszcze do @ daleko a może nie przyjdzie w końcu.....:) Ja kochaniutki też cierpliwie czekam piersi trochę wrazliwe i zaczęły mi się bóle krzyżowe tak jak na @ ale to jeszcze za wcześnie więc nie wiem co się dzieje może dostanę szybciej @ nie wiem.... dziś mam 25dc korci mnie aby zrobić betę ale nie to chyba za wcześnie nadal:( przy tych moich dłuuuugich cyklach. Powiem wam że teraz o wiele więcej pochłaniam jedzenia więc ciałka mi przybywa ma nadzieję że to fasolka pobudza mój apetyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89niunia89
Hej dziewczyny mam pytanie!!Ostatnią miesiączkę miałam 22.02 dziś jest 30 .03 i dalej jej nie mam. Więc zrobiłam test ciążowy pierwszy 25 kolejny 27 i 29 wszystkie ujemne. Do tego zabezpieczaliśmy się prezerwatywą. Okresu nie miałam dalej wiec poszłam dziś do ginekologa. Pani dr powiedziała ze raczej na ciężarną nie wyglądam ale lepiej zrobić badania BHCG. I chciała bym zapytać czy trzeba być nadczo i ile takie badana kosztują jestem ze Śląska z Chorzowa? i Jeszcze jedno pytanie czy jest możliwe że testy ciążowe pokazują inny wynik aaa badanie krwi pokaże inny przecież to to samo badanie tylko test z moczu a to z krwi prosze o odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka83
89niunia89 koszt badania bety to ok 30 zł, może być tak że testy nie wykryja ciąży i wyjdą mylnie negatywne bo stężenie hcg będzie jeszcze zbyt niskie. Betka jest badaniem bardzo dokładny i zdecydowanie szybciej wykrywa wczesna ciąże bo już z 12 dni po domniemanym zapłodnieniu. Więc jeśli chcesz mieć pewność to polecam ci to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89niunia89
truskaweczka83 Dziękuje Ci za odpowiedz jutro napisze jaki był winik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89niunia89
truskaweczka83 Dziękuje za odpowiedz jutro napisze jaki był wynilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sloneczka, jeszcze tyle czasu do wyniku bety :( temperaturka 37,6 i jak to mój mąż powiedział, piersi mi przybrały i sutki się powiększyły i stały się leniwe :P hehe, boje się teściora zrobić..... ale może jutro rano z porannego moczu zrobie bo mnie korci.... w 25 dc jakie powinno być hcg? te testy 25 już wykryją, czy 10 lepiej zrobić? boje się jakoś... i piersi mnie bolą.... bardzo bolą, nawet bardziej niż na okres, tylo, że powinnam @ dostać ok 2-3 więc sobota, niedziela i teoretycznie piersi mnie bolą jak zawsze 3-4 dni przed @ czyli normalnie... tylko są jakieś dziwne takie, ale może sobie wkręcam ;/ jak ja bym chciała fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i tak mnie korciło, że testa zrobiłam... i niestety 1 wielka czerwona krecha :( czyli chyba nic z tego :( poczekamy na potwierdzenie bety i pewnie starania w nowym miesiący :(:(:( tylko czemu wtedy pokazało 2 kreski (fakt ta 2 ledwie widoczna) eh :( smoutno mi bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Was dziś zasypę swoimi postami... zrobiłam ten teścik rano i po 2-3 minutach wyszłam z łazienki i go zostawiłam, mysląć, że 2 krtechy brak..... a teraz weszłam do łazienki, wzięłam go i podeszłam do okna i okazało się, że jest słaba 2 kreska (szaro - lekko różowa) eh, sama nie wiem co o tym myśleć, może po 1 h to już jakieś reakcje weszły w test i dlatego się tak zrobiło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha ja też robiłam sobie test przed @ i miałam słabą kreskę i myślałąm,że sobie ją wmawiam,po jakimś czasie była mocniejsza i nie znikła zrobiłąm test po 2 dniach i już była widoczna od razu...trzymam kciuki za bete :) i rozumiem Twoj brak cierpliwości wszystkie przez to przechodziłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. dziwne to wszystko od rana boli mnie brzuch jak na @ ... etarz tak mokro się zrobiło i poszłam do łązienki sprawdzić bo myślałam, że to @ ale... nie okazało się że to biały śluz.... to normalne???nigdy tak nie miałam a @ powinna przyjść za 2-3 dni .... ja zwariuję za chwilkę. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×