Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latawiec kafeteryjny

KRZYŻÓWKI TOPIKÓW

Polecane posty

Jego penis jest zbyt krótki.... ..... sutki sutki sutki ;-) Codzienność w związku - radości, smutki ... ..... sutki sutki sutki ;-) jaki prezent na imieniny dla bratowej? pomóżcie ludki ..... sutki sutki sutki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam pracy w Warszawie --> leniwa na maxa!!!!!!!! jak się robi patelnię --> Poradźcie jaka patelnia jest warta zakupu?? mam olbrzymią kangę i jestem przystojny --> związki na odległość Jak się robi z włosów dwa kito-koczki --> klub dla miłośników kotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki najgłupszy text usłyszałyście od faceta, który Was podrywał? ----> Nie ważne czy Polska będzie biedna, czy bogata, ważne żeby była katolicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D :-D 🌻 usunięcie jajnika-skutki? ..... sutki sutki sutki ;-) Tak!Właśnie tak Małe fiutki ..... sutki sutki sutki ;-) Kto wie jak dzwonić taniej z budki? ..... sutki sutki sutki ;-) sutki sutki sutki ..... Mam dużo wódki ;-) zakładam stowarzyszenie pokaźnych lasek ..... za duży kutasek? ;-) MUŚNIJ, DOTKNIJ,GŁASZCZ... ..... Czy któś przerabiał płaszcz ? ;-) pokój do wynajęcia - Wwa Mokotów ..... czemu niektórzy ludzie nie lubią kotów? ;-) Gdzy życie Ci zbrzydło ..... a mnie mój andrzej wzioł na mydło !! ;-) PRZEPIS NA SZYBKA I DOBRA SAŁATKĘ Z FETY ..... UWIELBIAM ROBIĆ MINETY!!!!!!!!!!!!!!!11 ;-) Zakladam kacik poetycki.... Doda ma silikonowe cycki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhahahahaha
do gory :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latawiec kafeteryjny
ania....jesteś bezkonkurencyjna! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
:-D :-D Jestem jednym z prowokatorów. Nawet sobie nie zdajecie sprawy... >>> Powiedzcie czy mój penis jest ciekawy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lets go
...pani Kaczynska ma twarz jak ALKOHOLICZKA = wygładzanie twarzy w photoshopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi :D Oj, animrumru juz dawno mnie przegoniła ;) Ale nie poddam się tak łatwo ;) Ale to już nie dzisiaj :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam kobiety, której mógłbym wylać na piersi i cipkę chłodnik litewski -----> Polecam bigos po japońsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni to ni owo ni sio
to forum jest jakieś przeklęte.... ----- ciągle szczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopytkoo
Gruba noga w kostce -> jak zrobić kopytka Mam straszny gazy co robic ? !!!! -> ogrzewanie gazowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepisy dla małych niejadków- >>> robaczki w łazience jak się nazywa ta zielona ozdoba na torcie??? >>> HEMOROIDY ZEWNETRZNE :P To która laska ma pulchny tyłek przyznać się? >>> Stare panny łączmy się! To która laska ma pulchny tyłek przyznać się? >>> kobiety w spodniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj to ja się nudziłam... :) Nasza przepiękna pani prezydentowa!!! >> ze wstydu mozna zapasć sie pod ziemie ludzie jest praca dla bezrobotnych !!! >> Mam pomysł na biznes, czyli guma do żucia o smaku cipki Jestem brzydka i gruba! nieatrakcyjna >> DO GRUBYCH, CHUDYCH, PIEKNYCH I BRZYDKICH!!! >> Ciesze się ze jestem gruba po tym co zobaczyłam!!! Dziewczyny co robicie z za malymi nie nadajacymi sie do uzytku ciuszkami? >> wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!! Niech mi ktos poradzi...Taki wsydliwy problem... >> moja dupa jest tragiczna... Zapachy i smaki Waszego dzieciństwa... >> Mam pomysł na biznes, czyli guma do żucia o smaku cipki SYLWESTER - JAKIE MIEJSCE PROPONUJECIE? >> BAR EUROPA ... Co to jest sex? >> Niespodzianki dla facetów!!! mam problem z wspollokatorkami - BIG PROBLEM! >> jak umiejetnie zepsuc cos w komputerze wspollokatorowi.zeby sie nie dowiedzial Kto tutaj trenuje JUDO? >> Nasza przepiękna pani prezydentowa!!! Co to jest sex? >> TRUDNOSCI!!!!!!!!! Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta! >> mam 33 lata i jeszcze nigdy nie pralem skarpetek ! Nasza przepiękna pani prezydentowa!!! >> Dziewczyny co sądzicie o mnie? Moje fotki! moja dupa jest tragiczna... >> Bożenka - co to sie porobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto na pierogi ..... CZY ZAGINACIE ROGI? Świnia i kultura ..... Zwłoki knura moja lista kosmetyków- cera tłusta ..... Nasze przyjaciele - kabaczki, ogorki, kalafior, kapusta Jak wyglądałby świat gdyby ludzie mieli ogony? ..... Różnice w wykształceniu męża i żony puszczanie bąków przy partnerze ..... Nie wiecie gdzie w internecie znaleźć ogłoszenia sprzedam/oddam/kupię zwierzę? Czy Waszemu mezczyznie tez tak stoi z rana? ..... Plama z banana Co kupic facetowi na prezent urodzinowy? ..... rzęsistek pochwowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania...! ania....! do boju! do boju! :-D 🌻 CO jest powodem...że człowiek.. ..... Mam fajne cienie do powiek. liscie draceny... ..... POLSKI KOLAGEN NATURALNY - KONKURENCYJNE CENY Fingielek w dupie ..... Odchudzajmy się w grupie opuchniete nogi ..... wasze ulubione blogi gramy ..... Jutro sie upije...faceci to chamy!!!! Dziennik grubaska ..... Fajna ta laska... przepis na lody ..... Zlote gody! Czy zna ktos tytul i/lub wykonawcę piosenki ktora czesto leci w radio eska ..... obroża antyszczekaniowa dla pieska jak przywrócic utracony moduł? ..... W oczodół! Czy 1 listopada to dobry dzień na czary? ..... oto FRYWOLNY WIKARY Cicha woda brzegi rwie ! ..... Jest mi bardzo bardzo zle Gdy się rozbieracie .... Stringi czy gacie? Każdy ma marzenia... MOJE MARZENIE ..... Kutaszenie jakich slynnych cytatow uzywacie? ..... Nie poruchasz sobie bracie, kiedy gównem śmierdza gacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie są pytania na rozmowie w sklepie zoologicznym >>> Czy ktoś z was mial kiedyś wszy? Jakie są pytania na rozmowie w sklepie zoologicznym >>> Krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje??? Jakie są pytania na rozmowie w sklepie zoologicznym >>> Czy jestem w błędzie? Uważam, że facet to, świnia!!! Jakie są pytania na rozmowie w sklepie zoologicznym >>> co robic? jestem tak brzydka i chuda , ze mi zebra ;-) przez swetr widac.? Jakie są pytania na rozmowie w sklepie zoologicznym >>> PLAGA KOMBINATOROW ZEBRZE ;-) O ZASILKI NA KAFETERII?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×