Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latawiec kafeteryjny

KRZYŻÓWKI TOPIKÓW

Polecane posty

Czy Wy też tak mieliście po spotkaniu w realu? >> otarty penis!!! moj chlopak na progu zdrady, jeszcze sie nie zaczelo co zrobic?? >> Jak udawac orgazm ?? Seks a potem.... >> dziwne jakby pestki w kupie Moj zwiazek sie rozpada z powodu głupiej propozycji - wypowiedzcie sie.. - >> Czy faceci powinni sobie depislować miejsca intymne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akcja ostatniej szansy - dla zdecydowanych >> Jak udawac orgazm ?? Coś mi jest >> nie kocham swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyżujemy
Słodkie a nie tuczy!!! >>> Czy jest tu też ktoś tak słodki jak ja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babskie sposoby na uniknięcie mandatu - Dziewczyny z hirsuityzmem Pomóżcie! Jak to się nazywało? - Kaszak / tłuszczak? Kino IMAX, czy ktoś był? - Harry Potter Wódka, co kupić do niej do jedzenia? - Dobry aparat do mierzenia ciśnienia Żółte włosy, co zrobić, żeby były platynowe? - Fryzura intymna na Hitlera Mam pytanie dotyczące regulacji brwi - Wiecie co? Ja już zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunki międzynarodowe --> sex za pieniądze ma ktoś przepis na babkę /latwy --> babka oszalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ide na rozmowe kwalifikacyjna w sparwie pracy , o co mam sie pytac? >> Kot Leonarda da Vinci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto jest w czasie porodu?---------->Wylęgarnia pomysłow. Czy ktoś tu może zajrzeć i cos odpisać?---------->Będę jadła tylko obiad. Jak zrobić stronę w internecie?----->Prowokatorów i gówniarzy. Proszę o poradę odnośnie korekty wklęsłych, wyciągniętych brodawek.----->Janusz Martinek. Nie wiem czy to ciąża....pomóżcie-------->Kobieta mnie bije. Czy ktoś chce pomachać?---------->Tłuszcz i okolice. Jak zostać moderatorem?----->Sklep drobiarski...wymogi Sanepidu...jakie. Jakie imię dla chłopca?----------> Rajstopy w sprayu Co to znaczy FAGAS?----------> Plama z rumianku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zapomnieć o nim?----->Fajny biust. Co zrobić , żeby rosły piękne tuje?-----> Pranie na balkonach. Podobają mi się...----->Teściowie!!!! Jestem w ciąży.Boże co ja teraz pocznę!!----->Będę jadła tylko obiad. Imię dla psa - pomóżcie wybrać jakieś fajne----->Śmietnik Poważna sugestia dla redakcji----->Uwaga!Uwaga! Tutaj pijemy wódkę od rana do nocy.---->Kafeteria.Magazyn dla pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój facet i jego wyjścia z kumplami - zdradziłem swoją narzeczoną z zajebistą laską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawę panie koło 50-tki------>do kina bez majtek Co można robić po biotechnologii?-------> Wystrzelić się w kosmos. Skargi Giertycha.-------> Powiedział mi, że jestem jak tłusty, używany worek! Jaki stanik najlepiej podnosi biust?------> Rydzyk po szatańsku. Kto rządzi Polską?------> Anonimowi żarłocy łączmy się! Jak żyć, żeby nie zostać rozdeptaną?------>Implanty ślimakowe. Z szarej myszy-----> Nowy biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma chlopaka operatora taczki?----->Mel Gibson czy ktoś inny? Jakie są objawy zakochania?----->trądzik niemowlęcy. Wiosenne starania - kto jeszcze?-----> Brudasy. Kto jest najpiękniejszą kobietą na świecie?----->Lis u Wojewódzkiego. Oiwieram kafeteryjną lożę masońską----->Skiba z cyca. Czasami mam ochotę dokopać innym ludziom na necie.---->Wodecki i reszta jurorów TZG. Czy to prawda, że przed lotem samolotem...---->Ratunku!Nawał mleczny! Dość na dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto nie pije ten kanalia , zróbmy sobie JUWENALIA----->Co pić, by poprawić laktację? Co czuje facet podczas orgazmu?---->MASAKRYCZNE PIERDY Co to za dziewice, co robią lody fagasom naokoło?----> Klasyfikacja babć w autobusach i innych środkach lokomocji. Bajki dla dzieci ociekające ukrytym erotyzmem i perwersją - przykłady---->Skalska podobno twój tyłek stał się już legendą? Jak się zachowuje niezaspokojony facet?------>FACET ŚMIERDZI Nie wyrabiam ze śmiechu to musi być smród, czy poziom smrodu jest zmierzalny?----->mierzenie temperatury - ciąża Kim są stulejarze?----->Wszyscy jesteśmy Chrystusami Pytanie do samotnych matek---->Dlaczego kupa śmierdzi? Pomóżcie !!!co dla faceta na urodziny? Coś niezwykłego, szalonego-----> WŁOSY, KUDŁY, WŁOSISKA, drogie panie. KOTKI URATOWANE OD ŚMIERCI- TERAZ SZUKAJĄ DOMKU...prosze----> Mrozie cycatkom zimno w cycki? Chrzan - lubicie? z czym go jecie?----->Gimbla do chrzanu Gdzie są muchy, osy, pająki, bąki----->BĄKI W ŁÓŻKU Pytanie egzystencjalne----->Jak się pozbyć smrodu z rur? Cipka mi śmierdzi, co robić?----> Jak się pozbyć smrodu z rur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest szansa, że jeszcze urosnę?----->penisek. Wiadomości pogodynowe.---->Widzę, że nie tylko mnie wywiało z cafe w tym tygodniu----> Ten nieznośny wiatr przewrócił mi psa na spacerze. ZAPRASZAM DO KLUBU ABSURDÓW----> Śmietnik. Jak się biskupom i papieżowi trzyma ten beret na głowie? Nawet jak wieje wiatr---->DOMOWE MAJSERKOWANIE DJ Rydzyk przy mikrofonie TVN---->Pierdolony avon do sprzedania mam. :D:D:D:D:D Ortografia schodzi na psy...a to ważna sprawa-----> Mój piesek zdechł. Pies mojej przyjaciólki ma szczególne...------> PĄCZUSZKI Czy facet palant, gówniarz kiedykolwiek dojrzeje?---->Właściciele małych SZCZENIAKÓW - łączmy się !!!!! Moja mućka...---->pies, który dużo szczeka mało mleka daje. Jestem pewna, że podszywacze, jak Święta Trójca występują w kilku osobach----> RYDZYK WAS POMŚCI PODSZYWACZE!!!!!ZOBACZYCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winda
Drę kartony przed blokiem------> Bez ograniczeń Mój chłopak wyjeżdża do pracy do Szwecji w związku z tym...-----> Zmieniam swoje życie----->STARE PIESKI W NASZYCH DOMACH Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?-----> Przemówienie. Czy jest jakiś specjalny papier do robienia kartek?----->Blok czekoladowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWA specjalny topik------>ogłaszam casting na tylko mojego Kaczora Nie lubię swoich piersi------>Kurczak pieczony na butelce. Co jest teraz modne z fryzur, chodzi mi o kolor?----->Kolor transparentny.Jaki to? króliki...zbieranie się kału----->Sierotki zapraszam. Wrocław - skumajmy się----->żaba w brzuchu Jutro jest Europejski Dzień mózgu - jak się do niego przygotowujecie?----> Dziś zreformowałam stopkę. Czy pocałunki z języczkiem mają być mokre?----->Języki obce do gazu! No dzieweczki czas się wytłumaczyć z waszego braku entuzjazmu co do mnie.----> penisek. Jakie kwiatki posadzić?----->Zakazane mordy. Jaki kolor kupic beretu?------>Moherowy Beret Jadzi sprzedaje na allegro! MATEMATYKA> POMOCY!----->Dziś dzień św. Kwadrata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co pokazać emerytom w Zakopanym??? Pomóżcie!----->Zaswintuszone gardło Nowiutkie forum o szyciu!------>Jak zwężyć pory. Czy wam też powstaje na cieniu do powiek...----->Ksenofarynaaaa Wróżka...co sądzicie na ten temat....------->Chomik prawdę ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kando, rozwaliło mnie Twoje skrzyżowanie ojca Rydzyka, jego przemówienia i Avonu do sprzedania... BOMBA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię kiedy moja dziewczyna podczas seksu ma na głowie moherowy beret>>> czy to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest snem
najgorszy seks w życiu >>>seks z meblem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak..
02:25 54 Sadzac po IP ciekawe rzeczy sie tu dzis dzieja... (ost.) anty-Mr. Pee Pissing Polska + 02:20 15 sprzedałem własną dziewczynę policji chyba zle zrobiłem + 02:07 4876 Maalutka zakładam dla Ciebie topik (ost.) Chochelka + 02:02 6 Siusiu w nietypowych miejscach Agent 007 Pee + 02:01 2 Siusianie na bosaka Idę spać + 01:54 0 Oni tak powaznie czy na niby o tym sikaniu pod siebie? anty - Mr. Pee Pissing Polska + 01:50 1 Opowiadania Król Moczu + 01:48 5 Pojemność pęcherza ? Mocz + 01:48 5 wasz najlepszy sexs magdalenka06 + 01:47 7 co myslicie o znajomosci tlko dla sexu? myszulka06 + 01:37 0 Poznam siusiare z wawy peeing + 01:36 0 Sikam tylko do kibla anty - Mr. Pee Pissing Polska + 01:35 0 Sikanie w dresy Mgr.Pissing U.W. + 01:33 3 Sikam przez okno na przechodniów. Mr. Pee Pissing Polska + 01:32 1 Jestem zlany Dr.Pissing U.A.M. + 01:31 22 dzie sa moderatoży?? lowefree-on + 01:30 1 Sikam do łóżka Mr.Duże Pee + 01:29 60 Jak lizać cipkę, aby kobieta przeżyła orgazm?? (ost.) amrif + 01:27 1 Siusianie w piżamę Mr.Piss USA + 01:23 0 Miejsca w Warszawie Mr.Peeing Warszawa + 01:23 6 Mr. Pissen Niemcy Mr.Pee Pissing Polska + 01:19 16 Czy to lubicie i czy to was w jakiś sposób podnieca . . . . Mr.Pee Pissing Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz ja ja ja ja
czy ktoś czyta jeszcze Gałczyńskiego? >>> nie mam siły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam siły....
czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczyna sie ......
10.06] 00:37 16 siku w basenie Mgdalena18x + 00:37 20 Polska umie dawac dupy!!! zflustrowana forumowiczka + 00:36 6 Czy ktoś widzal wielkiego Mr.Pissingu ?? piss + 00:36 5026 Maalutka zakładam dla Ciebie topik (ost.) Chochelka + 00:33 13 szczochy ołginalna + 00:28 13 Dlaczego mowi sie tu o sikaniu co to jest pissing?? Wujeksamozlo + 00:24 1 Kim był Mr.Pissing?? Kto go znal?? piss + 00:18 34 oddalibyście sie za pieniądze? (ost.) kadafi + 00:14 0 O h*** tu chodzi z tym sikaniem Anty sikaniu + 00:09 4 WIecej tekstów o sikaniu!!!!!!!!!!!!!!!! Sikanie + 00:08 11 Jak doprowadzić kobiete do posikania się? Elviih + 00:04 4 Podajcie linki z fotkami jak sikacie Amatot + 00:04 262 ale bujda, pink bunny, pozdro600 i wszyscy inni któryz nie mieścicie sie w tema (ost.) Raktywator + 00:02 2 Ekwador - Sprite_________Polska - pragnienie... A niech to... + 00:02 3 Leje tylko do kibla, jak wiekszosc tu zgromadzonych anty - Mr. Pee Pissing Polska + 00:01 3 Jak lubicie sikac Natalia Kolezanka Kasi + 23:59 10 A sikanie w różnych nietypowych miejscach? Extra Relacja + 23:58 0 Wypoowiadajcie sie o sikaniu nie krepujcie sie Natalia Kolezanka Kasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OPTIMA ANIMA - co to znaczy??????????? ..... CZY WASZE BABCIE TEŻ ZNAJĄ TAKIE DZIWNE SŁOWA??? durex love ring-uzywal ktos? ..... Wyrzucony bokser SŁOWA piosenek, wersy,zwrotki które wpłynęły na wasze życie ..... kto nie pije ten kanalia, zróbmy sobie JUWENALIA w ktora dziurw mikrofon do kompa podlaczyc? ..... jak to jest w tą drugą dziurkę? prosze o pomoc w badaniu do pracy magisterskiej ..... Odgłosy klaskania podczas stosunku a wielkosc pochwy Kto pije w tej chwili tak samo jak ja ? ..... Kleszcz u psa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extra-vaganza
ile wagonów papierosów mozna przewieźć za granice?? >>>>> plus minus czterdzieści do ginekologa >>>>> Jak się usuwa pocztę głosowa w erze?? czy nie szukacie kogos na boku...by obarwic codzinna szarosc ? >>>>> tuje rozkładają się na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×