Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latawiec kafeteryjny

KRZYŻÓWKI TOPIKÓW

Polecane posty

Gość extra-vaganza
Pytanie do PSYCHOLOGÓW w sprawie testu osobowości > Naprawde jaka jestem nie wie nikt.. chińska sztuka czytania z twarzy-co wiecie na ten temat? > Naprawde jaka jestem nie wie nikt.. SKRÓT HISTORII MOJEGO ZYCIA, TANI ROMANS, CZY BYŁABY Z TEGO CIEKAWA KSIAZKA? > Naprawde jaka jestem nie wie nikt.. WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... > Naprawde jaka jestem nie wie nikt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdziwniejsza ulica z jaką się spotkaliście? -> Ulica Sezamkowa!!!!!!!!!!!! Najdziwniejsza rzecz jaką kiedykolwiek zrobiliście -> ALIMENTY Najdziwniejsza randka na której byłaś-gdzie? z kim? -> Spotkanie z ojcem Najdziwniejsze miejsce w jakim się kochaliście??? -> publiczny pokaz technik masazu tajskiego Warszawa 30.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wyprostuje sie firanka powieszona na oknie? -> kobieta uwiesiła sie mojego wacka i nie chce go puścić Czy opłaca się odchudzac do wieszaka z wymiarami 90-60-90 -> kobieta uwiesiła sie mojego wacka i nie chce go puścić Czy ktoś jeszcze tkwi w tym życiu zawieszony gdzies w próżni? -> kobieta uwiesiła sie mojego wacka i nie chce go puścić Macie wieszak w przedpokoju??? -> kobieta uwiesiła sie mojego wacka i nie chce go puścić POWIESZONA MACICA I BRZUCH -> kobieta uwiesiła sie mojego wacka i nie chce go puścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... .... .... ....
Pan Andrzej Lepper to Wielki Czlowiek i wspanialy Polak. >>> i dostalam skierowanie do psychiatry... KOBIETA BLUSZCZ... >>> Czy bluszcz hedera zielony i żółto-zielony nadaje się na balkon? Laserowe usuwanie blizn po tradziku >>> Trądzik a ustawa o aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIEM COS OKROPNEGO, ALE PEWNIE CO NIEKTORE SIE ZGODZA --> trzba zapalic papierosa komar mnie dziobnal --> samotne orgazmy przyjemnisc za przyjemnisc --> pielegnacja kaktusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realizuje sie w kuchni
co dzis gotujecie na obiad? -> lepsze kartofle, buraki i kapusciane glowy Co lubicie jeść do chlebka ??? -> Ryba naklejona na samochodzie? boję sie zrobić loda mojemu chłopakowi..... -> Niechęć do mięsa - co oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchajcie ćpuna, >>> I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów Stary bezłuski smok w wieku ok.6900 poszukiwany pilnie >>> W piździet!! jak odzwyczaić dziecko od SMOCZKA??? jak zrobić, żeby mieć cały dzień matową cerę????? >>> PHOTOSHOP siedząca praca >>> A ON WCIĄŻ SIEDZI... czy mozna zwezic jeansy w pasie? >>> rozszerzone pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa jak sztylet
Moj facet powiedzial do mnie spierdalaj >>> jak to powiedziec, zeby nikogo nie urazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytania dotyczące Biblii -> Bez zainteresowań? Taka nijaka? Pytania dotyczące Biblii -> króliki....zbieranie się kału? Pytania dotyczące Biblii -> Ksena jesteś? Pytania dotyczące Biblii -> czemu faceci tak lubią lizać cipki?? Pytania dotyczące Biblii -> CZY TO PRAWDA ZE POCENIE SIE JEST ZDROWE W CZASIE CHOROBY? Pytania dotyczące Biblii -> Mam pytanie do tych z biustem C, D i wyzej, bez kompleksow Pytania dotyczące Biblii -> Ktory to miesiac????? Pytania dotyczące Biblii -> O co tu ku...wa chodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuciłam go.. bo palant z niego >>> Gra w palanta ! kiedy upiec mięsa na święta ? wigilia czy dzień przed? >>> Świeżo upieczone mamy zapraszam czy u Twojego chlopaka w pokoju wisi kalendarz z gołą babką? >>> jak zerwać po tylu latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraaa ja
pierwsze w zyciu spotkanie o pracę. jak ie zachowac, co powiedzieć? pomóżcie! -> Dzień Dobry! jak ogolic odbyt? -> szybko czy wolno..? Mam w dupie................... -> Ratunku!!!Anal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaaaaaaaaa
Czy z moim mężem wszystko ok?? >>> po czym można poznać,że facet jest gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks z księdzem >>> GDZIE JEST TEN ORGAZM ? jestem przerażona atakiem starej panny >>> cenzorka jest starą panną bo wykasowała topik o atakach Która z was podpisze się pod poniższą wypowiedzią? >>> Pan Andrzej Lepper to Wielki Czlowiek i wspanialy Polak. Najbardziej żenująca rzecz którą zrobiliście w życiu niekoniecznie po alkoholu >>> Kto glosowal na PiS i nie zaluje? Uwaga grasuje tu skóromaniak!!!!!!!!! >>> Wasze przygody ze zbokolami Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw >>> Lubie przechadzac sie w rzepaku a wy? romans z instruktorem? >>> jutro zaczynam kto ze mna?? wały wkoło brzucha! >>> CZY WASZE BABCIE TEŻ ZNAJĄ TAKIE DZIWNE SŁOWA??? mam brzydki pysk i żadna mnie nie chce .. >>> co robić by lafirynda dała spokój mojemu mężczyźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony Lepper -> z Rolnikiem chcę pogadać no i stalo sie... stracilam ochote na seks z moim narzeczonym... -> Koniec Leppera ? CZY KTOS POTRAFI TŁUMACZYC SNY???? PROSZE O POMOC... -> Pan Andrzej Lepper to Wielki Czlowiek i wspanialy Polak. Koniec Leppera ? -> swędzi mnie końcówka Jak parłyście przy znieczuleniu zew. oponowym? -> LEPPER poparł KACZYŃSKIEGO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzozwież
szukająca rycerza -> Siądź na jeża, to odświeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ZAWSZE musicie miec w lodowce? -> Niepozorna STAROWINKA Co ZAWSZE musicie miec w lodowce? -> mam cudowne zgrabne ciało. uwielbiam je Co ZAWSZE musicie miec w lodowce? -> IWAN I DELFIN CZY KAJA PASCHALSKA? Co ZAWSZE musicie miec w lodowce? -> Zaginieni forumowicze Co ZAWSZE musicie miec w lodowce? -> Lato Co ZAWSZE musicie miec w lodowce? -> Podgrzewany olejek rycynowy??? Co ZAWSZE musicie miec w lodowce? -> Stojący penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie jakiś dobry samoopalacz? ..... PAPIEROSY... Ja robię dziś pączki, a wy co pieczecie? ..... pieczenie odbytu pieczenie odbytu ..... Czemu wychodzi zakalec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extra-vaganza
zgadnijcie co dziś wypadło mi z kebabcza! -> spuchniety penis zgadnijcie co dziś wypadło mi z kebabcza! -> ŁUPIEŻ PSTRY zgadnijcie co dziś wypadło mi z kebabcza! -> HEMOROIDY ZEWNETRZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pożyczalski
pieczenie odbytu >>> Czemu wychodzi zakalec? >>> Czuje się samotna jak palec >>> Palec POTWÓR >>> seksualny potwor???? >>> Moja zona to potwor...... >>> kazda potwora znajdzie swego amatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddawalski
Ratunku! Popsułem coś... =-> krzywe palce uręki wskazujące Ratunku! Popsułem coś... =-> Błona dziewicza pęknietą w jednym miejscu, czy była dziewicą? Ratunku! Popsułem coś... =-> prawiczek pomylil dziurki.. Ratunku! Popsułem coś... =-> zlamany zab !!!!!!!!!!!!!! pomocy!!!!! Ratunku! Popsułem coś... =-> Condom destroyed.... czyli wpadki i przypadki...... Ratunku! Popsułem coś... =-> Cos mi sie tam urwalo! Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisząca skura przy odbycie >>> Uwaga grasuje tu skóromaniak!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytania w kosmos >>> kto wie ile jest gwiazd na niebie? niedługo mam miec robiony format kompa i dlatego mam pare pytan prosze pomózcie >>> kto wie ile jest gwiazd na niebie? Pytania jakie padaja w ambasadzie amerykanskiej w czasie rozmowy z konsulem. >>> kto wie ile jest gwiazd na niebie? Jakie są pytania na rozmowie w sklepie zoologicznym >>> kto wie ile jest gwiazd na niebie? jakie pytania zadaja na rozmowach kwalifikacyjnych help!!!!!!!!!!!!!!! >>> kto wie ile jest gwiazd na niebie? co to jest zajecza warga? >>> Choroby królików hodowlanych okropny ból w pozycji na pieska >>> Pomozmy pieskom ! przyjmę papugę Katowice >>> ptaszek nie musi być duży kondomy z biedronki >>> ciemne kropki na pochwie pomocy!!! Mózg mężczyzny >>> Znalazłam komórke.Mam zamiar ja zatrzymac.Co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelin Jackson
kładą mi asfalt pod oknem -> Wiecie czym się różni asfalt od opony? -> chce sie pozbyc tego wstretnego tluszczu OPONY na brzuchu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rifreszink
Jaki napis na koszulce - dla mężczyzny >>> a wczoraj moja kobieta zrobila mi zajebistego loda Jaki napis na koszulce - dla mężczyzny >>> JAK POZBYC SIE PCHEŁ???? POMOZCIE JESLI WIECIE Jaki napis na koszulce - dla mężczyzny >>> śmierdzące ciuchy po praniu helpppp Jaki napis na koszulce - dla mężczyzny >>> stary niedźwiedź mocno śpi Jaki napis na koszulce - dla mężczyzny >>> Mam 23 lata i podczas snu ssam kciuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto przezyl zabieg uszu -> MIŚ USZATEK- o czym jest pierwszy odc.? - lub tytuł Gdzie można wyszukać abonentów prywatnych TPSA??? -> worki pod oczami Jak zmniejszyć OGROMNE piersi ? -> kotlety mielone-przepis oponka na brzuchu, co robić brzuszki nie pomagają... -> Macie przepis na OPONKI? Chcę przytyć!!!!!! -> Nowy pożeracz tłuszczu CO NA LEPSZE KRĄŻENIE DLA ZMARZLUCHÓW??? -> poszukiwany przepis na pyszne zimne nózki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheheheheheh
musztarda na majtkach help!  Błagam, błagam SOS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka krzyzowka
nie umiem rozmawiać z ludzmi... >>> yyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×