Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latawiec kafeteryjny

KRZYŻÓWKI TOPIKÓW

Polecane posty

Gość .............. ..............
Jakie znaczenie ma inwokacja w Iliadzie?! -> W tym zyciu nic nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączę ...
Mieszkanie z facetami >>>>> mam wszy i nie mogę się ich pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wszy i nie moge sie ich pozbyc -> JAK WYGLADAL WASZ 1-WSZY RAZ? mam wszy i nie moge sie ich pozbyc -> Uwierzcie,ze dostałam 1-wszy orgazm masturbując sie!Mam faceta 4lata! mam wszy i nie moge sie ich pozbyc -> mój syn przyniósł wszy ze szkoły mam wszy i nie moge sie ich pozbyc -> moja córka przyniosła ze szkoły wszy!!!!!! mam wszy i nie moge sie ich pozbyc -> WSZY SCY JESTEŚMY CHRYSTUSAMI...jak wrażenia...????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszy.. co zrobić jak zlikwidowac pomocy >>> dlaczego ludzie sa tak bezmyslnie okrutni dla zwierzat moja córka przyniosła ze szkoły wszy!!!!!! >>> schronisko dla zwierząt czy dom dziecka???? moja córka przyniosła ze szkoły wszy!!!!!! >>> Czy ktoś z Was również dokarmia zwierzęta? Najśliczniejsze zwierzątka na tej planecie. >>> moja córka przyniosła ze szkoły wszy!!!!!! Czy powiedzieć koleżance z klasy że ma wszy >> Czy kobiety w ciąży mogą mieć zwierzęta? moja córka przyniosła ze szkoły wszy!!!!!! >>> Jestem za tym aby wprowadzić ciszę nocną dla zwierząt w całej Polsce! moja córka przyniosła ze szkoły wszy!!!!!! >>> Jak mają na imię wasi pupile ? moja córka przyniosła ze szkoły wszy!!!!!! >>> Wolę towarzystwo zwierząt, niż ludzi.... o co w tym chodzi - adopcja zwierząt >>> moja córka przyniosła ze szkoły wszy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whirlpool
jak ożywic męża w łóżku? -> reanimacja starej pralki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies na baby
fAcEcI to TYPOWE burki-smietnikowce -> Jak nauczyć szczeniaka siusiania na dworze-SKUTECZNIE???Pomózcie mżczyźni lubią szczekać -> dala sie liznac azorowi Czy jestem w błędzie? Uważam, że facet to, świnia!!! -> co z wieprzowiny na obiad???? tylko łatwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampa do robienia tipsow! ---> Dokończę lampkę i idę spać jacy są niemcy w te klocki? ---> Sex mit der Schwiegermutter oder mit der Freundin der Mutter pomimo szczerych chęci nie potrafię spojrzeć w oczy... ---> Jaskra analna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe wciąga jak czarna dziura >>> Kobiety też lubią w drugą dziurkę.... kafe wciąga jak czarna dziura >>> Luźne szparki są ok kto ma najładniejszą stopkę na forum??? >>> Kupię używane onuce PIERSI Z KURCZAKA co zrobic z nich??? >>> Po co komu w ogóle takie cycki????? Ból, pieczenie i krew po stosunku analnym. >>> kiedy upiec mięsa na święta ? wigilia czy dzień przed? czy wsadzalyscie swoim partnerom palec w pupie? >>> Lubicie słone paluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ... ...
Neutralizator zapachu psa -> dala sie liznac azorowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz K ma dupe jak gruszka
AMSTAF alias PITBULL- pieszczoch czy morderca? -> dala sie liznac azorowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie sex ale niemoge spotkac partnerki która mi dorówna -> Tylko ROSJA jest odpowiednią partnerką dla POLSKI Orgazm Wielokrotny -> Tylko ROSJA jest odpowiednią partnerką dla POLSKI Jak namowic do anala. -> Tylko ROSJA jest odpowiednią partnerką dla POLSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realizuję się przy garach
grzyby na fugach przy wannie -> ogromne kapelusze grzyba kani mam ale jak te grzyby przyrządzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokia z wibratorem
Wykastrujmy faceta xxxxxxxx -> yyyyyyyy ile trwa uwas ssanie.. znaczy robienie laski -> Problem z karmieniem - ssanie nie dłuższe niż 5 minut... Upławy, pytanko... -> ile za korki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożarłam się dzis z babcią! -> czy otwarte żarcie dla kota trzyma sie w lodówce? studenckie żarcie -> czy otwarte żarcie dla kota trzyma sie w lodówce? TANIE GOTOWANIE niesłychanie - potrawy na pustą kieszeń -> czy otwarte żarcie dla kota trzyma sie w lodówce? moje dziecko nie chce jeść!!!! -> czy otwarte żarcie dla kota trzyma sie w lodówce? Pyszna kolacja dla mojego mężczyzny! HELP! -> czy otwarte żarcie dla kota trzyma sie w lodówce? dieta cambrige a mniejszy biust ?!!!!!!!!!!pomóżcie! -> czy otwarte żarcie dla kota trzyma sie w lodówce? Co nalezy jesc aby podniesc swje libido? -> czy otwarte żarcie dla kota trzyma sie w lodówce? dieta matki karmiacej piersia -> czy otwarte żarcie dla kota trzyma sie w lodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeee do d...y z tym wszystkim . rozplakalam sie -> RATUNKU, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu -> oooooooooo -> aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ALE WTOPA / -> oooooo -> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -> yyyyyyyy -> ________________________________________________ -> Aaaaaaaaa Co to jest???!!! -> iiii -> eeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec Konektor
Różne odczucia w różnych pozycjach. -> nie trzeba bedzie klekac w kosciele-slyszeliscie? czy to coś dziwnego że moja 3 letnia córeczka ma mniejszą stopke od 2latki???? -> nie moge zmienic STOPKI co jest grane? dziewczyny czy miewacie orgazm przez spodnie? -> Ma ktos takie spodnie dresowe?? co jesc zeby miec bole brzucah i rozwolnienie? -> Mięso poza lodówką - jak długo? co wam się kojarzy z waszą utratą dziewictwa... -> seks rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCE MIEĆ GRUBSZE NÓZKI!a nie takie patyczki, nosić spódniczki..itp KTO DOŁĄCZY? -> czy lubicie umięsnione nogi u facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarymary
WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... -> lubię słuchać jak szumi morze WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... -> glosuj na polke WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... -> Kocham Was WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... -> a czy ty umiesz rozróżnić kaczki ? WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... -> Zdradzam... WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... -> Teraz ja opowiadam dowcip WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... -> Czy istnienie abonamentu radiowo-telewizyjnego ma sens w dobie internetu?? WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... -> Dziewczyny , ta wasza cipka paskudnie sie lepi i klei !!! TFU !!! WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... -> PUNKT G TO MIT!!! WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... -> Dziwne to życie... WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... -> Grzesznico Magdaleno! Gdzie Tyyyyyyyyyyyyyyyy? WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... -> coraz gorzej widzę prze ten komputer! WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... -> Widzę, że na TVN w mango reklamują WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... -> widzę dziwne obiekty WRÓŻBITA POWIEDZIAŁ MI.... -> PO CO PRZYSZEDŁ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale klej
oblałam się super glue --> jak sie klei rogale oblałam się super glue --> bosz... myszka mi się klei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda 1944
NO I BEDZIE AMNESTIA DLA MATURZYSTOW, JAK SIE TERAZ CZUJECIE CI CO OBLALI??????? -> oblałam się super glue Starszy facet zakręcił się na moim punkcie -> gdzie jest punkt G u mężczyzn?? MAM OCHOTE NA CHWILECZKE ZAPOMNIENIA.... -> krwawienie po zapomnieniu tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluzka z kwiatem -> plama z kleju super glue na bluzce, czym usunąć? są młode i samotne ale ambitne i przyjechały do dużego miasta ze wsi -> WPADKI OSÓB KTÓRE SIĘ ZA DUŻO POCĄ Imie Zdzisław- co o tym myślicie?? -> kto stawia na to ze nastepna odpadnie wojcik Duży tyłek -> JAK SKURCZYĆ BAWEŁNĘ???? SZUKAM KOCHANKA ZE SZCZECINA -> szotka ze szczeciną dzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok DŻ
imię dla świnki morskiej -> Imie Zdzisław- co o tym myślicie?? Imię dla szczeniaczka - słodkiej, małej suczki -> Imie Zdzisław- co o tym myślicie?? Nietypowe, ładne imię dla dziewczyny? -> Imie Zdzisław- co o tym myślicie?? Fajne imię dla dużego palca u nogi -> Imie Zdzisław- co o tym myślicie?? Przybłkąkała się do mnie mucha. Jak dać jej na imię? -> Imie Zdzisław- co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ludzie nosza podrobki towarow znanych marek? -> Marek i Wacek ------------------------Wasze Imiona---------------------- -> Marek i Wacek Podobają mi się dwaj chłopcy -> Marek i Wacek w trójkącie ja jedna i oni dwaj -> Marek i Wacek Jaka nazwa podobałaby się Wam najbardziej dla biura podróży? -> Marek i Wacek Nazwy dobrych wyprobowanych win,trunkow.... -> Marek i Wacek typowo francuskie nazwy dan - wie ktos jakie ?? -> Marek i Wacek MAM PROBLEM. jak inaczej nazywa sie dworzec GŁOWNY PKP w Katowicach????? -> Marek i Wacek Komu się nudzi bo na coś czeka? Albo nie czeka i po prostu mu sie nudzi? -> Marek i Wacek Największa podrywaczka i największy podrywacz na Kafeterii -> Marek i Wacek Czy jest ktoś, komu rozpadł się Dziś związek_ -> Marek i Wacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore serca
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOzie mleko -> Mamo nie pij... Przed snem wyobrażasz sobie/ myślisz o...? -> POTWÓR - ogromny brzuch, naprawdę ogromny Pili wódkę, pili piwo, pili gin, a tu się pije wino. -> chcialabym o czyms poklikac po jestem po kilku szklankach wina PO ANALU...? - Moj pies nie moze sie wyproznic juz od 3 dni , co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swędzenie piersi/dlaczeego? >>> jak odpchlić pieska domowym sposobem?? jak odpchlić pieska domowym sposobem?? >>> MOKRY ODKURZACZ jak odpchlić pieska domowym sposobem?? >>> pościel z flanelii? jak odpchlić pieska domowym sposobem?? >>> Rafaello? jak odpchlić pieska domowym sposobem?? >>> KAMIZELKA + MUSZNIK jak odpchlić pieska domowym sposobem?? >>> BIKINI NA ŁYSO Co zrobić z królika? >>> PIES czy KOT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generał Borowik Pies na Kurki
grzybica gardła/migdałków help -> mój pies zjadł grzyby mielone z grzybem ? -> mój pies zjadł grzyby Jak rozróznic kanie od muchomora sromotnikowego? -> mój pies zjadł grzyby badanie kalu na krew utajona czy mozliwe wykrycie grzybow?moze ktos wi -> mój pies zjadł grzyby znowu grzyb!!! wszystko bylo dobrze dopoki nei ogolilam cipki! tez tak macie? -> mój pies zjadł grzyby grzyby na fugach przy wannie -> mój pies zjadł grzyby grzybica u psa? -> mój pies zjadł grzyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×