Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadzerka a sex

***nadzerka a sex***

Polecane posty

Gość nadzerka a sex

przepraszam, moze troche nie na temat, ale ile czasu po wypaleniu dosc rozleglej nadzerki nie powinno sie uprawiac sexu? MIalam zabieg niedawno a za miesiac moj ukochany wraca i chcialabym sie nim nacieszyc ale zastanawiam sie czy nie bedzie jakis problemow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A idź sie zapytaj lekarza! Myślisz, że ktoś Ci tutaj odpowie i weźmie odpowiedzialność za to co mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_a
tez mialam nadzerke usuwana i to zalezy jak sie goi, ja po miesiacu moglam juz uprawiac sex, lepiej idz do lekarza zeby ocenil miesiac po zabiegu w jakim to jest stanie lepiej nie ryzykowac ze znow sie powtorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topicu
oczywiscie ze sie zapytam lekarza skaa nie mam zamiaru ryzykowac. jestem po prostu ciekawa czy ktoras z dziewczyn tez to przechodzila i czego moge sie mniej wiecej spodziewac. ludzie sa zbyt agresywni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIrka
Problemów może nie być, ale ból owszem. Co prawda nie wiem, jak choroba przebiega u Ciebie, ale ja nie wspominam miło doznań seksualnych z czasów, gdy cierpiałam na nadżerkę, nie wiedząc zresztą, że w ogóle ją mam. Dopiero podczas wizyty u lekarza z innej okazji, dowiedziałam się, że ją mam. Lekarz stanowczo odradził współżycie w okresie leczenia, które trwało grubo ponad dwa miesiące. Ale i z własnego doświadczenia odradzam Ci. Lepiej się powstrzymać, a porządnie wykurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topicu
owszem, moja nadzerka jest dosc rozlegla jak swtwierdzila moja lekarka- faktycznie to moze byc odp na ppytanie dlaczego bolalo mnie podczas mocniejszych pchniec w trakcie seksu. Chodzi o to ze nie widzialam sie z moim ukochanym grubo ponad 5 miesiecy i chcemy to odrobic ;) Oczywiscie nie kosztem mojego zdrowia. Jestem po prostu ciekawa czy w okolo 5 tygodni zagoi sie? Lekarka stwierdzial ze jezeli zabieg zrobi laserem zaraz po moim okresie to do nastepnego okresu sie powinno wszystko zagoic. Czy ktoras z was tez miala zabieg usuwania nazdzerki laserem? I jak tam rekowalensencja? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONA.K.
ja mialam zamrazana nadzerke i musze powiedziec ze mi lekaz powiedzial ze mam nie wspolrzyc tylko przez miesiac .a tu piszecie dwa miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×