Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jest

WPADKI WPADKI WPADKI WPADKI !!!!

Polecane posty

Gość Ja tez jestem
Wstrzasaja mna takie zdjecia, ale dopoki w Polsce nie ma edukacji seksualnej na jakims przyzwoitym poziomie, takie rzeczy beda sie dzialy. Sama jestem za aborcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co masz na mysli mówiąc na przyzwoitym poziomie. Jak widzisz na tym topiku, pomimo zabezpieczeń dziewczyny tak czy siak dzieci mają. Poza tym moja droga nikt z tych promujących antykoncepcje nie pisze jakie to niebezpieczne dla kobiety łykać te tablety dzień w dzień. Gdyby branie tabletek było zdrowe, to każdy by je łykał, ale lekarze twierdzą że to nie jest zdrowe. Więc jak nagle branie tabletek antykoncepcyjnych jest w porządku i niczemu nie szkodzi?? Najlepszą antykoncepcją jest niestety wstrzemięźliwość. A jak już idzie sie z kimś do łóżka to w pełni świadomym tego konsekwencji. W przeciwnym przypadku rozumiem że jest się do tego niedojrzałym i w razie "wpadki" likwiduje się problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To okropne
Straszne te zdjęcia. Przeciez te ręce trzymają te szczątki dzieci jak jakieś ścierwo :( OKRUTNE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama
cześć kobietki!!! mam gorącą prośbę. odpowiedzcie mi na pytanie: kiedy mialam dni płodne?? ostatni okres rozpoczął się 3 maja, długość cykli 28-29 dni. czy między 17 a 20 maja mogłam zajsć w ciążę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×