Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vinona 34

Do Katarzyny, żony DeGie!!!!!

Polecane posty

Gość hbhhhhhhhhhh
Przypatruję się temu wszystkiemu, bo to śmieszne się już zrobiło ;) i rozumiem obie strony, ale nie podoba mi sie jedna rzecz, to co napisala (jesli to ona) żona owego DG: "a może mamusia Cie nie kochała w dzieciństwie i stąd Twoje kompleksy ??" "a moze jesteś transwestytą, takim facetem, który lubi przebierac się za panienki i stąd ten wstyd przed przyznaniem się do swojego nicku??." "Przykro się robi człowiekowi, kiedy czyta posty zazdrosnych i niekochanych ludzi na świecie.." "mąż pisał na forum dotyczącym ciąży i porodu, a nie dla sfrustrowanych i niekochanych, " "ach wolę ogladac swoją córeczkę niż wpisy nieszczęśliwych ludzików." K.... KOBIETO NIE KOMPROMITUJ SIE!!!! Ja myslalam ze ten twoj maz taki niby niedorobiony jest, ale widze, ze to z Toba to doslownie masakra!!! Ty taka glupia naprawde jestes, czy tylko udajesz? :0 Boze, ludzie, wspolczujcie jemu, a nie jej! Za kogo Ty sie k... uwazasz, kobieto, no rece opadaja normalnie.........:0 ps. po co oni wkladaja dziecku palec do buzi? a fuj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem
o co całe zamieszanie... weszłam na tą stronke i wygląda na zwykły blog. Miliony takich. Nie znalazłam żadnych przerażających lub niesmacznych fotosów... kilka z wycieczek i cała masa królików... gdzie zdjęcia z porodu?? poza tym mała Inez jest ładnym dzieckiem. wczyskie dzieci są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do moderatorki
No to teraz taki wybrakowany topik możecie sobie wsadzić w dupe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie rozumiem
Nie o to chodzi. Niech sobie zakładają tysiące stron o swoim mongołowatym dzieciaku tylko niech nie walą tymi przerażającymi zdjęciami po całej kafe. A jak komuś się dzieciak nie podoba, piegowata baba nie podoba, wieśniacki lump nie podoba to co? Zachwyt ma udawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Katrinka78
oboje jestescie warci siebie i tego potworka malego. Najbrzydszy dzieciak jakiego widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×