Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vinona 34

Do Katarzyny, żony DeGie!!!!!

Polecane posty

Gość Vinona 34

Kobieto obudz się, zobacz co sie stało z twoją intymnością i zobacz co twój mąż wypisuje o tobie. Jesteś w internecie bo mąż sie nudzi w domu i ukazauje nam każdy rąbek twojej kobiecośći. Współczuje Kasiu! Masz śliczną córunie, ale nie pozwól sie tak poniżać. Mam nadzieje ze przeczytasz tego posta. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vinony
wez sie czep siebie, co ci przeszkadza? zazdrosna? czy to dla Ciebie dziwne ze mezczyzna 'oszalal' z radosci? ze sie cieszy i opisuje to co czuje? moze to niegodne prawdziwego mezczyzny? nie przasadzaj co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modesta
a co Cie tak urazilo Vinono, w tym co pisze DeGie? ja ogladalam ich strone internetowa, bardzo sympatyczna para, poznali sie przez Internet, prowadza kafejke internetowa i zapewne dlatego Degie bedac w pracy puszcza w swiat komunikaty o swoim szczesciu, zreszta kazdy moze pokazac innym tyle prywatnosci na ile ma ochote a Twoim wyborem jest czy chcesz to czytacogladac czy nie... tolerancji zycze wszystkim forumowym pieniaczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modesta
ale ja nie rozumiem co wam to przeszkadza????? np mi to przeszkadzaja tacy pieniacze ja wy dla odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem matką
i moje intymne dowiadczenia z porodu i zdjecia są dla mnie męza i bliskich znajomych. Byłoby mi przykro gdyby mąz pokazywał to całej POlsce i mówił co czuje bo on czuje to wszystko inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obok tematu - oo, DeGie, nie wiedziałam, że już zostałes ojcem!! moje gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała Polska o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze skończycie wreszcie z ta nagonka na DeGie? Chce to umieszcza zdjecia w internecie - i zapewniam, ze nie tylko on. swoja drogą tez bym się chwaliła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jego żona wie i nie ma nic przeciwko? To miłe, że facet tak się cieszy z dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modesta
bynajmniej, sama jestem w ciazy a moj maz juz pracuje nad internetowa strona naszego malenstwa z czego jestem dumna ze zajmuje sie tym a nie chla np z kolegami albo nie siedzi przed telewizorem wole ogladac tysiace zdjec dzieci i cudow swiata w intenrecie niz czytac o seksie analnym oralnym pryszczach albo ogladac zdjecie zwlok z Iraku zabitych na jakies wojnie tudziez czytac o korupcji w milicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj modesto czyżby
sex analny i oralny był ci obcy- -biedny ten twój mąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, ja własciwie nie wiem, czym się tu ekscytować - mam na myśli tych, którzy piszą, że to takie fee i zakładają, że żona DeGie nic nie wie. A może jednak wie? Wydaje mi się, że - jeśli decyzja o fotkachw necie była wspólna - to nam nic do tego! Dajcie spokój :O Aha, też myślę, że jest się czym chwalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślicie że jego
żona wie? A wy zgodzilybyscie sie aby ktoś opowiadał o waszych "wlewach doodbytniczych"? Chyba nie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może nie chwalić, a dzielić radością z innymi? Czemu nie cieszyć się z tego, że ktoś się cieszy? Nie ma obowiązku wchodzenia na stronę DeGie i zachwycania się jego dzieckiem. A jesli są ludzie, którzy to robią i potrafią cieszyć się razem z nim, to to jest miłe i sprawia, że świat staje się sympatyczniejszym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _11
ja tez szczerze wspolczuje tej kobiecie cala intymnosc zostala jej odebrana i pokazana wszystkim. To okropne co wyprawia jej maz i moim zdaniem nie ma tu nic wspolnego z dzieleniem sie szczesciem. Powiesilabym swojego faceta za jaja gdyby opublikowal tak intymne zdjecia w internecie. To chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeGie nie zamiesciłby zdjeć, gdyby jego zona nie wyraziła swojej zgody. Nie musicie ogladać tych zdjeć, nikt was na siłe do tego nie zmusza. A jeżeli wchodzicie to wasz wybór. Tylko dlaczego reagujecie w ten sposób, przecież was to nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeGie jest troszke upierdliwy, ale przynajmniej opanowany i chyba inteligentny, mi tam nie przeszkadza, za to jak przypomne sobie tego ALANA-POLA to normalnie cisnienie mi sie podnosi to dopiero byl dupek ps. na jednym zdjeciu zona miala nieogolone pachy, na to zdjecie tez zgode wyrazila? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do której grupy należę - nie mam dzieci i nie chcę ich mieć, nie wchodzę na stronę DeGie, bo mnie ona nie obchodzi, ale nie przeszkadza mi fakt jej istnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modesta
drogi nijaki niku, uwierz mi ze w malzenstwie nie seks analny i oralnyjest najwazniejszy a swoja droga czego sie spodziewacie na forum o macierzynstwie pieniacze seksu analnego? jak to splodzenie dziecka to nie jest nic nadzwyczajnego to najwiekszy cud natury kiedy to do was dotrze puste blablaki? to jest wlasnie cos, prawdziwe osigniecie, zrobic cos z niczego a co do nahalnosci to pacnij sie po nosie za swoja ciekawosc zeby obejrzec zdjecie pieniaczu najpierw trzeba kliknac na link nie klikaj, chyba pisalo ze to nie zdjecia seksu analnego tylko zdjecie noworodka slodkiego zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no juz jasne
cnotki i pierdolki, jak bedziecie rodzic to wam bedzie wszystko jedno czy macie ogolone pachy i slowo lewatywa nie bedzie razic waszych delikatnych uszu jakiez wy jeszcze glupie jestescie bozie bozie a swoja droga po co zagladacie na forum o dzieciach? zeby sie ponasmiewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewatywa i niewydepilowane przy porodzie to jedno, a zamieszczanie takich zdjec w necie to drugie. Osobiscie - nie chcialabym, aby moj maz umiescil w necie moje zdjecia z nieogolonymi pachami, a Ty bys chciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie brawa dla modesty....:):):) a wy blablacze itp co robicie na forach dla ciężarnych, matek i ojców...idźcie na fora dla przeciwników i już...nie macie ochoty oglądać - nie klikajcie linków...I koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ... wrr..
może ja się myle ale mam wrażenie, że te zdjęcia są na stronie żony DeGie - Katarzyny, a nie na jego stronie!!! Nie ma co prawda jeszcze linku na stonie głównej do zdjęć dzidzi, ale po adresie i linku który jest pod zdjęciami widac że to jest jej a nie jego strona. On tylko podał linka na kafe, żeby się dzidzą pochwalić....ehh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie
adres tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tem facet poprostu
jest niepoczytalny i chyba ma nasrane we łbie, jak poczytałam o czym pisze na ogólnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ... wrr..
to że DeGie jest jaki jest tzn. że pieprzy głupoty i ma euforyczne podejście to swojego potomka to jedno...a wmawianie innym, że w ten sposób poniża swoją żonę to drugie i za przeproszeniem gówno prawda...bo jeśli ona ma zdjęcia na swojej stronie to zapene własnie do chwalenia się nimi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to co pisze DeGie na tamtym temacie jest zupełnie sensowne. Weszłam też na stronę ze zdjęciami jego żony i córki... Nie rozumiem, o co całe zamieszanie. Zdjęcia jak zdjęcia. Mnie ani nie wydały się obrzydliwe, ani cudownie piękne. Ot, dzieciak i jego matka. Normalnie wyglądający, jak to noworodek i jego mama w połogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę że
autorka tego topiku w ogóle robi szum cholera wie o co.Widać to postępowe małżeństwo które nie wstydzi się pokazywać obcym swojego szczęścia.I tu zaraz zakracze mnie tłum podobnym autorce wron:| że nie mam racji że jestem ograniczona tępa itp itd.Jest podobno demokracja ale nie tu na tym forum.Tu ciągle jeszcze spotyka się co krok ciemnogród w dowolnej formie czego ten topik jest idealnym przykładem.Nie wiem czemu autorkę tak bardzo zbulwersowała stronka DeGie.Podejrzewam że przeraził Cię widok kobiety po porodzie i karmienia piersią :" o mój Boże ona ma gołą pierś- to zakrawa o poronografię z pedofilią :P".Czyż nie tak szanowna kołtunerio??I co z tego że koleś opisuje swoje życie prywatne a także umieszcza fotografie swoje , żony i córeczki??Ja nie widzę w tym absolutnie nic złego.Jeśli ktoś widzi tam coś nieodpowiedniego to niech idzie się wyspowiadać bo ma grzech na sumieniu.Widać taki styl bycia im odpowiada i nie widzą celu w ukrywaniu tego czym stały się dla nich narodziny dziecka.:| jeśli Cię to niewiasto bulwersuje tzn ze jesteś bardzo ograniczona i masz małe horyzonty myślowe.A teraz idź i nie grzesz więcej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, pracuję przy kompie i od czasu do czasu odskakuję od pracy :) Jeszcze do końca czerwca tak będę tu siedzieć, a potem z chęcią wywalę komputer przez okno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×