Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama łobuzów

Sposoby na niegrzeczne dzieci

Polecane posty

Gość mama łobuzów

Kobiety, macie może jakieś sprawdzone przez siebie sposoby na dzieciaczki , które nie słuchają, rozrabiają. ja mam 2 dziewczynki w wieku 2 i 6 lat, czasami wieczorem jestem tak zmordowana, że zasypiam na stojąco. Nic nie pomaga, prośby , groźby, nagrody, kary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej skorzystaj z porady
psychologa w poradni psychologiczno-pedagogicznej, pomoc uzyskasz bezplatnie, doradza Ci jak masz postepowac z dziecmi kiedy nic nie skutkuje.Po co masz sie meczyc jak mozna bezbolesnie rozwiazac wiekszosc problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama łobuzów
Nie mam pieca,a do specjalistycznych poradni psychologiczno-pedagogicznych niestety w maszym miasteczku nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dziecko jest niegrzeczne i nie rozumie ze robi zle to nalezy mu sie klaps bo bedzie zawsze to zło robienie kojarzylo z nieprzyjemnym klapsem i powinnop przestac. Nie jestem za biciem dzieci o nie:O ale klaps czasem skutkuje:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwencja
i jeszcze raz - żelazna konsekwencja , to naprawdę klucz do problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiehamt
Moja córa zaczyna mnie słuchać. Problem był po mojej stronie. Zachowywałam się nicierpliwie i reagowałam nerwowo Warto skorzystać Psycholodzy z Ascendohttp://ascendo.pl/dlarodziny2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×