Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renta

Sok z cytryny wspomaga odchudzanie?

Polecane posty

Gość renta

Czy moze mi ktoś potwierdzic informacje,że picie na czczo soku z cytryny w dawkach 3,5,7,9,7,5,3 wspomaga odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssss
wspomaga jedno i drugie...oczyszczanie-swoja droga...odchudzanie --tez bardzo wspomaga, bo zarabiscie przyspiesza przemiane materii--odczuwalne juz po paru zastosowaniach ja pije teraz jak najczesciej wode z cytryna ale jakie 379973 czy cos??:)co to jest??proporcje jakies??na magiczny przepis??????:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no soczek pycha
a po miesiacu nie bedzisz miala zbednych kilogramow...bedzisz lzejsza p przewod pokarmowy...sorka za złosliwosc ale to jest GLUPOTA sok z cytryny (nierozwodniony) poparzy ci przelyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renta
chciałam jeszcze dodać że czasami wydłubuję sobie syf z uszu i smaruję nim chleb, bo myślę, że to gęsi smalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renta
3,5,7,9,7,5,3 to ilosc cytryn na dany dzien do wycisnieca,a ta która napisała o uszach to niech poszuka innego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssss
ale wy jestescie laseczki nienormalne:[ dla normalnych ludzi to jest oczywiste ze to nie jest zaden srodek super mega natychmiast odchudzajacy do zalozycielki topiku: sok z cytryny przyspiesza metabolizm po prostu!!czyli dzial na zasadze ciut podobnej do herbatek przeczyszczajacych bo jest naturalny!! a herbaty takie, jak sie zacznie pic to potem tzreba coraz wiecej, a jak sie pzrestanie to organizm rozleniwiony bez pomocy juz nie potrafi tak szybko trawic a poza tym,przeciez to mnostwo witamniy C!!ona rowniez wspomaga odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssssss
aha.........to w pierwsezj chwili az sie zdziwlilam ze tak duzo ale w sumie jak to rozlozyc na caly dzien to nawte te 7 da sie przelknac:),choc moze to troche przesada ale na szczescie witamine c nielatwo przedawkowac, maksymalna dzienna dawka jet wysoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renta
w pierwszy dzien ponoc pije sie sok z 3 cytryn w nastepny z 5 itd,ale ma byc ponoc pity rano na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssss
no jA CI MOWIE co mysle:) i na temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssssss
nie no to jest chyba przesada..najlepiej wg mnie na czczo np. szklanke i potem caly dzine tak po szklance..ale od razu rano sok z SIEDMIU cytryn??zaladek sie moze zbuntowac:)albo jakies wrzody powyskakuja albo cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renta
własnie tego nie wiem i chciałam sie cos blizej dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma odchudzanie do
forum dla ciężarnych i matek???Od tego masz forum diety:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej nie wierzycie
ze poparzycie sobie przelyk? ok ale potem niech nie bedzie topicu chiałam tylko schudnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czy sok z cytryny
pomaga schudnac, ale pamietam jak jakies 10 lat temu bylam chora na zoltaczke( mialam niedowage 5 kg.) i lezalam w szpitalu to kazali jesc nam nawet po 10 cytryn dziennie( podobno regeneruje watrobe). Najgorsze byly dwie pierwsze , potem to juz smaku sie nie czulo nie tylko cytryn, ale i wszelkiego jadla, a zeby bolaly strasznie.Do tej pory nienawidze cytryn, pamietam jeszcze, ze mi pieknie popekalo szkliwo na zebach, od tych cytryn.Co za duzo to niezdrowo, mysle, ze jedna lub dwia sa do zjedzenia ale tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to że kuracja sokiem z cytryn pomaga oczyścic organizm z kwasu moczowego. wspomaga przemianę materii, ponoć pomaga migrenowcom i ma jeszcze parę zalet. przy tej proponowanej przez autorke można normalnie jesć bo jest to kuracja profilaktyczna, jest jeszcze inna drastyczniejsza - lecznicza, tu w ciagu 12 dni wypija sie sok z 200 (!) cytryn stosuje sie to przy osteoporozie, reumatyźmie, kamieniach żółciowych i nerkowych, anemii, cukrzycy, nadwadze, nadcisnieniu, chorobach wątroby. Nie należy sie bać dolegliwości ze strony żołądka, bardzo rzadko pojawiaja się zakłócenia w funkcjonowaniu jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbambino
Witam Kuracja polega na piciu soku z cyryn. Sok można pić po trochu przez cały dzień. Cała dieta trwa przez 13 dni. przez 10 dni pijemy sok z cytryn normalnie jedząc 1 dzień - 1 szklanka soku z cytryn 2 dzień - 2 szklanki 3 dzień - 3 szklanki 4 dzień - 4 szklanki 5 dzień - 5 szklanek 6 dzień - 5 szklanek 7 dzień - 4 szklanki 8 dzień - 3 szklanki 9 dzień - 2 szklanki 10 dzień - 1 szklanka 11, 12 i 13 dzień pijemy tylko kefir (można też oprócz kefiru pić wode mineralną) nic nie jemy. 14 dzień KONIEC KURACJI - jemy normalnie i chudniemy. WAŻNE: Kuracje taką można zastosować raz na 50 lat Ps. Dieta sprawdzona, moja ciocia która ważyła 113 kg po zastosowaniu tej diet waży 80 kg. Schudła 33kg w ciągu roku. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA KONTAKT: GG 1680060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januszex84
Myślę że to całkiem dobre połączenie, dodatkowo sok z cytryny wzmocni nasz organizm. Można o tym przeczytać np. na tej stronie http://www.dcrp.pl/wyciskarka-soku-i-odchudzanie/ . Dlatego myślę że warto wpasować sok z cytryny w naszą dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pilam i po ok 2 tyg.strasznie zle się czułam brzydko mi się odbijało i non stop było niedobrze mysle ze nie każdy może sobie na to pozwolić .Ja pilam szklanke letniej przegotowanej wody z sokiem z polowki cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iksolka
no chyba nie, ale soki Nuja sa bardzo smaczne, a że wyciskane metodą cold press to i mają sporo wartości odżywczych. Ja kupiłam sobie taki mały detoks sokowy i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×