Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Powieść

Jak urządzić?

Polecane posty

W wakacje moi rodzice planują zrobić remont całego domu i mojego pokoju. Sama mam zdecydować o tym, jak będzie wyglądał i wystroju, a ja mam mętlik w głowie. Przeglądałam jakieś gazety, zdjęcia, byłam w sklepach z meblami i... jestem kompletnie niezdecydowana. Można go urządzić na wiele sposobów, a ja nie mogę nic wybrać. Pomóżcie, jak ładnie urządzić dość duży pokój dla nastolatki, tak, aby był funkcjonalny, ładny i nie przytłaczał. Jaki kolor ścian? Poradźcie. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozzzzzzzzzo
Mysle,ze musisz podac wiecej szczegolow...chociazby styl jaki lubiszz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja sama tak do końca nie wiem, jaki styl urządzenia domu lubię. Przeglądałam wszystko, co tylko mogłam, ale nie znalazłam nic dla siebie, ale wczoraj myślałam i sądzę tak. Cały dom jest i będzie jeszcze bardziej urządzony w stylu \"zimna, niefunkcjonalna wystawka mebli\", którego nie cierpię. Widziałeś na pewno tego typu domiszcza, są straszne, dlatego ja chciałabym, aby mój pokój był ciepły, bardzo funkcjonalny, taki normalny i bez nowoczesnych udziwnień, żeby był przytulny, myślałam o słonecznych barwach i meblach z jasnego drewna. Może teraz ktoś będzie mógł mi pomóc i dac wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcz na ścianach
i meble z sosny? zasłonki, koce... np. zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem jak go urządzić. Gadałam z rodzicami, zgodzili się. Ściany w kolorze słonecznym, ale nie bardzo jasnym. Meble z jasnego drewna (jasna jest chyba sosna?), a przełamane to będzie błękitem, wszystkie dodatki w tym właśnie kolorze, dużo lampek. Będzie sliczny, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifulka
prawda brawo za decyzję o jasnym i slonecznym kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meloniara
POWIEŚC PROSTA JESTES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dość że prosta to pusta
po co w ogóle był ten topik, chciałaś się pochwalić czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuopwerta
Moze kraty w oknach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczny to niekoniecznie on
będzie - raczej kiczowaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuleczka
Mam odmienny gust, ja bym wszystko zrobila w zdecydowanie ciemniejszej tonacji. Ale liczy sie to w czym ty czujesz sie dobrze, a z opisu wynika ze moze byc ok, chociaz musisz zwrocic duza uwage na dobor orginalnych dodatkow zeby wnetrze nie bylo mdle i nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zółty z niebieskim...
to bedzie ochydne... żółty z czerwonym, zielonym, pomarańczowym, brązowym TAK, ale niebieski bedzie straszny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duuusia
Nieprawda. Miałam kiedyś pokój w takich kolorach i bardzo mi się podobał. To fantastyczne połączenie barw. Choć wydaje się, że się gryzą, jest inaczej. PS: Dorzuć jeszcze coś z delikatnego różu, będzie jeszcze ładniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gladiatorka
Ha ha ha wiesz co powieść masz taki gust że , niechce mi sie o tym myśleć. Napewno w twoim pokoju nie będzie przytulnie poniważ żółty to słoneczny kolor przypominający słońce i lato , a niebieski jest odcieniem zimnym jak zima deszcze , noc śnieg. Jesteś dziwna , czy rodzice ci nie powiedzieli o tych dwóch różnych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×