Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziaa

nadmierne pocenie

Polecane posty

Gość gość
Posluchalam was i kupilam aparat do jonoforezy domowej roboty z allegro. Jestem generalnie sceptyczna raczej do takich wynalazków, no ale w koncu kupiłam bo w sumie nie miałam i tak nic do stracenia i o dziwo to cudo naprawdę działa. Niby proste a jednak DZIAŁA!!! Jestem przeszczęśliwa, że w końcu udało się zlikwidować problem. Nie wierzyłam do końca w jego cudowną moc, a jednak warto było. Jest w koncu rozwiązanie na nadmierne pocenie! Myslę że powinno być to ludziom szerzej gloszone bo malo osób w ogole slyszalo o jonoforezie i maja depresje itp, a rozwiązanie jest na wyciągniecie reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciałabym dołączyć,też leczyłam swoją potliwość jonoforezą electro antyperspirant.Masz rację trzeba mówić o tym co pomaga na tę chorobę.Mój problem był bardzo poważny,nie wiedziałam jak dalej z tym żyć,ale dopiero dzięki urządzeniu widzę sens życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TideHide
Na zbyt obfite pocenie raczej nie ma leku ani żadnej cudownej maści. Trochę w temacie siedzę i wiem co to znaczy, kiedy trzeba zmieniać 4 koszule w trakcie jednego wesela albo zwykłego przyjęcia. Ostatnio jednak trafiłem na ofertę zabiegu która odcina przewodzenie nerwowe do gruczołu potowego. Sprawę załatwia lekarz i jest spokój na 6mc. Fakt że kosztuje to 1290 zł ale cena za spokój i suche ciało to jednak nie jest zbyt wygórowana. Tu można poczytać o dr. Potockim, który wykonuje ten zabieg http://potocki-pelka.pl/nadpotliwosc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , z nadpotliwoscia dłoni borykałam sie od dziecinstwa było to moją zmorą, uniemożliwiało normalne funkcjonowanie, wykonywanie podstawowych czynności, zakupilam urządzenie z nadzieją że mi pomoże ale do końca nie wierzyłam że cokolwiek jest w stanie mi pomóc, ku mojemu wielkiemu zdumieniu po 7 zabiegach wg instrukcji ręce przestały sie pocić całkowicie !!!już dwa tygodnie mam suche dłonie! Chciałam bardzo gorąco podziekować wszystkim co temat electro antyperspirantu otworzyli i zapytać jak powinnam dalej postępować gdy nadpotliwość powróci . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka czy ktoras moze polecic dezodorant typu blocker z ziaja ktory jest skuteczny ? kupilam sobie ten blocker dziala, ale strasznie mnie swedzi skora nawet jak uzywam na pachy ze sie tak wyraze z odrostami specjalnie wczesniej nie depilowałam a i tak swedzi jak nie wiem co. Moze nie jestem jakas bardzo potliwą osobą ale od jakiegos czasu mam problem kiedy nosze koszulki z krotkim rekawem, kiedys tak nie mialam i mimo częstego mycia i uzywania antyperspirantów jak tylko zakladam krotki rekawek ktory przylega do pACH to zaraz jest nieprzyjemny zapach i troche mokre. Latem to tylko wchodza w gre bluzeczki na ramiaczkach:((( a na zabieg o ktorym mowa wyzej niestety pieniazkow brak. Czy jest jakis antyperspirant ktory rozwiazuje chociaz troszke tego typu problem i nie podraznia skory? pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm?;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O p.Potockim słyszałam i o jego płynie mnie nie pomógł ,ale każdemu pomaga coś innego,ważne aby każdy z nas sobie wybrał ja wybrałam aparat na pocenie electro antyperspirant i też jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się pocę bardzo w mojej pracy..Nie wiem co mam robić bo nawet jak jest lekka pogoda i nie jest aż tak ciepło to ja się cały czas pocę..Stosowałem już różne preparaty może w końcu mam się wybrać do jakiegoś lekarza rodzinnego po to aby właśnie on mi coś przepisał na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób badania może to przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafiłam sobie poradzić z potliwością szczególnie rąk i stóp chyba wszystkie możliwości wyczerpałam ,wkońcu zdecydowałam się też na maszynę electroantyperspirant i dobrze zrobiłam bo teraz jest koniecznie tak jak powinno być sucho i komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam różnych specyfików ale niestety nic mi nie pomagało.Dopiero jak doczytałam się o jonoforezie pl/ problem rozwiązał się szybko i efaktywnie.Dziś bardzo chętnie poradzę innym ja ponieważ sama wypróbowałem na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja też miałam problem z nadmiernym poceniem i latałam po doktorach w ogóle nie warto ,badania w porządku a rady żadnej nie ma- jest to normalne. Wydawało mi się że dla mnie nie ma już ratunku.Przed rokiem znajoma zaproponowała mi abym. spróbowała jonoforezy electroantiperspirant, lub botox - Mam jonoforeze prawie rok i jestem bardzo zadowolona :;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocik89
Witam, mam do sprzedania urządzenie do jonoforezy: IDROMED 5 PS. Kupione w 2010. Używane na dłonie, u mnie zmniejsza nadpotliwość gdzieś o połowę. Sprzedaję bo zamierzam poddać się zabiegowi laserem RF. Niska cena. Możliwość wystawienia na alledrogo. mail: idromed@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta 1990
Ja miałam okropny problem, szczególne w biurze się wstydziłam, pod pachami plamy.... Tragedia. Normalne dyzodoranty z marketów nie pomagały. Od jakiegoś czasu używam żelu Antyperspirant firmy pharmacy laboratories. Żel plus dyzodorant czynią cuda. Gorąco polecam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w.electroantiperspirant pl/jonoforeza-electro-antiperspirant-opinie-wasze-doswiadczenia to jest naprawde rewelacyjne urządzenie. u mnie nic nie pomagało. Wszystkie te wynalazki które wiele obiecują, ale nie działają. Po nich śmierdziałam trochę inaczej. Raz byłam na botoxie, na pachy. Nie życzę nikomu serii zastrzyków z trucizną kiełbasianą. Bolało i pomogło zaledwie na dwa miesiące. na dłonie i stopy nie zdecydowałam się nigdy bo nie wyobrażam sobie tego bólu. Pomógł mi dopiero Electro Antiperspirant Electro Antiperspirant zatrzymał pocenie Electro Antiperspirant nie zawiera chemii Electro Antiperspirant nie boli Electro Antiperspirant zatrzymuje u mnie pocenie na dwa miesiące i za nic już nie płace...... Raz kupiłam Electro Antiperspirant i nie wymienię go za nic na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż. Z tego co wiem to doktor Bućko, zajmuje się problemem hiperhydrozy. Może warto by było się skontaktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam ogromny problem z nadpotliwością. Szczególnie latem mi to dokuczało - zawsze miałam wielkie plamy pod pachami. Nie pomagały mi nawet sprawdzone kosmetyki. W końcu zdecydowałam się na zabieg leczenia nadpotliwości http://joannagesicka.pl/medycyna-estetyczna/leczenie-nadpotliwosci/ . Od tego czasu czuję się o wiele lepiej, nie mam już obaw, ze pojawią się brzydkie plamy pod pachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam wyleczyłem sobie oraz wielu innym osobom nadmierną potliwość rąk i stóp w 100%. Skorzystałem z pomocy hiperhydrozis center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli problem bardzo Ci doskwiera proponuję zainwestować w medycynę estetyczną. Dobre wyniki ma terapia botoksem. Jeśli jesteś z Warszawy to polecam wybrać się na darmową konsultację i skorzystać ze znizki na http://www.laguel.pl, ja idę w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wypróbowaniu paru różnych antyperspirantów stwierdzam, że naprawdę mocny jest tylko Etiaxil. Próbowałam jeszcze Medispirantu i Ziaji, ale oba miały bardzo podobne działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim :) Ja pozbyłam się pocenia wypozyczajac urzadzenie do jonoforezy :D polecam , pan mi wszystko ladnie wytlumaczyl i zadzialalo :D mialam nadpotliwosc rak, a teraz w taka pogode sa suche :D jakby ktos byl zainteresowany to podaje link do ogloszenia ;) https://www.olx.pl/oferta/wypozycze-elektro-antyperspirant-aparat-do-jonoforezy-na-nadpotliwosc-CID619-IDw6I3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj sobie ten antyperspirant z kryształkami soli wulkanicznej, zamówiłam go w Kontigo. Ja się tak nie pocę po nim https://kontigo.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nadmierną potliwośc polecam ci hiperhydrozis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×