Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość ja z zapytaniem
Paula twoja kara to ciąża - nic dziwnego ze ci żal - ta kara minie jednak i ty dostaniesz większą karę - bachora - skurwiałego bachora drącego ryja i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowe dzieci ile wy lat macie że o ciaży mówicie KARA?????? to już jakaś paranoidalna sytuacja się tu porobiła. drogie małolaty ja wiem że dla was w wieku 16 17 18 latek ciąża to jakiś koszmar, wpadka i dramat zyciowy....matko kto tu siedzi na tym forum??????jakieś małolaty którym sperma bije do mózgu, bzykać ( przepraszam) sie chce a mamusi anie dała na prezerwatywy???????????????????????? a zużytej też nie za bardzo ponownie........to już są szczyty, z kim my tu mamy doczynienia,???? a ty dziecko zdajesz sobie sprawę, że tu dojrzalsi ludzie są??? i starają się o dziecko długo, miesiącami latami, lecza się chuchają i dmuchają na dzidziusia bo pragną bo kochają swoich partnerów mężów i chcą mieć z nimi dziecko dom szczęśliwą rodzinę????????? nie będę już z dzieciakami jeżyka ostrzyć...idz chłopcze pozbieraj puszki......może na 2 gumy ci starczy...ulżysz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów jakiś wstrętny podszywacz.....tylko o czymś zapomniał..Więc przypominam ,że jest różnica pomiędzy Anulka_krak a Anulka__krak Kamelia ...szkoda słów i tyle....niestety wakacje się zaczęły ...więc teraz będą naloty gówniarzerii i o tym również pisały moderatorki i poważni forumowicze na jednym z topików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mnie uraziło? nic. Pozostał niesmak i żal do małolatów, którzy nic i nikogo nie potrafią uszanować Polska wspaniała i tolerancyjna młodzież, o którą modlił sie papież i w którą tak bardzo wierzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wulgarna nie jestem, męża mam cytuję twoje słowa: Papież nie klnął tak jak wy, nie był za wulgaryzmem..................i dalej: weż się walnij w pałe Papież był katolikiem więc był przeciwko pierdoleniu przed ślubem tak jak tu wiekszość z was miała okazję się zabawiać gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorrrrrrrrry
ale ja mam tolerancję- dla wszystkich - dla gejów, lesbijek, prostytutek, żebraków, biedaków, rumunów itd ale nie dla ciężarnych bo tamci żyją swoim życie i nie uważaja się za niewiadomo kogo z powodu tego ze nalezą do którejś s tych grup a wam to się we łbach pierdoli-------------nie miałam nic do ciężarnych ale po poczytaniu topików na kafe szczerze was nie znoszę...... jestescie tak zadufane ze az po prostu ręce opadają - wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję tym dzieciom
nienarodzonym jeszcze takich matek. Zapatrzonych w siebie, przekonanych, że jedynie one są najważniejsze, wulgarnych i chamskich dla wszystkich nie zgadzających się z nimi. Ja bym swojemu dziecku w ogóle nie pozwoliła zadawać się z tego typu menelstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich ----- ale nie dla ciężarnych? hmmm we łbach nam sie ****? dlaczego tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------->współczuję tym dzieciom a masz dzieci? nie wszystkie cieżarne są wulgarne i chamskie, niektórym rzeczywiście wydaje sie, ze są pępkiem swiata, ale co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula...mam nadzieję,że wiesz już ,że tamto pytanie o to, co Ciebie uraziło, to nie zadałam ja...bo akurat wiem co...Nie potrzebuję pytać... Pozdrawiam i rzeczywiście zastanawiam się nad prośbą o skasowanie topiku...tylko widzisz sęk w tym,że nie dość,że odbiera nam się prawo do pokazywania się nawet publicznego (nie wiem czy widziałaś te posty) to jeszcze te naloty pomarańczowych buraczków mają na celu powiedzenie nam...\"siedźcie na swoich topikach, a wara od dyskusji na jakiekolwiek inne tematy\"...Innymi słowy chodzi o to,że tak jak wedle niektórych nie mamy prawa wychodzić z domów, siedzieć przy kompie itp tak nie mamy prawa wychylać nosa spoza topiku tematycznego.... Tylko ,że to topiki dla ciężarnych, rodziców...a nie dla buraków.... Pozdrawiam Ciebie serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kokolino, no to już jedną taką znasz ...czyli mnie i nie obrażaj proszę małolacie kobiet dojrzałych które traktują swoje macierzyństwo jako szczęście i dar....a nie karę a to że tu jestem i piszę świadczy tylko o tym że chciałam zabrać głos w dyskusji na temat obrony tych którym trzeba pomagać, bo traktujęto jako święty obowiązek, do starszych chorych i ciężarnych. ale po raz 100 nie będę się powtarzać bo jak widać do debili nie trafia...a takie pytanko zadam jeszcze ...z tabliczką mnożenia w szkole też taki problem miałeś/aś...jak ze zrozumieniem że należy ustąpić miejsca w tramwaju???....za mała główka? wodogłowie w dzieciństwie? mamusia paliła w ciąży? czywypadłeś z łożeczka??? że nie pojmujesz tego co wiekszość pojmuje bez problemu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję tym dzieciom
Jasne, że mam dzieci. I ani ja siebie ani swoich dzieci nie traktuję jak centrum wszechświata. Żal mi tych dzieciaków bo przy takim podejściu i wychowaniu...będą kiedyś same jak palec - nikt się z takim dzieckim nie będzie chciał bawić. Myślisz, że nie widzę takich mamuś i ich dzieciaków na placach zabaw? Zgroza ogarnia. Na szczęście to nie mój problem. A topik tak durnowaty, że naprawdę szkoda słów - faktycznie do skasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj Dziewczyny..nie warto sie przejmowac i odpowiadac malolatom.. to strasznie prymitywne gowniarstwo.... i jak dla mnie to z jakis totalnych mentalnych niżyn..dla nich dziecko to nie owoc milości miedzy ludzmi tylko kara-niewazne ile bedziecie tlumaczyc. Pewnie te dzieciaki same sąniechciane i niekochane i stad te wrzaski i wyklinanie? Anulko nikt nie ma watpliowsci kiedy to ty piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie nalezy
moge ale nie musze - zrozum to ty opetana bachorem ćwierćinteligentko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te Anulka
a ty nie płacz już bo z tego co widze niedługo juz staniesz się normalnym człowiekiem - fakt teraz te ostatnie dni to już niemal jestes poza nawiasem spoeczenstwa ale ni narzekaj bo juz niedługo powrócisz do grona ludzi normalnych (fakt faktem powrócisz z szeroką pochwa ale co tam - nikt tego (oprócz męża) nie zauwazy) więc przestan szczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję tym dzieciom
Kamelia....ależ ty wredna jesteś...Mam nadzieję, że nie masz i nie zamierzasz mieć dzieci. Nie nadajesz się na matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredności Kamelii nie zauważyłam-----trafiła w Twój czuły punkt??? a co do szerokiej pochwy po porodzie----kto wam takich bzdur naopowiadał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te Anulka
kamelia pewneo bezpłodna jest bo tak pisała o tych co się starają - i dobrze - obys nigdy dzieci nie miała bo wyrosną kolejne kurwa zadyfane pajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.jestem ostra i wredna dla chamskich buraków......nie ma innej metody, ale to już moje ostatnie wpisy na tym forum..bo nie trafiają dobre łagodne trafne argumenty..... nie znasz mnie ......kiedy chcę jestem Aniołem......a kiedy jędza ze mnie wychodzi to znaczy że z burakami mam do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję tym dzieciom
Nie zauważyłaś Paula...hmmm??? A pisanie do kogoś o debilizmie, o wodogłowiu itd...to według ciebie dyskusja merytoryczna? Tak zachowuje się osoba, chcąca niby to uchodzić za inteligentną i kulturalną? No...wybacz...mnie uczono czegoś innego. Dlatego ja swoje dzieci chronię i z tego typu "towarzystwem" nie pozwalam się zadawać. Można mieć odmienne zdanie ale słownictwo większości tu...jakże wrażliwych i szczęśliwych z przyszłego macierzyństwa kobiet pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby wszystkie poroniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina nie dawaj sie prowokowac gowniarzowi - wrocil z rozdania swiadectw i teraz z braku zajecia wypisuje glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam sie tu już więcej nie pokazywać ale jednak zmieniłam zdanie :) Mam apel do wszystkich kobiet dla których ten topk został stworzony: NIE ODPOWIADAJMY NA ŻADNE CHAMSKIE ZACZEPKI I NIE DAJMY SIE PROWOKOWAĆ.ROZMAWIAJMY TYLKO ZE SOBĄ BO DLA NAS JEST TEN TOPIK.A JAK KTOŚ CHCE SOBIE \"KWIATKA\" STRZELIĆ TO PROSZE BARDZO-WKOŃCU WOLNOŚC SŁOWA.ALE BŁAGAM-NIE ODPOWIADAJMY NA TO BO CHAMSTWA NIESTETY NIE DA SIE TĘPIĆ. Po wczorajszej wymianie zdań z \"ustepuję kobietom\" zrozumiałam że niepotrzebnie wdłam się w tą dysusję bo baba wie swoje i zdania nie zmieni a kulturalnie z nią porozmawiac się nie dało-jak z większościa tych którzy są tu tylko po to żeby sprowokować.Też myślę ze pora wykasowac ten temat bo chyba wszystko zostało juz powiedziane.Ja zapamiętałam tylko te mądrzejsze wypowiedzi a o chamstwie i prostactwie zapomina sie szybko.A życzeniami smierci i poronień naprawde się nie przejmujcie.Przecież i tak takie cos obraca się zawsze przeciwko tym osobom.Nasze maleństwa będa zdrowiutkie i kochane i tylko o tym myślcie.Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy na tym forum które potrafią kulturalnie podyskutować i wymienic opinie -bez chamstwa i prostactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocna...hihih ja nie daję się jak widzisz sprowokować...a dla buraków jest odpowiedź w stopce... Co do wpisów Kamelii...hihih..Paulo - zgadzam się w 100% No właśnie...ja cały czas jestem normalna...przed ciążą, w trakcie, i po niej też...a z domu wychodzę....normalnie żyję, choć rzeczywiście poród tuż tuż...Nie dam się zepchnąć poza margines tylko dlatego,że kilku niedouczonych małolatów uważa,że ciąża wymaga tworzenia niemal gett....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam wszystkich wypowiedzi, ale.... wedlug mnie cały ten topik to pomyłka, sory a czy ktoś jest wulgarny czy nie, nie zależy od ciąży, tu ukłonić powinno się wychowanie i pewna doza samokontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to był by koniec........... moderatorki......zakończcie tą żenującą paradę małoletnich pajaców którzy swoim zafajdaniem dają taki obraz społeczeństwa polskiego, wstyd i jeszcze raz wstyd.....zakończcie to!!!!!!! myślę ze inne kobiety w ciąży też tego chcą , dosyć obrażania, wulgaryzmów, obrzucania nas gównem, bedziemy matkami, mamy małe istotki w brzuchu wszędzie widok kobiet w ciąży to błogaosławieństwo, ale chyba nie w Polsce, zafajdane społeczeństwo!!!!!!! skasować to!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kazdym topicu pojawaja sie wpisy roznych sfrustrowanych prostakow - niezaleznie od tematu rozne prymitywy rzucaja miechem jak dla mnei jedyny sposob to totalne ignorowanie. ten topic jest w polecanych na kafeterii wiec prostactwo szybko sie przypetalo. ten topic sie chyab faktycznie zuzył pamietajcie jednak drogie Mamuski ze sa osoby ktore nie mysla wylacznie o wlasnym tylku na tym swicie uciekam i zycze Wam duuoz szczescia:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie tylko czemu topik zszedł na takie głupie przepychanki---ustąpić miejsce, nie ustąpić. Kto został wychowany w szacunku do innych, nie tylko ciężarnych - ustąpi, kto nie- nie ustąpi.-----szeroka pochwa---nie szeroka, -----***** i inne kwiatki Głupie zaczepki, moze i głupie, ale na jakiej podstawie zasadzone???, dlaczego tak piszą, zeby dokuczyć, obrazić???? tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja też nie rozumiem....i jestem za skasowaniem....buraczki na wakacje pojadą, to będzie można normalnie porozmawiać...i tyle.... A co do tematu topiku...dalej uważam,że jest niezły...ale dla normalnie rozmawiających... Nocna pozdrawiam...było mi miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×