Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

eee tam ja sie nie łudzę że dotrze, ale takie osoby nie sa w stanie mnie zdenerwować, czy obrazić. po prostu mialam dzis ochote pobyć troszke złośliwa, a one były takim łatwym celem. nie jestem dumna z takiego sposobu spędzania czasu. generalnie złości mnie gdy obecne tu fajne babeczki odpowiadaja na zaczepki, dają sie prowokować, ale czasem i mnie to wciaga. wiem ze te obrażające tu matki istoty muszą miec straszne kompleksy, traumatyczne dzieciństwo, a wiele z nich po prostu nie może miec dzieci i reaguje w taki chory sposób, bo nikt normalny i szczęśliwy nie wypisywałby takich rzeczy. własciwie bedąc wobec nich złośliwa to tak jakbym kopała leżącego, na swoją obrone przyznam tylko, że ten leżący próbuje gryźć po kostkach, a ja nie jestem na pewno nie jestem swięta i wyrozumiała pozdrawiam i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justar...pewnie, że tak. Dla upośledzonych też trzeba mieć trochę wyrozumiałości...podobno. Dobranoc...i miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justar, eee tam...hihi doprawdy milutka rozmowa.... Pozdrawiam i dzięki za każde miłe słowo :D:D:D dla normalnych kobiet....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa
jak czytam teksty w stylu te grube itp to mam ochote autorom podac pavulon.natychmiast dziewczynki nie dajcie sie-cieszcie sie malenstwami i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - anty dzieciowa...może trochę mniej wulgaryzmów...bo ja wcześniej odpowiadałam Ci bez nich... Po drugie...wybacz - ale jednak w zdrowym społeczeństwie istnieje różnica między dzieckiem a rybką... Po trzecie - przykro,że masz taką firmę...zresztą myślę,że nie o to tu chodzi...Trzeba chcieć się dogadać z resztą współpracowników...ale jeśli Ty przyszlabyś do mnie z takim nastawieniem,że masz gdzieś...bo ja mam dzieci...to pewnie też bym wolała pójść na łatwiznę i nie zostawać dłużej...a Ty popracuj za friko ... Co do tego zasypywania skrzynki - to się zgadzam....jeśli wysyłam...to osobie, która jest tym zainteresowana, nie uszczęśliwiam tych, które na to nie mają ochoty.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to stąd ta frustracja i ogólna złość na cieżarne????? za koleżankę co 200 zdjeć mailem...... i ze w pracy za kolejną koleżankę siedzisz........, to jakiegoś kiepskiego szefa tam macie, niesprawiedliwy on, a koleżanka na pewno b. cię lubi ( a ty ją nie za bardzo :( )..... hmmmm .ciekawe czy ona o tym wie? a ty tu na kobietkach ciężarnych się wyżywasz...i tobie podobne oj wstyd oj wstyd dojrzałaośc emocjonalna polega na tym aby dokładnie wiedzieć do kogo kieruje się swoje złości żale i pretensje... tym razem: szef, koleżanka, a nie kłapanie jęzorem na wszystkie cieżarne życzę jasności myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,co z tym wykasowaniem tego tematu?Ja jestem nadal \"za\" bo nawet jak się nie zwraca uwagi na takie docinki,obelgi i chamskie zaczepki to przykro czytać bo ciężko ominąć.to był topic dla kobiet w ciązy gdzie mogły byśmy podzielić się swoimi uwagami na temat tego co nas spotyka-zarówno miłego jak i nie ale na wysokim poziomie kultury.Naprawdę ja się załamałam poziomem intelektualnym niekótych forumowiczów i nadal dyskusja nie zmierza w odpowiednim kierunku.Wczoraj się troche wzburzyłam jedną wypowiedzią i niepotrzebnie zareagowałam \"ostro\" ale naprawde czasami trudno sie powstrzymac i naprawde nie dziwię się wam dziewczyny że nie wytrzymujecie i odpowiadacie-fakt faktem że kulturalnie.Błagam moderatorów o skasowanie tematu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-i jeszcze jedno-Wszystkich którzy naprawde nie myślą nad tym co piszą-chodzi mi tu o bezmyslne życzenia śmierci dla naszych maluszków odsyłam do tematu \'Ciąża obumarła...\" http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=954178. Poczytajcie sobie co przechodzą kobiety które utraciły swoje maleństwa to może takich głupot nie będzieci pisać.Chociaż szczerze wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia ...po co ten link...pomarańczowej buraczerii nic to nie nauczy a naraziłaś tamte biedne kobietki na zmasowany atak takich niedouków.... Pozdrawiam Ciebie kobietko.... Ja też jestem za kształceniem niedouków...ale czasem leiej tego nie robić.... Buziaki dla Ciebie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę szczerze wątpię zebyjeszcze tam zaczęło się szerzyć takie buractwo jak na tym topicu.Poprostu nasz temat jest taki że takie opinie sie pojawiają-a kogo oni by tam atakowali,jakie zarzuty wystosowywali by do kobiet które poroniły,które o nic nie walczą (tak jak my o kulturę).Niech poczytają sobie co to znaczy dla kobiety stracic dziecko to może któregos (mam nadzieję) to ruszy.Do nas się przyczepiają bo walczymy o swoje a kobiety które poroniły o nic nie walczą-pytają tylko dlaczego,jaka może być przyczyna i pisza jak wilki im to ból sprawiło.Jeśli i tam zaczną się takie obelgi to najlepiej będzie skasowac całą Kafeterię bo chyba okres wakacji zapoczątkował szerzące sie chamstwo i prostactwo.Gówniarze się nudzą to piszą co im slina na język przyniesie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skasowanie kafeterii było niedosłowne tylko ironiczne.A temat jest na tyle ciekawy (bo min mnie dotyczy) że chciała bym naprawdę porozmawiac na jakimś poziomie kultury ale sie nie da więc dlaczego mam byc cicho i nie wyrazic opinii na temat króry mnie osobiście drażni.Już miałam tu nie zaglądac ale jak jestem na stronie głównej i widzę w \"świeżych tematach\" właśnie ten topic to zaglądam żeby z ciekawości sprawdzic czy może coś się tu zmieniło ale niestety jak narazie nic.Poza tym chyba wyrażam się wmiarę kulturalnie i chciałam zapytac co sądzicie o skasowaniu tego tematu bo moim zdaniem dalsza dyskusja na tym forum nie ma sensu i tyle.A jeśli chodzi o takie zdanie że \"jestem słaba psychicznie\" to chyba daleko idące wnioski.Wyrażam opinię a nie wrzeszcze,klnę,ubliżam bo cos mi sie nie podoba.Nie podoba mi się to mówie otwarcie.Zresztą po co moderatorzy tworzą tematy pt \"smietnik\' i sami proszą o wpisywanie linków do tematów które naszym zdaniem nadają sie do kasacji.Moim zdaniem ten się nadaje bo nic dobrego nie wnosi,łamie większość założeń Kafeterii.A już życzenia śmierci dla maluszków są oburzające dlatego \'walczę\" o skasowanie tematu i szukam osób które mnie poprą w tym twierdzeniu.A gdzie mam szukać-chyba wśród forumowiczów.Pozdrawiam i czekam na dalsze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia założyłaś taki topik - osobny i tam Ci moderk odpowiedziała... kilka z nas też...więc myślę,że niepotrzebna walka o skasowanie....Trzeba poczekać, być może założycielka tego topiku nie wypowiedziała się w tej sptawie . Co do linku...Słuchaj ... niby nic nie mogą powiedzieć pomarańczowi, ale wiesz jak to jest...czasem wchodzą i na zwykłe topiki ...typu majówki , styczniówki i wypisują bzdury...dla takich nie liczy się treść, liczy się tylko wpisanie chamskiego posta... No i tyle ode mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam chyba walczyć z wiatrakami a redakcji Kafeterii gratuluję! Bez komentarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tych debili matki za komuny w dlugich kolejkach staly i taki wynik mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie a ja sie dziwie
Ja sie dziwie tym kobietom ciezarnym ktore identyfikuja sie bezkrytycznie z marginesem takim jak kamelia, lub ania 79, az wstyd zeby kobieta 26 letnia wierzyla ze relanium jest doskonalym srodkiem znieczulajacym podczas porodu, o czym napisala na innym topicu... Poza tym hmmm, nie sadze aby tak wrednie rozpoczety topik, tak zaczepnym prowokacyjnym tematem byl tylko dla kobiet w ciazy, same tak naprawde rozwscieczylyscie czytelniczki. Jeszcze jedno powiem, nie mialam nic do kobiet w ciazy, ale mam nadzieje ze wiekszosc z nich nie jest taka jak tutaj piszace, bo naprawde jestescie odstraszajace. Ja nie mowie tutaj o wygladzie, kilogramach ani niczym takim, absolutnie nie to mam na mysli. Ale ten potworny jad, to chamstwo, ten egocentryzm jest przerazajacy. Ja radze troche pokory wobec zycia bo naprawde to co tu widze jest straszne i zastanawiam sie szczerze ktora z Was byloby stac na to o czym napisala jedna z forumowiczek. Jak czula sie fatalnie i wygladala fatalnie i miejsca ustapila jej dobrze czujaca sie ciezarna.. Przykre to, ale z tego co tu piszecie nasuwa sie wniosek. Jak tylko zobaczylyscie na tescie lub u gina dowiedzialyscie sie ze jestescie w ciazy, zaczelyscie pogaradzac wszystkimi ludzmi, zaliczac sie do klasy wyzszej, dostapilyscie nobilitacji... KOBIETY OPAMIETAJCIE SIE!!! troche realizmu zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietety musze sie zgodzic. widze to po swojej przyjaciolce, widze to po kolezankach z pracy. i po was. caly czas piszecie, ze wam sie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na razie
to widze chamstwo u osob ktore wyraznie pogardzają paniami w ciązy(tez zenujace teksty "ciezarówy , brzuchole itd to szczyt prostactwa) a nie u cięzarnych tak wiec niech zastanowia sie ci co tak namietene pouczaja ciezarne i apeluja do ciezarnych- walnijcie sie w czerep bo rece i nogi opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie ten margines....bo nie powiem do końca kto tu kogo obaraża... co za draństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe gdzie redakcja kafe skoro było tyle głosów za wykasowaniem....dlaczego ciągle obraza się ciężarne...dosyć tego...widocznie moja ostra krytyka razi po oczach..no cóż ..to tylko prawda.....smutna ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie a ja sie dziwie
Ja akurat nie doprowadzam nikogo do opadania nog i rak, patrze tylko na zaslepienie.... dziwne ze np Anulka obiektywna niby kobieta nie widzi zachowan Kamelii, a co do ciebie Kamelio, akurat ciebie wymienilam bo wiem co mowie, nie wiem jak kobiecie w ciazy w ogole moze przejsc przez gardlo taka obelga do kogos ze mial zla matke, albo wodoglowie!!!!!!!!!!!!!!! itd Uwazam ze to haniebne i naprawde dla mnie ktos kto tak o kims mowi i na dodatek uwaza sie za wyrocznie to naprawde margines. pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzio fredzio fajny gość
dziewczyny - lepiej w ciąże nie zachodzić !!! Bo patrzcie co się dzieje z zaciążonymi. Agresja, agresja i raz jeszcze agresja. Tu chyba ani psychiatra nie pomoże. A najgorsza jest ta, co wpadła z jakims menelem (Ewunia21), wrobiła innego faceta w dziecko i teraz sobie i innym wmawia, że mąż ją kocha i jest piękna, a reszta świata ma jej ustępować w tramwaju !Skończ ty dziecko lepiej podstawówkę i zastanów sie nad sobą. W tym wieku masz o nauce myslec, a nie o pierdołach. Haha ! - na pewno tu zaraz naskoczy: "Oj -co za chamstwo, skasujcie ten topik, skasujcie! Jesteśmy piękne, moja decyzja byłą przemyslana, mąż mnie kocha !" podoba mi sie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczuj go
Dostanie taka cieczki i odrazu chce seksu. Z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abortant
a ja tymczasem czekam na ta smarkata 21 lat ewunia zeby cos madrego napisala mi sie cos wydaje, ze tu nie tyle sie najezdza na ciezarowy, co na mlode, ktore zaliczyly wpadke i co tez z takich matek sie wyrodzi? - tak samo durne dzieci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na razie
to jestes zalosną hipokrytką gdyz nie raczysz zauwazyc ze marginesem sa osoby ktore wypisują wulgaryzmy? co?chyba ze dla Ciebie to normlane jak ktos sie w taki sposob zwraca do kogos? dla mnie to oczywiste ze taki agresywny bęcwał byl (jest ) niekochany przez rodzine i teraz probuje sobie odbijac wlasne kompleksy i rzucac sie na anonimowym forum a do matolstwa trzeba czasem powiedziec ich jezykiem bo jak sie mowi normalnie(kulturalnie) to nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na razie
to ty wypisujesz głupoty - 21 letnia dziewczyna moze miec dziecko, moze byc atrakcyjna, moze byc szczesliwa itd prostak zalosy wylazi z ciebie itd- te wszystkei teksty siwadcza o tobie a nie o mlodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania po prostu
a ja jestem kochana a pomimo to uważam, że te ciężarne są tu zdrowo rąbnięte i ziają agresją - wrrr... z daleka od takiego babola lepiej z ciążą dać sobie spokój i być pogodnym także ne negatywne opinie to nie przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie a ja sie dziwie
Sa tu ludzie, ktorzy nie wnosza nic do rozmowy to fakt, ale jest wielu patrzacych obiektywnie, ktorych ciezarne obrazaja niestety, jest tu wiele wypowiedzi bez wulgaryzmow traktowanych w sposob niegodny, lacznie z moim, spjrz na swoja odpowiedz ile w niej agresji... Ja jestem wlasnie przerazona hipokryzja ciezarnych. Inni ludzie nie mowia, jestesmy idealni,a te panie wlansie mowia, jestesmy piekne , mamy jedyne racje, wszystko nam sie nalezy. Mnie denerwuje agresja ciezarnych, jesli ktoras z pan ma bardziej umiarkowane poglady to twierdza ze nie powinny miec dzieci, ze sa niedojrzale, ze sa niekochane itd,a i jeszcze zapomnialam, zycza im wszystkiego najgorszego w trakcie ciazy, dla mnie to bagno i naprawde bagienne kolko wcajemniej adoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o właśnie
ten stek wulgaryzmów wyszedł spod klawiatury którejś brzuchatej PUFFY macie kolejny przykład agresji edzio fredzio - kochamy Cię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na razie
to z tego co piszesz wynika ze masz problem z logika i mysleniem - te panie chca jedynie by czasem ktos dostrzegl ze jest im ciezej z racji tego ze nosza w sobie nowe zycie; jezeli dla ciebie fakt ze pomaga sie osobom ktore sa slabsze jest nienormalne swiadczyto wylacznie o tobie i srodowisku w jakim sie wychowalas(menelskim zapewne) masz rowniez brak umiejtnosci czytania tekstu ze zrozumieniem bo jak na razie to utraty ciazy i innych "przyjemnosci" zyczy kobietom w ciazy rozne niezidentyfikowane matolstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na razie
koljny dowod na agresje i niechec do koiet w ciazy " puffa" brzuchata puffa" - tego nie widzisz bo tak wygodnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×