Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość no i mamy odp
rządzący tez wolą budowac drogi i dlatego mamy ujemny przyrost naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesoxochi
Tylko jak rzadzacy beda budowac drogi a nie zatroszcza sie o przyrost naturalny to nie bedzie komu po tych drogach chodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dr.Hanibal...hihih;) Dziękuję i pozdrawiam Ciebie, przyzwyczaiłam się już do tego,że tu jesteś...Miło wspólnie spędzać leniwą popołudniową sjestę ... Ludzie ...dziękuje za Twoje podpisy pod petycją do rządu (niestety wyimaginowaną) ...:D:D:D Nie zgodzę się tylko z jednym stwierdzeniem- że bieda upodla...To nie jest tak.Wydaje mi się,że ludzie mający sumienie i serce nigdy nie dadzą się sprowadzić do poziomu a najwyższą wartością dla nich są zasady moralne, które wyznają i stosują. Aczkolwiek, kochana moja, nie przeczę,że gdybym miała tani kredyt na samochód, to pewnie nawet nie zauważyłabym,co się dzieje w autobusach i tramwajach...bo po prostu jeździłabym samochodem ;) No proszę wrócił mąż, więc najpierw papu...odezwę się wieczorkiem i dokończę moje myśli.... Pozdrawiam ludzie, Nesoxochi i naszego Dr.Hanibala...wszystkie kobietki czytające i piszące 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge
Anulka fajnego masz męża - dziecko prawie na wyjściu a on sobie nawet sam jedzenia nie weźmie..................wstyd - co za kutasy z tych chłopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta-30
co z was za śmierdzące lenie ! jak jest w ciąży to już nic innego nie robi, tylko po czatach lata a my musimy na takie pracować i jeszcze jak to się domagają swoich praw ale guzik będziecie miały poza szwami, ranami, nadprogramowymi kilogramami itd. - nie będzie znieczuleń ani dodatkowych praw możecie się z tym oswoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge
kobieto 30 a ty chcesz mieć dzieci ?????????????????????????/ albomoze je masz już???????????????/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta-30 , odezwala sie zgorzkniala, nikt Cie nie chce , wiec musisz innym dokopac. Fajnie, pomysl tez ze w ten sposob sie wyrazasz o swojej matce ktora Cie urodzila, no chyba ze Ciebie znaleziono w glabie kapusty o czym swiadczy poziom twojej wypowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie a ja sie dziwie
Nesoxochi nie odpowiadaj takiej istocie, nie sadze aby ta osoba miala 30 lat, z reszta mysle ze napisala to specjalnie, prosze, nie pisz, ze nikt jej nie chce,wiem, ze nie napisalas tego ze zlosliwosci, ale nie reagujmy w ten sposob. Mam wrazenie ze ogolnie najbardziej drazliwym tematem wsrod kobiet jest umiejetnosc zainteresowania soba i zatrzymania wspanialego partnera. To jest bardzo wazne i hmmm zartobliwie rzecz biorac, kobiety sa dla siebie potencjalna konkurencja,ale w zasadzie to powinnysmy sie wzajemnie wspierac:), a nie wyzywac na temat wlasnie tej sfery zycia. Jesli chcemy dokopac jakiejs babce, to mowimy ze zadnemu facetowi sie nie spodoba itd itd... Nie dokopujmy sobie tak:) Ja mam wspanialego partnera i zyczmy innym kobietom aby spotkaly swoje drugie polowki, ktore beda umialy docenic i ktore beda doceniac ich;) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się
z ludzie a ja się dziwie jestes wspaniała kobietą!!1 a ty masz dzieci?? chcesz mieć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie a ja sie dziwie
Milo mi, szkoda, ze tu nie ma wstydnisia;) bo plone romiencem:)hihi:) Chce miec kiedys dzidziusia:), nie mam jeszcze:). Mam 23 lata, z moim mezczyzna nie jestesmy malzenstwem, wiec chce wszystko po kolei:), najpierw skoncze studia:) itd itd:). Rozmyslam o jednej rzeczy, z jednej strony nie czuje sie gotowa w tej chwili do zostania mama, z drugiej strony chcialabym zostac mama okolo 27, 28 latek:), mam nadzieje, ze dojrzeje do macierzynstwa w tym czasie:). A co do tego komplementu, jest bardzo mily:)dziekuje:) POZDRAWIAM:) A "zgadzam sie", Ty jestes mama, lub planujesz byc??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się
ja nie jestem mamą i nie planuję być bo ból porodowy mnie przeraża. Mam nadzieję że nie zmienisz do mnie stosunku dlatego ze ja chyba nie będę mieć dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Chryste. Jakie wy jestescie malostkowe. Juz na mnie ktos najezdza bo powiedzialam o drogach. no dobrze. podam inny przyklad. W sytuacji kiedy w naszym kraju brakuje pieniedzy na wszystko. Poczawszy od edukacji (moze byc??) a na lekach ratujacych zycie. no normalnie zabila mnie ta osoba ktora sie drog doczepila. Podalam przykald pierwszy z brzegu. A z drugiej strony drogi tez sa wazne. Kiedy ja sie rodzilam obok domu mojej mamy nie bylo drogi i to byl problem. Popytajcie sie rodzcow jak kiedys bylo. Teraz nie jest zle :) Pozdraiwam Ja sie dziwie i Anulke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się
O MAJN GOD a czy uważasz ze potrzebne sa tysiące złoty które dostają posłowie na prowadzenie swoich kancelarii, czy uwazasz ze pieniądzę przeznaczane na delegacje w pierszej klasie i najlepsze hotele i jedzonko są potrzebne posłom w sumie nic nie znaczącym ( no bo prezydent to jeszcze rozumiem) czy dobrze ze kraj pakuje pieniądze w różne niepotrzebe rzeczy....moim zdaniem płacenie tego 1000zł za urodzenie to tez jest trochę uwłaczające....tyle według państwa kosztuje trud ciązy, porodu i wychowania??? Lepiej zamiast tego fundowaliby znieczulenie - które chyba jest tańsze prawda i lepszą opieke dla kobiety rodzącej - takie jest moje zdanie POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta-30
>>>nesoxi to, że ciebie nikt nie chce mnie nie dziwi. Jakbyś zobaczyła mojego męża i mnie to gały by ci wyszły: nie jesteśmy zgorzknialcami jak niektórzy umordowani swoimi potworami których sobie sami narodzili jest cudnie: praca, relax ... i druga rzecz - ja się na świat nie pchałam. A skoro już jestem - układam, sobie życie tak, żeby było mi dobrze moje koleżnki ze szkolenje ławy to stare, grube matrony, które osiadły na laurach po urodzeniu gromadki. Na klasowym zjeździe wyglądałam zdecydowanie najlepiej i to nie przechwałki tylko szczera prawda. My korzystaliśmy z życia, bawiliśmy się a one zrzędziły, że czas do domu, jęczały, że to nie takie, to złe, a tamto okropne. Naprawdę dało się wyczuc reóżnicę, gadały tylko o jakichś pierdołach z garami związanych itp. Nie wiem , jak tu na mnie napadniecie, ale serio ludzie z jednego rocznika mogą wyglądać tak różnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jak na bezdzietna niezaciazona jestem tutaj stara (27 prawie 28 lat ) Ale nie o tym. Byc moze nie jestem obiektywna, bo wiem ze bede miala ta cesarke gdybym sie zdecydowala na dziecko (mam powazna wade nerek:( ) Wkurzylam sie troche tymi drogami, bo nie lubie kiedy ludzie sa malostkowi. Patrzmy w ogolnosci. Na takie przywileje brakuje pieniedzy (Uk albo szwecja sa bogate). A czasami brak znieczulenia ratuje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto 30
przyznaję ci 100% racji - wiekszość babek po urodzneiu wygląda na zmordowane psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto 30
a powiem ze wynika to z tego ze to one prowadzą dom (sprzątanie, pranie, gotowanie) to one spędzają większą cześć czasu z dzieckiem i do tego jeszcze pracują - a chłopy po pracy mają odpoczynek i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zadzam sie Czy ja napisalam cos na ten temat?? Czy wy nie potraficie czytac miedzy werszami?? Ja tez uwazam ze lepiej jest wydawac pieniadze inaczej. Nie patrzcie tez przez pryzmat siebie, a w ogolnosci. Lepiej dostac to 1000 zl niz za przeproszeniem g***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta-30
ja stąd wychodzę, bo to bez sensu jedni drugim dorzucają ... ale najpierw: ja też muszę posprzątać dom (nie 1 pokoik w bloku), muszę codziennie ugotować obiad, zrobić zakupy, wyprać, poprasować i popracować nad sobą bo nie pójdę jak flejtuch do pracy (ale nie mam na myśli pacykowania się w stylu sztuczne paznokcie . . .) i w 100 % mogę powiedzieć, że to ja powinnam być zgorzkniała wedle wszelkich prawideł, bo jednak 10 godzin jestem poza domem bynajmniej nie spędzam ich na lenistwie a te :"mamuśki" siedzą domu, pierdzą w stołek, mąż kasę daje, kawki popijają z sąsiadkami i plotkują, a tak narzekają jak im to źle kobiety - ja musze to samo zrobić, co wy i do tego pracuję ! i nie wyglądam na jędzę, a tamte wyglądają / teoretycznie różnimy się tym, że ja pracuję, a one mają dzieci STĄD WNIOSEK: dzieci maja zły wpływ na zachowanie i wygląd to wynika z moich obserwacji ale wy tu znowu coś powypisujecie, żeby się usprawiedliwić piszcie, ja stąd zmykam - zajrzałam, bo ... temat pretensjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta-30
aha- jeszcze jedno: poza moim tatą oboje nie mamy rodziny, więc na wyręczenie w czymkolwiek nie mam co liczyć, nie wiem też co to obiad podsunięty przez mamę ale to wszystko to już całkiem inna bajka ... zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie a ja sie dziwie
"Zgadzam sie", dlaczego przyszlo Ci do glowy, ze nie aprobuje ludzi, ktorzy nie zamierzaja miec dzieci, tak naprawde nigdy nie myslalam w ten sposob, ze kobieta nie posiadajaca dzieci jest gorsza!! Obojetne czy ma dzieci czy nie moze byc szlachetna osoba lub nie i to powinno sugerowac innym stosunek do niej... Ja tez okropnie boje sie bolu porodowego, heh tez moge podpasc mocno, bo jak sobie wyobrazam przyszlosc to najbardziej chcialabym miec blizniaki:)):) i rozwiazanie cesarka, choc nie wiem, napewno zdecyduje jak bede w ciazy... Z reszra mam jutro pewien zabieg gin, musze go miec zrobionego, mam krioterapie, bo mam wrodzona ranke kontaktowo krwawiaca...i pomimo ze nie rodzilam, musze miec go zrobionego... ach rozpisuje sie o tym co mi lezy na sercu... Trzymajcie za mnie kciuki... O MAJN, nie martw sie, tak naprawde wszystko jest wazne, wsrod rzeczy super waznych trudno wyroznic te wazniejsze i mniej wazne... POZDRAWIAM WAS MILE KOBIETKI BARDZO SERDECZNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się
ja też miałam krioterapię:-) nie bój się nic - to nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede trzymac kciuki za Twoj zabieg jutro. Wymrazanie nie jest takie zle. Tzn piecze tak dziwnie ale da sie to przezyc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Hannibal Leckter
wy swinie grube, wy mamole niudane ! macie karę za wasze puszczanie się, będę was zżerał powoli, wasze obsrane bezmózgowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie a ja sie dziwie
Dziekuje Wam bardzo serdecznie!! Dzieki, nie spodziewalam sie takiej zyczliwosci, jak dam znac jak sie miewam jutro popoludniu:) Fajne kobietki jestescie:) Zycze Wam Dziewczyny wszystkiego dobrego:), milo spotkac kogos fajnego i normalnego:):):):):) POZDRAWIAM WAS BARDZO SERDECZNIE:) NAPISZCIE PROSZE COS WIECEJ O SOBIE:)[kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec moze zaczne:) Jestem juz stara jak swiat ale na szczescie jara. mieszkam z chlopakiem (narzeczonym??) i na razie dzieci nie planuje. Byc moze okolo 30 albo troche pozniej. Pracuje jako inspektor podatkowy :D a moj chlop jako celnik. Skonczylam bibliotekoznawstwo i ekonomie. Moja prace dostalalm dzieki protekcji mojej mamy, gdyz w bibliotece malo placa. wolalabym pracowac w bibliotece (kocham ksiazki) ale.... Wiadomo czemu :) Czesto chodze do pubow i niestety pale, ale planuje rzucic. Za niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie a ja sie dziwie
🌻ups:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się
a ja tez dzieci nie planuję i mój chłop tez mnie do tego nie zmusza. Pracuję sobie jako sprzedawca w znanej firmie odzieżowej mój facet jest kierowcą. Nie mamy ślubu bo ja nie chce się na to zdecydowac. To dla mnie takie okropne - jak zaobrączkowanie gołebią - i wesele i te inne rzeczy tez mnie odrzucają. DObrze mi tak jak jest teraz:-) tez pozdrawiam a ty A ja się dziwie trzymaj się ciepło - pamiętaj strach ma wielkiem oczy - jak poszłam na ten zabieg to do gabinetu prawie na kolanach wchodziłam, jak siadłam na fotelu to nogi mmi się trzesły a w rzeczywistosci to nie wiedziałam kiedy to się zaczęło - i najwazniejsze - nic a nic nie czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×