Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

a co mnie obchodzi ze ktos sobie dziecko zrobił?? ja jej tego nie zrobiłam niech wysle swojego samca po zakupy skoro nie moze moment poczekac i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po sklepie moze sie szlajac godzinami a w kolejce do kasy nie moze postac 5 czy 10 minut??? Doprawdy dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net.ar - dobrze piszesz. Pora, żeby ciężarne przejrzały na oczy i przestały widzieć jedynie czubek swojego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do net.ar
Gdybys była pewna na 100%,ze faktycznie szlajaja się godzinami po sklepach i wykorzystują wszystkich dookoła w kolejce do kasy to byś miała rację,ale tego nie wiesz pewnie,bo chyba za nimi nie łazisz! hmm chyba Widzę,że jakaś obsesja się do Ciebie przyplątała,ale jak Ty to piszesz Twoja obsesja ,Twoja sprawa,co mnie to obchodzi,czyli osób trzecich nie wplątuj i nie denerwuj!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do net.ar
co za prostactwo przez ciebie przemiawia - widac od razu ze nie bylas w ciazy i nie wiesz jak to jest. czasem kobiety bardzo zle sie czuja, bola ich biodra i nogi od chodzenia, maja zawrotu glowy jak stoja dlugo w dusznym pomieszczeniu wiec nie gadaj glupot i nic ci sie nie stanie jak ustapisz kobiecie w ciazy miejsce w autobusie czy przepuscisz ja w kolejce w sklepie. a moze niedlugo sama bedziesz w ciazy i wtedy zobaczysz jak to jest jak cie wszyscy zlewaja i nie pomagaja jak potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak tak można
Czy to tak ciężko zrozumieć,ze nie każdy człowiek czuje się tak samo w tych samych sytuacjach: tzn piszecie tak: ja cała ciąże czułam się wyśmienicie czyli inne ściemniają,ja cała ciążę pracowałam to inne też mogą,czy tak trudno pojąć,że w ciąży można się źle czuć,a co gorsza,że zazwyczaj tak bywa?????????/ Zamiast cieszyć się z tego ,ze czułyście się lepiej niż inne,oczerniacie je,macie zamknięte umysły,na inne ludzkie zachowania,reakcje niz Wasze. Współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margosiek
Wiecie co?????Jestem dojrzałą kobietą która zapomniala juz jak to było jak była w ciąży.A kiedy była musiała zmierzać się z 200 osobowymi kolejkami.Bywało różnie ale nie mam złych wspomnień.Widać ludzie byli trochę inni może bardziej przypominali ludzi mimo tego że czasy były ciężkie i sytuacje nienormalne.Czytam to co tu piszą niektóre kobiety i nasuwa mi się tyko jeden wniosek wstydzę się że jestem KOBIETĄ.Bo wydawalo by się że powinnyśmy sie rozumieć bo łączy nas wiele ale z co niektórymi ztąd wolałabym żeby nie łączyło mnie NIC.....................Życzę tym które muszą przez to przebrnąć żeby nie wyciągały z tego tylko złych wniosków bo dookoła jest jeszcze troche ludzkich LUDZI:):):)A na pocieszenie dodam że dadzą rade bo to w końcu tylko 9 miesięcy.Wszystkiego dobrego i zdrowia wam i waszym dzieciom życzy(chyba normalna KOBIETA).:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac od razu ze nie bylas w ciazy i nie wiesz jak to jest. czasem kobiety bardzo zle sie czuja, bola ich biodra i nogi od chodzenia To po kirgo diabła sie włocza na zakupy? mam 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osób trzecich nie wplątuj i nie denerwuj!!!!!!!!!!!! OTOZ to!!!!!!!!! Niech sie kazdy swoja ciaza zajmie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loooo matko 3 dzieci.Netar co oni Ci wmawiaja :D Widac ze nie masz dzieci ha ha ha ha ha ha :D :D Czy po mnie widac ile mam dzieci?? :D Netar te pomarancze to jak mucha do G.Nicka sobie nie przykleja i ciage pisza pod innym wyrazem bo boja sie ze zostana "rozszyfrowane" i ktos im kiedys ryjec obije na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINDZIA NL lecz się kobieto
Rozumiem, że obrażasz moją matkę? Mogłabym Cię nazwać epitetami, na które zasługujesz, ale w realu takich ludzi ja ty po prostu ignoruję, więc i tu sobie daruję. :) Nie zadaję się z prostactwem i nie próbuję nic tłumaczyć chamstwu, bo to daremny trud. Mam też współczucie dla chorych psychicznie. Nadal polecam dobrego specjalistę od obsesji (zabierz koleżankę netar) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frtyyyy
wiecie co, przeczytałam na tym forum kilka postów i doszłam do wniosku, że co niektóre matki mające dzieci to jak poczną dziecko to chcą, żeby wszyscy otaczali ich opieką, ustępowali miejsca, jak urodzą to chcą żeby dziadki zajmowali się wnuczetami, jak ochrzczą to chcą aby chrzestni sponsorowali finansowo ich dzieci. A z kolei rodzice są po to aby zrobic kolejne dziecko. Także jeden wniosek róbcie tyle dzieci na ile będziecie w stanie znieśc ciążę, poród, wychowanie, utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINDZIA NL lecz się kobieto Zauwaz kretynko ze ciagle do mnie piszesz a mialas ignorowac.Wiec komu bardziej potrzeba psychiatry?? A moze zalatwic ci lozko pod oknem zebys mogla swojej debilenj mamusi robic papa ;D Zauwaz ze ja nie obrazam twojej mamusi,ja tylko wyciagnelam wnioski z tego co sama powiedzialas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimo
Zadziwiające ... Myślałam, że pod tym tematem znajdę opisy różnych sytuacji związanych o stosunku obcych ludzi w miejscach publicznych do kobiet ciężarnych. Ewentualnie ciekawą rozmowę czy rzeczywiście ludzie nie potrafią być kulturalni czy może kobiety w ciąży przesadzają. Niestety się rozczarowałam... ostatnie wypowiedzi to sama złość a nawet nienawiść (pewnie przelana z sytuacji w rzeczywistości-tylko ciekawe skąd? ) Wracając do tematu, są różni ludzie,różne sytuacje i wszystko jest względne...Każda człowiek jest inny, toteż każda kobieta w ciąży jest inna i inaczej przechodzi ciąże. Jednak nie możemy podchodzić do ludzi bez jakiegokolwiek zrozumienia. Ocenia ,że ja przeszłam ciąże, powiedzmy, bez większych problemów, to znaczy że każdy tak może jest błędem. Tym bardziej, że nie znamy tych osób osobiście. Tak, zdarza się chamstwo i czasami nic innego nam nie pozostaje jak odpowiedzieć tym samym. Jeśli jednak jest możliwość bądźmy sobie bardziej życzliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindzia na nastepnym topiku
obraza ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz
na jakim,chetnie z nia podyskutuje!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi \" - ot co ---- wyjątkowo chamski ten topik, chamstwo pewnych ludzi znajduje tu \"piękne\" odzwierciedlenie; ludzie, którzy tu piszą o wzajemnej życzliwości, raz jeszcze powiem - szkoda Waszych słów i czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja z pajacami nie dyskutuje tylko z normalnymi ludzmi.Do was musze mowic prosto i chamsko,bo inaczej nie rozumiecie.Coz swiat jest pelen debili,popaprancow zyciowych ktorzy tylko w necie umieja dac upust swojej agresji arogancji,pokazac publicznie swoja krotkowzrocznosc i siegajace zenitu prostactwo.Wlasnie takie pomarancze,tchorze ostanie,ktore nie potrafia nawet zlorzyc kilku liter w nick jestsescie tego wysmienitym przykladem,wrecz ksiazkowym.W domu pewnie siedzice potulnie jak myszy pod miotla. Wy nawet nie wiecie,ze rozmowa,konwersacja,dyskusja wcale nie musi prowadzic do porozumienia.Chodzi o to prostaki zeby umiec rozmawiac,nie wazne na jaki temat i nie wazne z kim.Wazne zeby dyskusja toczyla sie w miare kulturalnie.Wy tego nie potraficie wiec lepiej umyjcie gary i wypierzcie skarpetki swojemu staremu.Z tego bedzie wiekszy pozytek niz wasze 5 min na tym watku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola migdał
Kiesy ja chcodziałam w ciąży smarkateria, która teraz rości sobie prawa do przywilejów nie ustepowała mi miejsca. Nikomu się nie skarżyłam na poziom kultury ówczesnej młodzieży. To teraz droga młodzieży rodzić proszę na stojąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dógi łikęt
To teraz droga młodzieży rodzić proszę na stojąco najlepiej w kolejce do kasy!!!!!!hahhah Niby ja mam jakiejs ustapic pierwszenstwa tylko dlatego ze komus jakis czas temu nogi rozłozyła???????? NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindzia napisala co wiedziala
o sobie . dokladnie. z nia nie ma dyskusji, u niej jest tak - albo jej przytakujesz albo jestes zerem , smieciem. a propos topiki z cyklu drugie zony ex,dzieci z poprzednich zwiazkow ..itp.tam sie udziela madra pani KINDZIA NL>. polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dógi łikęt
nie znam kindzi ale dobrze dziewcze prawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dógi łikęt
daj linka do tego topicku ,chetnie poczytam bo kindzia to jedna z madrzejszych osób na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola migdał
Ale pani Kindzia całkiem do rzeczy mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekawości kliknęłam w linki
Naszą Kafeterię poczytuję od lat. Na Kindzię i Netar prawie się nie natykam, bo raczej akurat nie siedzę w tematach, które one uwielbiają. Ale obydwie gdziekolwiek się pojawią, to aż biją po oczach :D To jest takie prostactwo z rynsztoka, które się dorwało do jakichś tam pieniędzy i pewnej pozycji społecznej, która im się wydaje równa królom w porównaniu do bajora, z którego wypełzły ;) Kiedyś się na takich mówiło "nowobogaccy" i "nuworysze". Słoma z butów, chamstwo, prostactwo, agresja, brak elementarnych zasad kultury, kierowanie się w życiu regułą: pilnuję swego koryta i nikt nie będzie mi w nim bruździł (własne koryto to podstawa, proszę Państwa ;) ). Z tego wynikają takie zasady, jak te głoszone na tym temacie. Że brzuch ciężarnej to jej sprawa i sprawa tego, który jej ten brzuch zrobił itp. Myślenie prostaka. Trzeba wybaczyć ;) I pozwolić im królować na takich temacikach. Ich matki i babki były przekupami na tanich bazarach i tak już zostało - mentalność wrzaskliwej przekupy. :) A daj im Boże zdrowie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekawości kliknęłam w linki
Popatrzcie tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3770819&start=780 Przypadkiem trafiłam w sedno, nie ma to jak intuicja ;) Stoi baboon jak za straganem i gardłuje o kasę :) MOJA kasa, MOJE miejsce w kolejce, MÓJ, MOJA, MOJEEEE, JA, JA, JA... :D Ciekawa jest też ta maniera wyzywania wszystkich od nierobów (podobnie ma netar, biedulki są jak bliźniaczki mentalne ;) ). Cóż, Kindziu, niektórzy mogą żyć jak ludzie, nie tyrając jak woły, a niektórzy nie :P Życie nie jest sprawiedliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dógi łikęt
brzuch ciężarnej to jej sprawa i sprawa tego, który jej ten brzuch zrobił a co??? moze tak nie jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×