Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość gedfaaa
jak wam tak żle w ciązy to po co w nią zachodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie
mamy stada powiedzone pt: przyjdzie kryska na matyska, co ma wisiec nie utonie i tym podobne bajki:) bo generalnie chielibysmy aby kazaca reka sprawiedliwosci dotknela niewiernego - oczywiscie predzej niz pozniej:) a tak nie jest wiec taka kindzia byc moze jeszcze ze 3 razy bedzie w ciazy i nigdy nie doswiadczy zlego samopoczucia, byc moze kindzia zostanie rozwodka - maz ja zostawi dla innej i wypnie sie na ich dziecko, a nastepna zona bedzie fajna babka i nie uprzykrzy zycia kindzi i jej dziecku calkiem prawdopodobne i nawet kindzi tego nie zycze, serio ale swymi wypowiedziami tutaj i w temacie dzeci z poprzednich zwiazkow jawi sie jako bezduszna egositka , i takim egocentrykom rozumiejacym zwykla ludzka zyczliwosc jako frajerstwo zapewne zyje sie dobrze i komfortowo, i niech sie zyje ale po tym wlasnie poznac polaka za granica ze asertywnosc=egoizm ze prawa czlowieka=to moje prawa ze zyczliwosc= to nam , a nie my pewnie ze uogolnilam, ale kindzie i jej podobne sa paskudnym tego przykladam, tak jak paskudnym przykladem czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś byłam na poczcie baby twojego pokroju powinny przechodzic badania psychologiczne zanim zajda,zeby potem nie uprzykszaly sie innym,nie histeryzowaly i nie mdlaly na zawolanie przy kasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie W ten sposob mozesz sobie gdybac do smierci.Co bedzie to bedzie.Ty tez mozesz jutro wpasc pod samochod,a twoj maz zakocha sie w pani ktora sprzedaje kwiatki pod cmentarzem bedzie mial z nia 6 dzieci i bedzie szczesliwy po grob. Rozsmieszylas mnie "ale po tym wlasnie poznac polaka za granica" :D sprawdz co to asertywnosc,bo chyba niewiele wiesz. sprawa czolwieka jest wazna,ale sa dla mnie wazniejsze sprawy zyczliwosc,napewno nie dla jedz ktore widza tylko swoj koniec nosa.Nie wazne czy w ciazy,czy mloda,czy stara,kulawa czy po pieciu fakultetach. Wszystkie takie dobroduszne jestescie,wpaniale,kulturalne i wielce empatyczne.Tylko dlaczego tej kultury brakuje wam na tym watku,dlaczego ten watek wogole istnieje skoro 99% to chodzace idealy? Normalnie dowcip roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co ma aniolka- co za bzdury wypisujesz kobieto. to co ci sie przytrafilo jest smutne ale to zwyczajny przypadek!! co ma piernik do wiatraka?? a co powiesz na smierc malych dzieci ktore gina pod kolami samochodow?? a te co gina na wojnach?? to tez wina tego ze nikt im nie ustapil miejsca w autobusie czy na poczcie?? Q...wa- czy niektorym ludziom myslenie sprawia az taki bol?? w glebokim powazaniu mam wasze przywileje- wasza ciaza nie ma nic wspolnego ze mna-wiec najzwyczajniej mam to gdzies i nigdy nie ustapie. moje zdrowie i moja dupa jest mi blizsza niz wasza.!! amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ..widze,ze dalej sie dowartosciowujecie:):) Zadziwiajace,jak Kindzia i jej kompanka sledza takie topiki i udzielja sie jak by nie mialy innych zajec w zyciu:):)smiech na sali~!!hahahahahahah Ale macie problem z ciezarnymi:):)zalosne jestescie:):)BARDZO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encepence22
żałosne to mało powiedziane :) trzeba mieć chujowe życie i być chujowym człowiekiem, żeby mieć takie problemy jak one i warować na tym topiku już tyle czasu. ludzie się pojawiają i znikają a te ciągle na posterunku a argumenty coraz bardziej żałosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt- trzeba miec ch..we zycie i byc niedowartosciowanym zeby dopominac sie przywilejow.... bo normalni i szczesliwi nie szukaja dziury w calym i nie musza byc uprzywilejowani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego sie tak troszczycie o nasze zycie? Przeciez to nie wasz problem i nie wasze zycie.Poza tym co wy co tu robicie? ??Z wielkim zamilowaniem sledzicie temat skoro wiecie jak dlugo tu jestesmy.To musi byc dopiero hujowka przeczytac ponad 130 stron ! Na ksiazke was nie stac ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astree
Odnosnie tych linkow ktore ktos wyzej podal... Nie wiem czy ta kobieta ktorej jakis matol wyrwal gazete siedziala na miejscu dla uprzywilejowanych czy nie, moze nie doczytalam. Ale na jej miejscu tak czy inaczej wepchnelabym mu ta gazete do gardla :) Ja nie siadam na miejscach 'specjalnych' wlasnie dlatego zeby nikt nie mial powodu do marudzenia mi nad glowa, a ze 'zwyklego' miejsca schodzic nie musze, chocby i 5 pseudo - bohaterow probowalo interweniowac :P Zreszta na mnie takie akcje w stosunku do mojej osoby, jak i marudzenie nie robia wiekszego wrazenia :D Jak ktos czuje potrzebe pomarudzic mi nad uchem, to moze do woli :P No chyba ze trafi na moj zly dzien, to wtedy moze miec klopot :classic_cool: Jak juz wyzej napisalam, bardziej obchodzi mnie MOJ bol MOJEGO kolana, niz to czy OBCA kobieta donosi SWOJA ciaze, i tyle Swiata nie zbawie. Baaa, nawet nie zamierzam probowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulalina
no dobra ciezarnym to jeszcze mozna miejsca ustapic ale po co matce z dzieckiem??? wpierdzieli dziecko na siedzenie i final. i nawet nie usapi starszym. a i strasznie denerwuja mnie baby ktore pchaja sie zwozkami do autobusu i tramwaju zajmuja duuuzo miejsca i jeszcze ludzi wyzyaja ze nie chca sie posunac ZAL.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojcieszek
KINDZIU mysle że DARWIN sie w grobie przewraca.A żeby mu ulżyć twój post zgłosiłem do usunięcia co tez zrobiono.Twoje groźby sa karalne.To forum ma swój regulamin, a łamanie go reguluje prawo.Nastepnym razem za to odpowiesz dopilnuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nul
kobieta kobiecie wilkiem, przykre ale prawdziwe.strasznie to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja odnośnie tych wózków
czy wy ludzie zupełnie na głowę upadliście??????? wkurzają cie osoby z wózkiem w autobusie??? powinny być osobne autobusy dla tych co mają wózki? no to po prostu jest wypowiedz kompletnie debilna. ludzie zastanówcie się zanim następnym razem jakąs bzdure napiszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astree
Z tego co widziałam w autobusach jest wolna przestrzen oznaczona nalepka ktora przedstawia wozek dzieciecy. W zwiazku z czym ja po prostu np. tam nie staje :) W kwestii matek z wozkami to bawi mnie tylko jedna rzecz - np. pozna wiosna, cieplo, piekna pogoda, a matka z dzieckiem w wozku koniecznie musi jechac autobusem 1 przystanek :D Ale w sumie 10-minutowy spacer moglby jej zrobic jakas krzywde albo, nie daj boze, zrzucilaby za duzo swojego pociazowego tluszczyku :D Zaraz beda glosy ze moze chore itp bla bla bla. Taaa, wszystkie chore... Na lenia :D Wojcieszek - ty to se mozesz dopilnowywac :P Dretwa istoto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja odnośnie tych wózków
a co cie obchodzi czy taki ktoś chce przejechac z wózkiem jeden przystanek czy pół?? taka skupiona na własnej dupie jesteś i pierdzisz o tym ciągle to może bądz konsekwentna? co cie obchodzi pociazowy tłuszcz kogokolwiek skoro w innych postach obchodzi cię tylko twoja osoba? przyczepianie się dla zasady czy mi się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat wątpię
aby jakakolwiek matka jechała autobusem jeden przystanek więc nie wymyślaj i nie przedstawiaj tu przerysowanych sytuacji. Autobusy są dla użytku publicznego więc jeśli kogoś wkurzają matki z dzieckiem w autobusie to powinien siedzieć z dupą w domu albo chodzić pieszo. A co do postu Kindzi.. też uważam, że przedobrzyła i zastanawiałam się jak zareaguje na ro redakcja kafeterii. Cały topic należy usunąć bo nic nie wnosi dobrego, już dawno wypowiedzi przestały być adekwatne do tematu. Z drugiej strony nawet ci "kulturalni inaczej" muszą mieć gdzie się wyżyć i wzajemnie wspierać w swoich durnych poglądach. Nie ma to jak jeden drugiemu przyklaskuje, że "kobiety w ciąży to debilki". Brawo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astree
Niby dlaczego mialabym wymyslac? Nie napisalam ze kazda matka, nie napisalam ze zawsze, ale pare razy zdarzylo mi sie to widziec wiec pisze :) Skupiona jestem na wlasnej dupie - owszem :D A to czy taka matka jedzie jeden przystanek latwo jest zauwazyc: bo bardzo czesto najpierw robi zamieszanie przy wchodzeniu do autobusu tudziez tramwaju (no bo kto jej pomoze wniesc wozek?), a chwilke pozniej jest zamieszanie przy wychodzeniu (no bo kto jej pomoze wyniesc wozek?). Tak wiec ciezko tego nie zauwazyc :D Ja akurat nie napisalam ze matki z wozkami mnie wnerwiaja. Widze gdzie w autobusie jest miejsce dla tegoz wozka i go nie zajmuje, tak wiec nic mnie nie wkurza. Zreszta, mnie w ogole ciezko jest wkurzyc. A w/w opisane sytuacje, ostre uwagi czy napastliwe komentarze (bez wzgledu na to czy wyglaszane w necie czy tez w realu) moga co najwyzej budzic moje politowanie wymieszane z rozbawieniem i polaczone z kpiacym usmiechem na mej twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja odnośnie tych wózków
a ja tylko powtorze pytanie - co cię obchodzi ile kto przejezdza przystanków? pewnie i tak nie ty pomagasz z tymi wózkami więc to nie twoja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojcieszek powtarzasz sie.Poza tym,nie groze tylko zycze,a to roznica.Jestem rowniez ciekawa dlaczego innych postow nie usuwasz? Zauwazylam ze stare przyslowie sie sprawdza.Jesli weszles miedzy wrony,kracz jak one.Inni pozwalaja sobie na \"hujowe\" komentarze wiecz dlaczego nnie zabraniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciaszek,miej jaja i badz sprawiedliwy,cos ci jednak swiat przyslania.Moze Darwin i twoja obsesja na jego punkcie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astree
Pytanie jest zle sformulowane "co cie obchodzi" - ze mnie obchodzi to za duzo powiedziane. Widze taka sytuacje, bawi mnie a ze tematycznie jest powiazana z jedna z ostatnich wypowiedzi to ja opisalam i tyle :) Nie doszukuj sie czegos czego i tak nie masz szansy znalezc :) Tak na marginesie - formalnie wypowiedzi Kindzi nie mozna by uznac za grozby karalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zdrówko...
Wydaje mi się, że znakomita część autorek, które atakują mamy i kobitki w ciąży to frustratki, które same dzieci nie mogą mieć... Przykro mi, ale skoro przez to polepsza im się samopoczucie i podnosi samoocena, to NA ZDROWIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJ KINDZIA
WSZEDłEś CHYBA A NIE WESZłEś CO? :) chyba, że jesteście nie tylko kulturalni inaczej ale i wykształceni inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fuc$$$$$k!!:) heheheh hahahaha :D:D:D:D:D:D:D:D Macie OGROMNY PROBLEM DO ROZWIAZANIA:):)Kobiety ciezarne..hmmm co by tu z mini zrobic??Na prawde nie widzisz Kindzia jaka jestes zalosna??Kiedy wchodze na kafe to prawie zawsze ten topik jest widoczny...zagladam a tu Kindzia bryluje......:)BRAWOOOOOOOOOOOOOO BRAWOOOOOOOOO!!! Zawsze jak tu zagladam,to tylko po to zeby sie z ciebie posmiac:)hahahahah Moj maz tez ma ubaw jak czyta twoje idiotyczne,pelne jadu i zolci wypowiedzi:):) Swoja droga..musisz byc strasznie sfrustrowana skoro w taki malo ambitny sposob wyladowujesz sie tu..coz..powodzenia :):)GWIAZDO:):)hehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna133
wiecie co jestem zszokowana wejdzicie sobie na watek dotyczacy 1000 zl z mopsu i wypowiedz marysi, co o tym myslicie bo jak dla mnie to zwykle chamstwo i chyba zadna matka nie chciala by sie spotkac z taka opinia widac ze nie ma o niczym pojecia, przeciez kazdy ma inna sytuacje rodzina, co w tym zlego ze chcialam zapytac ale jakim prawem jakas suka bedzie zyczyla mojemu dziecku smierci. po prostu chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szminka o burgundowym kolorze
mam to w dupie :) ja też mam prawo siedzieć i być pierwsza w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna133
ok i nikt ci przciez tego nie broni, tylko ze tez jestes kobieta i tez bedziesz w ciazy i zrozumiesz co to znaczy jak wyjdziesz gdziekolwiek i skupi sie na tobie wzrok wscibskich ludzi czy zakreci w gowie, zrobi slabo a ludzie cie oleja, to sa pbjawy znieczulicy i nie tylko objawiajacej sie w stosunku do ciezarnych, ja sie dobrze czuje i mam w dupie czy bys mi miejsce ustapila czy tez nie bo w ciazy czulam sie dobrze i pracowalam do konca wrzesnia a praca byla stojaca wiec nogi bolalay i jak przy lecie puchly i spotkalam sie z roznymi opiniami prostych bab ale warto sie nad tym zastanowic, bo jak kiedys zamdlejesz to moze sie okazac ze ludzie cie po prostu mina bo beda mieli w dupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szminka o burgundowym kolorze
jestem matką, byłam w ciąży i nie wymyślałam jak robicie to wy. Jak się źle czujesz to gębę masz, możesz poprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×