Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość podejrzewamm
że dógi łikend to też kandzia i wszystkie na czerwono nicki,które jej niby przytakują to też ona,bo po prostu nie mogę uwierzyć,że na tym forum jest więcej tak myślących osób(oprócz net ar) to raczej niemożliwe!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekawości kliknęłam w linki
I w ogóle jak czytam taką wiecznie rozgrzaną do boju Kindzię, to doceniam, jakie sama mam spokojne życie :) Ciężarnym z uśmiechem ustępuję, nie walczę się z żadną "eksiówą" mojego męża, gdyż małżonek eks nie posiada, dzieci nie mam i raczej nie planuję, słoneczko świeci, żyć nie umierać ;) A Kindzia musi armaty wytaczać na durnych tematach i tak się spełniać życiowo :) Przynajmniej jest się z czego pośmiać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindzia sie tu wyzywa
bo w domu cicho jak trusia siedzi kiedy jej pan i władca do domu wraca!!!:) wymyśliła se świetne ,kolorowe życie i się nim chwali,ale to świetne życie tylko wirtualnym jest,nikt szczesliwy sie tak nie zachowuje!!!!!!!!!!!!!!!:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekawości kliknęłam w linki
Dógi łikęt - Ale o czym ta mowa? Co ja mam Ci wytłumaczyć, biedulko? :) O czym mam Ci mówić? O wartościach ogólnoludzkich, o tym że osobie słabszej i wymagającej szczególnej ochrony (ona nosi dziecko) należy się opieka? Do Ciebie i Tobie podobnym to jak mówić po chińsku. Nie jesteś zdolna do zrozumienia. I tak już zostanie :) Może żal jedynie, że się rozmnażasz i przekazujesz chamstwo dalej. I tak się to pleni po naszym pięknym padole... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dógi łikęt
ona nosi dziecko.a tak nosi ,ale swoje wiec co mnie to?? czy ktos sie o moje dziecko troszczy ?czy któras z nich obchodzi ze nie zdaze odebrac SWOJEGO dziecka z przedszkola jak jednej czy drugiej miejsca w kolejce ustapie?? Dla niej wazne jest jej dziecko dla mnie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wartościach ogólnoludzkich, o tym że osobie słabszej i wymagającej szczególnej ochrony (ona nosi dziecko) należy się opieka? To moze ktos z ulicy powinien ja na rekach nosci i porzadek w domku zrobic? okna umyc? hahahhahahaha kompletnie wam sie w glowach pokiełbasiło od tych \"praw\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadała gęś z prosięciem
Mówiłam - nie ma sensu strzępić języka, kompletna impregnacja na zrozumienie :) Maluczkie prostaczki utopione we własnym egoizmie i żółci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadała gęś z prosięciem
Sama tych praw nie wykorzystuję, bo nie mam dzieci i nie planuję, więc do kogo ta mowa, netar? Pomimo tego mam takie poglądy, jakie mam. Niemożliwe, nie? ;) Matko, po co ja się tu produkuję, z troglodytkami gadam? :D To jak przekonywać o wartości poezji osobę, która nie jest w stanie nauczyć się czytać. Pa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluczkie prostaczki utopione we własnym egoizmie i żółci I kto to mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadała gęś z prosięciem hahhahaha ile ty masz tych pomaranczowych niców ? tyle ile posów? nie mozesz zdecydowac sie na jeden czy nie wiesz do czego słuzy jeden stały nick i dlatego non stop masz nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadała gęś z prosięciem
Już wyjaśniam: nicki dwa, powyższy oraz "z ciekawości kliknęłam w linki" :) Nie ma to jak z braku argumentów, wytoczyć zawsze sprawdzone działo pod tytułem "z pomarańczami nie gadam" :) Nie żyję netowymi sporami na tyle, by się specjalnie dla Ciebie zaczerniać, netar :) Czasem wejdę w jakąś pyskóweczkę, ale bez obawy - zaraz zniknę. :P Ten pasjonujący temat na pewno jest Wasz, spełniajcie się w nim przez następne lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żyję netowymi sporami na tyle, by się specjalnie dla Ciebie zaczerniać, to miej chociaz jeden pomaranczowy nick! Czy ja cos wspomniałam o czerni?? skoro cie to nie interesuje bo nie zyjesz sporami z netu to po co zagladasz w linki które ktos wkleił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadała gęś z prosięciem
Wybacz, ale ja już skończyłam naszą uroczą konwersację ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NETAR daj wrzuc na luz.Tak jak piszesz,ile postow tyle nickow.Poco tracisz czas na jakas kretynke z rozdwojeniem jazni? Przeciez ten pomarancz goni mnie po calym necie,jakas obsesja czy co?? I zgadnijcie moi drodzy do kogo naleza pomaranczowe wpisy w linkach ktore wkleila ta prostaczka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadała gęś z prosięciem
Jednak się nie powstrzymam :) Jasne, Kindzia, zrzuć wszystko na teorię spisku :D To nie dlatego jesteś krytykowana, że piszesz prostacko i głupio, ale dlatego, że jakaś niesprecyzowana osoba ma naTwoim żałosnym punkcie obsesję :) Nie ma to jak słodkie iluzje na własny temat ;) Tak miło chronią przed prawdą o własnej osobie ;) Dobrej nocy, biedna fiksatko, pewnie w snach przeżywasz to forum, więc ulubionych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - z ciekawości kliknęłam w linki --- świetnie to ujęłaś :) po prostu::classic_cool::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam proste pytanie do cięża
czym wam grozi postanie w kolejce 10 minut dłużej? czym grozi przejechanie 8 przystanków na stojącą? i wogóle po co tam jedziecie? czym grozi ciąza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrony
A ja jestem ciekawa, czy te co tak drą jape o te "prawa", ustępują innym, kiedy są "po drugiej stronie barykady"? Jak znam realia autobusowo-kolejkowe, to raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijkaaaaa
Jestem w ciąży bliźniaczej, przejechanie 9 przystanków tramwajem na stojąco grozio mi przedwczesnym porodem i stratą dzieci, samochodu nie mam więc jeżdżę komunikacją miejską a na taksówki nie mam pieniędzy a jeżdżę do lekarza na wizyty kontrolne a nie wolno mi spacerowć 5km -taka odległość do lekarza. nie chodzi o to, ze w ciąży wymagają specjalnych praw, tylko o to, że po ludzku ma prawo się xle czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez kazdy ma prawo
zle sie czuc, kazdemu moze sie cos stac, gdy sie przewroci, kazdemu moze sie zrobic slabo, kobiety w ciazy nie maja na to monopolu, nie maja prawa domagac sie/ zadac ustepowania miejsc czy przepuszczania, ale moga poprosic. z tym, ze powinny sie liczyc z tym, ze kazdy moze odowic i nie oznacza to, ze kazda taka osoba od razu jest chamem, bo nie ocenia sie ludzi i ich zdrowia po wygladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadaj z prostaczkami..
kindzia ma manie przesladowcza, mysli biedaczka ze jedna osoba sie na nia uwziela...:D a jakby pisaly na czarno to ok? to juz wiarygodne?? czarnych nickow tez mozna miec kilka. co za roznica w jakim kolorze, sens jest wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadnij kto
albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jatka
ja nie wiem gdzie wy te chamskie ciezarne i chamskich staruszkow widzicie faktem jest ze widzac zwawosc z jaka zasuwaja staruszkowie do mniejsc w autobusach czy tramwajach czlowiek sie zastanawia co z ich kondycja hehe, ale prawda tez jest taka ze w dusznym autobusie gdy czaloeik ma na sobie pare kilo ubran do tego jakas torbe to nawet mlodemu czlowiekowi moze sie slabo zrobic , a co dopiero starszemu czesto z chorobami krazenia, trawnienia czy co tam jeszcze, wiec mnie ten ped do miesc siedzacych nie dziwi:) teraz gdy mam 40 patrze na wiele rzeczy inaczej to znaczy ze ustepuej starowinkom, kalekom, w ciazy, o kulach z gipsami bez wzgledu na wiek, a nie ustapuje np 50- latkom bo jeszcze nie tak dawno ustepowalam z automatu a teraz na starosc zrobilam sie leniwa co prawda w ciazy mi nikt nie ustapij w tramwaju , troche sie dziwilam ale cos 3 przystanki jezdilam do szkoly rodzenia wiec krzywda mi sie nie stala , ale tez nie spotkalam sie z rzadna rozwszeszczana roszczeniowa kobieta w ciazy, nigdy nigdzie , slowo faktem jest ze wiekszosc zycia jezdze autem, ale tez stoje w kolejkach i czasami korzystam z komunikacji, nie ejstem kosmitka raz widzialam jak staruszek marudzil nad grzecznymi mlodymi ludzmi, ktorzy go nie wiedzieli bo zaszedl ich od tylu, mlodzi wstali blyskawicznie a ja juz chialam staruszkowi zwrocic uwage ze jest niegrzeczny, ale dalam spokoj wiec mysle ze o takich syt, mowicie, ale to chyba jakies eksteremum? po rachunku sumienia, i grzebani ciezkim w pamieci, pamietam jeden raz gdy weszlam bez kolejki i to nie wciazy a w miesiac po porodzie, gdy wyszlam ze szpitala . musialam koniecznie isc na poczte , maza nie bylo w tym czasie, wiec musialam sama z malenstwem - tak mi sie slabo zrobilo ze ominelam kolejke , powiedzialam przepraszam do pierwszej osoby z kolejki i bez tlumaczenia podeszlam do okienka, nikt nie powiedzial ani slowa bo przywileje, jeszcze komunistyczne czseto sa wlasnie w takich sytuacjach a reszta zalezy od wychowania, kindersztuby, zwyklej ludzkiej uprzejmosci i empatii korona mi zglowy nie spadniegdy komus ustapie, korona mi zglowy nie spadnie, gdy widze ze ktos za mna ma 2 produkty a ja zaly kosz, sama proponuje by przedemna byl osbluzony i tego uze takze mojego syna czasami sie buntuje bo jest zmeczony po szkole a my wracamy kolejka, szkola to co najmniej 8 h zajec u maluchow wiec niezla dniowka i bardzo ciezki plecak wyedy ustepujemy tylko w ewidentnych przypadkach, a gdy jedziemy "normalnie" to dziecko ustepuje wszytskim starszym, protestuje pewnie ale czym skorupaka za mlodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxdrt
ja jestem w 32 tc i od nikogo łaski nie potrzebuje. Chłopak mnie wszedzie wozi, i wszystko załatwia jak trzeba no ale cóż nie kazdy tak ma i uwazam ze powinno sie zawsze usepowac kobiecie wwidocznej ciazy, przepuszczac w kolejkach itp, bo wiem jak od 5-6 miesiaca robi sie ciezko, bola plecy, kosci przy spojeniu lonowym trgedia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za bzdury---------- xdxdrt ............... uwazam ze powinno sie zawsze usepowac kobiecie wwidocznej ciazy, przepuszczac w kolejkach itp, bo wiem jak od 5-6 miesiaca robi sie ciezko, bola plecy, kosci przy spojeniu lonowym trgedia :/ a niby dlaczego??? bo plecy bola? co to za argument? w kolejce niech stoi ten co zrobil ten brzuch, niech on sie martwi o wszystko-to jego robota i tyle...czy ja lub ktos inny mial w tym swoj udzial?? czy ciezarna zapraszala mnie do wyrka? jak matka mojego dziecka byla w ciazy to ja wszystko zalatwialem,bo to byl moj zasrany obowiazek. i kropka. czas najwyzszy samemu zadbac o siebie a nie liczyc na socjalistyczne przywileje. kazdy z nas ma pelne prawo myslec bardziej o sobie niz o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxdrt
antychryst I u nas tez tak jest, ze łaski nie potrzebujemy od ludzi i wszystko sami załatwiamy, ale nie chodzi mi zeby podskakiwac i wstawac zx miejsca natychmiast jak zobaczymy ciezarna. To ona powinna najpierw POPROSIC czy nie ustapiloby jej sie miejsca i uzasadnic to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxdrt
To kobieta w ciazy powinna prosic ludzi o miejsce czy tez o pierwszenstwo w kolejce. A nie to własnie my uczymy ciezarne i starszych ludzi ze odrazu im ustepujemy z miejsca. A moze by tak oni wykazali troche wysilku i wykrztusili te kilka slow z siebie np: przepraszam czy nie ustapilaby mi pani miejsca, bola mnie strasznie nogi itp. i wtedy grzecznie czekac czy takowy siedzacy sie zgodzi na ustapienie czy nie, bo roznie dobrze 18latek moze odpowiedziec 70 letniej staruszce: przepraszam ale ja jestem po 24 godzinnej zmianie w pracy i rozniez padam z nóg czy moze pani poprosic kogos innego? I tu staruszka czy kobieta w ciazy powinna zapytac kogos innego, ale niestety tak nie jest. Odrazu zaczelo by sie mamrotanie pod nosem, ypu.. co za mlodziez, mlody a stac nie moze, jak go matka wychowala... Czyz tak nie jest? szara zeczywistosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
ciezarna powinna sama zadbac..........acharozumiem ze ma sobie usiasc na ziemi jak sie zle poczuje ? ok.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×