Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiunia999

pierwsza ciąża poronienie, czy będe miała kiedyś dziecko???

Polecane posty

Gość kasiunia999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaituszku kochany bardzo Ci współczuję 👄 To często się zdarza... organizm sam usuwa, gdy uważa że jest półd nieprawidłowy :( to bardzo przykre ale lepiej tak niż jakby miało się urodzić bardzo ale to bardzo chore :( Lekarz zaleca odczekać około pół roku i próbować dalej :) Na pewno Ci się powiedzie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaituszku kochany bardzo Ci współczuję 👄 To często się zdarza... organizm sam usuwa, gdy uważa że jest półd nieprawidłowy :( to bardzo przykre ale lepiej tak niż jakby miało się urodzić bardzo ale to bardzo chore :( Lekarz zaleca odczekać około pół roku i próbować dalej :) Na pewno Ci się powiedzie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszajaca
nie mam dzieci jeszcze i nie rodzilam nigdy ale mam trzy (co za zbieg okolicznosci ale to prawda) kolezanki, ktore rowniez poronily bedac pierwszy raz w ciazy, co dowozi ze czesto soe to zdarza, pragnne jdnak pocieszyc ze jedna z nich urodzila potem corczke a teraz jest w ciazy kolejny raz i wszystko jest w porzadku, druga z nich tez juz jest znow w ciazy i to kilkumiesiecznej i tez wszytsko jest ok a trzecia wkrotce zacznie sie starac bo stalo sie to niedawno. wiem ze to przykre ale napewno zajdziesz w ciaze i urodzisz slicznego dzidziusia, tak sie poprostu czasem dzieje. powodzenia i glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedz się, o ile to możliwe, co było przyczyną poronienia. Znajdź dobrego specjalistę, który w szczególny sposób zaopiekuje się Twoją ciążą. Kobiety, które poroniły często klejnym razem szczęśliwie zachodza w ciążę i rodzą zdrowe dzieci. Wsółczuję Ci gorąco i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka mojej żony rodziła swoje drugie dziecko kilka dni po tym, jak moja ukochana urodziła córeczkę. I tamta koleżanka zanim urodziła swoje pierwsze dziecko, miała aż TRZY poronienia. Ważne, że się nie załamała. Dziś jest szczęśliwą matką dwóch córek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszą ciąże straciłam - puste jajo płodowe - odczekałam ok 4,5 m-ca i teraz mam 13 miesięczna córeczke. głowa do góry zajrzyj na \"CIĄŻA OBUMARŁA - ...\", TAM MOŻESZ SOBIE POGADAĆ NA TEN TEMAT, WIELE SIE DOWIEDZIEĆ I PRZEDE WSZYSTKIM NIE JESTEŚ SAMA. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×