Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaaa

najlepszy lekarz w Warszawie od wykrywania wad geetycznych płodu???

Polecane posty

Gość pytajacaaa

Kochane kobietki pisze do Was z wielka nadzieja,ze Mi pomożecie .Otóż moja siostra cioteczna 5 lat temu urodziła córeczke z rozszczepem kregosłupa,nie chodzi,ma prawie wszystkie narzady wewnatrz chore,ale jest cudownym i kochajacym dzieckiem . Otoz teraz planuja kolejnego bobaka,ale bardzo sie boja tego,martwia sie czy wszystko bedzie oki,rok temu siostra byłą w ciaży i poroniła i dlatego strach jest coraz wiekszy,a jak wiecie nie kazdy lekarz wyraza zgode na badania prenatalne płodu,dlatego pisze do was z zapytaniem czy znacie moze jakiegos dobrego lekarza od wykrywania wad genetycznych?? tak bardzo bym chciała,zeby teraz było wszystko dobrze.prosze was pomozcie. z góry dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaa
przepraszam za przeliterowanie w temacie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli
kobieta poprzednie dziecko urodziła z wadą genetyczną to psim obowiązkim lekarza jest dać BEZ GADANIA skierowanie na BEZPŁATNE badania genetyczne. Takie jest prawo. A jeżeli ten lekarz tego nie respektuje to nich zmieni gina i to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam same pozytywne opnie o dr Tomaszu Roszkowskim. Tel. 022 616-13-87. Przyjmuje na Finlandzkiej 9. Podobno jest jednych z najlepszych specjalistów i ma super sprzęt. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaa
dziekuje wam za odzew,jest to dla Mnie baaaardzo wazne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie, jezeli juz wystapila ciaza, ktorej wynikiem jest dziecko z wadami umyslowymi, rozwojowymi kobieta ma prawo do bezplatynych badan prenatalnych np. badanie plynu owodniowego lub kosmkowki. Negatywny wynik takiego badania daje prawo do usuniecia ciazy bez konsekwencji prawnych. Niemniej jednak nalezy pamietac ze badania prenatalne te wewnetrzne moga byc przyczyna powiklan a nawet poronienia, proponowalabym zatem na poczatek zwykly \"test potrojny\" siostra moze go wykonac w prywatnym lab. bez skierowania. wykonuje sie go pomiedzy ( chyba o ile dobrze pamietam ) 10 a 15 tydzien ciazy, jego wyniki sa miarodajne - jest to test porownawczy, jezeli uzyska slaby wynik procentowy wtedy lekarz na 100% skieruje ja na te \"dokladniejsze\" badania prenatalne. Jezeli chcesz sie dowiedziec czegos wiecej - pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa zapomnialam prenatalne wykonuja w CZ Matki Polski - zadzwoncie tam i zorientujcie sie jak i co moze warto bybylo juz bezposrednio do lekarzy z Centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaa
dziekuje Wam kochane,za odzew :-) siostra przyjmuje teraz tabletki anty- Regulon aby po odstawieniu zaszło zapłodnienie ,bardzo sie boi po tym ostatnim poronieniu i chcialaby aby jej przyszla ciaze poprowadził naprawde dobry lekarz,który zaopiekowałby sie nia jak i malenstwem .Bo w dzisijeszych czasach niestety malo kogo obchodzi czy dziecko urodzi sie zdrowe czy tez nie,obowiazki i ciezar pozostaja tylko rodzica,dlatego tak bardzo bym chciała aby w koncu im sie udalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×