Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość happy 3

Co sądzicie o kosmetykach Ruby Rose?

Polecane posty

Gość happy 3

Czy warte są swojej niskiej ceny? Zastanawiam się nad zakupem cienie i błyszczyków tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka
Powiem tak jesli dopiero zaczynasz sie malowac mozesz sobie kupic paletke 48 cieni aby wyprobowac kolory.Do niczego wiecej si enie nadaja osypuja si e i sa strasznie nie trwale . Ogolnie sa to kosmetyki ponizej przecietnej, nie warto ich kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magga
moge jedynie polecic lakiery do paznokci,sa naprawde niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajcia
A ja jestem zadowolona z tej palety 48 cieni, jak sie powiekę prypudruje to sie nie osypują i nie skladają na oku . Warte swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość columna vertebralis
lakiery są do dddddd...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam tych cieni. Warte swojej ceny (duża paleta) chociażby dlatego że można sobie popróbować, w których kolorach jest komu odbrze. Pudruje najpierw powiekę, ale tylko pudrem w kamieniu. Po pewnym czasie schodzą, ale przynajmniej u mnie nie tworzą się takie \"wałeczki\" z cieni na powiece. Jak za taką cenę - polecam. Warto spróbować - nawet jeśli komuś nie będą pasowały to odda młodszej siostrze, a ta będzie miała wielką radochę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ot kogoś interesuje, ale są to kosmetyki produkcji czeskiej, szeroko rozpowszechnione na rynku kanadyjskim (dużo tam tego jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilo na
osobiście ich nie lubię... cienie jakieś "ciężkie" były na powiece, choć kolory cudne.. błyszczyki albo zbierają się w załamaniach ust albo spływają, choć pachną ślicznie. nie wiem czy zaryzykowałabym puder albo tym bardziej tusz do rzęs. można kupić do eksperymentów, ale w podobnej cenie a o niebo lepszą jakość mają produkty Eveline, Bell, Inglot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muratka
lakiery do paznokci-naprawde dobre!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrrek
Ja własnie kupiłam cienie Ruby Rose na allegro, i jestem z nich bardzo zadowolona! Sama się tego obawiałam bo zazwyczaj cienie w tych cenach znikaja z powiek po godzinie, a te - no rewelacja trzymają się na powiekach nie tylko cały dzien, ale całą noc na imprezie! Przynajmniej na moich, mojej siostry i mamy :) Osobiscie jestem z nich bardzo zadowolona. Polceam każdej! Są tanie, wydajne i trwałe !!! Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie warto
Jak Bell ma lepsza jakość niż Ruby Rose, to ja jestem święty Turecki...Takiego gniota jak Bell to ja na oczy nie widzialam. Ruby rose ma cudne poczwórne cienie - dla mnie to tani odpowiednik ArtDeco, na pewno cenie je sobie wyżej niż potórjne Bourjois. Sama jestem zaskoczona tym, że są tak dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrylee
Są OK . Kiedy sie maluje cienami ruby rose na powieki nakładam trche make-up i naprawde wystarczajaco długo sie trzymaja. Jestem własciwei zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowana lala
Lepszych cieni niż bourjois nie ma, koniec i kropka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×