Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolek42

Jak wpływała na moją płodność ?

Polecane posty

Gość won bucu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po odejściu żony moja płodność skoczyła z 4 mln plemników/1 ml spermy do 30 mln plemników/1 ml. Czyli z bezpłodnego zrobiłem się płodny. Jak to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy, że wiesz, a nie powiesz .... nie musisz .... ogromna jest ilość substancji, które wpływaja na plemniki, oj ogromna, a kobiety ... b. chętnie z tego korzystają, a później się dziwią, że nie mogą mieć z tym facetem dziecka więc skok w bok i ... nieszczęście gotowe ... to tak jak u małp stadnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu większość bab są tak głupie, że zdradzają swoich facetów .... i wydaję im się, że facet nie wie ... a on po prostu potrafi wybaczać ... większość bab niestety nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam
czy żona odeszła od Ciebie z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma Twoja plodnosc
do zdrad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosta piłka ... jak mi dosypywała proszki, to wtedy miałem o wiele niższą płodność i o wiele mniejsze libido, więc nie musiała się ze mną męczyć w łóżku i zachować swoje siły dla innych facetów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jakie
proszki ta podstępna jędza dosypywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chcesz swojemu chłopu ???? wystarczy, że prosze zawiera beta-blockery ... znaczy, że blokuje działanie androgenów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrotna
no ale jakbyś powiedział jaki proszek co ? bo mój to fucktycznie jakis ostatnio jurny się zrobił ... za malo i za malo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ... na przykład płyn do obroży przeciwpchelnych dla psów ... tylko dozuj bardzo mało, bo faceta ukatrupisz ;)))) Powodzenia na helu ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×