Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość sylweczka78
Pauly 78 Zajrzyj na ten link, tam jest wszystko o mięśniakach http://www.resmedica.pl/ffxart10995.html. Niestety to nie wszystko, co może być przyczyną niepłodności - niebezpieczne są też torbiele endometrialne, związane z endometriozą Idź kochana do gina i wypytaj go dokładnie. Powiedz, że bardzo pragniesz dzidzi i niech Ci powie co masz robić. Będę trzymała kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
AnulaS Będziesz mamą, szybciej niż Ci się wydaje. Inaczej nie może być :) Nawet tak nie myśl. Jesteś płodna i dzidzia będzie. Przytulam Cię cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnulaS ja tez plamilam a bylam juz w ciązy. myslalam ze to oznaka @. wiec moze jeszcze nic straconego? zycze Ci tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
SYLWECZKA dziekuje Ci bardzo jestes kochana.postaram sie jak najszybciej isc do lekarza..mam do Ciebie pytanie,ile czsu staracie sie o dzidzie?i jakie badania robilas w pierwszej kolejnosci? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam staranka jakos mi smutno siedze sama w domu moj maz wraca jutro z moja mala byli na wakacjach bo nie mieszkamy w polsce az strach mnie ogarnia jak czytam ile sie staracie ja dopiero miesiac a juz nie moge sie doczekac ale bedziemy miec dla nas wszystkich dobre wiadomosci jestem pewna przeciez komorka jajowa zyje srednio 10h to nie jest taka prosta sprawa buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Hej Iwo 18 Masz racje, ciężko trafić w te 10 h życia komórki jajowej. Może nam się jeszcze wszystkim udać zwłaszcza, że każda z nas będzie miała minimum jeden dzieć bardzo szczęśliwy - gdzie szczęście się przyciąga a nie odpycha. Dzięki za cudowne słowa. Powodzonka i fasoleczki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochaniutkie🌻 Myslalam ze juz jakas nowa fasoleczka jest , a tu nie ma :( Pauly78-----------przykro mi ze wredny malpiszon @ przylazl......ale trzeba miec nadzieje ze nastepnym razem moze sie uda, sciskam Cie mocno 👄 Smerfetka--------zycze aby ten sen sie spelnil i to jak najszybciej👄 AnulaS -----------plamienia jeszcze o niczym nie swiadcza, moze sie udalo...trzymam kciuki👄 Iwa-------------glowa do gory 🌻 Sylweczka , Kakausia, Obca, Oli26,Kwatolina------------duzo👄 U mnie narazie nic sie nie dzieje , dzis juz do pracy a co do ciazy to tez doszukuje sie wszelkich objawow, ale ich brak , a to o niczym nie swiadczy jak o zblizajacej sie @@@...dzis moj 27 dc....jezeli nie dostane okresu to w piatek rano robir tescik.....marzenia scietej glowy...:P Dobra dziewczynki zmykam bo praca wzywa....milego dnia dla wszystkich zycze i musimy byc dobrej mysli ze sie nam uda i koniecccccccccccccccc................Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
MYSZKA 24 bardzo bym chciala zeby w koncu NAM WSZYSTKIM sie udalo!! 11 wrzesnia mam wizyte u gin,zaczynam badania,musze wiedziec co jest nie tak. trzymam za Ciebie kciuki...zeby @sie nie pijawiala!! milego dnia kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Panie starające się o dzidzie. Jestem tu nowa i też chciałabym się podzielić swoimi doświadczeniami w tym temacie. O dzidzie staram sie w sumie od niedawna bo teraz jest drugi miesiąc starań. W pierwszym miesiącu widziałam u siebie wszystkie objawy ciązy i byłam przekonana że się udało. Niestety przyszła nieoczekiwana miesiączka. W tym miesiącu podchodzę do tego bardziej racjonalnie i bez paniki i chyba dobrze bo jestem tydzień przed miesiączką i zaczynają mnie boleć piersi to chyba znak że niedlugo nadejdzie. Mam jeszcze małą nadzieje bo od kilku dni odczuwam lekkie zawroty głowy ale nie nastawiam się za bardzo żeby się nie rozczarować. Postanowiłam że jak nadejdzie miesiączka to zrobie z mężem testy na płodność bo ginekolog powiedział że na wszelkie badania jest jeszcze za wcześnie. Napweno będe próbować aż do skutku Pozdrawiam i wszystkim wam życzę dwóch kresek na testach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivienka
Fiołek, wielkie gratulacje, pamiętam Cię doskonale... U mnie dziś dzień zalany łzami. 32 dc, oznak małpy ani widu ani słychu. Nawet piersi nie napęczniały jak zwykle. Aż nie mogłam w nocy spać tak się nastawiałam na tą ciążę... Tym bardziej, że nigdy plamień nie miałam, a w tym miesiącu były. Myślałam, że może zarodek się zagnieżdżał, ale 2 dni po przytulaniu to chyba za wcześnie. Śluzu dużo miałam, ale własnie taki jakby cały czas był płodny, taki rozciągliwy. Na topik nie wchodziłam, żeby nie zapeszać. Zrobiłam dziś test, cała nastawiona i.... no właśnie. Jedna, pieprzona krecha.:(:(:(:( A miałam w sobie tyle nadziei, że wreszcie się udało...:( Płakałam jak nie wiem, mąż pocieszał, głaskał, a ja chciałam po prostu zostać sama ze swoimi myślami, trochę to wszystko sobie uporządkować. Boże, jak mi przykro... Znów nie mam fasolki. Łzy ściskają mi gardło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Witajcie kochane Vivienko - ... przykro mi, często też tak mocno płaczę jak Ty. Powiedz mi, czy Tobie też to pomaga, że się wypłaczesz, wyprzeklinasz, pozłościsz. Czy Tobie też jest wtedy łatwiej? Myszko 24 - .... jesteś cudowna. Gratuluję pracy, która jest Cię w stanie odciągnąć od myśli smutnych. Życzę pięknych, soczystych i obrzydliwie :D :D :D widocznych kreseczek na teście. AnulaS - .... no to poznałaś na gg mojego męża, życzę bardzo dobrych informacji od gina. Powodzenia. Trzymam kciuki za fasoleczkę, może już rośnie w Twoim brzuszku. :) Pauly78 - ....wyobraź sobie, że ja też 11 będę miała wizytę, fajnie się złożyło. No to się powymieniamy - oby najpiękniejszymi informacjami - co nie? edyta78 - ....witaj u nas, spragnionych macierzyństwa kobietek. Z tego forum pobieraj tylko fasolkowe fluidy i jeśli to możliwe wspieraj nas wszystkie. My Ciebie też wspieramy i czekamy na wieści o Twojej fasoleczce. U mnie kochane objawy czasu płodnego. Ciągliwość i mokrość oraz twardość i powiększoność piersi. :D Pytanie tylko czy jest owulacja? Życzę fasoleczek i dawajcie znać co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Vivienko, jeśli Cię stać /to kosztuje ok. 25 - 30 zl/, to zrób sobie badania beta hcg - są bardziej czułe. Życzę fasolki, bo puki nie ma @, są szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki bylam dzis na usg pecherzyk ma peknac lada moment wiec mamy dzialac i zostaje czekac Trzymajcie kciuki zeby sei udalo Pozdrowionka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!!!! U mnie po staremu, niestety. Plamienia miałam w sobotę, w niedziele już nie a dziś znów wróciły. Dziękuję wam wszystkim za wsparcie. Nie łudzę się, ze prawdziwa @ nie nadejdzie. Raczej nadejdzie. Już kiedyś tak miałam, ale byłoby fajnie gdyby nienadeszła. to jednak mało możliwe a szkoda. Cóż nadejdzie następna szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co tam u was dziewczyny???? Myszeczka życzę ci z całego serduszka 2 kreseczek na teściku i trzymam kciuki Sylweczka Co tam u ciebie kochana???? Życze mega płodności w te nasze szczęśliwe dni i nagrody!!!!! powodzonka!!!!!!!!!!:) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Anulko kochana - staram się na nic nie liczyć. Narazie mam dobry humor i ciągle sobie powtarzam "jestem zdrowa i zostanę mamą". Więc jestem na etapie odbudowy. Życzę Ci dwóch kreseczek kochana i pięknie rosnącej fasoleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kochane! I trzymam za Was cały czas kciuki! Oli26 gdzie jestes!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Hej Obca - co u Ciebie dobrego? Jak Fabianek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Oli26 Gdzie się podziewasz? Daj znać kochana co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja tylko na momencik bo lecę do pracki. u mnie nic się nie zmieniło a @ Napewno przyjdzie bo od 5 rano to czuję. ten ból brzucha jest zbyt zanajomy aby go pomylić. To niestety idzie @ :(, No ale już się podniosłam i nie dam się tak łatwo. Jak się skończy spróbójemy od nowa. Wszystkim nam się uda!!!!! :) :) ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc dziewczynki podaje moj mail pauly78@libero.it albo gg 6376052,jak byscie chcialy porozmawiac.. a moze jakies Wasze zdecia byscie mi wyslaly? milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was się orientuje czy w przypadku zajścia w ciążę przed planowanym terminem miesiączki również bolą piersi? Czy wtedy już tylko się powiększają i nie dają o sobie znaku bólem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska22
Czesc dziewczynki!!Mam takie pytanko do was..Czy powinnam sprawdzic z mezem czy jestesmy plodni????Minal 4miesiac naszych staran lekarz kazal jeszcze czekac az minie rok i dopiero robic jakiekolwiek badania bo powiedzial ze jestem jeszcze mloda..U mnie ogolnie wszystko jest ok chodze systematycznie do lekarza..A tak wogole jak sie sprawdza czy kobieta jest plodna bo u meszczyzny to pewno pobieraja nasienie????Ogolnie jakos sie trzymam choc ostatnio tesciowa mnie wkurzyla:-(A na dodatek jeszcze bratowa jest z drugim w ciazy przykro mi troche :-(Ale staram sie myslec pozytywnie..I wy tez musicie!!!!Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska22
Czes Zuska chcialam zobaczyc ten film o twoim dziecku i nie moge znalezc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska22
Jest tu ktokolwiek??Czy tylko ja sama:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska 22 rada ode mnie: ja mialam podobnie jak ty chodzialm do gina i powtarzal mi ze dopiero 4 cykl staran pozniej piaty itp. ze narazie zadnych badan a wg mnie to blad bo czym szybciej zdjagnozuje sie problem a czasami to nawet blachostka tym szybciej bedzie sie mialo dzidzie swoja a wiec zrob tak zmien gina i jak pojdziesz to powiedz ginowi ze staracie sie juz z 1,5 roku i nic i chcialabys znalezc przyczyne trzeba troszke sklamac bo inaczej to ci nawet badan krwi nie przepisza u mnie po 5 cyklach chodzenia do pani gin powiedzialam dosc i zmienilam ja okazalo sie ze mam brak owulacji (sprawdzone poprzez usg w 2-3 cyklach) dostalam clo na stymulacje jajnikow i w tym miesiacu mam pecherzyk idealny i bede czekac na efekty wiec nie czekaj bo to nie ma sensu Pozdrowionka dla was dziewczynki Sylweczka78, Myszka24,Obca, Oli26, Anula S, Kwiatolinka, Izulka pozdrowionka i caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska22
Kakusia dzieki za rade:-)Mysle ze poczekam jeszcze gora 2miesiace i zaczne cos dzialac Ale chcialabym zebyscie mi odpowiedzialy na pytanie jak sie bada czy kobieta jest plodna i meszczyzna????Bardzo prosze o odpowiedz.. Pozdrawiam i caluje..:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiecie robi sie 1. badania hormonalne w roznych fazach cyklu 2.usg sprawdzajace dzialanie jajnikow to podstawowe badania a co do faceta to badanie nasienia robi sie w laboratorium -dostarczasz probke nasienia albo tam na miejscu odaje nasienie(niektore laboratoria maja takie wymagania-i dokladniejsze w tedy badanie) i na drugi dzien sa wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki!!!!!!!!!!! Mialam do Was napisac czoraj ale przyszlam tak zmeczona z pracy , ze tylko poczytalam co napisalyscie , wykapalam sie i poszlam spac....dzis nie czuje krzyza, tak mnie boli ze nawet schylic sie nie moge......wrrrrrrrr.. U mnie narazie nic sie nie dzieje, chociaz wczoraj zauwazylam na bieliznie jakis sluz koloru zoltego czy kremowego, bylo go dosc sporo niewiem co to moze byc...nie chce sie nakrecac, ale jak cos to w piatek rano robir tescik....juz sie boje ze bedzie jedna krecha..oj.. Kochane zycze Wam milego i pieknego dnia , trzymajcie kciuki za mnie .....i jak dzis wroce wczesniej to pogadam sobie z Wami....Caluski 👄dla wszystkich i po 🌻, papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Kochane choć tak naprawdę nic się nie stało, to mam dziś taki przytłaczający dzień.Czuję się jakaś odrzucona przez społeczeństwo, przez to, że nie mam dziecka.Niepotrzebnie zaczęłam mówić, teraz czuj e się gorsza od innych.Wkurza mnie taki temat tabu.Przecież to nie nasza wina, ze nie możemy mieć dziecka, ach szkoda słów.Mam taki smutny dzień.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×