Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

KOCHANE to sa Dla was fluidki XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXx :-) Mam nadzieje ze wystarczy jak na dzisiaj :-) Kochane dziekuje za to ze jestescie i wspieracie to cenny dar dla mnie od was miec takie kochane siostrzyczki internetowe :-) Martwie sie bo dalej smerfetki nie widac ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja uciekam spac a masz jeszcze sporo do zrobienia przed spaniem wiec musze sie z wami pozegnac. Jutro znow bede z wami. Slodkich snow niech wam sie snia same bobaski. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio dobranoc Patinko dobranoc wszystkie skarby:*:*:* Smerfetko odezwij sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a co u reszty? meldowac sie jutro:* buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka 25 gratuluje Ci Kochna teraz uwazaj na siebie 👄🌻 Ewcik_1 jak TY sie czujesz Kochana?? nudnosci??:) mam nadzieje z e ok Smerfeciu 👄 biednas mam nnadzieje ze komp naprawiony bedzie i przeczytasz co tu pisza dziewczyny i jakie wiesci cudowne sa:)) aneczka 227 👄 a TY cio do misiczka sie juz nie przyznajesz?? nuunu Obca_👄 AnulaS 👄 mam nadzieje ze sie oszczedzasz!!! i dbasz o dzieciatko i o Siebie👄 Moddziutka 👄 gratulacje jeszcze raz!! dbaj o siebie!! u mnie jakos leci szybko jutro ide do lekarza..czekalam a te ostatnie dni zlecialy jak z bicza strzeli..nie wiem czy to dobrze czy zle..a jak u Was??? u mnie wczoraj napadalo sniegu...:P mnie chyba za bardzo obwialo wstawiali nam okna ..a dzis jakos katarek i i glowa boli ..uch.. caluje GORACO!! BUZIAKI OD SMERFECI 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki... Ja dzis zrobilam drugi tescik zeby sprawdzic kontrolnie bo nie wierze jeszcze, i wyszla juz ciemniejsza ta druga krecha ale jeszcze nietaka jak ta kontrolna ;) tak czy onaczej... chyba naprawde jestemw ciazy ;) wczoraj po pracy kupilam sobie mleko i miod i wypilam ze 3 szklanki... nie zebym byla przeziebiona ale tak mnie jakos naszlo... dla smaczku... Patinko nie martw sie o ospe corci... Ona zarazala zanim w ogole pojawily sie pierwsze oznaki wiec... teraz na pewno juz nie zaraza, bierz witaminki i czesto myj łapki i... bedzie ok. A mnie dzis brzusio boli tak jak na @- tylko slabiej... ;( mam nadziej ze to nic powaznego, z synkiem w ciazy jak bylam tez mnie odrobinke pobolewal. a najchetniej to bym do domku poszla i wcale tu nie przychodzila (do pracy oczywiscie) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Ano Misiaczku przeciez wiesz ze tesknie zawsze za tobą:P:P:P:P Becia to super!! :D:D:D:D normalnie szczęście opanowalo nasze forum!! Miłego dnia dziewczynki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzien doberek odezwe sie po pracki przez 2 tyg zaczynam od 8 smej i wczesniej skoncze laura w domu wiec dla mnie lepiej. Brzusio kluje czasem ale lekko dzis testu nie robie zrobie jutro w dniu spodziewanej @. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie Niebyło mnie troszke i takie SUPEEEEEER wiesci. Patinko to napewno dzidzi ja tez swoj test robilam 2-3 dni przed spodziewana @ i zobaczylam tak blada kreske ze myslalam ze to sen pobieglam na badanie krwi i potwierdzilo!!! A teraz moj smyk rozpycha sie w brzuszku wkoncu to juz 23 tydzien 👄 Becia bardzo sie ciesze i pamietaj nawet slabiutka kreska oznacza dzidzie!!! Aż mi dzidzia z wrazenia sie obudzila w brzuszku tak sie ciesze ze kolejne dziewczyny beda upragnionymi mamami!!! Serce mi sie raduje bo teraz to juz napewno wiosna bedzie szczesliwa i jak bedziemy pisac tabelke to w pierwszej rubryce niebedzie nikogo...:) beda same zaciazone :) JEszcze raz GRATULUJE!!! DLa wszystkich dziewczyn ogromne buziaki i czekam na kolejne wiesci- oczywiscie tak wspaniale wiesci :) Aha fluidki dla was ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I uaktualniam tabelke: Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2. ...............05.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...06.03.08 Zaciążone[kwiat Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............27.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............23............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam wam napisac z tego wszystkiego ze mnie niestety po swietach choroba dopadla -ANGINA biore niestety antybiotyk balam sie o dzidzie ale lekarz powiedzial ze to sa bezpieczne leki a choroba nie leczona jest bardziej niebezpieczna Wiec siedze w domku i wypoczywam zeby mi szybko przeszlo od wczoraj biore leki a dzis juz czuje poprawe to dobrze tylko mam katar uciazliwy ale co tam wyganiam to chorobsko akysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dawno się nie odzywałam ,ale nie miałam kiedy ciągle coś do roboty. Zaglądam i czytam i gratuluję zaciążonym,trzymam kciuki i za resztę starających się też. Ziółka są super,wcześniej nie czułam lewego jajnika teraz zaczyna o sobie dawać znaki,w poniedziałek zaczynam staranka , ale muszę się jeszcze pochwalić po ziółkach doznania podczas iui są o wiele mocniejsze , supeeeer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka melduje sie po pracy , ale jestem tak padnieta ze zagladne wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku GRATULUJE za ciazonym kobietka,dbajcie o siebie i o malenstwa w brzuszku 🌻 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie sloneczka i zycze milego dnia,buziaczki,pa. 🌻 🌻 PS.Ja dzis bylam od rana na basenie i lepiej sie czuje,troszke gimnastyki potrzebuje a pozniej bylam u kosmetyczki,pogoda byla sliczna,sloneczko,az chce sie zyc,jak jest tak cieplutko. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Kakusia ty to masz szczescie :))) Życze szybkiego powrotu do zdrowia:)) Madziu wkoncu sie odezwałaś!! fajnie,że sobie ćwiczysz:) buziaczki dla ciebie:* A gdzie reszta dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd:**:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:* Misiaczku a ty gdzie sie podziewasz no i oczywiscie martwie sie o Smerecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myszko :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje sloneczka Ciezko bylo mi sie dzis tutaj dostac ;-) Cos malo nas tutaj zrobilo sie cieplej i kazda woli czas spedzac poza domem.Co to bedzie latem.Az sie boje ze same pustki. U mnie w porzadku jutro znow zrobie test i posle swieza fotke zadnych boli nie mam tylko sporo wydzieliny bialej ze mnie wylazi blelelble piersi bardzo napuchniete czasem brzuszek sygnalizuje ze cos tam boli ale bardzo delikatnie. A tak pozatym zadnych innych objawow nie mam no i toaleta czesto chodze siusiac.Tylko czemu tak sie dzieje na poczatku ciazy ja rozumiem jak kobieta jest w ostanim trymestrze bo jest ucisk ale teraz?? Buziaczki Olawd pewnie smacznie spi biedna zmeczona wiem kochana jak to po pracy dadza popalic ze czlowiek pada na cztery lapy ;-) Jak pracowalam na kuchni to ppo 8 godzinach jak wracalam do domu musialam przespac sie z2 godzinki bo inaczej nie funkcjonowalam. A gdzie nasza Myszka???Smerfetka? Fajnie dziewczyny ze sie odezwalyscie. Becia jak twoje samopoczucie??jakies objawy?? aneczka asiunia xxmadziaraxx i dla kazdej ogromna buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko ---- ja w drugiej ciazy to ganialam siusiu co chwile , ponoc tak sie zdarza i jest to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko----ja na poczatku drugiej ciazy ganialam siusiu co chwilke i ponoc to normalne , tak nie ktore kobiety maja 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olawd czyli to jest normalny objaw wlasnie troszke czytam na internecie o tym.dzieki za odpowiedz. A jak samopoczucie??odpoczelas troszke? Pisalas ze bedziesz sie jeszcze wstrzymywac ze starankami o dzidziusia z powodu przeprowadzki do polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane uciekam na jakas godzinke albno dluzej odezwe sie pozniej,moze bedzie was wiecej. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka przekazuje ze dostała @ i ze komputer jej nie działa i ze za wami teskni oraz od wtorku idzie do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i dalej pusto :-( jak juz smerfetki nie ma i myszki to koniec :-( teraz bedzie cisza ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×