Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dzien dobry kochane i dziekuje jestescie kochane jak czytam wasze gratulacje to utwierdzam sama siebie ze to musi byc prawdaze w brzuszku mam fasolke ;-) Teraz tylko musze pilnowac sie kazdego dnia w przyszlym tygodniu juz ide do lekarki jest polka i przedstawie jej sytuacje bo slyszlalam ze szyjka powinna byc wogole zamknieta nie tylko zeby dzidzi nie wylecialo ale dlatego zeby nie dostalay sie rowniez przerozne infekcje.Wiec z kapielami koniec tylko prysznice i zadnych ostrych olejkow koniec z piwem winkiem i cola kawusia jedna moze 2 ale nie mocne lykalm folik multiwitaminki i duphaston. Z tym siusianiem to tragedia bo sypilanie mam na pietrze i musze biegac na dol to toalety. Olawd jak na razie sciaga mi sie filmik ale bardzo wolno.Pani misiowa musisz miec jakis program do sciagania filmow muzyki zdjec itp jest ich sporo wpisz w googole i wyszkocza przerozne potem w opcje szukam wpisujesz tytul i powinno byc ok. Asiunia ciesze sie ze sie odezwalas ale ladnego poscika napisalas :-) Od razu lepiej ze piszecie. Buziaczki dla was ogromne i pozdrowienia dla Smerfetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane i dziekuje jestescie kochane jak czytam wasze gratulacje to utwierdzam sama siebie ze to musi byc prawdaze w brzuszku mam fasolke ;-) Teraz tylko musze pilnowac sie kazdego dnia w przyszlym tygodniu juz ide do lekarki jest polka i przedstawie jej sytuacje bo slyszlalam ze szyjka powinna byc wogole zamknieta nie tylko zeby dzidzi nie wylecialo ale dlatego zeby nie dostalay sie rowniez przerozne infekcje.Wiec z kapielami koniec tylko prysznice i zadnych ostrych olejkow koniec z piwem winkiem i cola kawusia jedna moze 2 ale nie mocne lykalm folik multiwitaminki i duphaston. Z tym siusianiem to tragedia bo sypilanie mam na pietrze i musze biegac na dol to toalety. Olawd jak na razie sciaga mi sie filmik ale bardzo wolno.Pani misiowa musisz miec jakis program do sciagania filmow muzyki zdjec itp jest ich sporo wpisz w googole i wyszkocza przerozne potem w opcje szukam wpisujesz tytul i powinno byc ok. Asiunia ciesze sie ze sie odezwalas ale ladnego poscika napisalas :-) Od razu lepiej ze piszecie. Buziaczki dla was ogromne i pozdrowienia dla Smerfetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane 🌻 wybaczcie ale wczoraj o 21ej juz spalam , taka padnieta bylam . mam nadzieje ze dzis chociaz cos popisze ..... buziaczki serduszka pani misiowa___ja go sciagalam z rapidshara-to taki platny program do sciagania , ale zapytaj patinki skad ona sciagnela bo mysle ze mozna go normalnie znalezc np. w emulku 👄 dla ciebie i niuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane 🌻 wybaczcie ale wczoraj o 21ej juz spalam , taka padnieta bylam . mam nadzieje ze dzis chociaz cos popisze ..... buziaczki serduszka pani misiowa___ja go sciagalam z rapidshara-to taki platny program do sciagania , ale zapytaj patinki skad ona sciagnela bo mysle ze mozna go normalnie znalezc np. w emulku 👄 dla ciebie i niuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane i dziekuje jestescie kochane jak czytam wasze gratulacje to utwierdzam sama siebie ze to musi byc prawdaze w brzuszku mam fasolke ;-) Teraz tylko musze pilnowac sie kazdego dnia w przyszlym tygodniu juz ide do lekarki jest polka i przedstawie jej sytuacje bo slyszlalam ze szyjka powinna byc wogole zamknieta nie tylko zeby dzidzi nie wylecialo ale dlatego zeby nie dostalay sie rowniez przerozne infekcje.Wiec z kapielami koniec tylko prysznice i zadnych ostrych olejkow koniec z piwem winkiem i cola kawusia jedna moze 2 ale nie mocne lykalm folik multiwitaminki i duphaston. Z tym siusianiem to tragedia bo sypilanie mam na pietrze i musze biegac na dol to toalety. Olawd jak na razie sciaga mi sie filmik ale bardzo wolno.Pani misiowa musisz miec jakis program do sciagania filmow muzyki zdjec itp jest ich sporo wpisz w googole i wyszkocza przerozne potem w opcje szukam wpisujesz tytul i powinno byc ok. Asiunia ciesze sie ze sie odezwalas ale ladnego poscika napisalas :-) Od razu lepiej ze piszecie. Buziaczki dla was ogromne i pozdrowienia dla Smerfetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nie wiem co sie dzieje z kaffe ale najpierw wyskakiwal mi blad nie chcialo potwierdzic wyslania postu a tera widze ze 3 razy wswietlilo o roznych porach ah szkoda gadac. Cos kafe ostanio sie nam buntuje. Tak ja mam wersje mulka 0.48 i dosc zgrabnie schodza filmiki tylko ten cos powoli ale moze sie rozpedzi ;-) wpisalam w opcje szukaj wyskoczylo od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak ja mam czas to nikogo nie ma :-( no coz moze pozniej ktos bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak ja mam czas to nikogo nie ma :-( no coz moze pozniej ktos bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooooooo znow mam pisac sama do siebie?????////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooooooo znow mam pisac sama do siebie?????////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam nasze zaciazone??? gdzie fluidki dla nas co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem olu*:* Smerfecia pisze,że jesteście kochane ,że właśnie leczy pęcherz i że bardzo teskni za wami oraz ze nie dlugo bedzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aneczko 👄 smerfeciu wracaj do nas szybciutko bo tu bez ciebie pustki... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aneczko 👄 smerfeciu wracaj do nas szybciutko bo tu bez ciebie pustki... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aneczko 👄 smerfeciu wracaj do nas szybciutko bo tu bez ciebie pustki... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMERFEIA szybko szybko bo bez ciebie zobacz co tu sie dzieje.Wracaj!! Olawd ja przyjechalam z zakupow znow za duzo wydalam nie moge do sklepow jezdzic. Kochane fluidki dla was xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tak aby dla kazdej starczylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Ja chyba przeholowałam ze sprzątaniem i myciem okien, chyba mnie zawiało bo mnie strasznie boli w boku :( nie mogę praktycznie chodzić taki ból :(:( ehh...jak nie urok to ........ jak to mówią zawsze coś... Miłego popołudnia życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa jak tam coreczka Patrysia ???? No i jak ty sie czujesz kochana? Czy karmisz nadal piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia odpocznij zrob cos sobie cieplego do picia jakies dobre ciacho :-) i przed tv odpoczywaj..W koncu sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Patinka :) TY byłaś w sklepach na zakupach a ja robię wirtualne zakupy :) czymś humorek trzeba sobie poprawić :) szukam jakichś fajnych butów :) a mężuś robi herbatkę właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Smerfeta potrafila tak rozkrecic forum ah szkoda pozostaje nam czekac ale nie mozemy zaniedbywac topiku bo smerfetka przyjdzie i bedzie bardzo zla na nas a do tego nie mozemy dopuscic co nie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×