Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

no pewnie Patinka że nie możemy dopuścić :) Dlatego dziewczyny meldować się i pisać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze cos dobrego do tej herbatki niech zrobi i wymasuje ci cale plecki i bedziesz jak nowo narodzona mowie ci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze cos dobrego do tej herbatki niech zrobi i wymasuje ci cale plecki i bedziesz jak nowo narodzona mowie ci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze w koncu sie cos ruszylo , bardzo sie ciesze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd pisz nam jak ci mija lepiej sobota hmmmmmmmmm???????????U mnie zaarz bedzie obiadek pyszne mielone ziemniaczki i pekinska mniam mniam A na jutro zrobie fileciki z kurczaka kotleciki kluseczki i salatka mniam mniam cos apetyt mam :-) Dobrze oby nie odszedl szybko bo przy kubusiu 4 tygodnie wymiotowalam i jak czulam rybe olej itp to wiekszosc dnia spedzalam w toalecie albo z reklamowka szlam gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam nasza myszka i becia cos umilkly jak sie ona czuje az jestem ciekawa na jakie dni dostaniemy terminy bo beda w sumie blisko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znow jest cisza :-( Dziewczynyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka ______ karmię nadal piersią ale czasami jest dokarmiana, dzisiaj w nocy wstawała co godzinę i w koncu o 5 dałam jej butelkę ale tez nie na dlugo wystarczyła. Teraz siedzi w bujaku i rozmawia z tatą a śmieje się na calego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki no to bede pozniej ja uciekam na obiadek buziaczki i pozdrawiam was wszsytkie i jeszcze przesylam fluidki ;-) ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************Mam nadzieje ze wystarcza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnnnnnnaaa
Witam jestem tu nowa :) zaczynam 6 cykl staran.. Mam nadzieje ze ten bedzie szczesliwy! Pozdrawiam wszystkie kobitki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj smutnnnnnnaaa---mam nadzieeje ze ni dlugo zmienisz swoj nick na szczesliwaaaa 👄 patinko--lapie fluidki .... u mnie sobota zleciala szybciutko , mezus dis byl w pracy a ja spalam do 11ej , wkoncu sie wyspalam . nie wiem co sie ze mna dzieje ale caly czas jestem zmeczona i chce mi sie spac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa ---jutro maci emale swieeto wasza niunia konczy 100 dni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane !! asiunia 👄 uwazaje nam na siebie:))) dzieki ze dobre slowa:)) olawd :(( jak tak boli idz do lekarza!! 👄 Patinka25 👄 dziekujemy za fluidki napewno sie przydadza dziewczyna :)) bo ja sobie jescze poczekam..odebralam dzis wyniki i prolaktyna prawie 900 a normy max 660.. od dzis juz biore tabletki na zbicie TSH wcisnela mnie lekarka na 3 kwietnia zebym te wyniki prolaktyny przyniosla wiec przy takiej dostane napewno na jej zbicie leki..zalamalam sie czzasem juz watpie czy to wszystko wkoncu sie ulozy i pozwoli nam zostac rodzicami..\\z reszta po co ja Wam przynudzam.. co u Was jak przyszle mamy sie czuja? pozdrawiam i big 👄 🌻 od Smerfetki walczy z pecherzem boli ja :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki czy tobie sie cosik pomylilo czy mnie cos boli? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj spimy godzine krocej !! :-( dobrze ze jutro niedziela :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co znowu nikogo nie ma..... oki to ja zmykam do mężusia buziaczki i slodkich snow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane a ja mam brzusio pelny az za pelny bylo pyszne mniam ;-) teraz ide sie polozyc na momencik a potem cos porobie wiec na pewno zagladne do was jutro spijcie dobrze i milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katusa
testy ciazowe oraz owulacyjne - najnizsze ceny - www.testsforless.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was w ten sliczny sloneczny dzien ! zycze wam udanej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim ja wlasnie wrocilam z karbutu to taki duzy ogromny targ sa nowe i uzywane rzeczy. az lzy mi ciekly ciurkiem a musialam je ukrywac bo bylam z mama a jje nic nie powiedzialam bo by mnie udusila twierdzi ze kolejna ciaza zaprowadzi mnie do grobu wystraszyla sie moim stanem jak mialam 3 miesiace temu pozamaciczna. Kochane te wozeczki :-D :-D :-D kolyski od koloru do wyboru i ciuszki moja mama tylko no choc po co to ogladasz,nie rozumiem jej- :-( U mnie dzis za oknem piekne Sloneczko 🌻 pogoda super ale nie moge wyjsc z laura na spacerek bo biedna jeszcze ma ospe juz sie goi ale jeszcze widac a nie chce by ja przewialo bo to jest moment. Myszko a co u Ciebie jak samopoczucie duza 😘 dla ciebie olawd witaj widzisz znow pustki na forum cisza jak makiem zasial 😠 oj Smerfetko wracaj wracaj. Misiaczki aneczka becia asiunia sylweczka obca anulas i wszsytkie inne odzwyac sie mi tutaj.. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Patinko kukam cały czas:*:* U mnie też sliczna pogoda:D i @ przyszla hi hi:* buuziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sloneczka ale tylko na chwilke bo jest taka cudna pogoda jest tak cieplutko ze az grzech w domu siedziec . dopiero bylismy na spacerku - oczywiscie w sklepie haha no i kupilismy dla naszych przyszlych pieskow po smyczy i obroży :-P jejku my na prawde mamy cos juz nie pokolei w glowie na punkcie pieskow - no ale w ten sposob nie myslimy o dzidzi wiec to dobrze czy zna ktoras z was niemiecki ? potrzebuje cos przetlumaczyc bo upatrzylismy sobie autko i musze meila wyslac do goscia ze jestem zainteresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko--- 👄 ja tez musze sie wybrac na kardut bo juz dawno nie bylam . u nas jest jeszcze cos takiego jak frutmarket tylko w niedziele i tam mozna kupic skrzynkami owoce bardzo tanio , oprocz owocow tez sa ciuchy , mieso itd - wszystko na prawde taniej niz w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ale mnie by sie nie oplaccalo jechac do Bristolu bo to co spalce na paliwo to sie wyrowna co kupie taniej. ale kiedys bym pojechala raz chociaz tak z ciekawosci. Tak pogoda sliczna , a niemiecki jezyk kocham i marzy mi sie go kiedys nauczyc bo mam wiekszosc rodziny w niemczech ale na chwile obacna to potrafie sie tylko przywitac i pozegnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko jesli tylko masz ochote to zapraszam cie do bristolu do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×