Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość kfiatek2320
witam,zajrzalam tu dzis przypadkiem:)od 3 miesiecy staramy sie z m o dzidzie,ale nic nam nie wychodzi,ja pije kwas foliowy,m-cynk..ale pojawil sie problem,a mianowicie mialam zawsze 28-dniowe cykle,a w tamtym miesiacu przedluzyl sie do 31dni,a w tym niesiacu ciagle czekam,to juz 33dzien.Niestety fasolki nie ma bo zrobilam test...boli mnie podbrzusze,i piersi..czy mozliwe jest ze jednak jestem w ciazy??prosze o odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatek2320
aha i jeszcze chcialam zapytac czy mialyscie moze prowadzone monitoringi owulacji i ile to kosztuje??dziex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kfiatek2320___ mi ostatnio tez cos sie rozregulowal cykl a w twoim przypadku moze jeszcze jest za wczesnie zeby test stwierdzil ciaze? jak nie dostaniesz @ w ciagu kilku dni to zrob sobie test z krwi beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane przez cały weekend nie miałam czasu żeby wejść na nasze forum :(. Cały czas byłam poza domem wracałam bardzo późno i już nie miałam siły nawet włączyć kompa. U mnie nic się nie zmieniło. @ przyszła i to ze zdwojoną siłą i tak też przypuszczałam bo po takim opóźnieniu to było do przewidzenia. Ale juz niedługo następne staranka i może tym razem sie uda. Co u Was ???? Smerfetka przykro mi że @ przylała ale napewno się uda..... Patinka jak Ty się czujesz :) Pani Misiowa, Myszka, Smerfetke, aneczka, asiunia, olawd - coUu Was dziewczyny... Wszystkie pozdrawiam i całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I uaktualniam tabelke: Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2. ...............05.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Zaciążone[kwiat Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............27.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............23............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wam slodkich snow ! 👄 👄 odezwe sie jutro o ile nie padne po pracy 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2. ...............05.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Zaciążone[kwiat Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............28.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............23............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane... nie było mnie przez dobre 3-4 dni ale juz jestem ;) Nie pisalam bo w pracy sporo roboty, w domku tez, a i dlatego ze nie wiem co wam napisac? Nie jest dobrze... Boli mnie brzusio bardzo, wnocy mialam takie skurcze ze az mnie zimne poty oblaly... srednio to widze... Pamietam (jak poronilam) ze takto sie zaczyna, bimo ze zaczelam brac juz nospę nie przechodza skurcze i bol brzuszka :-( dzis wybiore sie chyba do lekarza... Boje sie bardzo bo tak dlugo czekalam a teraz... moge to wszystko stracic. Wiem co napiszecie, ze mam byc silna, ze nie tracic nadziei -Wiem, wiem, ale nie zawsze to pomaga. Dzis budziłam sie cala noc-nie moglam spac, a z tego bolu mialam chyba goraczke.. Buziolki kochane i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane to jeszcze raz ja... szukalam topiku o wczesnej ciazy ale cos nie umiem znaleźć ;( po kilka wpisów i temety skonczone... mam taki wielkie piersi ze szok, nie mieszcza sie w zaden stanik... i bardzo bola az sa gorace... ale najbardziejmnie denerwuje ten bol brzuszka... wiem ze niektore z was sa juz mamami (tak jak ja) Poradxcie cos... nie mam juz sily..Patinka na poczatku pisalas ze bierzesz jakies leki.... Skad je masz? Lekarz Ci przepisal zanim w ogole bylas w ciazy? Płakac mi sie chce... i nie chce mi sie w pracy siedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten słoneczny poranek :) Szkoda tylko, że trzeba w pracy siedzieć :( Becia myślę,że najlepiej będzie jak pójdziesz do lekarza i wyjaśnisz wszystkie wątpliwości a tymczasem uważaj na siebie kochana :) Ewcik bidulko przykro mi, że ta głupia @ natarła na Ciebie ale masz dobre podejście, że znowu będą staranka :) Tak trzymaj :) Na pewno się uda :) A ja dziś zrobiłam test owulacyjny, żeby sprawdzić czy z tymi testami co ja mam jest wszystko w porządku :) głupieję już od tego :):) No i wyszła 1 kreska!! a dziś 22 d.c. A w 16 i 17 d.c wychodziły dwie + straszne bóle podbrzusza a 13 pęcherzyk zanikł (zdaniem lekarza) i bądź tu mądry co to wszystko znaczy. Cały czas łykam luteinę i bromek. Około piątku ma przyjść @. Zobaczymy...... Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,ostatnio mało piszę ale z braku czasu zaczyna być pogoda więc praca na działce. Czasami wpadam żeby poczytać i być na bieżąco widzę że mamy nowe starające się,może czas żeby nas ktoś w staraniach zastąpił,chętnie przekażę pałeczkę a ja wskoczę do tabelki niżej no i oczywiście ta co są tu dłużej niż ja.Jeżeli któraś z Was ma problemy z cerą,albo przemianą materii polecam ziółka. Myszka 24 jak tam kiedy dostaniesz przesyłkę z ziółkami daj znać no i efekty może kolejne się skuszą.Kfiatek2320 witaj u nas podobno na uregulowanie cyklu również pomagają ziółka,ja dopiero zaczęłam i wierzę że mi pomogą. Becia trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej Kochane! Ja byłam w szkole całe dwa dni,i powiem Wam ze ciezko juz mi jest na tych niewygodnych krzesełkach,nogi mi strasznie spuchły jak nie moje;( a to jeszzce 5 zjazdów i obrona..Ech Brzuszek mam juz duzy..no i zaczynam miec trudnosci z załoezenim buta itp:/ No ale odliczam dni i z tego co widze zostało mi jeszzce 12 tyg..mam nadzieje ze szybko zleci tym bardziej ze niedługo czeka mnie wyprowadzka i bedzie co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja mam na jutro wizyte u lekarza powiedzialam ze mialam wczesniej ciaze pozamaciczna i jutro o 12.10 mam wizyte beda brac krew. becia ja biuore duphaston lekaz przepisal mi przed ciaza ze jak zajde zaraz mam go brac.Idz do lekarza szybciutko. ja widzisz ide bo nie ma z czym czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia jesli odpowiednio przeprowadzasz testy nie z porannego moczu wazne!!!!wynik twedy bedzie bledny najlepiej od godziny 10-do 20-tej. mozliwe jest ze mialas 2 jajeczkowania ja tak mialam 2 razy w 14-15-16 dniu cyklu pozytywne testy potem negatywne a przed miasiaczka znow pozytywne wtedy wiadomo ze ciazy nie ma poniewaz gdyby byla nie wystapilo by nastepne jajeczkowanie no i jajeczko potrzebuje sie zagniezdzic i potrzebuje okolo 14 dni czyli do nastepnej miesiaczki. Ja tak mialam i sie sprawdzalo.Czasme tez czesto wariuje hormon Lh i trza go unormowac wtewdy trza zrobic badania hormonalne. jejk Becia nie wiem co ci powiedziec moje piersi tez sa ogromne a nie dosc ze jestem przy nadwadze to wyplywaja mi ze stanika a moj sie nabija ze mnie.Chodzi wyglodnialy a tu nie mozna pobrykac przy otwartej szyjce jest to zabronione.Kolezanka byla u lekarza i sie pytala. Brzusio nadal nie boli czasem jak zwykle lekko zakluje.Duphaston uratowal wiele ciaz ale wielu lekarzy nie chce go przepisywac nie wiem czemu ja bylam prywatnie i bez zadanego ale dal mi. Dziewczynki trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
No tak..i jak zwykle pisze sama do sobie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje duzego brzuszka juz niedlugo zobaczysz swoja dzidzie i bedziesz mogla tulic do woli. zazdroszcze ci chcialabym miec juz duzy brzuszek bo wtedy wszelkie zagrozenia bylyby w wiekszosci za mna. Ja z 1 szym dzieckiem tez chodzilam do szkoly i tez nie wspominam to za ciekawie a ostaki na same upaly mialam bo moja corka urodzona we wrzesniu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Patinka za fachowe wyjaśnienie :) Dzis własnie zrobiłam test rano (nie było 2 kreski), ale w 16, 17 d.c robiłam o godz. 19 więc o dobrej porze wg Ciebie :) To może dziś powtórzę badanie wieczorkiem. Ale to by było moje pierwsze jajeczkowanie bo wtedy 13 dnia pęcherzyk zanikł. I dlatego się tak dziwię bo lekarz podejrzewa u mnie cykle bezowulacyjne na podstawie dwóch badań USG. Wszystko się okaże w piątek lub sobotę kiedy przyjdzie @ Buźki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia wynika z tego ze jesli masz tak pozno jajeczkowanie to nie masz szans na ciaze napisz lekarzowi dokladnie jak wygladaja twoje cykle kiedy bole masz kiedy testy pozytywne musi przeanalizowac cie i wtedy zaradzi da ci na pewno jakies srodki farmakologiczne a czy @ masz regularne??? Jesli tak to u ciebie problem z LH dokladnie nie znam sie na tym ale jedno jest pewne za pozno masz Jajeczkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykli nie mam regularnych i nigdy nie mialam. Dlatego biorę luteinę. No i wysoka PRL stąd bromek. Ale mnie pocieszyłaś, że nie mam szans na ciążę :( Idę jutro na badanie hormonów wszystkich, żeby mieć wyniki do lekarza gotowe. A LH i FSH zawsze były w normie. Tylko PRL w górnej granicy normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ja tego nie pisze zlosliwie moja jedna kolezanka kazda ciaze poraniala z nastepna miesiaczka i miala podobnie pozne jajeczkowanie miala okolo 9 dni do @ i po ok 3 tygodniach poraniala dostala leki nawet jednej kuracji nie skonczyla jak zaszla i teraz czeka na 3 cie dzieciatko.Wszystko mow doktorowi dobremu !!! A wtdy wystarczy blahostka przepisze cos i bedzie dobrze zobaczysz ja tak powiedzialam bo kazdy lekaz powie ze jak sa zbyt pozno jajeczkowania to nie ma czasu sie zagniezdzic i pewnie kazdy tak powie kochanie idz predko do doktora i zobaczysz bedzie dobrzee.Musisz to wyleczyc i wyregulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze robisz zrob dokladne badania zobaczysz ze zaniedlugo bedziesz cieszyla sie brzusziem jesli wszsytko bedzie u ciebie dobrze to wystarczy wyregulowac PRL i kropka. Zrob porzadny harmonogram taki grafik badania i uzyskasz dokladne informacje.Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja nadal chora i boje sie o moja dzidzie w weekend pozwolilam sobie wyjsc na spacer i to byl chyba blad i dlatego dzis caly dzien w domku nawet spalam 2,5 godziny!!!Chyba to spanie mi troszke pomoglo bo troszke sil odzyskalam bo takto nie miala sily chodzic po mieszkaniu :( Asiunia ja tez mialam cykle bezowulacyjne wykryte w monitoringu a jak juz mialam owulke (po clo) to wlasnie ok 16 dnia cyklu i jak widac jest efekt. Nie denerwuj sie narazie jak lekarz odkryl cykle bezowulacyjne to 3/4 sukcesu ja przy 3 miesiacu z clo zaszlam ale wczesniej lekarz przez 3 cykle mnie obserwowal i tez bralam bromek na prolaktyne i luteine na @ wiec naprawde nie stresuj sie bo wtedy prolaktyna skacze tylko nastaw sie pozytywnie do leczenia i za niedlugo beda efekty troszke cierpliwosci wiem ze latwo to tylko powiedziec ale ja mowie z mojego doswiadczenia wzielam sie w garsc powiedzialam sonbie ze poczekam ile bedzie trzeba i 3 cykl okazal sie szczesliwy!!! Becia ty tez narazie sie nie denerwuj idz do lekarza po luteinke albo duphaston (to i to jest progesteronem na utzrymanie ciazy) i sie nie stresuj ja przez ten tydzien co miala byc @ a nie przyszła :) mialam barzdo silne bole takie ze o maly wlos nie wyladowalam w szpitalu bralam nospe troche to lagodzial ale nie calkiem i lekarz mi powiedzial ze to dlatego ze mialam bolesne @ i ze czasami sie zdarza ze wystepuja takie bole ale to nic zlego no i faktycznie po tygodniu przeszlo wiec lec po lek i sie nie stresuj bo to gorsze dla dziecka :) Patinko a Ty powinnas wiecej odpoczywac lezec a zakupy niech maz robi !!! Myszko co u Ciebie ?? ostatnio co s rzadko bywasz :( ogromne buziaczki dla Ciebie 👄 Misiaczki ja caly czas czytam i znowu musze Cie do porzadku przywolac!!! Mialo nie byc smutaskow tylko wiara ze sie uda a widze ze twoja lekarz wie co robi wiec nie mozesz miec zlych mysli!!! Smerfetko życze zdrówka i wrazcaj do nas szybciutko!!! PAni Misiowa buziaczki dla Patrysi juz duza dziewczynka z niej ja juz nie moge sie doczekac az utule moje malenstwo i bede patzryla jak sie do mnie smieje :) I dla was Wszystkich nie wymienionych WIELKIE BUZIAKI 👄 A i jeszcze fluidki dla was *****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************Lapcie i oglaszajcie dobre nowiny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka wiem, że chcesz dobrze a ja wierzę,że bedzie dobrze :) Kakusia dziękuję Ci za te słowa bardzo mnie podniosłaś na duchu 100 :* dla Ciebie:) Kuruj się kochana i dbaj o dzidzię :) Dzodzanna Tobie też dziękuję na pewno odwiedzę wątek zielarski i poczytam :* Reszta dziewczyn piszcie co u WAs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))))))))miło was poczytać kochane ,a u mnie @ bryka:D a wiedzialam,że i tak dostane bo w tym m-cu przytlanka było mało,bo miałam zakażenie w plodnych:(:( :))))))))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane a ja po drzemce hihi i ciekawe jak ja zasne wieczorem :-) ASiunia zobacz ile dla ciebie dobrych rad teraz to musi byc dobrze buziaczki wielkie Aneczka moze w tym miesiacu bedzie nowa nadzieja ja doloze fluidkow *************************************************************************************************************************************************************************************************************** Lapcie prosze i dokladnie jak kolezanka napisala oglaszajcie nowiny ;-) Pozdrowienia a gdzie nasza Olawd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie! dziś mój 30 dc. spadła temp. 36.6 czyli powinna przyjść !,brzuch po południu bolał jak na @ ale nie ma.mierzyłam temp. i było aż 37.5 O CO CHODZI??????????? sama już nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×