Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Anna Słonko tempka jest miarodajna jezli ja mierzysz miedzy 6-8 rano bez wstania z łóżka bo pozniej temperatura ulega zwiekszeniu od czynnosci..:) dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie ;-) humorek dzis mam troszke lepszy... dzieki za wszystkie dobre slowa i za wszystki komentarze ;-) buziaczki dla was ;-) Wczoraj bylam na usg i widzialam moja mala kruszynke- ale czlowieczka to ono nie porzypominalo hihi bo to dopiero koniec 5 tyg. Termin porodu mam na 3 grudnia ;) Na razie wszystko ok, ciaza potwierdzona w 100% ale niewiele jeszcze widac bo tak jka pisalam za wczesnie za jakiekolwiek diagnozy. Bół brzuszka troszke minął. wieczorem bylam na badaniu (juz po usg) u tego samego lekarza. Przepisał mi duphaston i magne B6. Duphaston 1 tabletka na noc. A w razie potrzeby wtedy moge zwiekszyc ale lekarz mowil ze ma nadzieje ze nie bedzie takiej potrzeby. Powiedział ze jesli bardzo bola mnie piersi- to dobrze bo ciaza jest \"czynna hormonalnie\"- i jest to powod do zadowolenia ;-) Dzis mam troszke pracy wiec nie przeginam z siedzeniem na necie bo wkoncu sie na mnie zdenerwuja... Prace mam przy kompie wiec na razie nie ide na L4- jescze mam czas. Ale jesli zaczne sie źle czuc nie bede zwlekala bo... nie warto i wtedy poprosze o zwolnienie przynajmniej na 2 tyg. Przesylam wam buziaczki, pappatki no i Fluidki la was wszystkich ;-) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia ciesze sie ogromnie ze wszsytko jest w porzadku ja biore 2 razy dziennie ran i wieczorem Duphaston i chyba dlatego mnie nic nie boli bo az dziwnie ,, mi wychodzi data na 6 grudnia ale zobaczymy co powie jeszcze lekaz pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sloneczka . wczoraj jak zwykle po pracy padlam ale dzis i jutro mam wolne to postaram siee popisac do was , na razie zmykam do wyrka bo tak mi sie spac chce.... BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja bywam mało bo załatwiamy chrzciny ale postaram sie pisac jaknajwięcj. Mam nadzieje ze w ten prima aprilis któras oznajmi ze jest w ciazy i to nie będzie żart. Czekam z niecierpliowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, na razie tutaj luzy.Dziewczyny myszę wam powiedzieć że po ziółkach są 1 efekty mam wcześniej owulke niż zwykle,ale staranka były w pore więc teraz czekam @ mam mieć 16.04 mam nadzieję że się uda. Becia gratuluję teraz to chyba już do 2 tabelki trzeba cię wkleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa170 śliczna Patrysia a reszta bobasów również ,moze za jakiś czas i moje tam będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem slonka , dopiero wstalam :-P teraz jakies sniadanko i musze jechac do banku i na male zakupki . buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas znowu piekne sloneczko przesylam wam go troszke ********************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane melduje sie grzecznie ;-) juz po pracy i za 50 minut mam spotkanie u lekarza wiec cos niecos sie dowiem dzis jak to ze mna jest :-) Buziaczki dzodzana powodzenia oby @ nie przyszla. Buzka odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko dziękuję za wsparcie. Myszka24 nie odzywasz się ostatnio,dostałaś już przesyłkę z ziółkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pecha jak ja jestem to nie ma nikogo, a po południu mnie nie ma ;porządki na działce;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dziś mam dzień urlopu siedzę sobie w domku i oglądam filmy:) mam taka nerwówkę w pracy, że musiałam jeden dzień odpuścić stres na pewno dobrze nie robi mojej prl :( dzodzanna powiedz mi które ziółka dokładnie Ty pijesz i na jakie problemy? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia27 już ci mówię Ja piję ziółka mieszankę nr.3 ojca sroki na wyregulowanie pracy jajników i pobudzenie ich do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 I ja jestem....przepraszam ze tak zadko zagladam ale niestety praca....:(:(:(:(jutro mam do 3pm wplne wiec mam nadzieje ze poklikam z Wami......pracowalam piatek,sobota,niedziela,wczoraj i ide dzis, a jutro na pare godzin do restauracji......i do konca tygodnia bede w pracy:):) Dzodzana ==>ziolka mi jeszcze nie wyslali , bo wczoraj mieli miec dostawe i posprawdzac czy wszystkie maja ktore ja potrzebuje i dac mi odpowiedz....zaraz napisze do nich emaila czy maja je czy nie:):):)Super ze u Ciebie tak dzialaja ziolka , teraz to nic innego nie bedzie jak dzidzia👄 Smerfetko ==>dalej masz kompa zepsutego????odezwij sie bo mi smutno i teskno:(:(:(:(:(:(:(:(:(ogromnie👄 Dziewczyny lapie te fluidki jak moge i dzieki za nie:):)👄 Sorki ze nie do wszystkich dziewczyn osobno pisze ale juz za bardzo nie mam czasu.....za 30 min. musze wyjsc z domku..... Zycze wszystkim milego i pieknego dnia i do uslyszenia jutro....👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ale jestem wsciekla PIERDO.......ANGLIA bylam u lekrza powiedzieli ze jak zajde w ciaze szybko mam to zglosic zrobia badania a lekarka haslo NA RAZIE nie ma podstaw by zrobic badanie poczekamy az skoncze 12 tyg ciazy bo duzo kobiet porania i dla nich licza sie statystyki. Powiedziala ze jak zaczne krwawic mam zadzwonic na pocieszenie.Wyc mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko__ja uslyszalam dokladnie to samo po pierwszym poronieniu , powiedzieli mi \"ze albo sie utrzyma albo nie-zapraszamy po 12 tyg\" sk....le jedne !!! i dlatego odpuściłam sobie w tym cyklu . jesli zajde w nastepnym , to dowiem sie pod koniec maja ze jestem w ciazy i wtedy tak jak planowalam zjezdzam do polski 👄 dla ciebie i fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to właśnie jest w tej Anglii,że napoczątku ciąży się niepodtrzymuje jak jest zagrożona.Ja nie rozumiem mentalości tamtejszej sluży zdrowia.Co nimi kieruje? Wydawało by się że cywilizowany kraj a wychodzi na to, że my ich wyprzedzamy i to z nawiązką. Moja koleżanka która tam wlasnie mieszka mowila mi że przyjechała do Polski i dopiero tutaj lekarz ją porządnie zbadał bo tam uważają że badanie dopochwowe jest zbedne jeżeli jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa __tutaj przez cala ciaze mozesz ginka nie zobaczyc , wszystko prowadzi polozna . oni tutaj stosuja prawo dżungli - przetrwa silniejszy! przykre niestety ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam teraz ze kubusia stracilam przez nich kazda kobieta ktora ma otwarta szyjke porania od 16 tyg do 22 tak jak ja puszczaja wody i sa skurcze przez nich nie mam synka a on byl zdrowy wyc plakac mi sie chce jestem zalamana 😭 😭 😭 oni ani razu mnie nie badali przy kubusiu choc czesto plamilam i bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was za zwroty ale nie moge poprostu mam dosc.A musze tu siedziec pojade do polski na zszycie nie bede sie ich prosila laske mi dupki robia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):* Patinko biedna ty jestes co za szmaciarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brak mi słow wszystko bym oddala zebys mogla isc do lekarza normalnego:(:( wybaczcie słownictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam ginekologa prywatny gabinet w londynie za sama rozmowe chce 120 funtow plus badania nie powiedzial czytalam na innych forach ze to sa naciagacze zalezy im tylko na kasie. Umowilam sie na sobote na 11.15 ale nie wiem czy jechac dla mnie to sporo pieniedzy a jesli bedzie mnie naciagal na nastepne wizyty.ja juz nie wiem co robic Jestem Zdesperowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×