Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

patinko__moze lepiej bedzie jak za te pieniazki pojedziesz do polski? jesli nie samolotem to pojedz autobusem - wiem ze to sporo godzin ale chyba jednak lepiej niz tu , bo tu ci nic nie zrobia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na telefon od kolezanki jej mama ma rozmawiac z lekarzem u ktorego bylam w lutym w polsce. zalamana jestem i mam metlik okropny w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, ja już po @ i teraz czekaja nas staranka. Postanowiliśmy że pojedziemy do kliniki w gdańsku i będziemy próbować invitro tylko chyba jeszcze nie w tym cyklu.... Tylko sama nie wiem dlaczego jakoś sie boję tej wizyty no i z kasą trochę średnio. Ale pracuję w baku w oddziale więc w najgorszym wypadku wezme kredyt na troszkę lepszych warunkach - w sumie to też jest jakieś wyjście :) Musimy spróbować wszystkiego żebyśmy później nie żałowali... pozdrawiam Was wszystkie kochane i trzymam kciuki za małe fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj olawd,nareszcie ktoś jest bo pogoda paskudna dzisiaj,aż nie chce się z domu wychodzić, a na forum dzisiaj cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dziś ledwo żyję w ogóle nie mogę się przestawić na nowy czas :( rano nie mogę wstać, w pracy siedzę nieprzytomna... w jakiś dziwny marazm popadłam, nic mi się nie chce..może to przesilenie wiosenne?? mam nadzieję, że u Was lepiej Patinka nie denerwuj się, bo dzidziuś też się wtedy denerwuje, wiem, że łatwo powiedzieć, ale zobaczysz wszystko się ułoży a TY dbaj bardzo o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale jeszcze max 2 godzinki . haha jeszcze tylko 3 tyg i staranka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shafira777
pomocy dziewczynki ...czy mozecie odp. na moje pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny u mnie bez zmian cichutko tu jak kazdego dnia niestety :-( Kupilam bilet do polski 29 kwietnia lece bedze to 10 tydzien wiec mysle ze smialo lekarz powinien zszyc moja szyjke. Mam ogromna nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shafira co sie stalo????? ja za pol godzinki uciekam ide na over time do pracy ale tylko dzis i na spokojnie powiino byc tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shafira co sie stalo????? ja za pol godzinki uciekam ide na over time do pracy ale tylko dzis i na spokojnie powiino byc tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🌻🌻 Co taka cisza na forum???? Cio????? Kurcze smutno i cicho sie zrobilo......Smerfetkoooooooooo...😭😭😭😭😭😭 brakuje nam tu Ciebie .....odezwij sie kochana:(:(:(:(:(:( Reszta dziewczyn rowniez prosze o melduneczek:D:D:D:D U mnie nic nowego nie ma.....pracy tyle jak niewiem co:(:(:(:(:(:(, ale ciesze sie bo dzis wlasnie wyslali mi ziolka z Polski wiec juz niedlugo zaczne pic i mam nadzieje ze uda mi szybko zaciazyc:):):):):):):)Jedna z dziewczyn pila ziolka pierwszy cykl i odrazu zaciazyla.....Ide wstawic pranko jeszcze , zrobic schabowe i na godz. 3pm mam do pracy:):):):) Piszcie bo chcialabym sie dowiedziec co tam u Was.....wszystkich bardzo bardzo mocno sciskam i przesylam👄👄👄....zagladne jeszcze ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatek2320
witam staraczki...kilka dni temu napisalam ze @ mi sie spoznia,buuu przyjechala,wrdena!chce sobie zamowic aletre lecznicza,qrde ale mam obawy czy zaczac brac bez konsultacji gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj znowu u mnie brak słoneczka. Patrysia sobie siedzi grzecznie zobaczymy jak długo, ja sobie jem sniadanko i mysle jak by tu sie brać za sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ witajcie ale tutaj znowu cisza,Myszka fajnie że za niedługo dołączysz do picia ziółek ,jeszcze jedna z nas będzie pić ziółka,takiej owulacji jak teraz jeszcze nie miałam nigdy z bólu myślałam że oszaleję tak mnie bolał jajniki ti nawet owulka się zaczeła 2 dni wcześniej. Shafira o co chodzi nie odzywasz się a my czekamy jak ci pomóc. kfiatek2320 co to za aletra? może tez spróbujesz kuracji ziołowej? :)👄 to dla reszty dziewczyn piszcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane sloneczka u mnie dzis ok poza tym ze jestem okropnie zmeczona i wypompowana wczorajsze dodatakowe 3 godziny pracy daly mi popalic ale juz sie na to nie pisze,,choc mnie proszono o przyjscie ponownie dzis ale powiedzialam ze sie nie zgodze. Modle sie abym wytrzymala do tego 29 kwietnia. Buziaczki dla dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerazliwa ccisza dzis i wczoraj co to sie dzieje?? Smerfetko gdzies ty sie podziewasz naprawiajcie ten komputer i wracaj do nas bo strach az tu wchodzic. Myszko a co u ciebie jak samopoczucie?? Teraz działaj z ziołkami zycze powodzenia :-) 😘 Aneczka asiunia a co u was?? 🌻 Becia jak twoje samopoczucie?jakies zmiany? NO i cala reszta ukochanych dziewczyn pisac meldowac sie Olawd mam nadzieje ze dzis nie bedziesz padnieta po pracy. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×