Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

kubel zimnej wody dla madzi=JAK TAK BARDZO CHCESZ,TO MOŻESZ KOPNĄĆ SWOJEGO MĘŻA W DUPĘ,JEŻELI GO MASZ!!!!!!!! A OD MOJEGO SIE ODWAL.TYLE CO DO CIEBIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostań z nami Madzia :) I dobrze, że odpisałaś komuś na te brednie. Ludzie nie mają skrupułów. a my zawsze będziemy Cię wspierać :):* Trzymaj się kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie było tabelki więc ją wklejam ale chyba aktualizacja jest konieczna co się tyczy zwłaszcza Patinki i Beci :)))) Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2. ...............05.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Zaciążone[kwiat Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............27.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............23............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Myszka fajnie byłoby gdyby nam razem się udało :) Ja na razie nie piję tylko czekam na @ bo chcę zacząć od 1 d.c. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka24=Odpocznij sobie a nie cały czas praca i jeszcze wieczorem.Ja tez bym chciała iść już do pracy,bo cholery dostaje już w domu,ile można siedzieć.Czytalas już ta książkę?,ja właśnie czytam ja. 🌻 Asiunia27=Dziękuje 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Cierpimy, bo czujemy, że dajemy więcej, niż otrzymujemy w zamian.❤️ Paulo Coelho. ❤️ Żyć, by cierpieć - to niegodne człowieka. Nie możemy tkwić w bólu. Musimy zanurzyć się w nim, żyć w nim w pełni, aby potem wykuć z niego schody, które przywiodą nas do świątyni radości.❤️ — Zenta Maurina Raudive . ❤️Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy, swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz.-JAN PAWEL II ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Najpewniejszym sposobem, by czuć się szczęśliwym, to sprawić, by ktoś inny był szczęśliwy.— H. Jackson Brown, Jr. ❤️ ❤️ Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają.— Phil Bosmans Święto radości.❤️ ❤️ Głęboki upadek prowadzi często do wielkiego szczęścia.— Johann Wolfgang Goethe.❤️ ❤️ Jedyny sposób ocalenia marzeń to hojność wobec samego siebie. Trzeba srogo rozprawić się z każdą próbą samokarania, choćby najłagodniejszego. Aby wiedzieć, kiedy stajemy się okrutni wobec siebie, musimy przemienić w ból fizyczny najlżejsze objawy bólu duchowego, takiego jak poczucie winy, wyrzuty sumienia, brak zdecydowania, tchórzostwo. Czyniąc ból duchowy fizycznym, poznajemy zło, jakie może on spowodować. Spośród wszystkich wymyślonych przez człowieka sposobów zadawania bólu sobie samemu najgorszym jest Miłość. Cierpimy zawsze dla kogoś, kto nas nie kocha, kto nas porzucił, dla kogoś, kto nie chce nas opuścić. Żyjemy samotnie, jeśli nikt nas nie kocha: mając żonę lub męża, czynimy z małżeństwa niewolę. To naprawdę potworne. -Pielgrzym- ❤️ ❤️ Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać na nowo.— Phil Bosmans ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Każda radość, którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.— Zenta Maurina Raudive ❤️ ❤️ Przyjaźń nie potępia w chwilach trudnych, nie odpowiada zimnym rozumowaniem: gdybyś postąpił w ten czy tamten sposób... Otwiera szeroko ramiona i mówi: nie pragnę wiedzieć, nie oceniam, tutaj jest serce, gdzie możesz spocząć.— Malwida von Meysenbug ❤️ ❤️ Nie skarby są przyjaciółmi, ale przyjaciel skarbem. — Epiktet z Hierapolis ❤️ ❤️ Trzeba wielu lat by znaleźć przyjaciela, wystarczy chwila by go stracić. — Stanisław Jerzy Lec ❤️ ❤️ I trzeba być wielkim przyjacielem i mocnym przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę. — Anna Frankowska ❤️ ❤️ Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.❤️ Friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly. (ang.) — Autor nieznany ❤️ ❤️ (...) jeśli się uśmiechniesz, mogę oddychać; jeśli się roześmiejesz, mam dość pokarmu, aby przetrwać następne kilka dni. — Jonathan Carroll Dziecko na niebie.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2. ...............05.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Zaciążone[kwiat Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............29.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............23............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Hej Jesteście?,odezwijcie sie,bo smutno bez Was tu,żadna nic nie pisze..... 🌻 ❤️\"nigdy nie zapominaj najpiękniejszych chwil swego życia...wracaj do nich ilekroć w twoim życiu wszystko zaczyna się walić\"❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nie ma nikogo , wiec zycze wam slodkich snow buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Cześć dziewczyny! Czytam Wasze wypowiedzi od jakiegoś tygodnia, mam ten sam problem. Od 3 lat staramy się o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Po roku starań poszłam do giny, która zaleciła mi badania hormonów-hormony okazały się ok. Więc zaleciła badanie nasienia, które nie było niestety rewelacyjne i skierowała nas do androloga. Nie wiem czy pisać dalej bo chyba nie ma żadnej z Was na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Androlog zalecił Androvit, po którym wyniki były gorsze niż przed i dał skierowanie na badanie jakiegoś męskiego hormonu, który okazał się w porządku. No to kazał łykać dodatkowo L-karnitynę, oczywiście nie mi tylko mężowi. Potem sobie trochę odpuściliśmy i tak pewnie zleciał rok. W międzyczasie był test PC, który wyszedł raczej kiepsko tylko sobie myślę, że był robiony zbyt późno po stosunku, bo prawie 18 czy 19 godzin po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro__witaj i pisz . czasami jest tu cisza jak makiem zasial ale jak sie juz rozpisza.... w tej chwili nie ma nikogo ale poczekaj a jak nie to pisz i zagladnij pozniej , jak sie ktoras pojawi to na pewno odpisze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Jak nikogo nie ma to kończę, może się jeszcze odezwę. A jeżeli nie to wszystkim starającym się życzę powodzenia i oby się Wam dziewczyny udało, bo zasługujecie na to, żeby zostać mamami. Całuski i pa,pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd dzięki,że chociaż Ty się odezwałaś kochana. Będę tu jednak zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane slodkich snow dla kazdej ogromna 😘 😘 😘 Ja jestem zmeczona okropnie bylam na zakupkach,zjadlam pyszna kolacyjke wczoraj 2 razy mnie podnioslo [na wymioty]dzisiaj tylko raz ale nie zwrocilam i nie znosze zapachow takich jak tyton ryba w oleju blelelel juz mnie podonosi na sama mysl. Buziaczki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara sa tu dziewczyny ktore mialay podobne problemy jak ty i mąż wiec odpisza na pewno ja niestety ci nie pomoge bo nie mialam takiego problemu ale kupilam mezowi Wit c bo pali papierochy a witamina C Rozrzedza sklejone plemniczki Wit E na polepszenie Plodnosci kupialm specjalne witaminy przeznaczone tylko dla mezczyzn i tran lykal czasami zmienialam i dawalam jeszcze inne witaminki aha i nie wyszedl z domu jak nie wypil Actimelka i sie oplacilo Mam nadzieje przynajmniej. Bedzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Sara i zapraszamy na pogaduchy Czy u was tez jest tak zimno? Jutro mamy chrzciny dobrze że malej kupilam cieple ubranko akurat się sprawdzi w tych waunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×