Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

dzieki ci kakusiu za wszystko misiaczki-- 👄 dla ciebie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki tez mialam prolaktyne podwyzszona i bralam bromergon nie martw sie zobaczysz ze bedzie ok tak jak ci juz pisalam prolaktyna nie lubi stresu jak sie troszke wyluzujesz i zaufasz lekarzowi to za chwilke beda efekty !!! Aha i nie mysl o chorobach ktorych nie ma ktore nie sa stwierdzone bo niepotrzebnie tylko sie stresujesz a prolaktyna wtedy rosnie!!! POzdrowionka i wielki Buziak 👄 jak cos jeszcze to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja juz pomalu uciekam bo dzidzia sie wkurza ze siedze tak dlugo przy kompie bo zaczyna niezle kopac i sie rozpychac jak byscie mialy jakies pytania ja napewno odpisze jutro albo pojutrze bo czytam wszystko nabierzaco Jeszceraz pozdrawiam i zycze milego wieczorku papapap caluskow 102 👄 no i fluidki od mojej dzidzi ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez po malu koncze bo mezus zaraz przyjdzie z kapieli i pewnie bedzie chcial jakis film ogladnac dobranoc kochane i slodkich snow odezwe sie jutro kolo 11 ej - o ile wstane :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za fluidki Kakusia :) Ja też idę juz spać bo jutro o 6 trzeba wstać :( Życzę Wam słodkich snów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie pisac jutro sie odezwe dzidzius ulokowany w dobrym miejscu szyjka wmaga zszycia jest rozwarta serduszka nie bylo jeszcze slychac To przeczytalam ze przez polipy tez mozna poronic. Lekarz nie zaprzeczyl. Zyc mi sie nie chce :-( Obfity, odbijający się na stanie ogólnym kobiet wypływ krwi z dróg rodnych, poza krwawieniami mie­siączkowymi nazywamy krwotokiem ginekologicznym. Szczególnie niebezpieczny jest krwotok będący po­ronieniem wczesnej ciąży. Objawy krwotoku z dróg rodnych są na ogól jednoznaczne, niemniej jednak należy się upewnić, czy nie ma się do czynienia z krwawieniem z cewki, pęcherza moczowego lub odbytnicy. Postępowanie W razie wystąpienia krwotoku z dróg rodnych należy: wygodnie ułożyć krwawiącą w pozycji leżącej, z uniesieniem dolnej połowy ciała, nałożyć zimny kompres (lodowaty) na podbrzusze, założyć nogi w pozycji tzw. krzyżowej (noga na nogę). Przyczyny: Nieszkodliwe zmiany szyjki macicy Uszkodzenie przez stosunek płciowy POLIPY SZYJKI MACICY Początkowo podrażnienie przez ciało obce Nietolerancja spirali (zwykle spiralę zakłada się podczas miesiączki. Jeżeli na skutek tego krwawisz nieco silniej lub dłużej, to nie ma powodu do niepokoju).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko---slonce na pewno wszystko bedzie ok , musisz tylko siee oszczedzac i uwazac na siebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko kochana bedzie dobrze bo musi.......modle sie caly czas za Toba slonce.....aby bylo wszystko dobrze, aby dzidzia sie utrzymala do konca.....sciskam Cie mocno i caluje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje serduszka ide sie polozyc Lzy ciurkiem leca,, co jeszcze sie do mnie przylepi jeszcze miesniaka nie mialam i torbieli Moze organizm mi zaserwuje wkrotce...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przepraszam ale mam zal bylam w lutym u lekarza i ten lekarz powiedzial ze polip musial byc widoczny bo nie jest mozliwe zeby tak urósl ale nie wiem w sumie jak duzy jest. ale widoczny przy 1 szym zerknieciu i krwawiacy bo dotknal go lekko i krwawie lekko teraz ale mam sie nie przejmowac bo to teraz Polip. :-( :-( :-( Martwie sie tylko tym ze jestem tutaj a tutaj wiadomo ahh szkoda slow.. Nie moge go teraz usunac bo trzeba usunac i wyczyscic a to by sie wiazalo z tym ze dzidzius by znikl a tego nie chce i nie pozwole na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko uważaj na siebie bardzo!!! Trzymam kciuki za Ciebie żeby wszystko było dobrze Kochana:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja zbieram sie do pracki Prawdopodbnie dzis bedzie moj ostatni dzien w pracy ide dzis do lekarza i zazadam zwolnienia do pracy. Milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten słoneczny poranek :) Patinka bardzo dobry pomysł z tym zwolnieniem i trzymam kciuki, żebyś je dostała :) Ja na 9 idę na pobranie krwi na wszystkie hormony i muszę być na czczo bp prolaktynę też robię i potem tabletka i po godzinie znowu pobranie.. ehhh mam nadzieję, że nie fiknę tam bo mój żołądek nie jest przyzwyczajony na takie głodowanie z rana Trzymajcie kciuki będę później :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka patinko-----masz racje z tym zwolnieniem , tylko pamietaj ze tu musisz byc stanowcza , maja ci dac i koniec ! a jak beda marudzic to ich opierdziel porzadnie... asiunia----- dzieki za fotki--slicznie wygladasz 👄 dla was kochane . zagladne pozniej bo mnie teraz lozeczko wola :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka _______ powodzenia, dzidzia jest najważniejsza my sobie siedzimy i gadamy z Patrycją, coraz wiecej odglosów z siebie wydaje, dobrze że mam sporo jedzenia z chrzcin to przynajmniej obiadu nie muszę gotować pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzień dobry dziewczyny,patinko koniecznie zwolnienie,asiunia powodzenia na badaniach,olawd co to za forum lekarskie? kakusia dzięki za fluidki -złapane.Dzisiaj mój syn ma wielki dzień pisze egzamin po 6 klasie,a że jest dyslektykiem to ma 30 min.więcej czasu.Pozdrawiam was wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej :) A dziś pogoda okropna,pada i pochmurno:( Wiec pozostaje siedziesz w domku, a ja tak lubie na powietrzu,mogłabym sały dzien siedziec.No ale dziśą byłby to głupi pomysł bo jeszcze bysmy sie rozchorowali i co nam z tego:/ Dziś wyjechała moja siostra ktora mieszka bardzo daleko...bardzo mało mam okazji zeby sie z nia wiedziec:( Ale naładowała moje akumulatorki szczęscia i wiary..no i teraz czekam na kolejną jej wizyte:) Zbliża sie dzień kiedy musimy sie wyprowadzic,w sumie siedzimy juz na walickach...niestety narazie do tesciowej bo remont mieszkani apotrwa..no i tam tez przyjme na siwat mojego synka..szkoda wolałabym u siebie ale nie mamy wyjscia. Tak wiec w tym domku co siedzie nic juz mnie nie trzyma ,chociaz mieszkałam tu 21 lar,ale mam strasznie złe wspomnienia i to moze i dobrze ze taik sie stało i zmienie miejsce zamieszkania.Wszystko na raz...ale co nas nie zabije..prawda kochane.Wy wiecie najlepiej ze zawsze trzeba miec wiare i nadzieje,tak jak ja ją miałam kiedy przez połtora roku nie mogła zajsc w ciąze i zaliłam Wam sie ztego.Teraz Wy przechodzicie to samo...niektóre dłuzej niektóre krocej,ale kazda doczeka sie swojego malenstwa. A Ty Patinko kochana uwazaj na siebie,bo niechcemy sieby cierpiała poraz kolejny,bierz zwolnienie,,i w domku odpoczywaj.A wtedy fasolka bedzie nam rosła zdrowa i piękna.Zrob te zabiegi ktore są potrzebne na podtrzymanie ciązy..a potem lez siedz sobie spokojnie i czekaj na swojego maluszka.Wiem ze to tak łatwo napisac..wiem..no ale wierze ze Twoja determinacja jest tak duza ze dasz rade..a potem bedziemy sie cieszyc z kolejnego miesiąca:) No i reszta Was staraczek..cały czas trzymam kciuki,codziennie zaglądam po kilka razy,i jak widziecie nawet poprawiłam sie w pisaniu. Bo chociaz juz jestem w ciązy Wasze wsparcie jest nieocenione i kocham Was bardzo za To;*:*:* Oj oj oj oj cos sie chyba rozpisałam;P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie piękna pogoda troche chłodno,ale słonko świeci nie wiem co jest @ dopiero za tydzień a mnie boli brzuch,może nie przylezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Ja tylko na chwile zameldowac sie👄:D:D:D:D Widze ze forum troszke ruszylo.....dziewczyny sie odzywaja ......super tylko tak trzymac:P:P:P:P:P Obca super ze piszesz z nami jak za dawnych czasow....buziaki dla Ciebie i glaskanko brzusia noi wysylaj nam fluidki ciazowe.....pozdrawiam serdecznie:P:P:P:P:P Patinko uwazaj na siebie.....bierz zwolnienie i lez i odpoczywaj w domku a napewno bedzie dobrze.....caluski👄 Olawd no cicho sie znow zrobilo ale dobrze ze teraz chociaz Ty pilnujesz naszego topiku.....buziaczki👄 Smerfetko?????????????????????????gdzie Ty?????????????😭😭😭😭😭 PaniMisiowa coreczka wygladala slicznie 👄 Misiaczki👄🌻 Przepraszam ze nie do wszystkich z osobna pisze ale czas mnie goni....zaraz wychodze do pracy i jak wroce to postaram sie napisac dlugasnego posta.....aha i jeszcze chcialam Wam sie pochwalic ze kupilismy nowe autko....honde civic......i jutro jedziemy po odbior....bardzo sie ciesze;););););););) Buziaki 👄 i bukieciki 🌻 Wam przesylam.....milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!! Ja już wróciłam do domu !!!!!! W końcu !!! Zaraz po świętach poszłam do szpitala i teraz słodka wolność. Mam nadzieję, że na dłużej. Mam totalne zaległości w czytaniu was. Ale teraz leżakuję w domu wiec czasu mam pod dostatkiem. Brzuszek już u mnie całkiem pokaźny, i ciągle rośnie :-) Jestem już w 24 tc Pozdrawiam was wszystkie !!!!! Buźka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulas---witaj z powrotem , teraz to musisz nadrobic zaleglosci w czytaniu i pisaniu 👄 myszko----super ze sobie kupiliscie autko , my caly czas szukamy i chyba cos znalezlismy tylko nie wiem czy bedzie aktualne , bo my mamy szczescie do spozniania sie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa dzidzia Patrysia to prawdziwa mała księżniczka :) Prześlicznie wygladała :) Słodziutka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha już zaczęłam nadrabianie, tyle że ta pogoda dziś jest taka senna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie piekne slonko , ale widze ze chmurki nadciagaja wiec pewnie jeszcze bedzie lac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na szczęście nie pada ale wieje jak ...Normalnie jak poszłam dziś na badanie to omal mnie nie zwiało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×