Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Marzaa
dzieki dziewczyny za wszelkie informacje, moje cykle są bardzo nieregulrne... wczoraj lekarz mi zalecił... do @ biore Duphaston( max 7 dni), potem przez 3-7 d.c CLO i monitoring między 6-7-8 dc. ... a wy jaki małyście schemat ???? ojej ciekawe jak to będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Marzaa ja co prawda mam cykle regularnie jak w zegarku, ale też się wybieram na monitoring, bo chce, żeby gina mi wyznaczyła dokładnie dzień owulacji. Ja nigdy nie brałam żadnych hormonów na stymulację więc Ci nie powiem nic na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzaa
Sara76 a jak długo sie starasz o dzidzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marza mój pierwszy schemat to clo 1x1 od 2-6 d.c mam też nieregularny okres i dlatego na to zeby był regularny biorę luteinę 16-25 d.c oprócz tego biorę bromergon na obniżenie prolaktyny w tym cyklu mam brać clo od 5-9 d.c. 2x1 i monitoring w ostatnim dniu powodzenia i wiary a się na pewno uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzaa
mi lekarz powiedział ze na monitoring mam przyjsc między 6-7-8- dc. ale ja nie wiem kiedy najlepiej :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Marzaa my się staramy ponad 3 lata, co prawda nie cudowaliśmy w tym czasie jakoś szczególnie tzn. moje hormony ok, cykle też raczej, bo mam regularne, mąż nie ma za dobrych wyników nasienia, ale lekarz powiedział, że nawet słabsze plemniki mogą sobie poradzić jak śluz jest dobrej jakości-a ja taki mam. Jesteśmy po 2 inseminacjach i nic. Lekarz sugeruje, żebym do świętego spokoju zrobiła hsg-do tej pory twierdził, że u mnie wszystko jest w porządku, no ale coś trzeba dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja na monitoring idę w 10 dniu cyklu i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dzodzanna a cóż to za ziółka? Jak skuteczne to czemu nie? Mój mąż łykał androvit, potem androvit i l-karnitynę, a potem salfazin. Od tego tygodnia aplikuje mu witaminę C. W sumie to dawno nie badał nasienia więc nie wiemy czy uległo poprawie, ale po samym androvicie to miał nawet gorsze wyniki niż przed kuracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
A na co są konkretnie te ziółka? Czy wersja dla mężczyzn też występuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Interesuje mnie mieszanka dla facetów na poprawę ilości i ruchliwości plemników i żeby były dorodne i miały mocne łby, że się tak wyrażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane zycze dobrej nocy ;-) U mnie nie wesolo dostalam zwolnienie AZ NA CALY TYDZIEN i mnie zbadano w przychodni ginekologicznie zrobil to lekarz 1 szego kontaktu jeden palec w srodku patrzal na sciane a druga reka na brzuchu 3 trazy ponaciskal wyjal i mowi ze nic sie nie dzieje. Poszlam do szpital;a dostalam skierowanie zrobiono mi usg i tam zbadano normalnie i powiedziano ze polip jest ogromny ale na razie nic z tym robic nie beda kolejne usg mam za 2 tygodnie. i wiecie co wczoraj bylam prywatnie i podczas usg lekarz powiedzial iz widac i zostala mi niecala polowa prawego jajnika a dzis mi lekarz powiedzial ze jest prawie caly.4 lekarzy jest pewnych iz moja szyjka jest niewydolna i otwarta a dzis pani doktor mowi ze jest zamknieta.. No ja zdebieje i nie mam zamiaru z powodu bledu lekarskiego a zdarzaja sie co chwilke stracic dzidziusia. Kazdy lekarz ma swoja teorie. Do jutra kochane przeleze tydzien w domu a co potem ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko25!!!!!! musisz odpoczac !!!! co potem???? dzidzia bedzie rosła hihi:))) musisz byc silna !!! wiem ze jest teraz ciezko!!! ale nie trac nadzieji!!! na przekur temu wszyskiemu :))) i bedzie wszystko ok lekarze pomoga i bedzie ok zobazysz!!!ja bede calay czas wiec wolaj kiedy tylko chcesz!!!mniee juz tez lamala sie psychika..ale juz dosc lez wylalam,,to nic nie da trzeba zie zmierzyc z tym.. narazie leki i modle sie oby po tym mieisau drgnelo ..i unormowalo juz czuje sie lepiej ale rano nim wstaje heh cala twarz mnie boli zawsze myslalam ze to od niewyspania czy cos..ale to opuchlizna:P okazuje sie to ktos w rodzinie moze nawet ktoras z kobiet musiala miec ta tarczyce chora wczoraj gadalam z moja 2 ga kuzynka i tez ma niedoczynnosc..czyli juz nas trzy jest..masakra..ale co tam najwazniejsze zeby sie wszystko polepszylo..a dzidzia mam nadzieje ze juz niedlugo:)))) trzymam kciuki Kochane !! Patinko25 👄 🌻 uszki do gory:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki dziekuje ci bardzo tylko widzisz ja sie przejmuje tym ze co tydzien bede musiala chodzic do lekarza i mowic ze sie zle czuje, a i tak z laska daja zwolnienie do pracy. Jak moj Kubus zmarl tez nie chcieli dopiero specjalna polozna mi pomogla i dostalam na 3 tyg lekarz powiedzial ze skoro nie jestem w ciazy to nie potrzebuje zwolnienia. A tak pozatym kochane witajcie ja juz wstalam spac nie moge wczoraj poznym popoludniem sie przespalam i cala noc jakos tak spokojnie spalam,od niepamietnych czasow :-) Zycze milego dzionka wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie slonka wiesz patinko jak tak mowisz o tych lekarzach to coraz bardziej rzygac mi si chce na ta anglie . dobrze wiem jak oni tu traktuja . masakra !!! az sie cholrka boje starac znow o dzieciatko bo wiem ze nie ma na co liczyc od nich jesli cos bedzie nie tak :-( dlatego ciesze sie ze mama ma mi ten lek przyslac bo to zawsze jakas pomoc , no i jak co to od razu wracam do pl nawet gdyby mialo byc to z dnia na dzien . pieprzona anglia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ,olawd widzę że śledzisz podobne stronki co ja,saro76 ja piję mieszankę nr.3 od 3 tygodni i czuję zmiany,za tydzień @ więc zobaczymy,nigdy na tydzień przed @ nie bolał mnie brzuch a teraz pobolewa i jakieś plamienia się pokazują może coś się oczyszcza,już jedna nasza forumowiczka też pije,a druga czeka na przesyłke i też bedzie pić.\"Czego się nie zrobi dla dzidziusia\"Pozdrawiam cię patinko,może w końcu jak przyjedziesz do polski to postawią normalną diagnozę,a nie zgaduj zgadula,a ty się na zapas nia martw bo stres szkodzi.Pozdrawiam was wszystkie niewymienione👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochane probuje strach opanowac ale to ciezkie rana po poprzednim dziecku sie nie zagoila i raczej nie zagoi to bylo duze dziecko i ja juz bym tego nie zniosla gdyby tfu tfu tfu sytulacja sie powtorzyla dalabym sie wysterylizowac tutaj bez problemow bardzo popularne. a ja wstalam dopiero zasnelo mi sie znow troszeczke :-) dziwnie sie czuje nie idac do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetki cos bardzo dlugo nie ma co sie dzieje???? \tak dlugo komputer naprawiac przeciez to nie mozliwe smerfetko wracaj do nas czy ty sie gniewasz na nas????? Olawd tobie to dobrze tez tesknie tylko ze ja tam nie widze perspektyw a ja mam tu corke ktora az wstyd mowic ma problem z piwsonia polska a ja nie ucze jej bo wtedy jej sie okropnie myli z angielskim.Angielski gramatycznie ma juz praie opanowany bardzo szybko plynnie mowi ja jej nie rozumiem ale wiem ze tu konczac szkole bedzie miala w zyciu wieksze szanse. Mnie sie marzy emeryturka w polsce to moje marzenie,,,ale zawsze wracam myslami kto kubusioiw zapali swieczke przyniesie swieze kwiaty nie znioslabym chyba tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Patinka trzymaj się i nie daj:* Wszystkim przesyłam buziaczki Mnie chyba coś bierze, u mnie w pracy połowa osób chora ale wszyscy chodzą i sieją zarazki :/czuję się tak słabo i boli mnie gardło :( a dziś zaczynam clo podwójna dawkę i dobrze byłoby gdybym była zdrowa.. ehh zawsze coś musi się zdarzyć nie tak :/ pozdrawiam Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko wierze ci ze nie jest ci latwo . ja bym nie dala rady tu mieszkac i dobrze e znajoma podsunela nam pomysl w co ainwestowac pieniazki i tylko dzieki temu mozemy zjechac i nie martwic sie o przyslosc . no ale kosztem tego byla strata dwoch ciaz , 4 razy swieta tu bez rodziny , zlamana przegroda w nosku i nerwica ...i jeszcze to mieszkanie z kims... no ale na szczescie juz tylko troszke . moj maz odlicza tygodnie do konca - zostalo 11.5 tyg i jak tylko mija kolejny tydz to cieszy sie jak dziecko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje słoneczka... Przepraszam ze mnie nie bylo tak dlugo ale nie daje rady tyle mam na glowie ;-( teraz od godzinki czytam co was... ale po kolei... Umnie w miare ok-pisze w miare bo moj synek od poltora tyg chory- ma zapalenie oskrzeli i to bardzo silne... o maly wlos nie poszlo na plucka... cale szczescie ze trafilismy na pania doktor w maire kumata i dala mu nie 1 ale 2 antybiotyki. teraz mu duzo lepiej. Ja jestem ze wzgledu na niego na zwolnieniu- mam opieke, a i mi sie odpoczynek przyda. Ja czulam sie do tej pory w miare dobrze, czasem pobolewal mnie brzuszek ale od kiedy biore duphaston przestalam sie źle czuć. Teraz tylko zalapalam jakies swinstwo- zapalenie krtani, wczoraj calkowicie stracilam glos... Bylam u lekarza ogolnego i ... przepisal mi antybiotyk- podobno bezpieczny dla dziecka. Ale sie denerwowalam i zadzwonilam do mojego doktora ginekologa i spytalam czy moge beac- powiedzial tylko ze ten antybiotyk jest bezpieczny dla dziecka. ale i tak sie martwie. dzis juz lepiej- glos odzyskalam. Siedzimy w domku zeby zadnego wirusa nie zalapac i tyle.... planowalam ze posprzatam troche jak bede w domu ale... jakos mi to nie wychodzi- jeszcze wiekszy balagan mam. Moja kolezanka urodzila w niedziele dzidziusia- coreczke- Natasze Nadie -taka sliczna... tez bym juz chciala. Patinko... pobierznie przeczytalam co u was...-brak czasu ;( ale radze Ci nie czekac tylko jak masz bilet to do polski wracaj i najgorszy czas radzilabym ci trutaj przesiedziec, nie martw sie kochana napewno bedzie dobrze tylko uwazaj na siebie. Grunt to uwierzyc w to ze bedzie dobrze. Na pocieszenie... ma kolezanke ktora w 5 mies ciazy miala usowany polip... a dzidzia urodzila sie po terminie i jest duza i sliczna. pogadasz z polskimi lekarzami to wtedy bedziesz podejmowac decyzje, na razie sie nie martw, bo zamartwianiem nic nie wskórasz... Ktoras z was pytala kiedy zrobic najlepiej monitoring... 6-7-8 dzien cyklu... uwazam ze jesli cykle nie sa krotsze niz 26 dni to 8 dzien wystarczy... Dzis jeszcze odwiedze was kochane wiec jak cos to piszcie, buziaczki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie bardzo Olawd ze tak sie cieszycie powrotem do Polski. I ze nie bedziecie sie musieli martwic o przyszlosc w polsce Ja niestety nie jestem w stanie odlozyc pieniedzy na potem na razie nie czekamy na mieszkanie z miasta a dokladnie mamy dostac domek moze do 2 lat dostaniemy bo 2 juz czekamy a znajomi dostali po roku tyle ze chcieli zwykle mieszkanie w bloku a ze ja chce domek trza dluzej czekac a teraz mieszkamy w domu jednorodzinnym i wiesz na pewno jakie sa ceny wynajecia takiego domku ceny katastroficzne a ja mieszkam tylko z mezem bez osob 3 cich.teraz mam na utrzymaniu do konca czerwca moja mame i brata. Ale jak podlicze miesieczne wydatki to na same podstawy czynsz woda prad podatek wychodzi nas 1200 funtow nie liczac zakupy itp to jest sporo kasy jesli chodzi o wydatki miesieczne. Ale zyje nadzieja ze bedzie kiedys lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia ciesze sie ze u ciebie wszystko jest dobrze Czytalam rowniez ze sa wyjatki i usuwaja polipa w czasie ciazy tylko w zaleznosci od wielkosci i miejsca w ktorym sie znajduje moj jest w srodku szyjki macicy i wychodzi z niej na zewnatrz taka duza klucha jak to Pani doktor powiedziala. Posiedz w domku i odpoczywaj bo zdrowie najwazniejsze chcialabym na okre ciazy przyjechac do poslki ale to nie latwe ja mam corke 8 letnia ona chodzi do szkoly tutaj.a Bilet zmienialm sobie na 13 maja bo lekarz powiedzial ze mam sie nie bac w 10 ty godniu napewno mi nic nie wyleci a lekarz moze miec watpliwosci co do zszycia w tym okresie ciazy wiec pojade jak bede miala 13 tydzien ciazy gdzies wiec mysle ze to dobry moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×