Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ja tez sobie tak teraz powiedział po przyjezdzie z urlopu i na urlopie pełny luz, jeszcZe nie mam pokoiku dla dzidzi takze moze poczekać warto aż zroimy ten pokoik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota 🌻 Wszystkiego Najlepszego 🌻 jestes mlodsza odemnie o 4 miesiace :D to jest super wiek nie martw sie a ciesz tylko po 50 bedziemy sie mogly dolowac ze nam zmarszczki sie robia ale nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko 🌻❤️👄wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka, szczescia, powodzenia w zyciu osobistym , spelnienia wszystkich marzen tych duzych jak i malenkich , przedewszystkim szybkiego zaciazenia i czego sama sobie zyczysz🌻❤️👄 Saro ja rowniez pamietam o Tobie:D my tak we trzy jak nic to nic , ale jak nam sie uda wszystkim razem w tym samym czasie to bedzie dopiero \"baby boom\" heheheheh👄 Wrocilam z pracy i ide cos zjesc bo jestem taka glodna jak niewiem co👄 dla wszystkich i dobrej nocki😴 Do uslyszenia jutro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej co ja widze dotociu 👄 wszystkiego naj naj naj lepszego zdrowka szczescia i pragnionego dzidziusia nie martw sie !!!!uuda sie zobaczysz jeszce w tym roku!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Smerfeciu czyzby komp zastrajkowal?mam nadzieje ze juz ok sie czujesz:( Patinka26 TY masz fajnie hihihi:):) Myszko24 👄 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 🖐️ :-) dzis jestem 1-sza :D wlasnie pije kawusie,mezusia jeszcze w domku nie ma lowi rybki ze mu sie chce od 4 tej popoludniu w pracy sklep zamknol o 5 tej i jeszcze lowic rybki i pewnie znow przywiezie rybke 2cm caly zadowolony :D Mam nadzieje ze dzis bedzie w miare fajna pogoda 😘 udanego dzionka wam zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dziękuje za życzenia, a ja siedzę już w pracy i pracuje hihi. Wczoraj nie chciało mi się spać a dzisiaj wstałam taka niewyspana że koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko26 Wam tez milego dnia:):):) dorotko witaj:0 moze to pogodA..najwazniejsze to dobry humor:):)rozerwij sie troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hej dziewczyny juz jestem u mnie slonko swieci tak ze pojde chyba sie opalac a dzis sama siedze w domu przez prawie caly dzien bo moj mezczyzna pojechal do tesciowej na zniwa to mam spokoj bo wczoraj troche sie z nim pozrlam heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki ja wcinam śliwki takie duże fioletowe pyszne są!!! Madzik śluz płodny przypomina białko jaja kurzego i bardzo sie ciągnie, z tego co wiem w momencie jak zmienia barwę na mlecznobiałą to właśnie mija owulacja. Dorota nie popadaj w depresję ja w styczniu skończę 31 lat i dopiero sie doczekałam a ty jesteś pięć lat młodsza. Na pewno nie będziesz tak długo czekać jak ja. I tego ci z okazji urodzin życzę - brzuszka na wiosnę!!! Idę zaraz do biblioteki po jakieś książki no bo jak ja mam leżeć jak ja nie umiem!!!! Nie umiem nic nie robić! Właśnie umyłam płytki w kuchni i wyszorowałam czajnik, tyle się na odpoczywałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop🌻 Czolem dziewczynki!!!!!!!!!! Ja tez przed cgwila wstalam i ide sobie zrobic kawke i jakiws sniadanko mniam mniam..... Wiecie co sasiadka ktora mieszka nad nami, w poniedzialek urodzila dzidziusia i dzis mezulek jedzie chyba po nia i dziecko do szpitala:) Dziewczyna ma 27 lat i w tamtym roku w czerwcu brali slub.....jaki Ona miala piekny brzuszek......kurcze a my tu juz 2 lata po slubie a ciazy ani widu ani slychu:(:(:(:(:(:(:( a im tak szybko sie udalo.....no coz trzeba sie wziasc w garsc i isc dalej choc nieraz jest ciezko....ale damy rade co nie??:P Dobra zmykam na sniadanko i bede kukac a Wy piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
DZIEWCZYNY CODZIENNIE RANO BOLI MNIE BRZUCHA TERAZ PRZEZ 4 DNI MAM WIEKSZE PIERSI od czego to jest na dni plodne??/ robilam to z chlopakiem dzien po okresie czy moglam miec wtedy dni plodne??on nie chce dzidziusia wczoraj powiedzial ze sie boi i go nie zmusze:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie pogoda zrobila sie okropna non stop pada i wieje a ja rano zachwycona widokiem chwilowego sloneczka zrobilam pranie i teraz lezy w koszyku no bo nie wysiesze jak non stop pada ehmm ta pogoda tutaj potrafi czlowieka wyprowadzic z rownowagi .. bardzo spiaca sie zrobilam a za chwilke brat przyjedzie i jakos nie bardzo z drzemki ale chyba jak pojedzie ide ponynac troszke bo ziewam od 2 godzin i w oczach zapalki chyba zainstaluje na pobyt brata :D myszka trza zaczac dzialas u lekarzy i u ciebie tez pojawi sie przesliczny brzusio mowie ci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik w dni plodne piersi sie moga powiekszyc i bolesnosc brzucha sie pojawia nie kazda kobieta tak ma ale niketore z nas tak. co do tego czy mialas dni plodne to nie wiqadomo kazda z nas jest inna mysle ze jak zainwestujesz w testy bedziesz wiedziala na 100 % a tak to mozna sobie gdybac czy mialas czy nie nikt tego nie jest w stanie przewidziec. no jak mezczyzna nie chce dziecka to ciezka sprawa choc mojha kolezanka w pazdzierniku 3 cie urodzi a jej maz nie chcial uwazal bardzo a ona sklamala go ze ma bezplodne dni i ze na pewno nie zajdzie a miala plodne potem jak mu oznajmila ze jest w ciazy byl zly a ona upierala sie ze nie wiedziala a teraz facet sie cieszy glaszcze po brzuszku ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Patinko:) Jeszcz te 2 miesiace wytrzymam a pozniej oddaje sie w rece mojego ginekologa;) Oby ta ciaza byla szybciej niz mi sie wydaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zobaczysz ze tak bedzie :D jejku pomocy zasypiam ale zmeczona jestem z czego tak sie zastanawiam hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko Ty uzywalas testy owulacyjne - powiedz mi czy w kazdym cyklu mialas owulke, tzn. kreski jednakowej barwy lub mocniejszej???? Ja w tym cyklu stosowalam testy i mam do tego taki komputerek gdzie wkladam tam test i po 15 minutach pisze jaki wynik, czy jest hormon podwyzszonny, a jezeli bylabym najbardziej plodna to wtedy bedzie narysowane takie jajeczko gdzie oznacza ze do 24 godzin wystapi owulka.....a wlasnie ja tego nie mialam...podwyzszony mialam bo widzialam jak mi rosl ten hormon....a i ja te testy musze wykonywac z pierwszego moczu tak jest w instrukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna sobie o tym monitorku poczytac na clearblue a pozniej wejsc na "Fertility Monitors" pozniej u gory na "Our product" i wejsc na "Clearblue Easy Fertility Monitor" i tam jest wszystko i dokladnie opisane krok po kroku:) Jest to strasznie drogie , bo ja za sam monitorek placilam ok.200$, a testy kosztuja ok 40$ i jest ich tam chyba 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmykam na chwilke do sklepu bo ide po miesko mielone na kotleciki mielone, wiec za 15 minut bede spowrotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
patinko dzieki ze mi tak tlumaczysz a jego nie da sie oklamac nie ufa mi w tych sprawach czasami jak juz skonczy to tak wyciera dokladnie zeby nic nie zostalo nie rozumie go przeciez widzial nasze dziecko obiecywal ze on chce szybko dziecko ze moze odrazu dzialac jaz ze szpitala wyjde a teraz tak mnie oklamal dobrze wie jak mnie boli ze tesknie za synkiem ze chce znow poczuc lekki szmer w brzuszku to jak on tak moze mowi ze mnie kocha i tak kaze cierpiec ja nie umie go prosic i nie umie mu wytlumaczyc:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od samego rana mam mdlosci:(kurcze troche meczace to jest,ale wytrzymam bo takich chwil sie nie moglam doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem myszka u mnie te ten monitor kosztuje 99 funtow ja testowalam na testach paskowcyh zawsze mialam tak samo 14 15 16 dzien bardzo mocne 2 kreski a potem slably.ale mialam silne bolesci wiec wiedzialam ze cos sie tam dzieje wiec moze bedzie lekarz znal twoja przyczyne moze jajcezko u ciebie sie nie uwalnia wzrasta hormon i tyle moze nie chce peknac mowie ci ze moze u ciebie byc blaha przyczyna. Brat juz pojechal a mnie sie odechcialo spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez gdzies w polowie cyklu mam bole podbrzusza, a raczej jajnikow i czasami bola jak cholerka.....no nic zobaczymy:) A ja umylam autko i wzielam sie za gotowanie obiadu: marcheweczka i fasolka mi sie gotuja, zaraz wstawie ziemniaczki i sosik zrobie i bede sie brala za kotleciki mielone:) Patinko wiec jak Ci sie odechcialo spac to mozesz poklikac z nami na forum.....hmmmm tylko chyba ze mna bo wiecej nikogo chyba nie ma hehehe:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rozwiesilam pranie zrobilam herbatke mezusiowi dalam mu witaminki i zrobilam kanapki do pracy i chyba pojde troszke w sypialni posprztac poki mam energie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja dzis nic nie ugotowalam i tak sobie mysle moze bym wpadla do ciebie na male co nieco bo bardzo apetycznie brzmi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec kochane ja uciekam cos zrobic poki mam checi bo jak sie zasiedze to znow nic nie zrobie a poki brzydka pogoda trza porobic w domku potem jak bedzie cieplo znow mozna isc do parku poodychac swiezym powietrzem :-) o ile tak to mozna okreslic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem obiecałam bywać o przyzwoitej porze, ale ostatnio odpoczywam, wczoraj bardzo bolał mnie kręgosłup i w boku kuło, leżałam cały czas, myslałam,ze wieczorem usiądę,ale poszłam do łóżka, bo nie wyrabiałam. Dorotko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin przede wszystkim dzidziusia, albo i dwóch, a więc i fluidki posyłam *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×