Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Patinko wiec zapraszam do mnie na obiadek:) Ja sobie ide zaraz nalozyc bo jestem glodna jak wilk:)hehehe Smerfetko uwazaj na siebie i dzidziusiow, teraz Wy jestescie najwazniesji:) wiec odpoczywaj i nic nie rob:P👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Oj trochę mnie nie było... wczoraj się poświęcilam i poczytałam wszystkie zaległe strony. Ale mi się tego uzbierało! Dorotko skladam ci spóźnione życzenia spełnienia marzeń, zawsze uśmiechu, pieknego słoneczka, męża u boku, księżycowych nocy, serenad pod twym oknem (proszę nie mylić z wyciem kotów!), pełnej beztroski, no i przede wszystkim dwóch magicznych kreseczek! Jeszcze raz wszystkiego naj, naj! Kalpek - jestem w szoku!!! Gratulacje!!! Zobacz - tak się smuciłaś, tak biadoliłaś i co? I brzuszek rośnie! To ja teraz zamawiam u ciebie indywidualne podsyłanie fluidków! :-)) A jak się czujecie drogie ciężarne? Patrzę na tabelki i stwierdzam, że te tygodnie tak szybko mijają. Nim się obejrzycie, będziecie na porodówce! :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz po urlopie :-( Chciałabym znowu wrócić nad morze... Bylo tak miło, a tu znowu praca... Ble U mnie tematy zaciążeniowe się nie zmieniły. Kreseczek brak, @ o mnie nie zapomina. Z meża wysysam całą jego "energię", nie ma zmiłuj. Lekarza nie odwiedzam, owólki nie sprawdzam. W tym temacie dalej mam wakacje, w przeciwnym razie chyba bym zwariowała. A na urlopie uświadomilam sobie, że sama sie oszukałam. Myślałam, że staram się o dzidziusia ok 26 miesięcy. Odszukałam swoje badania hsg i prolaktyny i okazało się, że zgubilam dokładnie rok. Szok! I tak naprawdę staram się dokladnie od 37 miesięcy. Złapałam dołka... Teraz czuję, że czas mi ucieka. Za chwilę skończę 29 lat, 7 lat po ślubie...Potomstwa 0. I jeszcze łóżko do wymiany, bo stare nie wytrzymało intensywności eksploatacji... Jak tak dalej pójdzie, to przy zakupie nowego łóżka będę się sugerowala tylko latami gwarancji! Zaraz odszukam ostatnią tabelkę i się wkleję. Pozdrawiam was wszystkie, buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się wklejam... STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............12.08.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................7..... .............03.07.08 Sylwia29.......................29..................37..................01.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................24........... ..............30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd/Uk................28..................17.......... . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................17 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwus witaj u nas spowrotem:) mam nadzieje ze wakacje sie udaly, ale teraz niestety wraca rzeczywistosc czyli praca bleeeeeee....niedlugo i Ty rowniez bedziesz w ciazy tak jak i my wszystkie zobaczysz....trzymam kciuki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota też bym chciała mieć znowu 26 lat, ale niestety parę dni temu skończyłam 32!!! I co? 32 lata, 4 lata po ślubie, dziecka brak, ciąży żadnej, łóżko też już zaczyna skrzypieć... czasami to już jestem pogodzona z faktem, że mogę się nie doczekać własnego dziecka, no ale żyć trzeba dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, swiete slowa... U mnie nic dobrego, lekarze podejrzewaja u mnie stwardnienie rozsiane :( :( :( :( :( :( :( Ponoc ciaza przyczynila sie do przyspieszenia tego stanu ... Ale jak patrze na mojego ksieciunia jak spi, jaki jest kochany, jakim jest slodkim anioleczkiem, to niczego nie zaluje. Chyba tylko tego,ze mnie wczesniej moze zabraknac. Czytam was bardzo regularnie,ale jakos nie mam serca do pisania. Po prostu czasem trzeba sie z losem pogogdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia głowa do góry, nie poddawaj się. Ale może dobrze robisz że wyluzowałaś i zrobiłaś sobie przerwę. Bo bardzo często właśnie wtedy sie udaje... Na pewno zajdziesz w ciążę, to tylko kwestia czasu. W końcu musi się udać. No i jeszcze jak teraz łóżko wymienisz to na pewno się uda :p Klapek no to do czwartego miesiąca masz z głowy :) potem ci przejdzie... Myszka to ty owulki nie masz może dlatego w ciąże nie zachodzisz. Lekarz ci podreguluje i wszystko się dobrze skończy. A badania na prolaktynę robiłaś? Już kiedyś chyba cie pytałam ale nie pamiętam... Smerfciu może powinnaś pomyśleć o ćwiczeniach wzmacniających mięśnie kręgosłupa. Są specjalne ćwiczenia dla ciężarnych Moja koleżanka chodziła bo miała problemy. Bo jak ciebie już teraz tak boli to co będzie później..... Sara a ty kiedy do gina idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja posprztalam troszke zjadlam kolacyjke 3 banany ;-) i kanapki :-) teraz ogladam zone reality i pozniej prysznic i nyny. Soniu trzymam kciuki dobranoc kolorowych snow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu kochana ale napisałaś podejrzewają więc to może nie to? Ta choroba nie zawsze ma ciężki przebieg, więc nie nastawiaj się na najgorsze. Z tym można żyć bardzo długo a jeżeli jest to łagodna postać stwardnienia to nie odczujesz tej choroby tak bardzo i będziesz mogła opiekować się swoją pociechą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dziewczynę która na to cierpi i skończyło sie u niej tylko na tym że troszkę kuleje. Od lat nie miała już żadnych remisji a choruje już bardzo długo. Bierze leki i trzyma sie bardzo dobrze. A u ciebie może to wcale nie jest to... trzymaj się kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu kochana a na jakiej podstawie lekarze u Ciebie podejrzewaja te straszna chorobe???? Masz jakies objawy???? Mama nadzieje kochana ze lekarze sie jednak myla.....glowka do gory skarbie , bede trzymac kciuki za Ciebie i bede sie modlic aby jednak to nie byla prawda👄 dla Ciebie slonko i dla synusia i zagladaj jak masz ochote albo pisz na gg👄 Saro nie robilam zadnych badan - jak pojde w pazdzierniku to beda moje pierwsze jakiekolwiek badania dotyczace braku ciazy.....a gdzies tez wyczytalam ze jezeli kobieta ma problem z cera - tradzik - to prawdopodobnie cos z hormonami jest nie tak....ja mam problem z cera ...czesto mam wypryski itd.....przez 3 miesiace jak pislam ziolka to cera mi bardzo poprawila - mialam gladka i wogule nie bylo wypryskow czy przebarwien....ten miesiac nie pilam ziolek i znow pojawily sie wypryski.....wiec byc moze tu jest u mnie problem...pojde do gina to mu powiem .... Dzis sasiadka wrocila ze szpitala - maz ich przywiozl, urodzila sie im coreczka.....super ...i w tej wlasnie chwili sasiad przed dom wiesza balony i stawia bociana:)ale im super:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Soniu - EfQa ma rację, przecież to nie musi być stwardnienie rozsiane, sama mówisz, że podejrzewają czyli nie wiedzą na 100%. Trzymaj się i nie załamuj się, bo jak złapiesz doła to zdrowie naprawdę Ci zacznie szwankowć a dzidzia musi mieć silną mamę. Kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa nie ustaliłam jeszcze wizyty u gina, bo mam zamiar jechać do tego nieszczęsnego specjalisty, a to cała wyprawa... no, ale muszę go oświecić w temacie pęcherzyków. Może uda mi się w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam Sara nie biadol wiele kobiet po 30 stce zachodzi w ciaze wezmiesz sie to sie uda!!!!!!!!!!!! soniu17 nie ma co sie martwic jeszce nie potwierdzili!!!!!trzymamy kciuki i jestesmy z Toba najwazniejsze dobre nastawienie pamietaj o tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smerfeciu mam nadzieje ze lepiej sie bedziesz juz czula!! 👄 maluchy sie zaczynaka sie wiercic skubance;p EwQus a ja zjadlam dzis loda;p niedawno wrocilismy z urodzin kuzynki..maz mi 2 drinki wcisnal....;p Myszka24 oj pazdziernik lada moment;p dorotko?:)👄 madzik?:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku niech juz lepiej bedzie po pazdzierniku, zebym byla juz po badankach i zebym wiedziala co mi tak naprawde jest:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
W piątek wyjeżdżam, wracam w niedzielę wieczorem więc się nie dziwcie, że mnie nie będzie kochane. Ja miałam badania hormonów i niby były w porządku, ale jak myślicie, czy to , że pęcherzyki nie pękają może powodować nadmiar lub brak jakiegoś hormonu? Te pęcherzyki mnie do grobu wpędzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro ja nie mam pojecia co jest przyczyna nie pekania pecherzykow, zycze Ci milego wypoczynku i do uslyszenia za kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka może ty masz to co ja czyli za wysoka prolaktynę?... tez miałam takie wypryski na twarzy i czasem nie było owulacji tzn. pęcherzyki nie pękały. No w październiku sie dowiemy co tam nie gra i weźmiesz sie do roboty!!! A wtedy na wiosnę jak nic brzuszek ci urośnie!!!! Pewno razem z Misiaczkiem bo jej tez prolaktynka spadnie do tej pory.... Sara może ty jedź jeszcze do innego lekarza? Dobrze by było żeby cie jeszcze inny obejrzał bo ten twój to jakiś niedokładny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa byc moze ze u mnie jest ten sam problem :) A ty jak dlugo bralas leki na obnizenie tej prolaktyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko leki zaczęłam brać w październiku. Przeszłam małe załamanie nerwowe bo jak wzięłam pierwszą tabletkę to wymiotowałam po niej całą noc i pół dnia. Myślałam że nie będę w stanie tego leku brać. Więc przez cały październik brałam ćwiartkę tabletki. A w listopadzie odważyłam się wziąć pół. Na poczatku lutego byłam już w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha wiec wszystko dobrze poszlo i szybko zaszlas w ciaze....ja jak tylko pojde do ginka to powiem mu ze mam problem z tradzikiem i ze gdzies wyczytalam ze to wiaze sie z problemami hormonalnymi....ziolka ktore pije widocznie maja cos w sobie ze po nich mam buzke jak u noworodka hehehe:) A jak sie wogule czujesz kochana, tak juz pozno a Ty jeszcze nie spisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka chcialam tylko wam zyczyc milego weekendu bo dzis jedziemy do kolobrzegu . wklejam tez tabelke juz na jutro STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............12.08.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................7..... .............03.07.08 Sylwia29.......................29..................37... ...............01.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................24........... ..............30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd/Uk................28..................18.......... . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................17 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie dla Sylwi fluidki:*************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************patinko-wczoraj byly te mdlosci,wiem ze to nie przyjemne ale czego sie nie wytrzyma dla tego malenstwa!!!!ale wczoraj wieczorem mialam znow male plamienie,ale wiecie co nie moge sie ostatnio wyproznic i wczoraj troche musialam sie wysilic i po tym mialam to plamienie,za bardzo chyba napinalam brzuch:(ale juz jest sucho,moj gin na urlopie,bo ma jeszcze komorke wylaczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam u gin. na sprawdzeniu po wymarzaniu jak przyjechałam zaryczałam się jak głupia wymrażanie pomogło ale nie tak jak by to widział lekarz stwierdził ze jeszcze widzi popękane naczynka jestem załamana. I znów dalsze leczenie a myślałam ze urlop będzie bez problemów. Lekarz powiedział ze na urlopie da nam spokój ale jak wrócimy to znów badania globulki. Nie wiedziałam ze wszystko może być tak trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek jeżeli poczujesz jakiekolwiek skurcze to od razu bierz nospę i staraj sie dużo leżec , może te plamienie nie było groźne. A co do wypróżniania to zmień dietę, musisz jeść dużo błonnika, pieczywa i makarony razowe i dużo owców. Kup sobie suszone śliwki, wystarczy że zjesz małą torebkę i od razu powędrujesz do toalety gwarantuje ci :) ja tak robię. Zaparcia w ciąży to normalka. dziewczyny pomocy!!! Nie spalam całą noc bo tak mnie bolli odcinek kręgosłupa krzyżowo lędźwiowy że wcale nie mogę leżeć na boku....... już i górna część zaczyna mnie boleć. I to nie od chodzenia czy siedzenia bo wtedy jest ok. tylko przy leżeniu!! Rany co ja mam robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota nie załamuj się, najważniejsze że wymrażanie pomogło. To tylko skutki uboczne... weźmiesz globulki i wszystko się ładnie zagoi. Na urlopie wypocznij a jak wrócisz pomaszerujesz do lekarza i wyprowadzisz wszystko na prostą. cierpliwości. Najważniejsze że tej nadżerki się pozbyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :-) dorota kurcze przykro mi bardzo teraz odpoczywajacie korzystajcie z ciepla a potem wyleczysz pewnie bedzie to szybiej trwalo zobaczysz. kalpek trzymaj sie i dbaj o siebie.Jedz duzo jogurtow pij actimelki a nie bedziesz miala problemow z pojsciem do wc ja nie mam zadnych. u mnie sloneczko zdradliwie swieci ale cos nie wierze ze tak sie utrzyma pewnie mnie tu spod firnaki cygani no choc na spacerek choc a potem chlust deszcz ja to wiem siedze na 4 literkach :D laure musze obudzic bo ma zajecia od 9.30 do 12.30 jada dzis na balohoo takie zjezdzalnie rozne plac zabaw w budynku itp. to sie wyszaleje dziewczyna a ja musze sie ubrac i doprowadzic do porzadku a nie chce mi sie ojojoj. Wczoraj wieczorem nie zapomnialam wyciagnac piersi z kurczaka z zamrazalnika wiec dzies kotleciki ulubuione meza i corci ziemniaczki i mizeria do tego :-) no dobra nie smece juz odezwe sie pozniej buzka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×