Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość pytanko_mam
hej mam pytanie związane z ciąża i proszę o odpowiedz : czy gdy kobieta zajdzie w ciąże to jak szybko od czasu zajścia zaczynają bolec piersi i brodawki? czy bolą już przed spodziewana miesiączka (której już i tak nie będzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dopcham ja sie dzis do was czy znow kaffe gdzies szwankuje u mnie dzis pogoda dopisywala bylo cieplutko:\"):):):) 😘 😘 dla wszystkich mam nadzieje ze kaffe juz dziala bez zarzutow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie moim zdaniem nie ma co tracić nerwów, skoro problemy z naszym kafe się nadal utrzymują, może trzeba pomyśleć o założeniu nowego topiku- cz. 2 obecnego- co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczkaaaaaaaaaaaa:D:D super ze jestes czekalam na CIEBIE pamietasz razem z wozeczkami ahaha:P 👄 Smerfeciu 👄 jestes dzielna!!!! teraz juz z gorki nim sie obejrzysz bedziesz tulic maluszki:D 👄 Myszka 👄 jak tam samopoczucie??:) Kakusia22 👄 :) paniMisiowa 👄 Obca- 👄 olawd 👄 EwQus ales waleczna 👄 :P madzik 👄 kalpek 👄 Gosiak tez mysle zebys zrobila test ciazowy niektore kobiety maja nawet 3 msc okres dlatego zrob test i zobaczysz :0 madzik 👄 ja juz odliczam dni do soboty znowu z moim :P Patinka 👄 napewno nim sie obejrzysz bedziesz miec malucha tulic:)👄 dorota dobrze Cie widziec 👄 jak tam staranka?? alutek29 👄 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczkaaaaaaaaaaaa:D:D super ze jestes czekalam na CIEBIE pamietasz razem z wozeczkami ahaha:P 👄 Smerfeciu 👄 jestes dzielna!!!! teraz juz z gorki nim sie obejrzysz bedziesz tulic maluszki:D 👄 Myszka 👄 jak tam samopoczucie??:) Kakusia22 👄 :) paniMisiowa 👄 Obca- 👄 olawd 👄 EwQus ales waleczna 👄 :P madzik 👄 kalpek 👄 Gosiak tez mysle zebys zrobila test ciazowy niektore kobiety maja nawet 3 msc okres dlatego zrob test i zobaczysz :0 madzik 👄 ja juz odliczam dni do soboty znowu z moim :P Patinka 👄 napewno nim sie obejrzysz bedziesz miec malucha tulic:)👄 dorota dobrze Cie widziec 👄 jak tam staranka?? alutek29 👄 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczkaaaaaaaaaaaa:D:D super ze jestes czekalam na CIEBIE pamietasz razem z wozeczkami ahaha:P 👄 Smerfeciu 👄 jestes dzielna!!!! teraz juz z gorki nim sie obejrzysz bedziesz tulic maluszki:D 👄 Myszka 👄 jak tam samopoczucie??:) Kakusia22 👄 :) paniMisiowa 👄 Obca- 👄 olawd 👄 EwQus ales waleczna 👄 :P madzik 👄 kalpek 👄 Gosiak tez mysle zebys zrobila test ciazowy niektore kobiety maja nawet 3 msc okres dlatego zrob test i zobaczysz :0 madzik 👄 ja juz odliczam dni do soboty znowu z moim :P Patinka 👄 napewno nim sie obejrzysz bedziesz miec malucha tulic:)👄 dorota dobrze Cie widziec 👄 jak tam staranka?? alutek29 👄 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cud chyba się zdarzył, bo Dorota się w końcu odezwała! Pewnie, że Cię pamiętamy, co jakiś czas się o Ciebie pytałam, ale nie dawałaś znaku życia. Nieładnie, bardzo nieładnie! EfQa jakie tam z Ciebie chamidło? Dobrze, że się za tego całego moderatora wzięłaś. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny- co tu tak pusto dzisiaj?? az tak wkurzone jestescie na dzialanie kafee?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mnie glowa boli:( ale dzis cichutko,ale wiecie co tylko nasze forum tak fiksuje:( ja zaraz musze leciec do sklepu,a nie chce mi sie bo deszcz pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czas zabierac walizki ale cos sie chyba ruszylo na starym topiku moze jeszcze sprubujemy tu coooooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik556
jolanta nie wierze o nie jestes w ciazy bedziesz miec fasolke bardzo sie ciesze oby tak dalej dzieczyny:):) efcia przeciez ja jestem po cesarce i takiego czegos nogdy mi lekarz nie powiedzial i ja teraz jestm rok po cesarce i lekarz nie widzi zadnych przeszkod na dzidzie powiedzial ze nie ktore kobiety maja 6 cesarek i to co roku ciagna do konca ciazy wiec nie boj zaby o to:):) 😘 dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulkaa
witam was po długiej przerwie, gratuluję wytrwałym i trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny.Co u Was kochane ja teraz nie mam czasu na nic wróciłam do pracy a moja córka Zuzia ma 17 miesięcy , jest cudowną rozrabiarom. Znalazłam chwile by tu zajrzeć, przepraszam za moja nieobecność ale wiecie jak jest. Pamiętam i dziękuje bo to dzięki wam jestem taką szczęściarą razem zawsze lepiej cierpliwie czekać. Dzięki bo dzisiaj jestem szczęśliwą mamą Pozdrawiam.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulkaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, moge do Was dolaczyc? tez sie staramy o dzidzie, eraz dopiero drugi miesiac i nie wychodzi niestety, tak bardzo chce, powiedzcie sa sposoby zeby nie myslec ciagle o tym jak tu zrobic dzieciaczka? boje sie ze mam blokade psychiczna i dlatego nie wychodzi, jestem calkowicie zdrowa, moj maz tez, wiec nie wiem gdzie jest haczyk..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, moge do Was dolaczyc? tez sie staramy o dzidzie, eraz dopiero drugi miesiac i nie wychodzi niestety, tak bardzo chce, powiedzcie sa sposoby zeby nie myslec ciagle o tym jak tu zrobic dzieciaczka? boje sie ze mam blokade psychiczna i dlatego nie wychodzi, jestem calkowicie zdrowa, moj maz tez, wiec nie wiem gdzie jest haczyk..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka mozesz dolaczyc tylko zapraszamy na topik "Pomocy chce miec dziecko II" to jest druga czesc naszego topiku:) Izulka rowniez jak masz czas od czasu do czasu to pisz na drugiej czesci topiku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×