Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dziewczyny chyba nie ma sensu dzis tu pisac bo albo wcale nie wkleja postow albo je powiela cholera jasna!!!!!!!!!!!!!moze sie tam jakis madrala wezmie do roboty i zrobi tak zeby dzialalo bo ostatnio coraz czesciej to forum glupieje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba nie ma sensu dzis tu pisac bo albo wcale nie wkleja postow albo je powiela cholera jasna!!!!!!!!!!!!!moze sie tam jakis madrala wezmie do roboty i zrobi tak zeby dzialalo bo ostatnio coraz czesciej to forum glupieje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czokdi ---- chodzi ci o ta glukoze???? w ciazy miedzy 24 a 28 tyg robi sie oznaczenie poziomu cukru we krwi . chodzi o to czy nie masz cukrzycy ciazowej . i to jest z tym roznie . np . jednym kaze sie wypic 75g lub 50g glukozy rozpuszczonej w wodzie na czczo (najpierw na czzczo idziesz pobieraja ci krew , pijesz glukoze i po dwoch godz znow pobieraja ci krew) .ja np mialam wypic 50g glukozy NIE na czczo i w 60ej minucie po wypiciu pobrana mialam krew . nie wiem dlaczego jedne maja tak a inne inaczej . ja sie ciesze ze mialam tak bo i tak to bylo OCHYDNE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mam czasami dosc tej kafeterii juz mnie meczy te szwankowaniej jej i to tylko na naszym temacie bo wszedzie indziej wysyla ladnie a tu nie wysyla a pozniej okazuje sie ze jednak wyslalo ale tysiac razy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki piszecie posta a pojawia wam sie stronka z napisem blebel ble czy cos i wydaje sie że post nie został wysłany. On został wysłany i pojawi sie na stronie kafeterii tyle że za kilkanaście, kilkadziesiąt minut. Nie wysyłajcie drugi raz. Trzeba odczekać po prostu bo od razu ich nie umieszcza na stronie. ja na obiad zjem rybkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola zajrzyj na dowcipy bo jeszcze jeden umieściłam ___tez dobry :D Pani Misiowa jak tam samopoczucie dziś? Czy już lepiej się czujesz? Czy staremu już okres minął? Monia chyba wróciła do pracy i już nie ma czasu na kafeterię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa______ staremu okres minał ale do mnie dzisiaj przyszedł ale jak miło w końcu regularnie po tylu latach moja mala skonczyla dzisiaj 10 miesięcy dokladnie o 15.35 i jest duża dziewczynka z niezlym charakterkiemale to chyba po mamusi alutek_________ suuuuupppppeeeerrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dało się przełożyć wizyty na wcześniej, zerszto lekarz powiedział że jak będę 3 listopada to więcej będzie mi mógł powiedzieć, pogratulował i kazał łykać kwas. Byłam jescze dziś zrobić beta HCG tylko wyniki muszę oderbać za 2 godziny, zobaczę o ile się zwiększyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzis kaffe znow szwankuje ja dopiero w dzrzwi weszlam:):):) ide ogarnac kuchnie bo zostawic chlopa samego na pol dna:):):)):):):P:P:P 😘 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) widzę że małe kłopoty tu były;/ mnie troszkę staranka wymęczyły dlatego dzisiaj nie było mnie widać, muszę przyznać że mój w końcu się postarał, teraz czekamy na efekty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i chyba ma dni plodne juz 2 dni nie mam nic na wkladce tylko taki sluz plodny ciagnacy sie tylko teraz moj nie ma czasu i lipa bedzie w tym miesuacu ze starankami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny brzuch mnie napieprza dzis jak na okres,ale wedlug kalkulatora i moich obliczen to jestem jeszcze w fazie plodnych dni,myslicie ze to od tego?chyba no spe lykne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś pusto dziś pewnie przez to żę kaffe wciąż szwankuje, już wysyłam posty i nie odświerzam ich jak to wczoraj robiłam i jak EfQa mówiła i tak się pojawi tylko kilkanaście minut później. Odebrałam wyniki beta HCG w czwartek było 289,2 mIU/ml a dziś już 1928,0 mIU/ml. Już nie mogę się doczekać tej wizyty u lekarza. Dziwne zawsze zniechęcią chodziłam do niego a dziś to bym na skrzydłach leciała czym prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dokładnie nie wiem co i jak ale pozwoliłam sobie zmienić tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............34........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............37.......... ..............11.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............27........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............12......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..........................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jestem szczęśliwa że dla każdej z was kwiatka przesyłam yourmind 🌻 jolanta2 🌻 stefcia31 🌻 iwa18 🌻 niusiusia 🌻 Myszka24 🌻 nikolka25 🌻 dorota822 🌻 misiaczki 🌻 Sylwia29 🌻 Rusaczek 🌻 Sara76 🌻 kalpek 🌻 madzik 🌻 Tiamat86 🌻 EwelkaO 🌻 Patinka26 🌻 EfQa 🌻 becia_gask 🌻 asiunia27 🌻 olawd 🌻 Smerfetka 🌻 kkinia30 🌻 monia 🌻 PaniMisiowa 🌻 Obca 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pięknie wygląda ta nasza tabelka, oby jak najszybciej część starających się malała na rzecz zaciążonych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) czesc madzik spokojnie :) daj sobie czas i uda sie napewno w najmniej oczekiwanym momencie;p zobaczysz:D EWqUS JAK SAMOPOCZUCIE??:) asiunia27 a TY GDZIE ?? Smerfeciu widze nie masz ochoty ale rozumiem odpoczywaj jak wroca sily odezwij sie:) 👄 🌻 olawd 👄 jak tam brzuszek??:) dzidzia pewnie kopniakuje:) becia 👄 Tiamant witaj:) oj moze staranak tym razem zaowocuja::D trzymam kciuki stefia 👄 Myszko oj Ty pracusiu nawet nie zauwazysz jak zajdziesz w ciaze:D 👄 SARA JAK T AM STUDIA:) 👄 ja sama z piesem maz w pracy:( smutno i pusto..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) 🌻 czesc madzik spokojnie :) daj sobie czas i uda sie napewno w najmniej oczekiwanym momencie;p zobaczysz:D EWqUS JAK SAMOPOCZUCIE??:) asiunia27 a TY GDZIE ?? Smerfeciu widze nie masz ochoty ale rozumiem odpoczywaj jak wroca sily odezwij sie:) 👄 🌻 olawd 👄 jak tam brzuszek??:) dzidzia pewnie kopniakuje:) becia 👄 Tiamant witaj:) oj moze staranak tym razem zaowocuja::D trzymam kciuki stefia 👄 Myszko oj Ty pracusiu nawet nie zauwazysz jak zajdziesz w ciaze:D 👄 SARA JAK T AM STUDIA:) 👄 ja sama z piesem maz w pracy:( smutno i pusto..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. 👄 Alutek29 tak się cieszę, że Ci się udało: hura, hura, hura!!! Madzik po Twoich ostatnich przejściach chyba lepiej odczekać ze 3 miesiące, aż organizm dojdzie do normy i wszystko się ustabilizuje. Smerfetko mam nadzieję, że się już lepiej czujesz? Czyżby zaraza przeszła z Moni na Ciebie? Myszko pozdrawiam 👄 Patinko rozumiem, że na razie jeszcze nogi zaciskasz i nie szykujesz się jeszcze do porodu? EfQa czy \"prace\" nad przyspieszeniem porodu jeszcze trwają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. 👄 Alutek29 tak się cieszę, że Ci się udało: hura, hura, hura!!! Madzik po Twoich ostatnich przejściach chyba lepiej odczekać ze 3 miesiące, aż organizm dojdzie do normy i wszystko się ustabilizuje. Smerfetko mam nadzieję, że się już lepiej czujesz? Czyżby zaraza przeszła z Moni na Ciebie? Myszko pozdrawiam 👄 Patinko rozumiem, że na razie jeszcze nogi zaciskasz i nie szykujesz się jeszcze do porodu? EfQa czy "prace" nad przyspieszeniem porodu jeszcze trwają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu misiaczki teraz sie tak kocham bo kocham:P:P:P nie myslac o dzidzi ale jak sie uda to bede hepi:):):) niechce tego odkladac:(:(:( pozdrawiam dziewczyny dzis sie nie dogadam z wami bo te kaffe cos szwankuje dzieki dziewczynki za zainteresowanie 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×