Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość darek71
cześć nazywam sie Darek nie wiem czy to jeszcze aktualne ale mogę pomóc w zajściu w ciąże bardzo dyskretnie za niewielka opłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek71
cześć bardzo chętnie pomogę w zajściu w ciąże bardzo dyskretnie i za małą opłata bez dalszych zobowiazań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konwalia1980
Witajcie dziewczyny, Widzę, że nie jestem sama, poczytałam sobie kilka waszych wypowiedzi i może zbuduje się we mnie nowa nadzieja. Musze spróbować testu owulacyjnego.mam bardzo nieregularne miesiaczki i mimo wielu prób nie udało mi się z mężem od 7miesiecy, rysowanie wykresow tempreatury itd też nie pomaga.kwas foliowy jem od ponad 1,5 roku, witaminki, zdrowe odzywianie i aktywnosc fizyczna tez niewiele pomagaja. Najgorsze w tym wszytskim jest to, ze kobitki z najbliższego otoczenia, ktore ciazy nie planowaly, albo nie starlay sie -wlasnie spodziewaja sie dzisdziusia...a ja choc bardzo chce cieszyc sie ich szczsciem nie umiem i ylko chce mi sie plakac...mam juz 29 lat, a od co najmniej 10 chce byc mama...najpierw szukalam kandydata i meza, a teraz szkoda mi, ze to trwalo tak dlugo, przynajmniej nie trzeba bylo czekac na slub, starania mozna bylo zaczac wczesniej...:( pozdrawiam wszystkie starajace sie i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreit
Witam, pomogę parze lub kobiecie chcącej mieć swoje potomstwo, a nie mogącej z powodów takich jak np. związek lesbijski, brak płodności partnera, lub brak partnera. Jestem 22-letnim przystojnym szatynem o niebieskich oczach, 178cm wzrostu. Grupa krwi 0 Rh+ , nie pale i nie pije, oraz nie zażywam narkotyków. Ogólnie zdrowy. Mam zdrowego syna Mogę dojechać w każde miejsce Polski Więcej informacji udzielę gdy do mnie napiszesz kreit@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny.jak ja was rozumiem.sama już przeszłam prawie wszystko i nadal nic.jestem załamana i już nie wiem czy mam inne wyjście oprócz in-vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny.jak ja was rozumiem.sama już przeszłam prawie wszystko i nadal nic.jestem załamana i już nie wiem czy mam inne wyjście oprócz in-vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowyszejk
Hej! Jest tu jeszcze ktos?? Ja z mężem staramy sie od dwóch lat i nic.Nie mieszkam w Polsce więc ciężko mi jest zająć sie badaniami, ale zdecydowałam się na powrót i za kilka dni zaczne badania. Strasznie to jest wkurzające jak tak bardzo się pragnie dzidzi i nic nie wychodzi a koleżanki,kuzynki są w ciąży lub cieszą się swoimi dziećmi.A Ty idziesz do kibelka któregoś dnia a tam @.Załamka nic mi sie juz nie chce.Pozdrawiam Fajne z Was dziewuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magad81
To jest dopiero ból,Ja ma syna 10-cio letniego. Niestety nie ułozyło nam się z ojcem naszego dziecka:( Ale teraz od wielu lat jestem z mężczyzną z którym staramy się o dziecko i nic:"( Wiem,powiecie,że może z nim coś nie tak,ale nie wszystko w porządku.[robiliśmy badania]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suli86
Witam Wszystkich gorąco Mój problem polega na tym że nie mogę zajść w ciąże ,cały czas poddaję się leczeniu ,wiadomo jak to przy hormonach mają swoje wady zrezygnowałam z ładnej sylwetki na rzecz dziecka leczenie doprowadza mnie juz czasem do stanów depresyjnych..Czasem nie mam już sił,nic mi się nie udaje w życiu a fakt nie posiadania dziecka jeszcze bardziej ten stan pogłębia;(Kiedys myślałam że o ciąże jest szybciej jak o nową sukienkę,dziś juz tak nie myślę ,tylko nachodzą mnie mysli że chyba nie jest mi dane poczuć jak to jest matką... Wkurzam się sama na siebie że jestem tak beznadziejna ,że nie mogę wydać na świat maleństwa... Staramy się od stycznia ,ale nic nie wychodzi wiem ze niektórzy starają się dłużej,a le trace już nadzieję,irytuje mnie ciągłe na czas branie leków mierzenie temperatury zapisywanie jej i notowanie każdego stosunku,brak mi sił ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do suli86 ja lecze sie dość długo i zdecydowałam sie na in vitro bez wczesniejszej inseminacji i dobrze bo bym straciła kupe pieniedzy i czasu po pobraniu komórek dowiedziałam sie że mają wade genetyczną i naturalnie napewno nie zajde w ciąże teraz robie badanie kariotyp i czekam na wynik i bede wiedzieć co dalej uwierzmi że ja tez wierzyłam że zajde naturalnie w ciąże mam teraz 25 lat no to super czas biologiczny i co z tego jak gdzie indziej przyczyna radze ci zacznij coś działać bo inaczej ogupiejesz i nawet nie zauważysz jak twoje małrzenstwo przejdzie kryzys głowa do góry i do przodu jagbyś chciała sie czegos dowiedzieć to mój mejl iwona.pakula1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie wiedziałam, ze to forum jeszcze istnieje i że są osoby które się jeszcze starają. Mam nadzieję że będę mogła z Wami popisać od czasu do czasu. Myślę już o kolejnej dzidzi bo jedną już mam. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINA91
WITAM jeste lina i bardzo chce miec dziecko jestem z moim chlopakiem juz 3 lata rok temu zaszlam w ciaze i przez noszenie zakupow poronilam.:'( od tamtego czasu staramy sie miec dziecko i po jakims czasie bezskutecznego starania poszlam do szpitala na badania o dowiedzialam sie ze niemoge miec dzieci niepwiedzialam o tym chlopakowi bo wierze ze kiedys znowu zajde w ciaze pozdrowienia dla wszystich pan i powodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorayah
A dlaczego nie adopcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1991r
dzisiaj wyszłam ze szpitala miałam laparoskopie i stwierdzili ze mam wyżej jajniki oraz ze mam szczątkową macice przez co nie miałam okresu i lekarz który mnie operował powiedział ze nigdy nie dede miała dzieci jestem załamana a mam dopiero 19lat jest załamana cały czas płacze nie wiem co mam zrobic doradcie mi prosze jestem na skraju załamania....czekam na odp na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1991r
dzisiaj wyszłam ze szpitala miałam laparoskopie i stwierdzili ze mam wyżej jajniki oraz ze mam szczątkową macice przez co nie miałam okresu i lekarz który mnie operował powiedział ze nigdy nie dede miała dzieci jestem załamana a mam dopiero 19lat jest załamana cały czas płacze nie wiem co mam zrobic doradcie mi prosze jestem na skraju załamania....czekam na odp na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1991r
dzisiaj wyszłam ze szpitala miałam laparoskopie i stwierdzili ze mam wyżej jajniki oraz ze mam szczątkową macice przez co nie miałam okresu i lekarz który mnie operował powiedział ze nigdy nie dede miała dzieci jestem załamana a mam dopiero 19lat jest załamana cały czas płacze nie wiem co mam zrobic doradcie mi prosze jestem na skraju załamania....czekam na odp na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1991r000
dzisiaj wyszłam ze szpitala miałam laparoskopie i stwierdzili ze mam wyżej jajniki oraz ze mam szczątkową macice przez co nie miałam okresu i lekarz który mnie operował powiedział ze nigdy nie dede miała dzieci jestem załamana a mam dopiero 19lat jest załamana cały czas płacze nie wiem co mam zrobic doradcie mi prosze jestem na skraju załamania....czekam na odp na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sandra głowa do góry moja koleżanka też nie mogła miec dzieci tak jej powiedzieli lekarze i zaszła w ciąże bo się nie zabespieczała i jak nie miała okresu 3 miesiące to zrobiła test i ryczała jak bóbr bo zaszła w ciąże i teraz mały ma 5 lat głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1991r
Jolanta2 lekarz mi tagze powiedział że nigdy nie będę miała okresu ani nie potrzebuje antykoncepcji a tak pragne miec własne dziecko to jest moje marzenie i jedyny cel w zyciu kto by chciał byc z osobą która nie da ciecka nigdy...załamka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra zapraszamy na kefe chce miec dziecko cz 2 tam dziewczyny beda cie wspierac i dasz rade bedzie dobrze jestes mloda napewno bedziesz miala dziecko jak mialam tyle lat co ty to stracilam dziecko potem nie moglam zajsc w ciaze a teraz mam 22lata i mala zuzie w domu:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emili122
witam wszystkich ja z mężem dopiero zaczynamy starania i na razie nic ale właśnie słyszałam że najlepiej to wyluzować i oddać się rozkoszy sexu. Tylko że to łatwo powiedzieć a trudniej zrobić jak się tego bardzo chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśśśśśśśśśś:(
hej jestem nowa na tym forum..... i nie wiem od czego zacząć....:/ a le też mam takie problem jak i wy staramy sie z mężęm 4 mies o dzidzie i nic . ale wierze że będzie dobrze zaczełam monitoring cyklu. zobaczymyyyyy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśśśśśśśśśś:(
I dodam żę dobija mnie jeszcze to ze moja siostra zaszła w ciąże kuzynka i wogóle masakra:( tyle brazuszków widze a ja co :( cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)mam 22 lata i tez bardzo chce miec dziecko:)przezyłam juz śmierc jednega aniołka który umarł nim sie jeszcze urodzil:(dzis mialby pól roku..caly czas to przezywam:(ale mam tez inny problem:(moj chłapak mial wypadek i od roku jest na wozku:(co prawda staramy sie zeby dzidzia była ale w tym przypadku to byłby cud gdyby nan sie udało w sposób naturalny...i co ja mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becka
cześć jestem tutaj nowa mam problem z zajsciem w ciążę staram się z mężem od roku dzisiaj kupiłam olejek z wiesiolka czy moge zacząc go brat kiedy chcem przy nieregularnych miesiaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romika
witajcie.Jestem po raz pierwszy na forum.dwa miesiace temu miałam laparoskopię dzis rozpoczęlam ocenę cyklu pęcherzyk.zdziwiły mnie leki jakie zapisał mi mój lekarz to siofor i dexamethason.czy ktoras z was sie z tym spotkała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×