Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość IZULA
SAWOJ I DRAZETKA co jest z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaSK
Witam szczerze mowiac widze ze tylko IZUL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaSK
Szczerze mowiac jak widac nikt nie interesuje sie tym co pisalam o bioenergoterapi i kontakcie ktory podalam.Jedyna osoba IZULA ktora napisala ze skorzysta przed insyminacja,nic do tego nie mam ale obyscie sie n ie zdziwili jak zajdzie w ciaze.Powinniscie bynajmniej przemyslec to co napisalam,nie zycze wam tego ale w niektorych wypadkach medycyna jest bezradna i kobiety zostaja bez dzieci,a bioenergoterapeuta potrafi to zmienic w ciagu godziny czasu.Byc moze od czasu do czasu tu zerkne,alezycze wam powodzenia.Trzymaj sie IZULA i chce ci jeszcze powiedziec ze twoje szanse na zajscie w ciaze 200% niz pozostalych tu pan jesli bynajmniej raz skorzystasz z wizyty u pana Wdowczyka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetta nie obraż się ale Twój komentarz jest conajmniej dziwny. To czy ktoś skorzysta z bioenergoterapety jest sprawą danej osoby. Zachowujesz się jakbyś była obrażona faktem, że nikt więcej nie wyraził chęci skontaktowania się z tym Panem. Szczerze mówiąc sama myślałam o zadzwonieniu do tego Pana ale po tym co napisałas zrezygnowałam bo pomimo, że piszesz, że nic do tego nie masz to najwyrażniej jednak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia1
Wyszukując informacji na tem bezpłodności i trudności zajścia w ciąże natrafiłam na formu. Chętnie do Was dołączę bo borykam się z tym samym problemem. My jesteśmy na początku drogi, dopiero zaczęliśmy robić pierwsze badania. Skoro macie tyle doświadczenia podpwiedzcie mi proszę jak wygląda proces leczenia/jakie badania i działania się podejmuje i jak długo to wszystko może trwać/.Jednocześnie proszę o opinie lekarzy ginekologów z przychodni SALVE z łodzi. Przesyłam Wszystkim pozdrowienia, trzymajcie się wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia1
Wyszukując informacji na tem bezpłodności i trudności zajścia w ciąże natrafiłam na formu. Chętnie do Was dołączę bo borykam się z tym samym problemem. My jesteśmy na początku drogi, dopiero zaczęliśmy robić pierwsze badania. Skoro macie tyle doświadczenia podpwiedzcie mi proszę jak wygląda proces leczenia/jakie badania i działania się podejmuje i jak długo to wszystko może trwać/.Jednocześnie proszę o opinie lekarzy ginekologów z przychodni SALVE z łodzi. Przesyłam Wszystkim pozdrowienia, trzymajcie się wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia1
Wyszukując informacji na tem bezpłodności i trudności zajścia w ciąże natrafiłam na formu. Chętnie do Was dołączę bo borykam się z tym samym problemem. My jesteśmy na początku drogi, dopiero zaczęliśmy robić pierwsze badania. Macie tyle doświadczenia podpwiedzcie mi proszę jak wygląda proces leczenia/jakie badania i działania się podejmuje i jak długo to wszystko może trwać/.Jednocześnie proszę o opinię na temat lekarzy ginekologów z przychodni SALVE z łodzi. Przesyłam Wszystkim pozdrowienia, trzymajcie się wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia1
Wyszukując informacji na tem bezpłodności i trudności zajścia w ciąże natrafiłam na formu. Chętnie do Was dołączę bo borykam się z tym samym problemem. My jesteśmy na początku drogi, dopiero zaczęliśmy robić pierwsze badania. Macie tyle doświadczenia podpwiedzcie mi proszę jak wygląda proces leczenia/jakie badania i działania się podejmuje i jak długo to wszystko może trwać/.Jednocześnie proszę o opinię na temat lekarzy ginekologów z przychodni SALVE z łodzi. Przesyłam Wszystkim pozdrowienia, trzymajcie się wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaSK
Mowiac nic mi to tego chodzilo mi o to ze mi sie krzywda nie stanie jesli zadna z was bynajmniej tego nie przemysli albo nie skorzysta kotku.Nie mam w sobie nienawisci lub zlosci a wrecz przeciwnie,moze czuje lekka przykrosc jak sobie pomysle ile kobiet zostaje bez potomstwa a tak naprawde przyczyna dla takich osob jak pan Wdowczyk jest blacha.Wiem ze to moze sie wydawad dziwne lub podejzane ze w dzisiejszych czasach ktos tak bardzo stara sie pomoc innym,ale wlasnie jestem taka osoba i przyznam ze bardzo bym sie cieszyla jesli ktora s z was wyslalaby emaila ze jest w ciazy.To czy skorzystasz to twoja prywatna sprawa,ale czytajac twoje ostatnie zdanie doszlam do wniosku ze to wlasnie ty lubisz wyciagac pochopne wnioski i,tak jak bym cie urazila lub powiedziala cos przykrego.Nie wiem czy czytalas moje pierwsze wypowiedzi,ale wlasnie ja tez staralam sie z mezem ponad 2 lata i nic medycyna nie mogla dojsc do przyczyny,niby wszystko gralo a ciazy nie bylo.Wiec jak to wyjasnic ze 2 tyg od wizyty u pana Wdowczyka zaszlam w ciaze i to w dodatku nawet nie wyliczalismy dni plodnych?poprostu jak to sie mowi na chybil trafil?Nie wydaje mi sie aby byl to zbieg okolicznosci,bo przez caly dzien po wizycie czulam mrowienie w okolicach narzadow plciowych.Widocznie wlasnie tam brakowalo mi energii ktora byla nierownomiernie rozlozona,a medycyna nie potrafila sobie z tym poradzic.Wszystkim wam zycze udanych staran,i pamietajcie ze problem nie zawsze tkwi w ciele,a czesciej na podlozu psychiki. Zegnajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaSK
MYSZKA a tak wogole to co ma do rzeczy moja wypowiedz ,a to ze zrezygnowalas z wizyty.Dziwne aspekty bierzesz pod uwage. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie czy jest szansa ze bede w ciazy jak biore pigulki od 4 lat i teraz w tym miesiacu nieco nieregularnie, bo zaczynam miec do nich wstret? druga sprawa czy to rpawdaz e majac grzybice pochwy mozna miec problem z zajsciem w ciaze? no i jeszcze cos, bardzo chce miec dziecko, moj partner nie jest do kocna przekoany wiec biore te piguly , ale wiem ze jesli zajde w ciaze on bedzie chcialtego dziecka i bedzie go kochal, bo on jest taki troche tchorzliwy dopki sie nie stanie cos powznwgo to on nie bedzue podejmowal zadnej decyzji.... wiec jak zajsc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetta masz rację, wyciągnęłam pochopnie wnioski. Czasami wychodzi ze mnie złość na cały świat. Po prostu dziwnie zabrzmiała Twoja wypowiedż a ja niepotrzebnie się uniosłam. Proponuje łapkę na zgodę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margeurite biorąc tabletki napewno nie zajdziesz w ciążę, co do grzybicy niestety nie wiem ale trzeba ją leczyć to pewne. porozmawiaj jeszcze raz ze swoim partnerem jeszcze raz i spróbuj go przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście
Chyba wszsytkie za bardzo chcecie zajść w ciąże, podobno to też jest jeden z powodów niemożności zajścia w ciążę. Zdarzają sie przypadki kiedy para zrezygnowana zaprzestaje starań i wtedy nieoczekiwanie i na luzie kobieta zachodzi w ciąże.!!!!!! Sprawdzone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaSK
Spoko MYSZKA nie ma sprawy,ja i tak sie nie gniewam-staram sie tego wogole nie robic bo kazdy jest czlowiekiem i ma prawo popelniac czasami nawet te duze bledy.W sumie ja juz jestem w ciazy,ale jakos nie moge odejsc z tego forum.Bede wpadala czasem ,mam nadzieje ze uslysze wkrotce wesola nowine. IZULA ty cos pytalas wczesniej o insyminacje zdaje m i sie ze to chyba przeszlo 600 zl kotku.Jak chcesz sobie poczytac to wejdz w google na-novum to jest klinika leczenia nieplodnosci z reszta jedna z lepszych w polsce. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULA
Witam dziewczyny Oj widze ze sie tu dużo działo wpodczas gdy ja sobie odpoczywałam od neta. U mnie narazie nic ciągle czekam na odpoweidz . Jestem po pregnylu i tabletkach które biore 2x1. Szczeże mówiąc nie wyczekuje okresu tylko ciąży a termin miesiączki minął wczoraj no zobaczymy napewno bede z wami wkątakcie na tym topiku. Pozdrawiam buziaczki dzieczyny. :) iiiiiii piiiiiiiiiszcie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jak
Izula byłas na wizycie u tego pana Wdowczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izula, na co bierzesz te leki? napisz mi dokładnie, one mają Ci pomóc w zajściu w ciąże? Zstanawim się , może bym też zaczęła to brać. Czekam na odpowiedź.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULA
KALI27 Ja mam tak przepisane przez gin. i nie radze ci brac na wlasna reke. Pregnyl to zastrzyk na pekniecie pechezyka na drugi dzien po nim sex a na trzeci tabletki DUPHOSEN 2x1 na potrzymanie cialaka zółtego. Ja własnie czekam efektu jak cos sie zrodzi to dam zanac :):):) I JAK - jeszcze nie byłam na wizycie u tego Wdowczyka narazie czekam ....., ale pezd insyminacja napewno sie wybiore pozdrawiam i trzymam za nas wszyskie kciuki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULA
kali27 TAK WOGÓLE TO MIŁO ZE ODWIEDZIŁAS TOPIK POZDRAWIAM I WPADAJ TU CZEŚCIEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izula a dlaczego bedziesz miała insyminacje? Jesteś z W-wy? Pytam bo widze że trafiłaś na jakiegoś dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULA
Myszka nie jestem z Wraszawy a insyminacje bede miec za jakies trzy cztery cylke jak nie zajde w ciąze a lecze sie i dr. Ziółkowskiego on kiedys leczył w NOWUM jestr bardzo dobrym ginekologiem polecam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kali 27
Hej dziewczyny, Izula dzięki, muszę powiedziec o tym mojemu ginekologowi, chociaz mówił mi że mam 3 m-ce na to żeby zajść, bez zadnych leków a to dopiero w styczniu. Sama nie wiem, może to psychika u mnie tak działa. Izula napisz , bo jak dobrze czytałam to termin okresu juz Ci minął i może jesetes w ciąży, fajnie by było. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulala
czy jeżeli moja temp w pochwie wynosi teraz 37,8 a powinnam dostać okres 3 dni temu, czy to możlie że bede miala dzidziusia, bo z tego co wiem, to przed okresem powinna byc obnizona..blagam o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamysz
życie jest tak niesprawiedliwe jak tylko może. kiedy mamy nascie lat zabezpieczamy sie, i denerwojemu aby w ta ciąze nie zajsc, ale nie zawsze sie udaje. 14lat+dziecko... a kiedy jestesmy dorosli mamy wspanialego faceta i chcemy miec wspolny owoc milosc to sie nie udaje.... trzeba gleboko wierzyc i probowac, albo isc do specjalisty. moze przyczyny tkwią w większym problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettSK
Martulala jest to mozliwe ale nie musi,poczekaj 3 dni i zrob test wtedy bedziesz wiedziala.A jesli test wyjdzie negatywnie a okresu nadal nie bedzie to do ginekologa,bo testy sie czasami myla. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulala
dzięki anettSk mam nadzieje że to jednak dzidzius:) Było by cudownie :) trzymaj kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulala
dzięki myszka, ale dziwne to wszystko bo do tego jeszzce mam bóle identyczn jak przed okresem a ten nie nadchodzi, mam upławy i podwyższoną temp ( średnio 37, 2) i juz nic nie rozumiem....:( help ja chcę dzidzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULA
KALI27 tak faktycznie termin okresu juz minął ale nie chce zapeszac, tymbardziej ze bolą mnie piersi tak jak zawsze na okres tak wiec nie mam wielkich nadzieji aczkolwiek kto wie może tym raem sie uda. Mój gin. okres leczenia niepłodnosci przelica na ok. 6 miesiecy jezeli w tym czasie nie zajde w ciaze proponuje insyminacje. Ja lecze sie u niego czwarty miesiac i widze postepy, no zobaczymy chociaz z ta insymiunacja nie bede sie spieszyc, bede probowac jeszce pare cykli a moze............ , a w przeciwnyym razie poddam sie insyminaji poniewaz ile mozna czekać to takie cięzkie. To straszne tak ciągle czekać ale coż sie nie robi dla tego maleństwa. Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×