Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

martulala czesto tak jest, że już będąc w ciąży ma się objawy nadchodzącej @ a Twoja temperatura absolutnie nie wskazuje na jej pojawienie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izula mogłabyś mi napisać więcej o insyminaji Ja przymierzam się, żeby pójść do innego lekarza bo tak naprawdę nie wiem czy mam owulację. Niby jajniki mnie bolą, testy owulacyjne wychodzą i nadal nic. Poza tym chcę zmienić luteinę na duphaston. Po luteinie nie najlepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULA
MYSZKA insyminacja polega na wprowadzenu plemniczków do komórki jajowej , jest to sztuczny zabiek zapłodnienia i kosztowny ok 700pln- 800pln. zabiek trwa bardzo krótko , szczegułów nie znam ,jak chcesz sie wiecej dowidzić na ten temat to wedz na strone bocina tam sa wszystkie informacje które nas wszystkie trapią. Super strona polecam. A jesli chodzi o dni płodne to gin. powinien ci powiedzieć dokładnie w jaki dzień masz owulacje i kiedy odbywac stosunek. U mnie jest tak:po okresleniu dnia sczytowania odbywamy stosunek i na pare godzin od 2-4 godz. po stosunku idziesz do gin. aby sprawdził jak zachowuja sie plemniki w twojem komórce jajowej , nazywa sie to test po stosunku, polecam zapytaj swojego gin . W tedy masz pewnosć w jaki dzień masz dni płodne i w jaki dzien odbyc stosunek. Buziaczki Pozdrawiam i piszcie razem razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------------
:p :p:p:p: d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulala
Myszka- powiedziałas absolutnie?? ach jak to pięknie brzmi:) ja marzę o tym dziecku, ach mam nadzieje że miesiączka nie nadejdzie:) ale cholera te bóle, sama nie wiem,są tak identyczne do przedokresowych wrrrr :( ide zmierzyć temp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulala
mam 37, 6 :) powiedzcie mi dziewczyny, czy to pewne, taskie mierzenie temp, czy to raczej jakieś 30% pewności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulala temperaturkę mierz sobie zawsze rano zanim wstaniesz z łóżka słuchaj póki nie przyszła @ zawsze jest nadzieja :-) Izula dzięki, nie wiedziałam jak to jest i ciekawa byłam kosztów. Właśnie z tym moim ginem jest tak, że ani nie miałam monitorowanego cyklu ani sprawdzanej tzw.wrogości śluzu. Dlatego chce zmienic lekarza bo nie ma na co czekać. To jest ostatni cykl zanim pójdę do nowego gina. Teraz jeszcze porobię testy owulacyjne i pomierzę temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZAULA
Miłego ewkendu dziewczyny pa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulala
jessu myszka bo ja już nie wiem to w pochwię czy pod paszką mam mierzyć???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz pod pachą ale najlepsze wyniki uzyskasz mierząc w pochwie z samego rana zanim wstaniesz i staraj się o stałej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULA
DZIEWCZYNY niestety dzisiaj dostalam okresu i znowu nic . Wtorek wizyta u gin no zobaczymy . Dalej walcze i czekam cierpliwe. Pozadrawiam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izula, tak mi przykro, nie martw się i Tobie się uda. Mi tez nie wychodzi, a staram się od ponad roku, co miesiąc przezywam to samo. Głowa do góry. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULA
Jutro wizyta u gin zobaczymy co dalej jutro wam napisze . Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULA
Dzisiaj jestem po wizycie u gin przepisal tabletki na jajeczkowanie no zobaczymy w sobote znowu wizyta . Musze sie jakos trzymac pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kali 27
Izula jakie tabletki Ci przepisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
KALI27 sa to tabletkipod nazwa CLOSTIBEGYT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BELUNIA
DZIEWCZYNY CO ZWAMI PISZCIE CO SŁYCHAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuva
Czesc dziewczyny! Wrocilam z urlopu i niespodzianka! List z kliniki, przyszla nasza kolej! W czwartek idziemy robic wszystkie badania, podobno potrwa to 3 godz.Izula Ty ktora walczysz tak wytrwaly i ja trzymam za Ciebie kciuki, powiedz jak wyglada taka pierwsza wizyta w profesjonalnej klinice? sciskam i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuva
Kurcze dziewczyny zaczynam panikowac, jutro o 10 mamy byc w klinice. Wiaze z tym ogromne nadzieje. Jestem szczesliwa, ze wreszcie trafimy w " dobre rece" z drugiej strony boje sie diagnozy. Tak latwo i milo klacs swoj los w dlonie innych, tylko czy on jest dla nich tak samo wazny? Dla lekarz ja jestem tylko kolejnym pacjetem w pracy, a dla mnie to zycie...Co u was? Czy jest ktos do cholery kto nie dostal okresu!!!!!!!!!!:):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuva
Kurcze dziewczyny zaczynam panikowac, jutro o 10 mamy byc w klinice. Wiaze z tym ogromne nadzieje. Jestem szczesliwa, ze wreszcie trafimy w " dobre rece" z drugiej strony boje sie diagnozy. Tak latwo i milo klacs swoj los w dlonie innych, tylko czy on jest dla nich tak samo wazny? Dla lekarz ja jestem tylko kolejnym pacjetem w pracy, a dla mnie to zycie...Co u was? Czy jest ktos do cholery kto nie dostal okresu!!!!!!!!!!:):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
TUVA trzymam kciuki. U mnie nic nowego po stremu niebawem znowu pregnyl i tableti , tez jak ty ciagle czekam . Powodzenia ci zycze w tej klinice daj znac po powrocie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martula: bardzo ładna temperaturka, jezeli nie ma zadnych znaków na niebie i ziemi mówiących o tym że jesteś chgora, przeziębiona masz jakiś stan zapalny to najprowdopodobniej jesteś w ciąży....ja sie właśnie po temperaturze poznałam.....trzymam kciuki mocno mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do do bóli \"przedmiesiączkowych\" to będą sie najprawdopodobniej utrzymywały jeszcze długo aż ci zbrzydną...tak jak mi..... mnie jeszcze boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka 1
może od was się dowiem, czy szczepiłyście się przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B? ile należy odczekać po szcepiące, aby starać się o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuva
Czesc dziewczyny! Poszlo jakos w tej klinice, dr bardzo mily. obejrzal mnie dokladnie i stwierzdzil, ze moje jajniki (policystychne zarazy..)wygladaja durzo lepiej niz dwa lata temu(mialam stare zdjecia). "Jak pajecza siec w swietle poranka" tak okresli jch wyglad:) Teraz beda badac poziom hormonow w roznych fazach cyklu( zaczelismy dzisiaj, w poniedzialek ide znow), jednoczesnie badanie spermy(czekamy na wyniki). Ustawil mnie tez w kolejce na badanie droznosci jajowodow(ok 3 miesiace). Najlepsze jest to , ze w tym kraju to nic nie kosztuje, placimy tylko kazdorazowo za normalna wizyte lekarska( w Szwecji placi sie za kazda wizyte u lekarza). Na dodatek stwierdzil, ze byla owulacja w tym miesiacu, takze przynajmniej czasami owuluje...Jak narazie jestem pozytywnej mysli dopoki niedopadnie mnie depresja:) Pozdrawiam i trzymam kciuki za was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
TUVA powodzonka i głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali 27
U mnie znów nic, niestety kolejny miesiąc starań do bani. Ja to juz opadam z sił, przeciez to takie niesprawiedliwe, człowiek chce mieć dziecko zapewni mu warunki do wychowania a gdzieś indziej tylko słychać tu zakatowali dziecko, pobili, nie moge się z tym pogodzić. A co u Was dziewczyny, może macie podobne poglądy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×