Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka nadziei.

JESIENNE STARANIA - kto jeszcze?

Polecane posty

witam! bardzo miło jak druga tabelka sie rozrasta, mysle ze niedługo zniknie pierwsza! wszystkim zafasolkowanym gratuluje! ja tez mysle czesto co u Kinii, w koncu miałysmy blisko termin porodu, a ja juz byłam dzisiaj ze swoją corcią na usg bioderek i szczepieniach. Mysle ze u niej wszystko ok i jak bedzie miała dostep do neta to da znac. Cos mi chodzi po głowie , ze ma synka, zobaczymy. Moja Agatka wazy juz 4800! kawał bay z niej! oczywiscie nie omijaja nas kolki, w domu czesto jest straszny płacz. Mysle ze jeszcze tylko troche i bedzie spokoj. Wczoraj byłam w sklepie 5.10.15. nakupowałam jej mase sukieneczek i komplecikow. Ciekawe przeceny maja, szalałam jak bym nigdy nie była w sklepie. Wanienke mamy najmniejsza, narazie jest wystarczająca, ale niedługo bedzoie trzeba wymienic ją na wieksza. Wozek mamy Hauck traxx marlin, kolor granat-sprawuje sie wysmienicie.Nie kupujcie duzo kaftanikow i koszulek w malutkim rozmiarze, ciezko ubierac w nie dziecko, lepiej jak są wieksze, nie wygina sie rączek. Za to spioszki mogą byc malutkie, nawet lepiej leżą. Kosmetykow nie kupujcie wiele, poniewaz nie wiadomo co bedziecioe mogły uzywac. Moja Agatka nie moze byc niczym smarowana, kapiemy w krochmalu i to wszystko. Kazdy krem chwile po zastosowaniu powoduje zaczerwienienie twarzy. sprawdzałam bambino, nivea i bubchen.Łozeczko mamy tradycyjne, ale Agatka w nim nie spi, poniewaz potrafi jej sie ulac , a nawet zachłysnąc długi czas bpo jedzeniu , dlatego spi z nami w łozku.Wracając do ciuszkow , to ciekawe gatunkowo i cenowo maja w h&m. To kilka zdan od nas dla dziewczyn bliskich terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa - nie napisalam, faktycznie - chodzi o lozeczko Apollo - z przewijakiem i poziomem dla noworodka chcemy dokupic do niego materacyk - jest tam taki cienki, ale z dodatkowym raz, ze mala bedzie ciut wyzej, a dwa, ze jednak bede spokojniejsza hej Edytko :-) wiecie - ja w sumie nie kupowalam zadnych kaftanikow i koszulek, w najmniejszym rozmiarze mam 3 body (takie rozpinane ze wszystkich mozliwych stron - z boku tez) i 3 pajacyki (tez rozpinane na calej dlugosci), 3 malutkie czapeczki i komplecik - body (fajne, rozciagliwe mocno) cieniutkie + czapeczka, a potem dresiki, spodenki, rampers, spioszki w wiekszym rozmiarze czesc z tych ciuszkow mam wlasnie z h&m, czesc z drewexu, czesc z sofiji, czesc noname, a jedna bluze dresowa Misiek przywiozl z delegacji W Holandii - wiecie, ze tam ciuszki dla maluchow sa srednio polowe tansze niz u nas?! napisze pozniej, co tam na USG, na ktore, nawiasem mowiac, chyba bede musiala isc sama :-( - u Miska w pracy jakis sajgon i chyba bedzie siedzial ostro po godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko->>> a kupiłaś Agatce tę buteleczkę antykolkową?? Ciekawa jestem czy spełnia ona swoje zadanie, bo słyszałam różne opinie. Joanka->>> ile kosztowało to łóżeczko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przeczytałam, ale napisze potem, bo muszę obiad przygotować dla meżula. Też miałam spytać o cenę łóżeczka, fajnie wygląda! Becia-jak tam po szkole rodzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko - gratuluje dużej córci, ale masz fajnie!! Dziel się radami, mamuśko, bardzo się to nam przyda!! Jakie smoczki na przykład?? (ktoś mi mówił o silikonowym?) Joasiu - to już troszkę tego masz, też powoli zbieram ubranka, a co do reszty, to własnie kompletuję liste i postanawiam zacząć coś kupować, choć mąż twierdzi, że jest jeszcze duuuużo czasu. Ale chciałabym wszystko najlepsze kupić, a nie potem żałować, że coś złego kupiłam... np. rożek-usztywniany czy nie? Dwie mamuśki mówią mi, że wystarczy usztywniany tylko, bo bez usztywnienia to jest - cytuję -\"do d..y\". :) Czytam ksiażkę o pielęgnacji noworodka i niemowlęcia, ależ to wzruszające! :) Beatko - podziel się info ze szkoły rodzenia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko - gratuluje dużej córci, ale masz fajnie!! Dziel się radami, mamuśko, bardzo się to nam przyda!! Jakie smoczki na przykład?? (ktoś mi mówił o silikonowym?) Joasiu - to już troszkę tego masz, też powoli zbieram ubranka, a co do reszty, to własnie kompletuję liste i postanawiam zacząć coś kupować, choć mąż twierdzi, że jest jeszcze duuuużo czasu. Ale chciałabym wszystko najlepsze kupić, a nie potem żałować, że coś złego kupiłam... np. rożek-usztywniany czy nie? Dwie mamuśki mówią mi, że wystarczy usztywniany tylko, bo bez usztywnienia to jest - cytuję -\"do d..y\". :) Czytam ksiażkę o pielęgnacji noworodka i niemowlęcia, ależ to wzruszające! :) Beatko - podziel się info ze szkoły rodzenia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalko->>> nie ma się czym dziś dzielić, jestem lekko zmiesmaczona. Pierwsze pół godziny pani z firmy produkującej mleko dla niemowląt mówiła nam, że warto zakupić ten właśnie produkt i to jeszcze było w miarę ciekawe, ale kolejne pół godziny pani, która chyba ma etat w kościele na naukach przedmałżeńskich, mówiła nam o naturalnej metodzie zabezpieczania. Zastanawiam się w jakim celu. Na szczęście z jedną parką wpadliśmy na pomysł pójścia na porodówkę i z tego jestem dziś najbardziej zadowolona. Porodówka jest wyremontowana od góry do dołu, jest czysto i przyjemnie, ale przede wszystkim dowiedziałam się, że jest szansa, żeby mąż był przy mnie podczas cesarki, pod warunkiem oczywiście, że nie będzie jakiegoś wielkiego zamieszania na sali. Jak dziś byliśmy, to był niesamowity spokój, więc może i we wrześniu tak będzie. Uciekam, bo jestem trochę zmęczona. Jutro napiszę coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy po - Misiek byl jednak ze mna, udalo mu sie wyjsc, zlamalam pewnie szereg przepisow gnajac po niego samochodem przez miasto ;-) mloda jednak lezy z buzia zwrocona do tylu, tak jak czuje, wiec nie udalo nam sie zobaczyc jej buzki, na sekundke jedynie jedno oczko i policzek, za to widzielismy, ze ma sporo wlosow :-) aha! i uszko, ktore ma ksztalt bardzo podobny do mojego :-) mlodej brakuje 15 gramow do 2kg, ma dlugasne nogi (wychodza na tydzien starsze niz cala ona ;-) ) wszystko w porzadku, wszystko na miejscu a wracajac do lozeczka - kosztowalo 299zl (widzialam je jeszcze 12zl taniej, ale to juz zadne roznica) a kupilismy to konkretne calkiem przypadkiem, bo nastawieni bylismy na ARTI - model L6 (bez bajerow typu wibratory, muzyczki) lub ostatecznie L1 (z tymi bajerami), ceny podawane przez producenta to odpowiednio 233zl i 404zl ale w praktyce po pierwsze nigdzie nie znalezlismy modelu L6, a model L1 udalo nam sie najtaniej (po wielu poszukiwaniach) znalezc za 417zl tymczasem weszlismy do hurtowni w Bydgoszczy i do nas, ogladajacych ARTI, podszedl sprzedawca - powiedzial, ze sam ma coreczke 1,5 roczna, ktora od urodzenia jest uzytkownikiem coneco, ze lozeczko jest stabilniejsze, ze oni sa bardzo zadowoleni, lozeczko jest tansze, choc nieco mniejsze, ma owszem te wszystkie bajery tez, chociaz jakos nie sadze, zebym tego uzywala... moze lampki... Koalko - ja mam rozek bez usztywnienia, ale jest dosyc gruby (taka jakby grubsza kolderka) i sam w sobie dosyc sztywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........11.........06.06. Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............5............28.04 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....26......36..........10..........06.07.06... sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.......Magda......29......30......10.....22.07.06 ...córa Natalia aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22......25.........10.......11.08.06...Maja Joanka...........Joanna......25.......29.........9.........20.08.06...córa Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........28......30.........6..........07.09.06 koalka27..........Asia..........28......30.........6........12.09.06...Piotruś Alabamka........Joanna........29......28........+5.......28.09.06..synuś Anulka23*.........Anna..........23......12........+2,5.......06.11.06 madziara.........Magda........27...... 18.................... 27.11.06 Kasik31...........Kasia..........32......14.........1.......... 26.10.06 Busia_24...........Marta.......24......3-4.........x.........ok.31.01.07 Mama24...........Ewelina......25.......10...........- 1.........05.02.2007 Tabelka III nick...............data.........kg.........cm............imię............poród Tojaedyta......18.05........3510.......55.............Agata............SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........11.........06.06. Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........23.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............5............28.04 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....26......39..........12..........06.07.06... sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.......Magda......29......30......10.....22.07.06 ...córa Natalia aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22......25.........10.......11.08.06...Maja Joanka...........Joanna......25.......29.........9.........20.08.06...córa Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........28......30.........6..........07.09.06 koalka27..........Asia..........28......30.........6........12.09.06...Piotruś Alabamka........Joanna........29......28........+5.......28.09.06..synuś Anulka23*.........Anna..........23......12........+2,5.......06.11.06 madziara.........Magda........27...... 18.................... 27.11.06 Kasik31...........Kasia..........32......14.........1.......... 26.10.06 Busia_24...........Marta.......24......3-4.........x.........ok.31.01.07 Mama24...........Ewelina......25.......10...........- 1.........05.02.2007 Tabelka III nick...............data.........kg.........cm............imię............poród Tojaedyta......18.05........3510.......55.............Agata............SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka ___
zmieniam dane, bo widzę, że nieaktualne... wiek 24 tabelka b/z :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........11.........06.06. Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........24.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............5............28.04 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....26......39..........12..........06.07.06... sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.......Magda......29......30......10.....22.07.06 ...córa Natalia aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22......25.........10.......11.08.06...Maja Joanka...........Joanna......25.......29.........9.........20.08.06...córa Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........28......30.........6..........07.09.06 koalka27..........Asia..........28......30.........6........12.09.06...Piotruś Alabamka........Joanna........29......28........+5.......28.09.06..synuś Anulka23*.........Anna..........23......12........+2,5.......06.11.06 madziara.........Magda........27...... 18.................... 27.11.06 Kasik31...........Kasia..........32......14.........1.......... 26.10.06 Busia_24...........Marta.......24......3-4.........x.........ok.31.01.07 Mama24...........Ewelina......25.......10...........- 1.........05.02.2007 Tabelka III nick...............data.........kg.........cm............imię............poród Tojaedyta......18.05........3510.......55.............Agata............SN Aranko 🌼 wszystkiego najlepszego z okazji za pewne minionych urodzin 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranka___
Iskierko, dzięki welkie... miałam je w kwietniu :) Jestem nienormalna, zamówiłam na allegro album dziecka do lat 5-ciu Anne Geddes, i słowa miłości dla Mamy, też tej autorki fotografika. Pięęęęękne są... napatrzeć się nie mogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aranka - trzymaj się!! :) Iskierka ma chyba dzisiaj termin, no to trzymamy kciuki, żeby mały był o czasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........11.........06.06. Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........24.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............5............28.04 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....26......40..........12..........06.07.06... sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.......Magda......29......30......10.....22.07.06 ...córa Natalia aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22......25.........10.......11.08.06...Maja Joanka...........Joanna......25.......29.........9.........20.08.06...córa Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........28......30.........6..........07.09.06 koalka27..........Asia..........28......30.........6........12.09.06...Piotruś Alabamka........Joanna........29......28........+5.......28.09.06..synuś Anulka23*.........Anna..........23......12........+2,5.......06.11.06 madziara.........Magda........27...... 18.................... 27.11.06 Kasik31...........Kasia..........32......14.........1.......... 26.10.06 Busia_24...........Marta.......24......3-4.........x.........ok.31.01.07 Mama24...........Ewelina......25.......10...........- 1.........05.02.2007 Tabelka III nick...............data.........kg.........cm............imię............poród Tojaedyta......18.05........3510.......55.............Agata............SN 🌼 Termin na dzisiaj, a ja przed kompem. Ale raczej nic nie wróży, że dzisiaj urodzę. Gina mi mówił, że będzie po terminie i pewnie się to sprawdzi. Pozdrowionka dla Was 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskiereczko, pierwsze dziecko urodziłam 9 dni po terminie, a teraz 4 dni.Ale co by nie było, dziecko tuz, tuz. Wysypiaj sie, odpoczywaj. Koniec pisania, Agatka sie budzi. powodzenia. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskiereczko, pierwsze dziecko urodziłam 9 dni po terminie, a teraz 4 dni.Ale co by nie było, dziecko tuz, tuz. Wysypiaj sie, odpoczywaj. Koniec pisania, Agatka sie budzi. powodzenia. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko->>> a jak się czujesz?? Boisz się czy raczej podchodzisz do porodu luźno?? Pozdrawiam Was serdecznie i życzę szybkiego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba u Iskierki coś się zaczęło. Pewnie niebawem będziemy mieć jakieś wiadomości. Iskierko, jak tylko będziesz na siłach, napisz co u Ciebie. Trzymam kciuki i życzę szybkiego i bezbolesnego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzyy
u iskierki się nie zaczęło, tylko siedzi na lipcówkach i nie ma czasu się tu odezwa widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Iskierko, to ja tu się martwię, a Ty nic nie piszesz na swoim macierzystym forum?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała zmiana :) Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........11.........06.06. Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........24.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............5............28.04 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....26......40..........12..........06.07.06... sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.......Magda......29......30......10.....22.07.06 ...córa Natalia aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22......25.........10.......11.08.06...Maja Joanka...........Joanna......25.......29.........9.........20.08.06...córa Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........28......30.........6..........07.09.06 koalka27..........Asia..........28......30.........6........12.09.06...Piotruś Alabamka........Joanna........29......28........+5.......28.09.06..synuś Anulka23*.........Anna..........23......12........+2,5.......06.11.06 madziara.........Magda........27...... 18.................... 27.11.06 Kasik31...........Kasia..........32......14.........1.......... 26.10.06 Busia_24...........Marta.......24......11.........+4..........29.01.07 Mama24...........Ewelina......25.......10...........- 1.........05.02.2007 Tabelka III nick...............data.........kg.........cm............imię............poród Tojaedyta......18.05........3510.......55.............Agata............SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tez myślałam, że może u Iskierki już się zaczęło... :) Busiu - a jak tam samopoczucie?? Zmieniam tabelkę, wychodzi mi, że to 32 tydzien, choć jakoś nie mogę w to uwierzyć... Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........11.........06.06. Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........24.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............5............28.04 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....26......40..........12..........06.07.06... sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.......Magda......29......30......10.....22.07.06 ...córa Natalia aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22......25.........10.......11.08.06...Maja Joanka...........Joanna......25.......29.........9.........20.08.06...córa Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........28......32.........6..........07.09.06 koalka27..........Asia..........28......32.........6........12.09.06...Piotruś Alabamka........Joanna........29......30........+5.......28.09.06..synuś Anulka23*.........Anna..........23......12........+2,5.......06.11.06 madziara.........Magda........27...... 18.................... 27.11.06 Kasik31...........Kasia..........32......14.........1.......... 26.10.06 Busia_24...........Marta.......24......11.........+4..........29.01.07 Mama24...........Ewelina......25.......10...........- 1.........05.02.2007 Tabelka III nick...............data.........kg.........cm............imię............poród Tojaedyta......18.05........3510.......55.............Agata............SN Zmieniłam też Beci i Alabamce, nie wiem, czy dobrze... Dziewczyny z górnej części tabelki to chyba trzeba by przenieść do trzeciej z pytajnikami... (?) Waga bez zmian, byłam w sobotę u lekarza, na usg widać, że mały dalej przebiera szlapkami i rączkami. :) Waży prawie 1500 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........11.........06.06. Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........24.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............5............28.04 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....26......40..........12..........06.07.06... sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.......Magda......29......30......10.....22.07.06 ...córa Natalia aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22......25.........10.......11.08.06...Maja Joanka...........Joanna......25.......29.........9.........20.08.06...córa Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........28......30.........6..........07.09.06 koalka27..........Asia..........28......30.........6........12.09.06...Piotruś Alabamka........Joanna........29......28........+5.......28.09.06..synuś Anulka23*.........Anna..........23......12........+2,5.......06.11.06 madziara.........Magda........28...... 21.........+3........27.11.06...syn Kasik31...........Kasia..........32......14.........1.......... 26.10.06 Busia_24...........Marta.......24......11.........+4..........29.01.07 Mama24...........Ewelina......25.......10...........- 1.........05.02.2007 Tabelka III nick...............data.........kg.........cm............imię............poród Tojaedyta......18.05........3510.......55.............Agata............SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........11.........06.06. Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........24.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............5............28.04 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....26......40..........12..........06.07.06... sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.......Magda......29......30......10.....22.07.06 ...córa Natalia aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22......25.........10.......11.08.06...Maja Joanka..........Joanna......25.......35.........10.......20.08.06...córa Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........28......30.........6..........07.09.06 koalka27..........Asia..........28......30.........6........12.09.06...Piotruś Alabamka........Joanna........29......28........+5.......28.09.06..synuś Anulka23*.........Anna..........23......12........+2,5.......06.11.06 madziara.........Magda........28...... 21.........+3........27.11.06...syn Kasik31...........Kasia..........32......14.........1.......... 26.10.06 Busia_24...........Marta.......24......11.........+4..........29.01.07 Mama24...........Ewelina......25.......10...........- 1.........05.02.2007 Tabelka III nick...............data.........kg.........cm............imię............poród Tojaedyta......18.05........3510.......55.............Agata............SN wrocilam z \"urlopu\" u rodzicow, tym razem z wozkiem :-) upaly mnie dobijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze jedna zmiana... niestety Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........11.........06.06. Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........24.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............5............28.04 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....26......40..........12..........06.07.06... sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta.......Magda......29......30......10.....22.07.06 ...córa Natalia aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22......25.........10.......11.08.06...Maja Joanka..........Joanna......26.......35.........10.......20.08.06...córa Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........28......30.........6..........07.09.06 koalka27..........Asia..........28......30.........6........12.09.06...Piotruś Alabamka........Joanna........29......28........+5.......28.09.06..synuś Anulka23*.........Anna..........23......12........+2,5.......06.11.06 madziara.........Magda........28...... 21.........+3........27.11.06...syn Kasik31...........Kasia..........32......14.........1.......... 26.10.06 Busia_24...........Marta.......24......11.........+4..........29.01.07 Mama24...........Ewelina......25.......10...........- 1.........05.02.2007 Tabelka III nick...............data.........kg.........cm............imię............poród Tojaedyta......18.05........3510.......55.............Agata............SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........11.........06.06. Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........24.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............5............28.04 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....26......40..........12..........06.07.06... sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta....Magda....29......39......15.....22.07.06 ...córa Maja Natalia aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22......25.........10.......11.08.06...Maja Joanka..........Joanna......26.......35.........10.......20.08.06...córa Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........28......30.........6..........07.09.06 koalka27..........Asia..........28......30.........6........12.09.06...Piotruś Alabamka........Joanna........29......28........+5.......28.09.06..synuś Anulka23*.........Anna..........23......12........+2,5.......06.11.06 madziara.........Magda........28...... 21.........+3........27.11.06...syn Kasik31...........Kasia..........32......14.........1.......... 26.10.06 Busia_24...........Marta.......24......11.........+4..........29.01.07 Mama24...........Ewelina......25.......10...........- 1.........05.02.2007 Tabelka III nick...............data.........kg.........cm............imię............poród Tojaedyta......18.05........3510.......55.............Agata............SN uaktualniam i sprawdzam co się u was dzieje... ja też siedzę na topiku\" rodzimy w lipcu 2006\" ponieważ są tam dziewczyny które rodzą w tym samym miesiącu co ja... a niektóre się już rozdwoiły i mają swoje maluchy przy sobie także zapraszam do poglądania.. zmieniłam wagę, tydzień troszkę na wyrost bo 39 zaczyna mi się od piątku i wtedy też idę do lekarza sparwdzić co się dzieje i kiedy poród bo w ten upał to nic tylko pić i nogi w misce z zimną wodą trzymać... iskierka jeszcze nie urodziła a ma już po terminie, chociaż dziś się nie meldowała to może już rodzi? a ja już mam wszystko przygotowane na przyjście małej .. a i zmieniło się też imię bo miała być tylko Natalka a będzie Maja Natalia.. całuski i pozdrowienia zobaczycie jak to oczekiwanie szybko zleci i też niedługo na parę dni przed terminem jak ja nie będziecie się mogły doczekać pociech... a czas się będzie wlókł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleto - właśnie zagladam sobie na lipcówki, patrzę, co tam u Was. :) Współczuję Wam tych upałów teraz... Zminiłam ostatnio dane i potem któaś wkopiowała starszą tabelkę, więc poprawiam: Tabelka I NICK................IMIĘ......LATA......MIASTO....CYKL STARAŃ...DATA@ pogodny dzień.....Aga.........34.......Kraków..........11.........06.06. Anecik...............Aneta......26......Sosnowiec.......0.............? Aranka...............Ania........24.......Gdynia..........x.............x Salome.............Gośka........28........Poznań.........4............? moonlight..........Joanna......25.......Łódź.............5............28.04 Tabelka II Nick................Imię.....Wiek.... TC....Kilogramy.....Termin porodu RRR...............Renata.....33......28..........4............................. Kinia25............Kinga......25......21..........9........................... iskierka nadziei..Sylwia.....26......40..........12..........06.07.06... sweete..........Asia..........30.......4...........x............................. koleta....Magda....29......39......15.....22.07.06 ...córa Maja Natalia aneya............Aneta........27......5.........-1,5.......................... zatroskana......Beata.......22......25.........10.......11.08.06...Maja Joanka..........Joanna......26.......35.........10.......20.08.06...córa Madelain..........Magda.......29.......7.........x............................ Beciamun.........Beata........28......32.........6..........07.09.06 koalka27..........Asia..........28......32.........6........12.09.06...Piotruś Alabamka........Joanna........29......30........+5.......28.09.06..synuś Anulka23*.........Anna..........23......12........+2,5.......06.11.06 madziara.........Magda........28...... 21.........+3........27.11.06...syn Kasik31...........Kasia..........32......14.........1.......... 26.10.06 Busia_24...........Marta.......24......11.........+4..........29.01.07 Mama24...........Ewelina......25.......10...........- 1.........05.02.2007 Tabelka III nick...............data.........kg.........cm............imię............poród Tojaedyta......18.05........3510.......55.............Agata............SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×